Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule
Re: Turnaj potřetí

Příspěvek od Attia » 25.10.2012, 19:19 hod.

tohle je třeba nefér vůči nováčkům..mě je jedno jestli zjistím roll teď nebo za 5 min 12, ale třeba Dragonius by uvítal roll dřív už jen proto aby si moh nastudovat jakej skill co dělá a připravit se na to...

navíc nic nefer na tom neni. nebo jak by se toho daly zneužít ve svůj prospěch???

že by někdo začal dřív? celý turnaj je o tom že si věříme...stejně tak může někdo cheatovat v HE apod, takže pokud by chtěl někdo začít dřív, kvůli výhodě, může podvádět i jinak.

jinak ví někdo jak zapnout pl8 v 1.7 verzi?

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Turnaj potřetí

Příspěvek od RIP » 25.10.2012, 19:21 hod.

Javurku, tohle sice moznost je, ale v ramci fair play doufam, ze ji nebudete vyuzivat...Me nejde o to ten turnaj vyhrat...Me jde o to to dohrat s charem (pokud mozno zajimavym) do konce...A naucit se neco noveho, naucit tak ostatni neco noveho, zajimaveho, a pak se podelit o zkusenosti...

Edit:Existuje na to nejakej programek, jehoz jmeno si nepamatuju, dalo by se to najit na d2.net

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Turnaj potřetí

Příspěvek od Dragonius » 25.10.2012, 19:22 hod.

to Attia: Děkuji za pochopení :-)

to fraxinus: I ty máš pravdu, takže chápu.

jdu studovat skills teď, ať jsem připravený na všechno >:D 8-)
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Turnaj potřetí

Příspěvek od Attia » 25.10.2012, 19:25 hod.

tak ono nefér to není. Zkušenýmu hráči je jedno jestli zjistí build teď nebo před startem, protože skilly zná nazpaměť a umí se přizpůsobit za pochodu, kdežto nováčci ztratí dost času zkoumáním skillů který neznaj a navíc jim tu můžem poradit jak přežít...

navíc jak jsem psal pokud by někdo chtěl podvádět tím že začne teď, nic mu nezabrání podvádět i jinak...

jinak já taky doufám že nedostanu nějakej profláklej build :-D nerad bych ztratil 500b za nový roll :-D

jinak v 1.7 mě napadlo jen založit si game přes tcp/ip a natahnout si uměle pl8 přes postavy

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj potřetí

Příspěvek od Fraxinus » 25.10.2012, 19:26 hod.

Není to nefér vůči nikomu. Dragonius má možnost na webu diabla 2 studovat teorii o všech skillech už teď. Nastudováním narychlo jen nalosovaných si moc nepomůže.

Byl bych ochoten přistoupit na kompromis dát prostě konec zápisu na turnaj den před startem a ve čtvrtek v 8 ráno bych sem dal los. Den vám na musí stačit :D Ale o tomhle nerozhoduju sám.

V minulém turnaji to někdo takhle předčasně začal...už si nepamatuju kdo. Ale i kdyby to někdo vzal jako trénink, měl by v mých očích naprosto nepřijatelnou výhodu v tom, že by předem věděl, o čem tenhle turnaj je. Ani já ani RIP nevíme, jak nám to vůbec s tímhletím půjde.

Players 8 na 1.07 netuším, jak a jestli půjde.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Turnaj potřetí

Příspěvek od RIP » 25.10.2012, 19:27 hod.

@Attia:

Tohle jsem ted nasel na d2.net

First off, the easiest way to install 1.07 is to use Trenshadow’s version switcher. This can be found here

Secondly, as there is no /players X command the only way to simulate this on one computer is to use the modified d2gfx.dll file or fast user switching. Using the modified .dll file with Trenshadow’s version switcher is slightly more complicated. Here is what he has to say about it:


To use a modified D2gfx.dll in any version with the version switcher launching script requires 2 different launching shortcuts.

The first and primary shortcut is the normal one you create - pointing to LaunchModGame.vbs in the respective version directory, with the version subdirectory in the Start In box.

The second shortcut points to C:\Program Files\Diablo II\game.exe (NOT the version subdirectory), but has the Start In value of the version subdirectory.

Use the primary shortcut the first (or only) instance of the game, and use the second shortcut for each subsequent instance that you want to run. Add "-w" or create an additional shortcut if you want the multiple instances to run in windowed mode.

To make sure things clean up properly at the end of your gaming session, you should quit all the additional instances before quitting the main instance launched with the script.



Edit:Vsak my vime kdo to byl, vidte pane Daemon :lol: :lol: Souhlasim s Fraxim, a navic, tohle nebude o hodinovem, jednodennim nebo jinem naskoku...Doufam, ze az turnaj zacne, tak se vsichni pratelsky zachovaji a pomohou tem, co budou pripadne tapat, myslim, ze Drago v tom nebude sam, rad mu poradim a pomuzu, a myslim, ze nebudu sam
Naposledy upravil(a) RIP dne 25.10.2012, 19:33 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Turnaj potřetí

Příspěvek od Attia » 25.10.2012, 19:30 hod.

ok den předem to beru :-D aspoň něco ale týden mě to bue hlodat :-D

jinak mám dotaz, přemýšlím nad verzí 1.7 ale nepamatuju si jestli se ve verzi 1.7 mercové převádí do dalších aktů, nebo jestli tohle bylo jen v clasic D2 že zmizeli po každém aktu...

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Turnaj potřetí

Příspěvek od Dragonius » 25.10.2012, 19:33 hod.

Tvoje stránky http://www.diablofans.cz/diablo2lod/index.php jsou posledních pár měsíců mým domovem :-) jsem na nich v práci skoro neustále, takže čas na nich strávených přesměruji nyní pouze na dovednosti :-)
Štěstí přeje připraveným...

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Turnaj potřetí

Příspěvek od RIP » 25.10.2012, 19:34 hod.

Prevadi, ale mercove jsou v 1.07 naprd, to vim z vlastni zkusenosti

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj potřetí

Příspěvek od Fraxinus » 25.10.2012, 19:35 hod.

Výborně, Dragonie. :) Já bych mohl trochu hnout kostrou a dodělat co nejdřív Druida...a aspoň do startu načnout Nekromancera, ať to není taková diškrymynacé. :D
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Turnaj potřetí

Příspěvek od Dragonius » 25.10.2012, 19:40 hod.

Hodně mi to pomohlo, nacházel jsem insporaci v buildech a zároveň i odpovědi, ale to je asi účelem :-)

k turnaji > nějake přání k postavám mám, už z důvodu, že je chci zkusit a láká mě to, tak uvidíme..
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj potřetí

Příspěvek od Fraxinus » 25.10.2012, 19:44 hod.

Tak jsme se s RIPem shodli, že ty postavy rozlosujeme o 24 hodin dříve, než začne turnaj. Tolik hodin vám na vášnivou diskuzi bude stačit...i na provedení případných rerollů

Ti, kdo by se chtěli zbavit příliš snadného buildu, tak penalizaci přijmou jako o to větší výzvu....nebojte, ten kdo dohraje celý turnaj až na guardiana, tak získá podle mých výpočtů teoreticky až 13 000 bodů...Vzhledem ke kolísání players (na hellu rozhodně) těch 500 může i nemusí hrát roli.

Souhlasíte? edit: RIP už to dal do svého editu, jen jsem si toho nevšiml :D)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Turnaj potřetí

Příspěvek od Dragonius » 25.10.2012, 19:49 hod.

Guardin :?: :)
Já z předchozího turnaje s Amazonkou zůstal na NM u 4. aktu...
Jestli to takhle půjde dál s turnaji, Hell nikdy nepokořím :D
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Turnaj potřetí

Příspěvek od Javurek » 25.10.2012, 19:57 hod.

S těmihle pravidly se na hell podívá asi málokdo :D

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj potřetí

Příspěvek od Fraxinus » 25.10.2012, 19:59 hod.

Počkej až se tu ukáže třeba Raisen...ta dovede i nemožné. :)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Turnaj potřetí

Příspěvek od RIP » 25.10.2012, 20:00 hod.

Ale Javurku, nebud porad takovej pesimista ;) Ja naopak verim, ze alespon tri ctyri lidi to dokazou

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj potřetí

Příspěvek od Dark_Deamon » 25.10.2012, 20:00 hod.

RIP: Jo, minule jsem trošku ulít z nedočkavosti. V tu dobu nebyl stanoven termín a já tak nějak myslel, že se bude začínat od 1.září. Postavu jsem pak ale během vteřiny smazal. Kdybych věděl s čím budu hrát teď, tak by mě nenapadlo začít dřív, když je termín jasně danej. Minule to bylo takové všelijaké.

Edit: Já bych si třeba rád zkusil kombinaci Hydra + Thunderstorm :)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Turnaj potřetí

Příspěvek od Fraxinus » 25.10.2012, 20:05 hod.

Tak kterou démone...frost novu nebo thunderstorm? Nějak to tu střídáš :D

vidím, že se tu kolem motá i Obter!vr, který zatím jako jedinej nepotvrdil svou avizovanou účast.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Turnaj potřetí

Příspěvek od RIP » 25.10.2012, 20:09 hod.

Jo, to by mohlo bejt fajnes...Hydru jsem zkousel, ale nedohral jsem to dostatecne daleko (RIPla) a Thundestorm je skill na mem (to do) liste :lol:

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Turnaj potřetí

Příspěvek od Dragonius » 25.10.2012, 20:10 hod.

Když jsme u toho...
Už minule mě napadlo hrát za Druida - Fury a Werewolf i Feral Rage, mohlo by se usmát štěstí :-)
Štěstí přeje připraveným...

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“