Technické problémy

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Tatotakto
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tatotakto#2253
Re: Technické problémy

Příspěvek od Tatotakto » 20.10.2012, 16:07 hod.

Alebo si to mal zadara /annual pass/ z wow , a nezaplatil si wowko ako si sa zaviazal.
Thulle píše: Řekni nám kolik ti je. Protože takhle hodnotit titul může opravdu jen člověk, kterému je pod 15. My se tu snažíme ty tituly racionálně zhodnotit.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Tato ... hero/67321

Uživatelský avatar
Ara
Fallen Shaman
Příspěvky:72
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ara#2632
Bydliště:Brno

Re: Technické problémy

Příspěvek od Ara » 20.10.2012, 21:03 hod.

zdravim,
jeden technickej ohledne HW, uz nejakou dobu mam problem s dropem fps, kratkodobe 1-2s, je neco v nastaveni co by mohlo pomoct?
i5 2500, AMD 7950, 8GB ram, jedu to z SSD, v tom asi problem nebude, ovladace novy :-( stabilni fps, a jednou za 2-5min drop na 15 a sup na 60 ci 200, podle
toho co mam nastaveny....

diky za napady....
Obrázek

Uživatelský avatar
GrOsO
Gorebelly
Příspěvky:293
BattleTag:groso#1722
Bydliště:stolicka

Re: Technické problémy

Příspěvek od GrOsO » 21.10.2012, 09:15 hod.

skus vypat antivirak ci pomoze, ak ne skus toto ale to sa tyka len doby od noveho patchu http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/5270835538
Obrázek

Uživatelský avatar
Ara
Fallen Shaman
Příspěvky:72
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ara#2632
Bydliště:Brno

Re: Technické problémy

Příspěvek od Ara » 22.10.2012, 01:07 hod.

diky za radu, narazil jsem a zkousel to uz predtim, lagy se zjemni ale nezmizi, a pribude lehke jakoby chveni(cukani obrazu)....
tak uz nevim, vykonu na rozdavani a stejne je to na prd :cry:
Obrázek

Uživatelský avatar
Still-Alive
Doom Knight
Příspěvky:548
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:StillAlive#2220
Bydliště:Praha/Vsetín - klasická náplava :)

Re: Technické problémy

Příspěvek od Still-Alive » 22.10.2012, 08:37 hod.

Zapni Vsync... První hra, kde to má smysl :)

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Technické problémy

Příspěvek od Reve » 22.10.2012, 08:58 hod.

nevite nekdo k cemu jsou v D3 ty dve nastaveni MAX FPS ? TEd uz to byva ve vice hrach a me zajima jak presne to funguje jak je to dobry nastavit a proc ?

scorpuus
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Technické problémy

Příspěvek od scorpuus » 23.10.2012, 19:26 hod.

Diky za rady, nakonec se jako spravna ukazala ta od Kojota. I kdyz jsem s tim nic nedelal tak jsem najednou byl na americano serveru. S tim vykradenim jsem tomu neveril, zmizel mi totiz i veskery zaznam trade v aukcuch. No hlavni je ze to jede a muzu mastit dal. Diky

Becis
Quill Rat
Příspěvky:38
BattleTag:Becis

Re: Technické problémy

Příspěvek od Becis » 23.10.2012, 19:28 hod.

Ahoj poslední dobou sem i začal ostávat že mi Diablo zamrzne a pomůže jen tvrdý restart PC . Stává se to cca 1x za dvě hodiny. Sekne se jen Diablo protože kámoše jak mluví do TS slyším. Ctrl+alt+delete nic neudělá ani pokus o minimalizaci přes alt+TAB .

Uživatelský avatar
freedom122
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mrFreedom#2948

Re: Technické problémy

Příspěvek od freedom122 » 23.10.2012, 19:45 hod.

Cau,

mam takovy problem. Omylem sem z mobilu odstranil aplikaci Authenticator a ted kdyz sem to stahnul znovu a nainstaloval tak me to do hry nepusti. Kod je proste spatne. Nevite prosim co s tim ?

Uživatelský avatar
Zmener
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McZmener#2115
Bydliště:Praha

Re: Technické problémy

Příspěvek od Zmener » 23.10.2012, 20:05 hod.

Všimám si toho poslední dobou a dost mě to štve. Když hraju jde mi hra krásně plynule. Ale v urcitych lokacich se (třeba vstup do dungu apod) semi hra celkem zpomali. Fps jsem měl stále kolem 60 a latency jsem mel do 60 msec, takze v pohode. Dělá vám to taky? Je to problem serveru? Diky za info a pripadne rady.
Obrázek

Uživatelský avatar
SIGUR
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:SIGUR#2166

Re: Technické problémy

Příspěvek od SIGUR » 25.10.2012, 01:57 hod.

Nastal mi problém - po obnovení systému mám hru na patchi 1.04 a nechce se mi automaticky nahrát pach 1.05 - hra jen zahlásí, že se automaticky nahraje, blikne launcher, že je hra updatována ale zůstane to při starém - co s tím?

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Technické problémy

Příspěvek od ReptileSVK » 25.10.2012, 14:44 hod.

freedom122 píše:Cau,

mam takovy problem. Omylem sem z mobilu odstranil aplikaci Authenticator a ted kdyz sem to stahnul znovu a nainstaloval tak me to do hry nepusti. Kod je proste spatne. Nevite prosim co s tim ?
pouzi sms protect
Zmener píše:Všimám si toho poslední dobou a dost mě to štve. Když hraju jde mi hra krásně plynule. Ale v urcitych lokacich se (třeba vstup do dungu apod) semi hra celkem zpomali. Fps jsem měl stále kolem 60 a latency jsem mel do 60 msec, takze v pohode. Dělá vám to taky? Je to problem serveru? Diky za info a pripadne rady.
klasika, dotahuje zo serverov. pri druhom rune to uz bude v poriadku.
SIGUR píše:Nastal mi problém - po obnovení systému mám hru na patchi 1.04 a nechce se mi automaticky nahrát pach 1.05 - hra jen zahlásí, že se automaticky nahraje, blikne launcher, že je hra updatována ale zůstane to při starém - co s tím?
si uplne reinstaloval windows? tak ci tak nanovo stiahny launcher.

Edituj svoje příspěvky! kojot

Wanna
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Wanna#2224

Re: Technické problémy

Příspěvek od Wanna » 28.10.2012, 10:21 hod.

Zdar. Po aplikování toho jejich hotfixu se mi hra neskutečně začla sekat, úplně všude. Hru jsem zkoušel nastavit i na minimální nastavení a nepomáhá. Vůbec netuším co s tím. Hra se mi seká způsobem běžím 5s zásek a pak sem úplně jinde nebo mrtvej :D Nemá někdo stejný problém? nebo nevíte čím by to molo být?

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: Technické problémy

Příspěvek od Jojo WD » 28.10.2012, 10:36 hod.

Mne to zacne sekat len nazaciatku takych prvych 5s asi a potom to bezi bez problemov ako predtym
Obrázek

Wanna
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Wanna#2224

Re: Technické problémy

Příspěvek od Wanna » 28.10.2012, 20:50 hod.

Takže ani po reinstalu žádná změna. Fakt nevím co s tím.

martus
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Technické problémy

Příspěvek od martus » 29.10.2012, 07:32 hod.

Hoj.No já mám po tom novém patchi problém dostat se z první lokace do druhé.Hra mi při nahrávání vždycky padne do systému.Dělá mi to ale jen u jedné postavy.Wiz lvl 55,obtížnost hell.Mám Win 7 64 bit.Do toho patche šlo vše v poho.Máte někdo podobný problém?Nebo dokonce řešení? :-)

martus
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Technické problémy

Příspěvek od martus » 29.10.2012, 10:23 hod.

Menší dodatek :) Dělá mi to i u ostatních postav,takže se nemůžu dostat do Caldea s nikým.No nevím nevím ale po půl roce pořád nové chyby.Hlavně že se Blizzu sypou prašule.1 200 za polotovar je trochu divná legrace :D

Uživatelský avatar
Ara
Fallen Shaman
Příspěvky:72
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ara#2632
Bydliště:Brno

Re: Technické problémy

Příspěvek od Ara » 29.10.2012, 10:42 hod.

sekani v mem pripade skoro odstraneno, mam hru na SSD od zacatku, ale jak je tam min mista, pod 2GB tak se to nehorazne seka (zaplnil se, a nevsiml jsem si toho), od 5GB volneho mista vyse je to uz docela hratelny, obcas lag probehne, ale neni to tak casto a da se s tim zit ;)
Obrázek

Marous
Fallen Shaman
Příspěvky:83
BattleTag:Marous#1984

Re: Technické problémy

Příspěvek od Marous » 29.10.2012, 10:51 hod.

PO poslednim patchy mam chvilkama vetsinou na stale stejnych mistech hrozne propady FPS...napr,rakking crossing v act3 to pada z niceho nic z 60fps na 15fps.U magdy dokonce na 8fps,pred patchem se nic takoveho nedelo,vykonem PC to neni.A netusim co stim.
Profil,:Maruska
aktualne goldu: 30mil
prodano RMAH: 740e

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Technické problémy

Příspěvek od Kuki10 » 29.10.2012, 10:53 hod.

Presne tam me to delalo pred i po patchi a stale dela.:)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Odpovědět

Zpět na „Obecně“