No legendary club

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět

Hlasování: Kolik herních hodin bez legendárky

Méně než 1
25
10%
2 - 5
63
24%
6 - 15
35
14%
16 - 30
21
8%
31 - 60
34
13%
61 - 100
25
10%
101 a víc
56
22%
 
Celkem hlasů: 259

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Re: No legendary club

Příspěvek od Ryliah » 22.10.2012, 16:44 hod.

Práveže drop je navýšený až až, to že padá crap je druhá vec ;) Každopádne neverím že sa teraz nájde človek ktorý sa sťažuje že to nepadá, chápem že može prísť "smolné" obdobie a pár hodín nepadne nič ale byť 10h bez legendárky je podla mna nemožné :)
S4 Monk 1100+

Fatboy_Slim
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:FatboySlim#2129

Re: No legendary club

Příspěvek od Fatboy_Slim » 22.10.2012, 16:56 hod.

S 5NV mám mf 408% a padá to neustále... chodím mp 6 a jenom se to sype... to že to jsou srajdy, tak to je druhá věc.

Kokky
Fallen Shaman
Příspěvky:54

Re: No legendary club

Příspěvek od Kokky » 22.10.2012, 17:30 hod.

Jak mi to před patchem vůbec nepadalo, tak po patchi 1.0.5 mi to padá až nějak moc. Hraji každý den cca 2- 5 hodin, podle toho, jestli jsem v práci nebo mám volno a každý den mi zatím padlo 2-5 legendárek. Většina je nic moc, ale něco se dalo i dobře prodat. Ale setovka mi zatím nepadla žádná a to už se blížím k 500 odehraným hodinám.

josecek
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: No legendary club

Příspěvek od josecek » 29.10.2012, 12:19 hod.

Tak já hraju několik hodin denně a za celé hraní Diabla 3 mi nevypadl jediný Legendary či setový předmět. Už mě to fakt nebaví :) Jezdil jsem teď VoA na MP0 a Watch Tower na MP1 a stále nic. Je to tím, že mám nízké MF? Mám kolem 200%.

Houp
Wraith
Příspěvky:169

Re: No legendary club

Příspěvek od Houp » 29.10.2012, 12:42 hod.

josecek : je to tím, že máš blbou IP :), možná serial key.

josecek
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: No legendary club

Příspěvek od josecek » 29.10.2012, 13:25 hod.

Houpe, prohledal jsem všechny Tvoje příspěvky zde na fóru a nikde jsem nenašel avizovaný návod na změnu IP. můžeš mě prosím popostrčit? díky

Houp
Wraith
Příspěvky:169

Re: No legendary club

Příspěvek od Houp » 29.10.2012, 13:50 hod.

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/6794229864#1 , sám jsem nezkoušel a ani nevím, jestli 1.0.5 to bude fungovat. Tu jsem zkoušel asi jen hodinu. Jak už jsem tu mnohokrát psal, nevěřím, že drop je v D3 o štěstí, a pokud je pravda, co píšeš, že si ještě legendárka nedropl a zároveň je pravda, že někdo dostane 8 denně (což je předpokládám tak 1 za 2 hod při 16h hraní), tak to o štěstí fakt nebude. (a o MF)

josecek
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: No legendary club

Příspěvek od josecek » 29.10.2012, 15:27 hod.

Večer vyzkouším a podám report. Zatím díky :wave:

josecek
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: No legendary club

Příspěvek od josecek » 30.10.2012, 08:34 hod.

Tak tohle mi nikdo neuvěří. Zkusil jsem si pohlídat IP adresy podle uvedeného návodu a asi na pátý pokus jsem dostal .77. Jel jsem quest Imprisoned Angel s NV5 a MP1 a dojel jsem až k Butcherovi - nic extra nepadlo. Druhý run - IP .88, opět s NV5 a MP1, jsem jel Watch Tower a Southern Highlands. Hned po překročení mostu Highlands Crossing mi ze skupinky monster vypadla setová helma. Tak to mi hlava vážně nebere... a to všechno cca po hodině a půl hraní.

Důkaz místo slibů:
Obrázek

Houp
Wraith
Příspěvky:169

Re: No legendary club

Příspěvek od Houp » 30.10.2012, 09:46 hod.

Víš co? Já ti to věřím :)

Uživatelský avatar
Quincey
Wraith
Příspěvky:124
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quincey#1765

Re: No legendary club

Příspěvek od Quincey » 30.10.2012, 10:02 hod.

iba taka rada : zacnite trosku viac hrat a ono to zacne padat .. jasne jasne nemusite namna hned kricat ze "ja mam odohranych 500 hodin a ty mi tu ides pisat ze hraj viac" .. ani mne to nepadalo ale teraz to ide slusne :) ono hodka denne neni bohvie co .. hry su nato aby sa hrali, ak nemas cas tak sa nehraj *-) a ak hras hodku denne nemozes cakat jahody kazdy den :P ved to predsa poznate vseci : "ak nehras nemozes vyhrat" :D

a hned bude clenov v tomto clube menej :P

josecek
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: No legendary club

Příspěvek od josecek » 30.10.2012, 10:38 hod.

Quincey: včera jsem se dostal domů až pozdě, tak jsem mohl hrát jen chvíli, ale třeba v sobotu jsem hrál 6 hodin v kuse a nic nevypadlo (stejně jako za celé dva měsíce od koupě D3) :) Ale budu Ti věřit, že teď to bude padat ;)

Uživatelský avatar
Deef
Gorebelly
Příspěvky:221
BattleTag:Deef#2671
Bydliště:Ried im Innkreis
Kontaktovat uživatele:

Re: No legendary club

Příspěvek od Deef » 30.10.2012, 10:50 hod.

Ja stale tvrdim ze ten ich random je fake. Raz to vyjde najavo ( podla mna este take 2 roky ) a bude sa vediet presne kde co kedy pada, ako tomu bolo v d2lod.

Uživatelský avatar
Quincey
Wraith
Příspěvky:124
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quincey#1765

Re: No legendary club

Příspěvek od Quincey » 30.10.2012, 11:24 hod.

no ja verim tomu ze to je random (je jedno v akom akte farmim a aj ked kukam streamy tak ludom to pada vsade) a este taka drobnost : MP a MF zohravaju strasne velku ulohu v dropoch.

ked som s kamosom farmil kluce tak jemu neustale padali legendarky ale ozaj ze stale az mi neostavalo nic ine len sa smiat :P jasne ked mu dropovali veci ako VileWard, Lacuni, IK veci uz som sa moc nesmial ale skor zavidel .. lenze on beha s MF 500+ ..

po poslednom patchi kde je znizeny dmg od mobov kazdy presiel na vyssi MP .. a to som spravil aj ja a zrazu to pada :)
vacsina ludi co pisali na fore ze rano pri kavicke si dal jeden run a hned mu padli veci behaju MP7-8 takze to je dalsi dokaz.

este tak dva tyzdne dozadu som aj ja bol skepticky a teraz uz niesom.

PS: aj ja pracujem takze cez tyzden sa ktomu dostavam len po veceroch a cez vikend sa to snazim dohnat .. aj tak je vonku zima :D
PS2: http://sk.twitch.tv/d3_inigomontoya toto je priklad toho ze legendarky padaju .. typek uz ma skoro 300 legendariek od 1.05 .. a koli nemu mam stale chrobaka v hlave ze v parte legendarky padaju este lepsie .. on beha 4xbox .. a aj ja ked raz zacas si zbehnem kolecko v parte tak to padne lepsie , ale to je len moj dojem vobec to neni podlozene :)

TrackThor
Doom Knight
Příspěvky:491

Re: No legendary club

Příspěvek od TrackThor » 30.10.2012, 11:32 hod.

Deef píše:Ja stale tvrdim ze ten ich random je fake. Raz to vyjde najavo ( podla mna este take 2 roky ) a bude sa vediet presne kde co kedy pada, ako tomu bolo v d2lod.
j tak to by mě zajímalo co tam bude, když to takhle není :D
Obrázek

Halen
Gorebelly
Příspěvky:229
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Halen#1852

Re: No legendary club

Příspěvek od Halen » 30.10.2012, 12:26 hod.

Nevěřím vlastním očím, že jsou lidé ochotni věřit fámám o padavých/nepadavých IP. Běhal jsem dlouho s MF kolem 200 a padalo mi prd. Teď mám mf přes 400 díky monster power, vyššímu paragonu i dvěma itemům s mf na sobě a padá to pořád. Včera za hoďku v act3 tři legendárky, jedna šla do stoupy hned (gladiator gaunlets) a zbylé dvě se rolnuly velmi špatně, takže také stoupa (Triumvirate a Mara). Prostě mějte dostatečné MF a hrajte a bude vám to padat i na IP, na kterých to padat nemá. :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: No legendary club

Příspěvek od kojot » 30.10.2012, 19:04 hod.

No vidíš a mě začali padat dobré Legendary, až po tom, co jsem se na MF úplně vykašlal a všechny itemy s MF prodal. Dobrými Legendary myslím ty, které jsou prodejné za 10M a více. Předtím mi Legendary sice taky padaly, ale samý crapy.
Obrázek

Uživatelský avatar
JayBert
Wraith
Příspěvky:143
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:jaybert#2185

Re: No legendary club

Příspěvek od JayBert » 30.10.2012, 19:17 hod.

Zajimave tady ty teorie o tom, ze aby ti to zacalo padat musis mit 1500 MF a hrat na MP10 8-) Prekvapive mi to zacalo padat za po patchi 1.05. a to tak, ze bezne 8 lege+setovek za par hodin a vsechno mi to padalo na MP1-2 s MF cca 300.

Cim vice mobu zabijes, tim mas vetsi sanci na nejaky slusny drop. Tj tak jediny cemu verim :)

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: No legendary club

Příspěvek od kojot » 30.10.2012, 19:32 hod.

No mě to zase padá na MP4+ :) , ale myslím že MF fakt na drop Legendary vliv nemá.
Obrázek

Uživatelský avatar
JayBert
Wraith
Příspěvky:143
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:jaybert#2185

Re: No legendary club

Příspěvek od JayBert » 30.10.2012, 19:33 hod.

Samozrejme s pribybavjicimi upgrady meho wizarda jsem se taky posunul na vyssi MP a pada to stejne :D

Odpovědět

Zpět na „Obecně“