WW barbar - patch 1.0.5

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845
WW barbar - patch 1.0.5

Příspěvek od tomisco » 17.10.2012, 21:05 hod.

WW barbari, jak jste spokojeni s upravami buildu v novem patchi?

Osobne jsem moc spokojen, otacky mi jdou podstatne lepe nez predtim (hlavne zasluhou dua Bul Kathos mecu, jez jsem si behem jedineho dne zamiloval), WotB neni vetsinou problem udrzet do plneho znovunabiti, a i kdyz se mene healuju tornady. Je to jizda, i kdyz mam jen lehce nadprumernou vybavu a provizorni mainhand zbran, kterou behem par dnu chci vymenit za tu samou podstatne lepsi (az budou penizky). Az navysim dps z 70 k aspon na 85-90 k, pridam vitalitu a resistanci (nerf War Cry Impunity je znat), bude to pecka. Pak vyssi MP levely (momentalne je muj ideal MP3-4) a uberbossove, teste se! :o)

Pred patchem jsem si pripravil jako funkcni alternativu Weapon Throw build, ale po dnesku myslim, ze ho pouzivat moc nebudu. Jen v pripade, ze si se mnou bude chtit zahrat nekdo, kdo otacky WW barbaru nesnasi, ci jednou za cas pro zpestreni.

Fatboy_Slim
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:FatboySlim#2129

Re: WW barbar - patch 1.0.5

Příspěvek od Fatboy_Slim » 18.10.2012, 00:13 hod.

Hlavně jde poznat heal z tornád, jinak pohoda...

Leetcha
Fallen Shaman
Příspěvky:71

Re: WW barbar - patch 1.0.5

Příspěvek od Leetcha » 18.10.2012, 10:02 hod.

čekal jsem že to bude horší, test realm jsem nezkoušel, rano speed run act 1 MP 4, a pohoda... staci pridat trochu lifestealu

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: WW barbar - patch 1.0.5

Příspěvek od tomisco » 18.10.2012, 11:21 hod.

Jj, lifesteal na pásku evidentně dostačuje (+ 1200 LoH a 600 LR). Dal jsem několik MP 5 nájezdů na keywardena ve 3. aktu a pár chcípnutí hlavně ve skrumáži laserů v úzkých chodbách, pohoda. MP 6 bych mohl dávat, teoreticky i MP 7. Dps momentálně 75 k.

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: WW barbar - patch 1.0.5

Příspěvek od Punky » 18.10.2012, 12:23 hod.

popravde som diablo nezapol uz peknych par tyzdnov... ale v najblizsich dnoch to urcite skusim, hlavne aku zmenu priniesol nerf WC a na druhu stranu celkove znizenie obtiaznosti... mal som skor unioverzal gear, nie priamo na WW barba, ale ten build s tym siel hrat uplne v klide bez nejakych smrti v dobrom case... tak som zvedavy, co budem musiet pomenit aby to bolo hratelne aj teraz

Halen
Gorebelly
Příspěvky:229
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Halen#1852

Re: WW barbar - patch 1.0.5

Příspěvek od Halen » 18.10.2012, 17:03 hod.

Jde to dobře, mám aktuálně 75k DPS unbuffed, 5,9% LS a asi 900 LoH a dnes ráno jsme s MCP dali uber smraďocha a toho druhýho nevim-jak-se-jmenuje na MP7.
Obrázek

ymorduur
Quill Rat
Příspěvky:8

Re: WW barbar - patch 1.0.5

Příspěvek od ymorduur » 18.10.2012, 22:01 hod.

Něco se měnilo na Lifestealu? Vždyť to na Infernu vůbec nehealovalo.

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: WW barbar - patch 1.0.5

Příspěvek od spiderer » 19.10.2012, 00:59 hod.

ymorduur - vzdycky to zalezelo pouze na tvoji damage, pri vyssi damage to fungovalo vzdy. S 15k to ani nepoznas, ale kdyz rozdas par critu za 250k tam te to vyhealuje celkem spolehlive a rychle. Ja LS na gearu nemam ale mam runu na LS na Rendu a funguje to uplne stejne..

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: WW barbar - patch 1.0.5

Příspěvek od Punky » 19.10.2012, 07:19 hod.

tam som to vcera chvilu skusal... act 2 a od mp 5 som sa dostal az k mp 2, kde to bolo s mojim gearom este hratelne, ale aj tak to trvalo dlhsie ako pred patchom... hold tie rezisty co ma predtym dobre drzali nad vodou su uz teraz po nerfe WC pas... takze som kupil nejaku lacnu obojrucku a s rend buildom som si celkom na pohodu daval myslim mp4... no ale kazdopadne, s dobrym equipom by ten WW barb urcite hratelny bol stale

bloodryane
Fallen Shaman
Příspěvky:68

Re: WW barbar - patch 1.0.5

Příspěvek od bloodryane » 19.10.2012, 08:42 hod.

cus bando chci se zeptat co se tedka oplati jet u BB 2h nebo dualky ? pred patchem jsem jel crit build s dualkama ale tedka nevim jedu na MP5 a obcas koukam jak to leze pomalu dolu nevim jestly je to nerfem a nebo abych udelal jinej build nez WW ... dekuji za rady :D

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: WW barbar - patch 1.0.5

Příspěvek od Ryliah » 19.10.2012, 09:56 hod.

Neviem no ja idem stále WW Dual Wield build, nemám dovod meniť teda ak mi nedropne nejaký top obojručák :) Jedine čo som vymenil je pasívka Superstition za Bloodthirst, zatial testujem ale zdá sa mi že ten lifesteel pomáha viac.

Edit: Beriem spať, ten Superstition je predsa le lepšia vec : )
S4 Monk 1100+

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: WW barbar - patch 1.0.5

Příspěvek od Kuki10 » 20.10.2012, 09:51 hod.

Tak jsem vcera ze srandy poprve zkusil WW a je to neskutecna sranda.:-)
Mam odzkouseno 1 + shield a 2 x 1 hand.
Schvalne zkusim 2 hand jeste.

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Leetcha
Fallen Shaman
Příspěvky:71

Re: WW barbar - patch 1.0.5

Příspěvek od Leetcha » 20.10.2012, 10:10 hod.

Vcera mi padl docela slusne rollnutej skorn, +25K dmg, ale nehraje se mi stim dobre.. zustavam u DW

Becis
Quill Rat
Příspěvky:38
BattleTag:Becis

Re: WW barbar - patch 1.0.5

Příspěvek od Becis » 20.10.2012, 13:43 hod.

Zdravíčko zatím hraji klasický WW build jen místo runy runy Huriccane u WW používám tu na 2% healu. Chci se zeptat zvládá to barbar bez těch 2% ? Případně odkad vemete ty životy ? (mám 2,6 % na pásku a 1250 life on hit)

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: WW barbar - patch 1.0.5

Příspěvek od Ryliah » 20.10.2012, 17:23 hod.

Testoval som tú runu na WW s 2% healom ale musím povedať že s Hurricane to je omnoho lepšie, nevedel som si zvyknúť že whirwindujem tak pomaly ;) A zas taký rozdiel som v tom heale nevidel. Podobne ako ty mám liefesteal na opasku a takziež na zbrani v druhej ruke(idem Dual Wield). Tiež dosť záleží na DPS ake máš pri lifesteale. Ja chodím z 108k unbuffed a healuje to pekne, nemám problém. Možeš vyskúšať aj tu pasívku Bloodthirst ale zase je otázka za čo to vymeniť.. ;)
S4 Monk 1100+

Qwadrax
Gorebelly
Příspěvky:233
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Qwadrax#2596

Re: WW barbar - patch 1.0.5

Příspěvek od Qwadrax » 20.10.2012, 19:04 hod.

:wave:
Naposledy upravil(a) Qwadrax dne 24.02.2013, 08:48 hod., celkem upraveno 1 x.
http://www.twitch.tv/qwadrax
HC/SC Season/Non-season, PTR testy

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: WW barbar - patch 1.0.5

Příspěvek od Ryliah » 20.10.2012, 19:20 hod.

Sto ľudí sto chutí, hraj čo ťa baví a čo ťa "naplňuje" :)
S4 Monk 1100+

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: WW barbar - patch 1.0.5

Příspěvek od tomisco » 20.10.2012, 20:53 hod.

Jednoduchy build jak pro koho, i když s Bul Katho's meči se mi točí krásně. Ale zase jen v singlu s enchantresskou, jakmile jdu do hry více hráčů, jsem poloviční. Nechápu to, AS mám dost (enchantresska má bonus AS a armor, pokud se nepletu).
Přijde mi, že namíchat to je docela alchymie. Dlouho jsem předělával výbavu, investoval do ní spoustu prachů a rozhodně teď nejsem spokojen. Barbarka je sice rychlá, ale v sólu od MP5 a coopu od MP3-4 ji v řeži často dost kolísá zdraví a nemá problém chcípnout. Armor mám s ToS asi 8,4 k, 1200 LoH, 600 LR a 2,8% LS při cca. 64 k unbuffed damage. Life Steal asi nezvednu, protože BK mečů se nevzdám, neb mi naprosto vyhovují, i když s palicí nebo sekerou v mainhandě bych měl o 10 k větší dps. Minimálně problémem bude jen 500 AR. Po nerfu Impunity runy u WC to je málo, to si uvědomuju. Momentálně šetřím na nějaký pěkný IK pásek se 75-80 AR, pak zkusím AR narvat i jinde.
Dnes jsem šel s mágem a dvěma DH v MP4 na uberbosse a měl jsem jim je držet od těla. Bohužel jsme schytali Ghoma s Rakanothem. I při snaze neustále se kolem nich točit ve WotB jsem vydržel maximálně do půlky. Zdraví prostě v tom plynu moc kolísalo. Schytal jsem pár nelichotivých poznámek, což se mi nelíbilo a propříště se tomu chci vyhnout. Než zvednu resisty, zkusím ToS vyměnit za Superstition nebo Bloodthirst, jestli dojde ke zlepšení...

Qwadrax
Gorebelly
Příspěvky:233
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Qwadrax#2596

Re: WW barbar - patch 1.0.5

Příspěvek od Qwadrax » 20.10.2012, 22:11 hod.

:wave:
Naposledy upravil(a) Qwadrax dne 24.02.2013, 08:48 hod., celkem upraveno 1 x.
http://www.twitch.tv/qwadrax
HC/SC Season/Non-season, PTR testy

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: WW barbar - patch 1.0.5

Příspěvek od tomisco » 21.10.2012, 00:41 hod.

Hmm, ve tvém profilu vidím u barba menší damage, než má ten můj (aktuálně 76 k s buffem z pasivek). :o) Nemyslím, že je přes 60 k dps bez buffu málo. Ale zase to není moc. S 100 k bez buffu by to byla samozřejmě jiná písnička. K tomu bych se výrazněji přblížil, pokud bych se dostal k silnému BK meči s ďourou. :o)

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“