Patch 1.0.5 už zajtra!!!

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Qwadrax
Gorebelly
Příspěvky:233
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Qwadrax#2596
Re: Patch 1.0.5 už zajtra!!!

Příspěvek od Qwadrax » 17.10.2012, 06:59 hod.

:wave:
Naposledy upravil(a) Qwadrax dne 24.02.2013, 08:54 hod., celkem upraveno 1 x.
http://www.twitch.tv/qwadrax
HC/SC Season/Non-season, PTR testy

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Patch 1.0.5 už zajtra!!!

Příspěvek od ReptileSVK » 17.10.2012, 07:03 hod.

Qwadrax píše:jinak pro vsechny co jsem zkousel na tom test serveru tak idealni run prvnim actem je tak players 6-8 zalezi jak jste na tom s equipem a hernima dovednostma
no ved prave. ak ma niekto damage 14000 tak aj MP1 je pre neho vela. A tiez zalezi ci mas na sebe MF300, alebo MF20

KeeN
Quill Rat
Příspěvky:14
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Patch 1.0.5 už zajtra!!!

Příspěvek od KeeN » 17.10.2012, 07:07 hod.

Při ranním čtení finálních patch notes z americké verze battle.netu jsem narazil na dvě zajímavé drobnosti, které se dle mého v předcházejících verzích patch notes k 1.0.5 ještě neobjevily:

The Watch Tower spawn has been moved from the Northern Highlands to the Southern Highlands.

Run prvního aktu se lehce prodlouží, protože hledat věž v třikrát větší mapce a ještě bez waypointu zabere o něco déle. Nehledě na to, že se možná nebude spawnovat pořád na stejném místě.

Bosses will now drop improved loot the first time they are killed in each difficulty. All characters have had their "first kill" status reset for all bosses in the game.

Pokud tomu dobře rozumím (kdyžtak mne opravte), tak ten reset je jen jednorázový a vyplatí se ještě jednou proletět znova všechny bose na Infernu?

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Patch 1.0.5 už zajtra!!!

Příspěvek od tomisco » 17.10.2012, 07:15 hod.

Zajímavé. S Watch Tower mi to přijde logické. Jen doufám, že checkpoint ve VoA nechali na pokoji. :o)

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Patch 1.0.5 už zajtra!!!

Příspěvek od HELLERcz » 17.10.2012, 07:17 hod.

Já to vidím na spuštění kolem 10h
A první co bude, tak taky projdu A1 konečně s MP "zatím nevím" :D začnu od 7 a kdyžtak snížím.

A přesun watch toweru to bude zajímavé. Ale nevadí, SH tam je často dost elitek, tak se to alespoň fajn prošmejdí vždy.
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Patch 1.0.5 už zajtra!!!

Příspěvek od Fru-fru » 17.10.2012, 07:23 hod.

Já se k tomu bohužel nedostanu před 19hodinou a kdoví, možná bude přítulka vyžadovat nějakou aktivitu z mé strany...No a to se potom děj vůle Boží:-)
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Patch 1.0.5 už zajtra!!!

Příspěvek od Nekronaut » 17.10.2012, 07:35 hod.

Tak prostě budu chodit 1A bez WT no :D

crebs
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:crebsus#2338

Re: Patch 1.0.5 už zajtra!!!

Příspěvek od crebs » 17.10.2012, 07:45 hod.

Nazdárek všem fighterům...:-)

Tak sem konečně taky něco napíšu.
Zajímalo by mě, jak se k novému patchi vyjadřují ostatní monkové, protože zatím tady čtu jen nářek DH, WD a barbarů, ale monk žádný.
Dále by mne zajímalo, jestli si někdo z vás troufne odhadnout, jak to bude s equipem pro monka po patchi, protože si troufnu říct, že je to asi jedna z nejdražších záležitostí v Diablu, zejména s Poison resistem, který jedu.
Osobně jsem samozřejmě byl také na PTR, ale ještě s horší eq, takže jsem tam dostával neskutečně na pr*el, myslím tím vyšší MP , byl jsem i v 10 s jedním pařanem a to tedy bylo něco:-) Ale docela se na to těším:-)
Asi budu muset eventuelně rozjet i mého barbara, který je zatím jen 2 lvl paragon:-)

crebs
Warriors forever...

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Patch 1.0.5 už zajtra!!!

Příspěvek od Nekronaut » 17.10.2012, 07:56 hod.

No monk přijde o armor, což je na pytel, co víc k tomu říct :D . Jinak nevím proč myslíš, že je poison monk nejdražší. Taky ho mám a za babku jsem nakoupil gear, se kterým jsem to v poho dokončil.

Uživatelský avatar
negris
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Angalascz#2103

Re: Patch 1.0.5 už zajtra!!!

Příspěvek od negris » 17.10.2012, 07:56 hod.

Crebs ja si se svým monkem dával vpoho mp 6-7 elitky sice umíraly pomalu ale proto takypůjdu tak na mp4 jinak to šlo vpohodě a to nemám zrovna nijak drahou výbavu.
Byl jsem vyhnán z království nebeských i z podsvětí pekelných a našel si útočiště mezi nebem a peklem. A tak tedy semnou přichází utrpení ...

Obrázek

Qwadrax
Gorebelly
Příspěvky:233
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Qwadrax#2596

Re: Patch 1.0.5 už zajtra!!!

Příspěvek od Qwadrax » 17.10.2012, 08:02 hod.

:wave:
Naposledy upravil(a) Qwadrax dne 24.02.2013, 08:54 hod., celkem upraveno 1 x.
http://www.twitch.tv/qwadrax
HC/SC Season/Non-season, PTR testy

crebs
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:crebsus#2338

Re: Patch 1.0.5 už zajtra!!!

Příspěvek od crebs » 17.10.2012, 08:06 hod.

problém u mne je asi ten, což je asi problém většiny playerů co mají problém, že budu mít zřejmě špatně nastavený build...bohužel hraju teprve druhý měsíc, začal jsem pozdě, jsem jako většina wowkař, ale nutno podotknout, že na rozdíl od většiny wowkařů, jak přišla Panda, já zůstal věrný D3 a zatím na tom nic měnit nehodlám :-)
Mám DW, což pro mě byl celkem problém, protože jsem měl mace s velmi vysokým lifehitem, i dex a vit a druhou s crid dmg, tyto dvě zbraně jsem potřeboval vyměnit ale najít místo nich něco se socketem, více critem atd je pro mě nemožné, pohybuju se v desítkách ba i stovkách mega a na to nemám, ono sehnat něco co má lifeht víc než 936, nebo naopak tu dmg, která má crit 98%...pro mě sci-fi Nemluvě o tom, že mi toho moc nepadá atd. Hlavní problém bude ale taky v hadrech, protože tam něco poshánět je taky celkem o hubu, jediná věc, kterou jsem teď koupil díky prodané setovce je Andarielka.
Mimochodem , koupil jsem aji Daibo, řekl bych hodně slušné a dost mě boostlo na hp i dmg, ale nějak se s tím nemůžu srovnat, asi je to opět buildem, asi bych potřeboval někoho na TS, kdo na mě bude dohlížet, popřípadě řvát...vole, to vyměň, to nedělej atd :-)
Hold se pořád učím a proto budu vděčný za každou radu...
No a jelikož moje drahá choť odjíždí na víkend na nějakou akci, tak to vypadá na víkend nonstop farmy:-)
Warriors forever...

TrackThor
Doom Knight
Příspěvky:491

Re: Patch 1.0.5 už zajtra!!!

Příspěvek od TrackThor » 17.10.2012, 08:10 hod.

Qwadrax píše:jinak pro vsechny co jsem zkousel na tom test serveru tak idealni run prvnim actem je tak players 6-8 zalezi jak jste na tom s equipem a hernima dovednostma
čísla mi řikaj, že mám hrát mp4 či 5 :D
Obrázek

crebs
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:crebsus#2338

Re: Patch 1.0.5 už zajtra!!!

Příspěvek od crebs » 17.10.2012, 08:14 hod.

Abych také dodal to základní, momentálně mám

Base Stats

Dexterity 2223
Attacks per Second 1.6254
Main-Hand 1.7028
Off-Hand 1.548
Attack Speed 14%
Bonus Damage 27 - 66
Crit Chance 35%
Crit Damage + 200%
Resulting DPS 51170.25

HP mám okolo 40 k jestli se nepletu
Warriors forever...

Baglik
Gorebelly
Příspěvky:283
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:baglik#2817

Re: Patch 1.0.5 už zajtra!!!

Příspěvek od Baglik » 17.10.2012, 08:18 hod.

Taky si myslím že barbaři by měli brečet nejmíň, protože ty ww to dávali opravdu s prstem v nose i s půměrnou výbavou, takže nerf byl potřeba a i teď s trochu lepší výbavou nebudou mít problém.

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Patch 1.0.5 už zajtra!!!

Příspěvek od tomisco » 17.10.2012, 08:20 hod.

Tak na battle.netu se už jde lognout. Blíží se to.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Patch 1.0.5 už zajtra!!!

Příspěvek od HELLERcz » 17.10.2012, 08:23 hod.

Na battlu už jsem byl kolem 9 :) no jen ať makají klucí .)
Obrázek

crebs
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:crebsus#2338

Re: Patch 1.0.5 už zajtra!!!

Příspěvek od crebs » 17.10.2012, 08:25 hod.

jj taky jsem se už lognul, kdyby mi chtěl někdo poradit s buildem, tak už můžu aji nahodit link:-)

http://eu.battle.net/d3/en/profile/creb ... o/19414914
Warriors forever...

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Patch 1.0.5 už zajtra!!!

Příspěvek od tomisco » 17.10.2012, 08:28 hod.

Jinak jako WW barbar nebrečím. MP 3-5 jsem dával s o 10 k menší dps a horšími staty, než mám teď. Jen v MP5 ty elity trvaly už trochu dlouho. Dokonce se mi točilo lépe. Také si myslím, že s nadprůměrnou výbavou nebude pro WW nový patch žádný problém.

Uživatelský avatar
Petros
Doom Knight
Příspěvky:511

Re: Patch 1.0.5 už zajtra!!!

Příspěvek od Petros » 17.10.2012, 08:29 hod.

Už to jede. ;)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“