Zrušení účtu na Battle.netu

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
eggenberg
Quill Rat
Příspěvky:18
Re: Zrušení účtu na Battle.netu

Příspěvek od eggenberg » 16.10.2012, 16:37 hod.

Zdravím,

tak tohle my přišlo ,když jsem chtě deaktivovat ten Authentificator.

Dear Karel Ryba,

Thank you for contacting the Blizzard Customer Support team. Your Support ticket #31951331 has been successfully created.

You can view your ticket details and check its status by clicking the link below:
<http://us.battle.net/support/ticket/thread/31951331>

If you can’t click the link above, copy and paste the entire URL into your browser.

This is the ticket description:
Problems with account

We will send you another email when a Customer Service representative replies to your ticket, which under normal conditions happens within 24 hours (but please allow up to 2 days). Meanwhile, we strongly suggest that you do not submit duplicate tickets, as doing so will only lengthen your wait time.

If you have additional questions or concerns, please log in to the Blizzard Customer Support web site at <http://www.battle.net/support/> and reply to the ticket.

Regards,

The Customer Support Team
Blizzard Entertainment

If you no longer wish to receive these automatic responses from Blizzard, click here to unsubscribe: <https://www.battle.net/account/manageme ... ation.html>

na který odkaz mám kliknout? ten 1 ,2 nebo 3 ?

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Zrušení účtu na Battle.netu

Příspěvek od Javurek » 16.10.2012, 16:40 hod.

Neklikal bych na nic, píšou ti jen, že přijali dotaz a že se ti cca do 24 hodin(může být i 48) ozvou znovu na e-mail. Hlavně nemáš psát další ticket a máš počkat na odpověď

eggenberg
Quill Rat
Příspěvky:18

Re: Zrušení účtu na Battle.netu

Příspěvek od eggenberg » 16.10.2012, 16:46 hod.

tak sem to zase nejspíš zmrvil,protože sem se chtěl přihlásit a mám ho zase zamčenej. Asi se nevzpomenu na svoje heslo

eggenberg
Quill Rat
Příspěvky:18

Re: Zrušení účtu na Battle.netu

Příspěvek od eggenberg » 16.10.2012, 16:48 hod.

tohle my vyhodilo když se my povedlo asi 3x zadat špatný heslo-přeloženo googlem

Vzhledem k podezřelou aktivitou, tento účet byl uzamčen.Zpráva byla odeslána k tomuto účtu e-mailovou adresu obsahující podrobné informace o tom, jak tento problém vyřešit. Navštivte http://eu.battle.net/account/locked.html pro více informací.
Tak prosím tě co ted?

eggenberg
Quill Rat
Příspěvky:18

Re: Zrušení účtu na Battle.netu

Příspěvek od eggenberg » 16.10.2012, 17:21 hod.

Tak ,už jsem se uspěšně dostal do svého účtu. A tady nato -Game Client English (EU) (Change)
,když se m klikl tak jsem to nejspíš odinstaloval.Diablo tam bylo nainstalovaný tak asi jo.

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Zrušení účtu na Battle.netu

Příspěvek od sklb » 16.10.2012, 17:24 hod.

No cez webovy prehliadac diablo neodinstalujes, mas tam len napisane ake hry su zakupene na tom ucte.
Ale kedze si sa uz dostal na svoj ucet, teraz by si ho teoreticky mohol odovzdat kolegovi, aj ked najskor ked ho on bude chciet lognut zase ho to lockne ;p
Kolega ktory to od teba kupil vie po anglicky? Dalo by sa to spravit tak, ze by si nalavo ked sa prihlasis na battle nete na ucet klikol pod

"Account Details"
vedla tvojho mailu na edit a zmenil mail na ten jeho. Cize by on uz potom riesil to prihlasovanie cez svoj mail, ale nie som si isty ci bude fungovalo, na kolko som toto este nerobil ;p
nezabudni tomu cloveku poslat
na ake meno je ten ucet registrovany, CD kluc, stary mail a pokial tam mas neaku "secret question" (skrytu otazku) tak aj to!
Naposledy upravil(a) sklb dne 16.10.2012, 17:28 hod., celkem upraveno 1 x.
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Zrušení účtu na Battle.netu

Příspěvek od Javurek » 16.10.2012, 17:26 hod.

Pročs tím omg furt šachuješ? Počkej až co ti odpoví ne?

eggenberg
Quill Rat
Příspěvky:18

Re: Zrušení účtu na Battle.netu

Příspěvek od eggenberg » 16.10.2012, 19:13 hod.

JJ už je to v cajku,už se mužu přihlásit na svůj účet přes web.Až my nejdéle po zítří od něj přijde hra zpět tak budu pokračovat.Jako jestli jí pujde nainstalovat nebo jestli jí budu moci hrát tak si jí asi nechám.Co myslíš pujde jí hrát? Když se dostanu na ten svůj účet?

PS: dík ,že máš se mnou takovou trpělivost

eggenberg
Quill Rat
Příspěvky:18

Re: Zrušení účtu na Battle.netu

Příspěvek od eggenberg » 16.10.2012, 19:17 hod.

Jo ted sem to pořádně četl,a máš pravdu nabízí tam instalace/přeinstalace

Jestli to dobře chápu tak ta hra my už asi zustane co?

Použivej tlačítko upravit - Kuki10

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Zrušení účtu na Battle.netu

Příspěvek od sklb » 19.10.2012, 08:36 hod.

Hrat ju budes moct urcite. Dalo by sa to predat, ale musel by si to spravit trosku inac ako si to robil teraz. Pripadne to predavat aj s mailom na ktory si to mal regnute alebo vytvorit novy mail a tu hru na neho prepisat a potom to predat aj s tym novym mailom nech si to ten kupujuci uz neskor vyriesi vsetko bez problemov.
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

eggenberg
Quill Rat
Příspěvky:18

Re: Zrušení účtu na Battle.netu

Příspěvek od eggenberg » 19.10.2012, 09:46 hod.

jj dík za odpověd a hlavně trpělivost,zatím si jí nechám po těch problémech co s tím byly.Leda ,ře by jí koupil někdo tady odtud.

Boudis
Quill Rat
Příspěvky:1

Re: Zrušení účtu na Battle.netu

Příspěvek od Boudis » 24.10.2012, 10:35 hod.

Ahoj učet si zrušit nechci ale ztratil jsem mobil a autorizacnim programem podle navodu na beattle.net jsem vyplnil pozadovane informace ale chteli po me nejaky vladni ID tak jsem poslal fotku ridicaku myslite ze to bude stacit? dekuji za odpovedi

Uživatelský avatar
Trpytka
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Trpytka2368

Re: Zrušení účtu na Battle.netu

Příspěvek od Trpytka » 24.10.2012, 13:24 hod.

Ano, ofocenej řidičák nebo občanka stačí.

Vencelides
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vencelides#2655

Re: Zrušení účtu na Battle.netu

Příspěvek od Vencelides » 25.10.2012, 23:32 hod.

Zdravím,přidám se do tohoto topicu pokud dovolíte.Už nevím na koho se obrátit.Chtěl bych se zeptat pokud mám originálku se seriovým číslem (cd key) a mám na ní nějaký (Wizard 60+10 ) účet,jestli a jak ten účet zruším(byla by to škoda ale jinak to nepujde).Abych si mohl vytvořit nový.Jde mě jenom o změnu jména,nemůžu k vůli tomu vytvořit vlastní paypal na své jméno protože kamarád co mě hru koupil se blbec zaregistroval pod svojím (i velký dobrák protože ví že nemám peníze a o Diablu III mluvím pár let,tak mě to koupil k narozkám),myslel si že když to koupil on,musí to tam být.Ale jméno mě asi nezmění nikdo,no doteď mě to nevadilo.A mimochodem jsem stratil mobil,to mě ale nevadí chce to sms aut. jenom málo.A't zbytečně nečtete zdlouhavé psaní:
battlenet tiket - 12 článků přes translator (pořád to samé) / kamarád občanku nechce oskenovat,je majitel dopravní společnosti s vývozem do hodně zemí a bojí se (nedivím se mu a dále ho nepřemlouvám) /battlenetu jsem poslal question security,ale už vím že to nestačí pak jsem jim nabídl todle všechno:

jmeno a adresu při registraci
tajnou otazku
datum 1 registrace
mail s ověřenou registrací hry
seriove cislo ke hře (authentication key)
prvotní mail (u registrace)
prvotní mobilní číslo (u registrace)
oskenovanou uctenku od koupe hry
mail s koupí hry
ID carovy kod obalu

Ale napsali mě že si mám kamsi zavolat do Paříža či co,kde má Blizz centrálu,no neumím anglicky.Velmi dlouho přemýšlím nad tím jak tuto složitost vyřešit,pokud by jste byl někdo schopen pomoci tak bych byl opravdu vděčný,protože když to všechno zjiš´tuju je mě to fakt líto.

Vencelides
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vencelides#2655

Re: Zrušení účtu na Battle.netu

Příspěvek od Vencelides » 03.11.2012, 17:36 hod.

Vyřešeno .-)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“