Wizard - DPS

fejk0r
Quill Rat
Příspěvky:47
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:fejk0r#2616
Re: Wizard - DPS

Příspěvek od fejk0r » 25.09.2012, 11:47 hod.

falen píše:
fejk0r píše:jen se chci zeptat jestli jdu spravnou cestou protoze mam pocit ze by to slo i lip :/ http://eu.battle.net/d3/en/profile/fejk ... o/19058036
Máš cricital hit chance na 42 % a proč nemáš pasivku critial mass ?? Snižuje CD o 1s za každej critical hit.... . Nerozumím... . Máš dobrej gear tak o co jde... Já to nechápu.Kdyby jste viděli s čím musím chodit já tak si řeknete že nemáte vůbec žádný problém .... .
critical mass samozrejme mam spectral blade taky nepouzivam misto toho mam electrocute :))) jen jsem si neco zkousel ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Wizard - DPS

Příspěvek od Kuki10 » 25.09.2012, 12:00 hod.

fejk0r píše:
falen píše:
fejk0r píše:jen se chci zeptat jestli jdu spravnou cestou protoze mam pocit ze by to slo i lip :/ http://eu.battle.net/d3/en/profile/fejk ... o/19058036
Máš cricital hit chance na 42 % a proč nemáš pasivku critial mass ?? Snižuje CD o 1s za každej critical hit.... . Nerozumím... . Máš dobrej gear tak o co jde... Já to nechápu.Kdyby jste viděli s čím musím chodit já tak si řeknete že nemáte vůbec žádný problém .... .
critical mass samozrejme mam spectral blade taky nepouzivam misto toho mam electrocute :))) jen jsem si neco zkousel ;)
Je sance ze snizi cd, neni to vzdycky.

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Wizard - DPS

Příspěvek od firdecek » 25.09.2012, 14:34 hod.

Zdravím diabláře,

tak jsem se konečně dostal do III. aktu. Moc nechcípám, ale na efektivní farmení to ještě zdaleka není. Za 5M jsem nakoupil pěknou sekeru, ale pořád nic moc. Co mám zlepšit? Podle mého je důležité navýšit crit.damage. Ale možná se pletu. V každém případě MF bych chtěl zachovat :) Mimochodem, kde sakra všichni berete ty padesátkové gemy, vždyť stojí na AH okolo 20 mega??? :) Já když se dostanu na úroveň Star, tak mám radost...

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Firi ... ro/1934768
Díky za každý názor...

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Wizard - DPS

Příspěvek od Kuki10 » 25.09.2012, 14:40 hod.

firdecek píše:Zdravím diabláře,

tak jsem se konečně dostal do III. aktu. Moc nechcípám, ale na efektivní farmení to ještě zdaleka není. Za 5M jsem nakoupil pěknou sekeru, ale pořád nic moc. Co mám zlepšit? Podle mého je důležité navýšit crit.damage. Ale možná se pletu. V každém případě MF bych chtěl zachovat :) Mimochodem, kde sakra všichni berete ty padesátkové gemy, vždyť stojí na AH okolo 20 mega??? :) Já když se dostanu na úroveň Star, tak mám radost...

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Firi ... ro/1934768
Díky za každý názor...
Dyt s tim gearem musis farmit uplne v pohode.:-)
Ja bych si tam nahodil akorat navic hydru, ale buildu se da hrat hodne.
urcite crit, ten te boostne opravdu hodne.

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Wizard - DPS

Příspěvek od firdecek » 25.09.2012, 14:50 hod.

Díky. Místo čeho bys dal tu hydbu (Arcane?)
Myslíš crit damage nebo Crit chance? Co je lepší?

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Wizard - DPS

Příspěvek od Kuki10 » 25.09.2012, 14:59 hod.

firdecek píše:Díky. Místo čeho bys dal tu hydbu (Arcane?)
Myslíš crit damage nebo Crit chance? Co je lepší?
Bud vyhodit dimond skin, nebo magic weapon, vyzkousej co se ti bude lip hodit...
Idealka je mit crit chance a crit chance v pomeru 1:3....tzn cc 30% a cd +300%...
Ja teda osobne mam cc 51% a cd +297% ale porad hledam zbran s critem a socketem...
Btw jedna runa u energy armoru ti da +5% , ale zalezi jakym stylem to chces hrat...
Pouzivam jinej build na solo a jinej do party - max dmg.

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Hrk
Quill Rat
Příspěvky:15
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hrk#2232

Re: Wizard - DPS

Příspěvek od Hrk » 25.09.2012, 15:14 hod.

Kuki10 píše:
firdecek píše:Díky. Místo čeho bys dal tu hydbu (Arcane?)
Myslíš crit damage nebo Crit chance? Co je lepší?
Bud vyhodit dimond skin, nebo magic weapon, vyzkousej co se ti bude lip hodit...
Idealka je mit crit chance a crit chance v pomeru 1:3....tzn cc 30% a cd +300%...
Ja teda osobne mam cc 51% a cd +297% ale porad hledam zbran s critem a socketem...
Btw jedna runa u energy armoru ti da +5% , ale zalezi jakym stylem to chces hrat...
Pouzivam jinej build na solo a jinej do party - max dmg.

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2
No Kuki at pocitam jak pocitam tak "pomeru 1:3....tzn cc 30% a cd +300%..." to cos napsal je pomer 1:10 a ne 1:3 :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Wizard - DPS

Příspěvek od Quetak » 25.09.2012, 15:17 hod.

Hrk píše: No Kuki at pocitam jak pocitam tak "pomeru 1:3....tzn cc 30% a cd +300%..." to cos napsal je pomer 1:10 a ne 1:3 :)
I mistr Kuki se občas utne! :) Myslel 1:10 jen už měl v hlavě ty trojky - 30/300 :)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Wizard - DPS

Příspěvek od Kuki10 » 25.09.2012, 15:42 hod.

Quetak píše:
Hrk píše: No Kuki at pocitam jak pocitam tak "pomeru 1:3....tzn cc 30% a cd +300%..." to cos napsal je pomer 1:10 a ne 1:3 :)
I mistr Kuki se občas utne! :) Myslel 1:10 jen už měl v hlavě ty trojky - 30/300 :)
Jj sry to jsou ty dotykovy telefony.:-D

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

casperdeluxe
Gorebelly
Příspěvky:377
BattleTag:casperdeluxe#2494

Re: Wizard - DPS

Příspěvek od casperdeluxe » 25.09.2012, 19:21 hod.

:D řek jsem 1:3 a myslel jsem 1:10. To je přece jasný ne? :D

stívi
Quill Rat
Příspěvky:11

Re: Wizard - DPS

Příspěvek od stívi » 25.09.2012, 21:17 hod.

Ešte raz páni :) pozrite sa na môjho wiza a ohodnotte mi ho,čo by som mal zlepšiť a na čo sa zamerať a ako to najlepšie skombinovať?podarilo sa mi nakupit
novy gear za 20 megaale ajtak to nieje ono a mam len 10mega.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Stiv ... ro/8238344

Dakujem :)

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Wizard - DPS

Příspěvek od firdecek » 26.09.2012, 12:16 hod.

Stivi, pokud máš málo peněz, tak prodej některé ty gemy, co máš na Chestu. Rozdíl v intelligence ani nepoznáš, ale každý takový gem stojí 10 mega i víc. Ostatně nechápu, jak jsi se tak vysoko s gemy dostal. Za utržené peníze být tebou investuju do prstenů, ty máš docela slabé - je dobré mít attack speed ještě s nějakým crit bonusem. Jinak ti asi nemám moc co poradit, sám bojuju s III. aktem :)

stívi
Quill Rat
Příspěvky:11

Re: Wizard - DPS

Příspěvek od stívi » 26.09.2012, 20:40 hod.

tie gemy som kupil a su len okolo 1 800 000 gold,neviem co uz mam dalej zvysovat,itemy su hovadsky drahe a vacsinou su len male rozdiely v statoch alebo su tam len drahe sracky...

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Wizard - DPS

Příspěvek od Kuki10 » 26.09.2012, 22:30 hod.

stívi píše:Ešte raz páni :) pozrite sa na môjho wiza a ohodnotte mi ho,čo by som mal zlepšiť a na čo sa zamerať a ako to najlepšie skombinovať?podarilo sa mi nakupit
novy gear za 20 megaale ajtak to nieje ono a mam len 10mega.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Stiv ... ro/8238344

Dakujem :)
Ty gear mas v pohode na farmeni actu 3....
Ale proc arcane torrent?Zkus misto neho arcane orb s runou ktera snizuje cenu na 20AP....
Ray of frost?Co treba zkusit DI s runou chaos nexus?
Jeste ten electrocute se mi nelibi, ja bych vzal Shock pulse - piercing orb...
A kup si ringy s crit chance a crit dmg....
Jakym stylem to chces hrat?

stívi
Quill Rat
Příspěvky:11

Re: Wizard - DPS

Příspěvek od stívi » 27.09.2012, 09:52 hod.

arcane torrent sompouzival pretoze ma 600% dmg, s piercing orbom suhlasim ma vacsi critical :) ringy som chcel kupit len som nenasiel za dobru cenu.
Akym stylom?Chcel by som na dialku ale aj na blizko lebo vela krat sa stane ze ta niekto prepadne na blizko alebo elitak si ta portne k tebe tri rany a som mrtvy,odolnosti mam teraz tak cez 300-400.Damage by som chcel vytiahnut na 100k bez pouzitia magic weapon alebo glass cannon,neviem ci je to mozne.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Wizard - DPS

Příspěvek od Kuki10 » 27.09.2012, 09:59 hod.

stívi píše:arcane torrent sompouzival pretoze ma 600% dmg, s piercing orbom suhlasim ma vacsi critical :) ringy som chcel kupit len som nenasiel za dobru cenu.
Akym stylom?Chcel by som na dialku ale aj na blizko lebo vela krat sa stane ze ta niekto prepadne na blizko alebo elitak si ta portne k tebe tri rany a som mrtvy,odolnosti mam teraz tak cez 300-400.Damage by som chcel vytiahnut na 100k bez pouzitia magic weapon alebo glass cannon,neviem ci je to mozne.
Hlavne ten piercing orb projde vsim, coz ti usetri cas...
Zkus arcane orb, dava peknej plosnak, coz ti opet usetri cas....
Na takovy elity bud diamond skin, nebo teleport a nebo odpalit archonem.:-)
Co se tyce 100k dps + neni problem, ale itemy jako chestka, pasek atd. ktery maj CC,IAS,CD jsou cenove nekde jinde zatim.:-)


Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

stívi
Quill Rat
Příspěvky:11

Re: Wizard - DPS

Příspěvek od stívi » 27.09.2012, 10:16 hod.

prave to skusam podla tvojich rad,act 3 sa celkom dafarmit len som prave zistil ze mam malo HP :) prve elity a hnet 3x dead :)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Wizard - DPS

Příspěvek od Kuki10 » 27.09.2012, 10:22 hod.

stívi píše:prave to skusam podla tvojich rad,act 3 sa celkom dafarmit len som prave zistil ze mam malo HP :) prve elity a hnet 3x dead :)
Malo HP?
Ja mam nejakych 30k:-DDD
Musis si nato zvyknout, pak je to celkem balada:-)
Jeste arcane hydra je luxusni pomocnik.-)

stívi
Quill Rat
Příspěvky:11

Re: Wizard - DPS

Příspěvek od stívi » 27.09.2012, 10:29 hod.

to mas pravdu niesom zvyknuty na kombinaciu tychto skylov vzdy mi to rva par hodin :D ale ajtak nechapem ako si sa dostal na 121K damage

To mam v parte, magic weapon, familiar a energy armor na crit chance:-)
Na solo mam nejakych 105k, ale nejakej extra rozdil to neni:-)

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Wizard - DPS

Příspěvek od Rakiii » 27.09.2012, 10:32 hod.

30k life na kitování stačí ...
Zkus dát skily takhle.
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/w ... YdZ!baZaYZ

Vydržíš určitě víc + jakmile dostaneš pecku můžeš se odteleportovat pryč.
Případně ještě hydru vyměnit za frost verzi (na zpomalení nepřátel) a místo magicweapon dát archona (1600ed) na nepříjemné elitky či arcane orb ap. aby byla úderná síla zachována.
Možností je více.

Odpovědět

Zpět na „Wizard“