Jak na WW?

Odpovědět
v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770
Re: Jak na WW?

Příspěvek od v0kurka » 03.09.2012, 14:31 hod.

pěkný, a kolik crit dmg: nějakej lifesteal či loh? a jaký jsi je pasivky? máš to někde nastreamovaný?

jinak se musím divit, že se ti nelíbí zrovna dungeony směrem ke ghomovi, který mi přijdou nesrovnatelně jednodušší jak cesta skrze bránu až po siegbreakera.

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Jak na WW?

Příspěvek od Yaka » 03.09.2012, 15:08 hod.

Jsem Ti to říkal - výzva by to byla prostě za cenu toho 1 milionu. Takhle je to defakto funkční equipnutej barbar za ty tři miliony. Navíc teda hodnu dvacet:) za ten čas to tady neběhá 80% barbarů počítám i když to už je spíš i o skilu trošku...

Jinak jsem na tvojí radu pořídil mainu a dobře to frčí, včera během odpoledne dalších 20 mega doma.

Boris
Fallen Shaman
Příspěvky:55
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Cecák#2119

Re: Jak na WW?

Příspěvek od Boris » 05.09.2012, 13:23 hod.

a vsetko co nosis ti akoze popadalo....

Uživatelský avatar
Asocial
Wraith
Příspěvky:170

Re: Jak na WW?

Příspěvek od Asocial » 05.09.2012, 14:52 hod.

v0kurka píše:pěkný, a kolik crit dmg: nějakej lifesteal či loh? a jaký jsi je pasivky? máš to někde nastreamovaný?

jinak se musím divit, že se ti nelíbí zrovna dungeony směrem ke ghomovi, který mi přijdou nesrovnatelně jednodušší jak cesta skrze bránu až po siegbreakera.
jojo,

crit dmg asi 220 / loh 1200+. Specka jinak uplne stejna, jako pouzivam se svym normalnim gearem

Stream je:
nákup věcí: cca od 1:30 http://cs.twitch.tv/carpinustv3/b/330696430
samotnej run: cca od 1:20 http://cs.twitch.tv/carpinustv3/b/330846830
Kdo jsi bez miny, hoď kamenem
D3 Armory - WoW Armory

BigHarold
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BigHarold#2649

Re: Jak na WW?

Příspěvek od BigHarold » 05.09.2012, 15:25 hod.

No včera večer jsem si chtěl odpočinout od HC tak jsem si řekl že zkusím ten sprint/WW build. A pokuď b se osvědčilo přežívání tak bych to zkusil na HC.
Problém byl že jsem měl 1M na kontě na gear na act 1-2 revenge barbara. Goldy vystačili na OH,ring,amulet,rukavice a bracer (neměl jsem předtím crit a LoH na velké úrovni). První hoďka progresu Act2 bylo utrpení než jsem si zvykl na to jako to hrát a nezapomínal na battle rage a sprint. Uplně prvních pár elit/champion packů jsem byl víc mrtvej než živej ale po dostání to do ruky jsem druhou půlku Act2 projel jen na jeden rip a Act 3 byl v pohodě až do cesty ke Gromovi cestou jsem narážel hodně na wallery s teleportem a pak měli kombinace plague,fire chain,extra heal a desecrator. no a to jsem umíral jak na běžícím páse. Ti walleří v těch chodbách jsou dost nepříjemní a s teleportem skákali takže moc tornád je nechytalo a tím jsem byl bez rage. No a Gromovi jsem dík těm mrakum neudělal skoro nic něž jsem zemřel. Ale i s tím gearem co jsem tak nějak polepil s goldů co jsem měl jsem prolezl Act2 což předtím byl problém a začátek act3 byl uplně v pohodě. Takže při troše farmy act 2 a začátek act 3 si myslím že tak za 2 miliony dodělám equip co bude na act 3 uplně v pohodě. Rozhodně ten build mě baví a na odreagování od HC mě vyhovuje. Teď jen na HC udělat lvl 60 nafarmit nějaké goldíky a polepit tam nějaký equip a testnout to tam :)

BTW: Na HC si myslím že tenhle build na sólo nevím nevím. Ona ta života schopnost není nejlepší (bez dobrého gearu a ten se schání špatně když nemá postavu s kterou farmí HC) když si člověk nemůže dovolit ripnout. Do skupky si to dovedu představit maximálně s dalšíma WW barbarama poněvadž tenhle build je hodně o mobilitě aby přežil a to si nejsem jistej že by si nějaké jiné povolání mohlo dovolit. Ale takový 2+ barbaři by to mohli docela dobře čistit.
Obrázek

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Jak na WW?

Příspěvek od v0kurka » 05.09.2012, 16:09 hod.

na HC bych WW nezkoušel ani v prvním aktu. občas se to prostě může podělat a zrovna takovej waller grotesque (nebo jakákoli adaptace těch praskajících tlouštíků), co si tě skřípne zdí a bouchnou u tebe... nechtěl bych. navíc jednou si nevšimneš reflect dmg+extra health, projedeš je a ve chvíli, kdy jsou obvykle elitky mrtvé, tak budeš mrtvej ty xD

iCedTea
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:iCedTea#2879

Re: Jak na WW?

Příspěvek od iCedTea » 05.09.2012, 21:17 hod.

http://www.2shared.com/photo/SlArusIK/D ... 6-51.html? tak predchvilkou dal kamos ghoma, dnes som mu kupil zbrane s 900loh obe zvysil hpecka na 50k a ghom padol. (nikdy predtym ww barbara nehral, naucil sa ho dnes ) ... a ano je to inferno :) ... LoH je 2000 ... gear cca 6M aj so zbranami

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Jak na WW?

Příspěvek od Punky » 06.09.2012, 07:06 hod.

BigHarold: no pokial by si nemal fakt uber gear, tak by som ww barba na HC neriesil... sam o sebe nema taku zivotnost, takze staci par sekund lag alebo nejaky freeze clienta alebo nieco a si hned kaput... ale ako na adrenalin to skusit mozes :)

iCedTea: no sak to je pohode, ono act3 po ghoma je taky trosku silnejsi act2

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Jak na WW?

Příspěvek od Yaka » 06.09.2012, 07:56 hod.

Máte někdo vyzkoušený vliv IAS při použití WW? Jestli je lepší na ringu točit crit a crit dmg, nebo IAS? Podle mě je tento stat pro náš biuld naprost zbytečný, ale tak radši si to ověřím...

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Jak na WW?

Příspěvek od Punky » 06.09.2012, 08:29 hod.

neviem no, pokial je to ako niekto pisal ze tornada tikaju podla AS off handu, tak by pridavny AS z inych itemov nemal mat na toto vplyv... otazne ale potom je... ako rychlo ale tikaju pokial mam v off hande napr stit? z niecoho to predsa musi ratat... takze ktovie ako to s tym AS vlastne je u ww

... inak napr kripp este davno ked ww vybehlo vravel ze je lepsie mat nizsi AS, pretoze pri ww tolko nehitujes a neminas tolko fury... ale zase cim viac hitov tym vacsia sanca na crit tym padom dalsie fury a predlzenie napr wotb... ono je to cele "zapeklite", kym nepovie niekto z blizzu ako je to naozaj, mechanika niektorych skillov, tak sa mozeme len dohadovat

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Jak na WW?

Příspěvek od Yaka » 06.09.2012, 08:48 hod.

No právě jediný důvod, proč mít IAS na ringách mě napadlo to, že to zrychlí tikání tornád, protože to zrychlí samozřejmě i AS offhandy... Ale bůh ví.

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Jak na WW?

Příspěvek od Punky » 06.09.2012, 09:56 hod.

no keby to tak bolo, potom by to vyznam malo, otazne je, ci sa to nepocita z base AS offhandu... sak skus najst niekde na nete vypocet dmg tornad, tam by to malo byt zahrnute

HellAngel
Quill Rat
Příspěvky:6
BattleTag:HellAngel#2518

Re: Jak na WW?

Příspěvek od HellAngel » 16.09.2012, 21:15 hod.

ahojte, chcem si rozohrat WW barbara a zatial som na tom takto:
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Hell ... ro/4298397

viete mi poradit ako to lepsie ponastavovat a ako dalej? respektive ktore stats su pre mna najdolezitejsie. Znazim sa buchad do life, dmg a chance critical.
pripadne ktoreho folovera a ktore stats mu dat.

dakujem za kazdu radu

Uživatelský avatar
orisk93
Wraith
Příspěvky:170
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Jak na WW?

Příspěvek od orisk93 » 17.09.2012, 17:47 hod.

WW barbarian má hroznou nevýhodu..jak behas se sprintem (Run like Wind) a IK bílé moby, tak vubec nevšímáš co dropujou, tak je hrozně velká pravděpodobnost, že kdyby ti jednou za uherský rok padne legendárka a nemšimneš si to :D

Uživatelský avatar
Gotrekcz
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GotrekCZ#2361
Bydliště:ČR, Západní čechy

Re: Jak na WW?

Příspěvek od Gotrekcz » 17.09.2012, 19:25 hod.

HellAngel:

S tim si WW moc nezahraješ:
- za 1. WW barb se dá hrát nejdřív od 46 lvl, kdy dostaneš runu k BATTLE RAGE "INTO THE FRAY" která je nezbytná k WW buildy díky tomu že při crit zasahu obnoví 15 rage.
- za 2. nemáš dost velký základ crit chance, což je jeden z aspektů celého buildu.
- za 3. nemáš dostatečný HP regen a jeho odnoše DMG HP regen / Hit HP regen což tě drží na živu.

Každopádně tě nechci odrazovat, ale buid jako takový je stavěný na lvl 60 a na určité vybavení, který je při expení obtížně sehnat a udržet po dobu expení.
Rizek - Barbarian - lvl 60 (12+)
Cannibal - Witch Doctor - lvl 32+

"Hrdinové umírají, legendy žijí dál."

HellAngel
Quill Rat
Příspěvky:6
BattleTag:HellAngel#2518

Re: Jak na WW?

Příspěvek od HellAngel » 17.09.2012, 20:11 hod.

diki, je mijasne ze buildy ako take sa daju robit od lvl60 kde mas odomknute runy a mozes pouyivat najlepsi gear. A je nejaky build pouzitelny od lvl45?
ako stym ww je to strasny masaker, pokial mi nedojde rage, je to neskutocna mlaticka. ale divne mi tu ukazuje critical chance, v hre mi ukazuje 28% snca na criticky zasah a 130% critical dmg. na life steal a DMG HP som sa nejako zatial nesustredil, nakolko na NM to ani nema vyznam. V podstate som nesmrtelny, raz za cas ma daju nejaky elitaci, ale aj to mojou vinou, respektive nepozornostou.

edit: teraz som si pustil D3 a mam v stats 32,5% critcal chacne a 135 crit dmg

Uživatelský avatar
Gotrekcz
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GotrekCZ#2361
Bydliště:ČR, Západní čechy

Re: Jak na WW?

Příspěvek od Gotrekcz » 18.09.2012, 13:46 hod.

Já mám teď na zkoušku tento build:

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/b ... bZY!ZbZYbZ

Charge na nabíjení rage, pokud prolítneš 5 a více mobama tak máš volné CD. Navíc pokud mas Battle rage a das crit tak dostaneš navíc těch 15 rage. Takže na rozjetí dmg přes WW už máš slušný základ.
Rizek - Barbarian - lvl 60 (12+)
Cannibal - Witch Doctor - lvl 32+

"Hrdinové umírají, legendy žijí dál."

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Jak na WW?

Příspěvek od tomisco » 18.09.2012, 21:25 hod.

Diky Asocialovi za videonavod. Vybavu jsem trochu poupravil a je to znat. I diky tomu, ze jsem po sledovani hned v AH natrefil na dagger se skoro 950 LoH a 2.9 lifestealem. :o) Chtel jsem zkusit jiny build, nez jen ten zalozeny na Frenzy, Overpower a Revenge. A WW me teda bavi dost, i kdyz ve 3. aktu o trochu vic chcipam, nez predtim.
Takze ted ma moje barbarka 61 k dps, 48 k hp, crity 34/331, LoH 1290, attack speed 2.24 (nevim, kolik z toho dela enchantresska) a movement speed 24%. Jen all res 400 mi to kazi, ale to bych musel vymenit veci, do kterych jsem dost investoval. A po vymene helmy by mi sel armor dolu o 500, coz bych nerad. Bez obcasneho chcipani se to neobejde, ale da se to. Ghoma a Siegebreakera jsem dal na prvni pokus. :o)

Uživatelský avatar
Bombato
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bombator#2760

Re: Jak na WW?

Příspěvek od Bombato » 19.09.2012, 14:29 hod.

Kdo zacina s WW barbem,vyzkousejte si u Wrath of the Berserker runu Insanity - navyšuje navíc poškození o 100%.Nekdy je potreba Elitky sundat rychle,a kdyz sbirate vsechen drop stejne se vam ze zacatku nepodari udrzet berka na cely mape.

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Jak na WW?

Příspěvek od Ryliah » 21.09.2012, 14:58 hod.

Whirwindujte kým sa dá .. v novom patchi bude síce WW build stále použitelný a velmi silný ale len pre ludí ktorý na to majú kvalitný gear : ) Permanentne vo WOTB sa už nebude dať behať..
S4 Monk 1100+

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“