EU [SC]: 1. Investični na 7 dnů

Nabídky a poptávky po předmětech a vše týkající se obchodu.
Zamčeno
importexportmarcela
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DarkLord
EU [SC]: 1. Investični na 7 dnů

Příspěvek od importexportmarcela » 16.09.2012, 17:20 hod.

Tak protože jsem tu hodně četla o zájmu investování a já osobně mám na kontě v SC jen 8M takže mi obchod naskakuje po málu, tak jsem se rozhodla že se rozdělim a dám možnost se zapojit.
- princip všeho neni novinka ani tajemstvi jedná se o prodej Gemů v AH i mimo ni, rovněž tak samozřejmě nákup

- kolik? čím víc tím víc goldů.
Ale protože jsem tu nová, a je jasný že bude hodně skepcisismu atd tak klidně je to možny si zkusit s 50k, 100k. nebo si počkat na prvni recenze až budou atd.

- na jak dlouho?
7 dnů. nejlip od ponděil do ponděli ..nejhůř od středy do středy. začinaní ale čtvrtek,pátek a vikend určitě ne.
jinak neřikaám že to nemůže byt na dýl.klidně je možny pak znova, či víc míň.

- co z toho?
to asi zajímá každýho, takže žádná přesná častka není ale když spočitam procenta tak z 5-6k by byl zisk tak 15%. jinak řečeno taky za 500k svedu udělat takových 60k navíc.
Někde jsem tu četla že se nabízí za 1M asi 50K týdně ..tak to ja svedu 2x toik. Jak řikám každej si to může zkusit i na malý častce.

- proč to dělám?
čim vic gemů otočim tim lepši cena ve finále v rozpočtu na 1gem bude., a taky s tím co mám tedy 8M za týden otočim jen určity množství takže to narůstá pomale, takhle si sama vylepšim cenu a vydělá to i mě zase navíc.

Proč využít mě? sedim u toho 14hodin denně, takže na cenu můžu reagovat pořád, AH sleduji pořád a to když farmíte dost dobře zaráz nejde. CO řict no kdo zkusí zkusí a pak at pisne recenzi.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: EU [SC]: 1. Investični na 7 dnů

Příspěvek od Kuki10 » 16.09.2012, 20:19 hod.

importexportmarcela píše:Tak protože jsem tu hodně četla o zájmu investování a já osobně mám na kontě v SC jen 8M takže mi obchod naskakuje po málu, tak jsem se rozhodla že se rozdělim a dám možnost se zapojit.
- princip všeho neni novinka ani tajemstvi jedná se o prodej Gemů v AH i mimo ni, rovněž tak samozřejmě nákup

- kolik? čím víc tím víc goldů.
Ale protože jsem tu nová, a je jasný že bude hodně skepcisismu atd tak klidně je to možny si zkusit s 50k, 100k. nebo si počkat na prvni recenze až budou atd.

- na jak dlouho?
7 dnů. nejlip od ponděil do ponděli ..nejhůř od středy do středy. začinaní ale čtvrtek,pátek a vikend určitě ne.
jinak neřikaám že to nemůže byt na dýl.klidně je možny pak znova, či víc míň.

- co z toho?
to asi zajímá každýho, takže žádná přesná častka není ale když spočitam procenta tak z 5-6k by byl zisk tak 15%. jinak řečeno taky za 500k svedu udělat takových 60k navíc.
Někde jsem tu četla že se nabízí za 1M asi 50K týdně ..tak to ja svedu 2x toik. Jak řikám každej si to může zkusit i na malý častce.

- proč to dělám?
čim vic gemů otočim tim lepši cena ve finále v rozpočtu na 1gem bude., a taky s tím co mám tedy 8M za týden otočim jen určity množství takže to narůstá pomale, takhle si sama vylepšim cenu a vydělá to i mě zase navíc.

Proč využít mě? sedim u toho 14hodin denně, takže na cenu můžu reagovat pořád, AH sleduji pořád a to když farmíte dost dobře zaráz nejde. CO řict no kdo zkusí zkusí a pak at pisne recenzi.
Takze jestli to dobre chapu, tak ty jen sedis u AH?
Neco se mi na tom nelibi....

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

importexportmarcela
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DarkLord

Re: EU [SC]: 1. Investični na 7 dnů

Příspěvek od importexportmarcela » 16.09.2012, 21:30 hod.

Více či méně sedim jen u AH. nevím kolik nafarmíš za hodinu ty,ale mě třeba osobně dropuje se velký kulový. Dokud nebudu mit potřebny vybaveni si firmati III a IV act tak u AH kdyby se mi chtělo na plno udělam tak 500k za hodinu. Přiklad dneska jsem investovala postupně ruzně a jinak 7,2 M do gemů a prodej vynesl častku 8,1 ..
tak zkus řict copak se ti nelibi a třeba to vysvětlim.a nebo to zkus a uvidiš. mysilm že 100K vyfarmiš za 30 minut max na to aby si to testl.
Je to stejné jako když někdo vyměni 1m hc za 3 m sc taky by mě zajimalo proč a co s nima tam děla. samotna cena gemu v AH nestači na takovy obchodování. protože AH tě zaměrně šidi, proto je třeba si cenu gemu patřičně upravit potřebnyma nakupama tim se cena gemu zpruměruje a sniži. nebo když dodaš dropnuty gemy zadarmo.
Cena v AH se měni asi 100x do hodiny . na luxusni cenu někdy skoči jen na 1 minutu během hodiny nebo i dne.a když si v praci či farmiš tak ji nezachytiš ale ja ano. a i 300goldu rozdil při prodeji bez 15% samozřejmě při 1000kusech děla 300K
...efekt se nasobí když je to na 7dnu. jinak ti zvladnu 100k udělat 200% za den klidně. Jestli je libo otestovat si mě takhle.

Proč to dělam je snadny ..čim větši kapital dam dohromady tim vic vynesou procenta.je to jak lovit goblina. samotnymu ti uteče v partě nema kudy.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: EU [SC]: 1. Investični na 7 dnů

Příspěvek od Kuki10 » 16.09.2012, 21:35 hod.

importexportmarcela píše:Více či méně sedim jen u AH. nevím kolik nafarmíš za hodinu ty,ale mě třeba osobně dropuje se velký kulový. Dokud nebudu mit potřebny vybaveni si firmati III a IV act tak u AH kdyby se mi chtělo na plno udělam tak 500k za hodinu. Přiklad dneska jsem investovala postupně ruzně a jinak 7,2 M do gemů a prodej vynesl častku 8,1 ..
tak zkus řict copak se ti nelibi a třeba to vysvětlim.a nebo to zkus a uvidiš. mysilm že 100K vyfarmiš za 30 minut max na to aby si to testl.
Je to stejné jako když někdo vyměni 1m hc za 3 m sc taky by mě zajimalo proč a co s nima tam děla. samotna cena gemu v AH nestači na takovy obchodování. protože AH tě zaměrně šidi, proto je třeba si cenu gemu patřičně upravit potřebnyma nakupama tim se cena gemu zpruměruje a sniži. nebo když dodaš dropnuty gemy zadarmo.
Cena v AH se měni asi 100x do hodiny . na luxusni cenu někdy skoči jen na 1 minutu během hodiny nebo i dne.a když si v praci či farmiš tak ji nezachytiš ale ja ano. a i 300goldu rozdil při prodeji bez 15% samozřejmě při 1000kusech děla 300K
...efekt se nasobí když je to na 7dnu. jinak ti zvladnu 100k udělat 200% za den klidně. Jestli je libo otestovat si mě takhle.

Proč to dělam je snadny ..čim větši kapital dam dohromady tim vic vynesou procenta.je to jak lovit goblina. samotnymu ti uteče v partě nema kudy.
No nevim teda....
Abych ti odpovedel, goldy z hc na sc se meni aby je mohli prodat na rmah, nebo pouzit na sc.
Na hc rmah neni...
Tady tohle sledovani ah a vydelavat natom, to uz neni diablo...
Pro me je diablo o farmeni a vetsinou se najde neco na prodej....
Btw: goblin me v zivote neutekl.:)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

importexportmarcela
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DarkLord

Re: EU [SC]: 1. Investični na 7 dnů

Příspěvek od importexportmarcela » 16.09.2012, 21:42 hod.

Tak jestli to je či neni diablo nevim. ale pokud si tim vydělam na lepši oblek protože každej dobry dropy dava za xx mega tak proč ne. Nevěřim že ti ani jednou goblin neutekl.
DIablo taky pro 50% lidi skončilo být diablem když se zavedly real money ale o tom to vlakno není. POdle mě kdyby hold real money nehrali v tomhle roli ceny věci by byly xkrat nižší protože by lidi neprahly po ziscich v řadech 10tkach mega. Hold no nechceš nechceš :)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: EU [SC]: 1. Investični na 7 dnů

Příspěvek od Kuki10 » 16.09.2012, 21:47 hod.

importexportmarcela píše:Tak jestli to je či neni diablo nevim. ale pokud si tim vydělam na lepši oblek protože každej dobry dropy dava za xx mega tak proč ne. Nevěřim že ti ani jednou goblin neutekl.
DIablo taky pro 50% lidi skončilo být diablem když se zavedly real money ale o tom to vlakno není. POdle mě kdyby hold real money nehrali v tomhle roli ceny věci by byly xkrat nižší protože by lidi neprahly po ziscich v řadech 10tkach mega. Hold no nechceš nechceš :)
Dobre ze zacatku me utekl, ale ted proste nema kudy.:-)
Nevim neco se mi na tom nezda....
Registrovana ses nedavno a....
No nevim, uvidime.

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

importexportmarcela
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DarkLord

Re: EU [SC]: 1. Investični na 7 dnů

Příspěvek od importexportmarcela » 16.09.2012, 21:51 hod.

Aj ty si někdy začal na foru. To bych zrovna brala jako posledni duležitost . A krom toho nemusiš investovat miliony. zkus si 100 tis a uvidiš. bud zalibi či ne...100k kydž aj ja nafarmim za 15 minut tak tobě nemusi vadit vid :)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: EU [SC]: 1. Investični na 7 dnů

Příspěvek od Kuki10 » 17.09.2012, 09:21 hod.

importexportmarcela píše:Aj ty si někdy začal na foru. To bych zrovna brala jako posledni duležitost . A krom toho nemusiš investovat miliony. zkus si 100 tis a uvidiš. bud zalibi či ne...100k kydž aj ja nafarmim za 15 minut tak tobě nemusi vadit vid :)
Prvne 100k ta 30 minut, pak 100k za 15 minut a nakonec 500k za hodinu.....
Takze jen sedis u AH a klikas na search...
Ok GL.

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

RadiantStar
Quill Rat
Příspěvky:26

Re: EU [SC]: 1. Investični na 7 dnů

Příspěvek od RadiantStar » 17.09.2012, 09:28 hod.

dam ti 10 milion goldov, ale chcem zaruku v podobe radiant star ruby. pokial mi za tyzden das 20 milion radiant star vratim. myslim, ze to je fér.

importexportmarcela
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DarkLord

Re: EU [SC]: 1. Investični na 7 dnů

Příspěvek od importexportmarcela » 17.09.2012, 12:43 hod.

A copak je na tom fer mi pověz. ty mi daš 10 m v goldech a ja tobě 20 m v radiantu. to je fer jak blazen. Nejsi tu o moc déle jak já takže myslim že to s chuti odmítnu.

importexportmarcela
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DarkLord

Re: EU [SC]: 1. Investični na 7 dnů

Příspěvek od importexportmarcela » 17.09.2012, 12:45 hod.

Za druhý zkus si vlastně prvně přečist co nabízím. Nevidim nikde psaný 200% zhodnoceni za týden. Už to svědči o tom co je fér podle tebe že. Je to prosté echceš 10-20% týdně zhodnoceni tak nechtěj.

Uživatelský avatar
Peckoslav
Minion of Destruction
Příspěvky:878
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Peckoslav#2167

Re: EU [SC]: 1. Investični na 7 dnů

Příspěvek od Peckoslav » 17.09.2012, 12:49 hod.

@importexportmarcela: používej tlačítko "Upravit" a nepřidávej zbytečně další příspěvky.
Obrázek
Od konce září 2015 jsem zpět a teprve se tu rozkoukám :D

importexportmarcela
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DarkLord

Re: EU [SC]: 1. Investični na 7 dnů

Příspěvek od importexportmarcela » 17.09.2012, 13:01 hod.

A čich je to vlákno moje či tvoje?
DIvila bych se kdyby si se neozval. ty právě nabiziš těch 50k zhodnocení týdně že z 1M. vtipné. a to velmi.

importexportmarcela
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DarkLord

Re: EU [SC]: 1. Investični na 7 dnů

Příspěvek od importexportmarcela » 17.09.2012, 13:02 hod.

Kromě 6 lid isem nikdo nechodi :) stránky pro 5 lidí kterým se jiní smějí. Tady končim.

Uživatelský avatar
Peckoslav
Minion of Destruction
Příspěvky:878
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Peckoslav#2167

Re: EU [SC]: 1. Investični na 7 dnů

Příspěvek od Peckoslav » 17.09.2012, 13:26 hod.

importexportmarcela píše:A čich je to vlákno moje či tvoje?
DIvila bych se kdyby si se neozval. ty právě nabiziš těch 50k zhodnocení týdně že z 1M. vtipné. a to velmi.
Vlákno patří k fóru, já jsem moderátor tohoto fóra, mojí povinností je dohlížet na dodržování pravidel fóra. Ty je evidentně porušuješ.
Na Tvojí žádost zamykám.

Další případné porušování pravidla bude postiženo varováním.
Obrázek
Od konce září 2015 jsem zpět a teprve se tu rozkoukám :D

Zamčeno

Zpět na „Obchod“