Otázky a Odpovědi

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
lacoR
Quill Rat
Příspěvky:1
Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od lacoR » 09.09.2012, 16:08 hod.

ahojte, chcel by som vas poprosit o radu, mam problem z authenticatorom a chcel by som im tam zavolat, uz ste niekto kvoli niecomu volali blizzardu? je to dlhy hovor? popripade mam ist cez skype? vopred vsetkym velka vdaka za akukolvek radu ak mate niake skusenost s tymto.............

Papagaj
Gorebelly
Příspěvky:378
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Papagaj#2656
Bydliště:Zilina

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Papagaj » 10.09.2012, 10:30 hod.

Blizzardu som volal raz kolo roku 2007 a jednalo sa o WoWko.

Hovor dlhy nieje no pamatam si, ze som zhruba 15 minut cakal v poradovniku...netusim ci sa nieco odvtedy zmenilo :)

lovecdemonov svk
Quill Rat
Příspěvky:15
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:martin#1246

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od lovecdemonov svk » 10.09.2012, 22:05 hod.

ahoj chalani potreboval by som poradit ohladom aucnej siene neide mi prepnut na realne peniaze ako a kde sa to nadstavuje??dik
MOJ D3 Witch doctor MARTIN#1246

Uživatelský avatar
mafian89
Gorebelly
Příspěvky:337
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mafian89#2328

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od mafian89 » 11.09.2012, 01:13 hod.

Musíš mít alespoň nějaký autentiikátor (fyzický/mobilní app). A pokud chceš peníze na PayPal, tak i SMS Alert. :)
Obrázek

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Ride » 13.09.2012, 15:04 hod.

Maly dotaz - prihlasim se na http://eu.battle.net v praci a automaticky me to zablokuje ucet. Zadnou chybu to nehodi, heslo dobry.

Doma pak muzu normal parit - to me prihlasi, ale na eu.battle.net nemuzu. Nevite cim to je? ted zas budu muset menit heslo atd :-(((

Uživatelský avatar
Kubis
Doom Knight
Příspěvky:572

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Kubis » 14.09.2012, 10:29 hod.

Už mi to nedá a musim se zepat. Vyhrál jste někdo aukci když jste se z někym přehazovali až do úplnýho konce aukce? Mě se to ještě ani jenou nepovedlo. Chci se zeptat jestli sem takovej smolař nebo existuje nějakej fígl?? Díky

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Quetak » 14.09.2012, 10:59 hod.

Helljovany: zkus pročíst viewtopic.php?f=46&t=5657&hilit=fungov%C3%A1n%C3%AD+ah, měl by si tam najít odpověď proč nevyhráváš bidy. Jinak ja sem jeden bid vyhrál, ale biduju minimálně, jinak by šlo vyhrát každej bid mít dostatek goldů :)

Bur
Wraith
Příspěvky:142
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hambi#2904

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Bur » 14.09.2012, 11:11 hod.

Ride píše:Maly dotaz - prihlasim se na http://eu.battle.net v praci a automaticky me to zablokuje ucet. Zadnou chybu to nehodi, heslo dobry.

Doma pak muzu normal parit - to me prihlasi, ale na eu.battle.net nemuzu. Nevite cim to je? ted zas budu muset menit heslo atd :-(((
hele popravdě ani nemusíš,mě se to stavá pořád,ale je tu jednoduchý fígl a ten je v tom,že si stačí pouze pamatovat odpoveď na tvou otázku.
Obrázek

Uživatelský avatar
Kubis
Doom Knight
Příspěvky:572

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Kubis » 14.09.2012, 11:56 hod.

Quetak píše:Helljovany: zkus pročíst viewtopic.php?f=46&t=5657&hilit=fungov%C3%A1n%C3%AD+ah, měl by si tam najít odpověď proč nevyhráváš bidy. Jinak ja sem jeden bid vyhrál, ale biduju minimálně, jinak by šlo vyhrát každej bid mít dostatek goldů :)
Ahá. Díky za objasnění. Takže stačí bidnout mojí maximální nabídku a pak doufat, že ostatní nevyženou cenu moc nahoru :) Ještě si to radši zkusim na nějakym crapu za pár tisíc jestli sem to dobře pochopil :)

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Punky » 14.09.2012, 12:01 hod.

Helljovany píše:Už mi to nedá a musim se zepat. Vyhrál jste někdo aukci když jste se z někym přehazovali až do úplnýho konce aukce? Mě se to ještě ani jenou nepovedlo. Chci se zeptat jestli sem takovej smolař nebo existuje nějakej fígl?? Díky
ano, jasne, vela krat, ale vela krat mi to aj niekto vyfukol o sekundu-dve... figl neviem, nikdy som to az tak neriesil, ale mozes si napr popri stalo refreshovani od 2m pockat, kym skoci ukazovatel pod 1m, spustit nejaky timer, pockat kym bude dajme tomu 5 sekund do konca a potom prebid poslednu ponuku, pokial by sa ti stale zdalo ze si ochotny tolko dat... ale to je uz asi extremne riesenie :)

walosek
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od walosek » 16.09.2012, 16:17 hod.

Punky píše:
Helljovany píše:Už mi to nedá a musim se zepat. Vyhrál jste někdo aukci když jste se z někym přehazovali až do úplnýho konce aukce? Mě se to ještě ani jenou nepovedlo. Chci se zeptat jestli sem takovej smolař nebo existuje nějakej fígl?? Díky
ano, jasne, vela krat, ale vela krat mi to aj niekto vyfukol o sekundu-dve... figl neviem, nikdy som to az tak neriesil, ale mozes si napr popri stalo refreshovani od 2m pockat, kym skoci ukazovatel pod 1m, spustit nejaky timer, pockat kym bude dajme tomu 5 sekund do konca a potom prebid poslednu ponuku, pokial by sa ti stale zdalo ze si ochotny tolko dat... ale to je uz asi extremne riesenie :)
až na to, že nevíš, kolik ta nabídka je, takže ta rada je jakože správná, ale absolutně nicneříkající... určitě ta nabídka je minimálně tolik, co to ukazuje, ale když tam bude 3 562 426 a ty jen dáš bid a odentruješ, tak ti to může dát outbid, na druhý bid a enter taky a seš v pytli... chce si dobře rozmyslet, za kolik ten item stojí, kolik jsem za něj ochoten a schopen dát a pak řekněme v těch posledních 10 vteřinách tam tenhle bid dát...

TrackThor
Doom Knight
Příspěvky:491

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od TrackThor » 16.09.2012, 18:40 hod.

no tam může třeba na item s bidem 5M hodit bid 10M a pokud nikdo nepřebidne dejme tomu 5,1M, který ti to tam jakoby hodí, tak ti to pak ty prachy vrátí (když tam hodí 7M, tak ti to automaticky přebidne třeba na 7,1M), určitě je to lepší házet s určitou cenou než jen přebidovávat nabídku toho druhýho
Obrázek

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Punky » 16.09.2012, 19:53 hod.

on sa pytal na situaciu, ked sa s niekym prebiduvavas... jasne ze nevies presne kto kolko dal, ale vo vacsine pripadov, pokial s niekym vedies takyto "boj" dotycny nedava nejake extremne prihozy, pretoze tam ide o to, kupit ten item za co najemenej v co najposlednejsich sekundach... inak hrozi prave to, ze pokial das vysoku sumu a tvoj super ti 3-4 bidmi ktore jemu hodia "bid too low" nadhodi 2. najvyssi bid niekam tesne za tvoj, prides o zbytocne vela penazi

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Quetak » 17.09.2012, 10:36 hod.

punky: vždycky přídeš jen o to o kolik si ochotnej přijít.

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Punky » 17.09.2012, 13:07 hod.

no to nie je pravda :) mozes napr byt ochotny dat za nejaky item 5m, lebo vies ze ho predas aj za 10m alebo proste preto ze sa ti paci a ma pre teba taku hodnotu... ale naco, ked ho mozes kupit napr za 3m pri troche stastia... nie vzdy to vide, to je jasne

boboswariors
Quill Rat
Příspěvky:24

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od boboswariors » 17.09.2012, 13:11 hod.

hrajete to někdo na linuxu? slyšel jsem kidy že blizzard teda warden banuje za například wine, máte někdo nakou zkušenost?

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Quetak » 17.09.2012, 13:14 hod.

Punky píše:no to nie je pravda :) mozes napr byt ochotny dat za nejaky item 5m, lebo vies ze ho predas aj za 10m alebo proste preto ze sa ti paci a ma pre teba taku hodnotu... ale naco, ked ho mozes kupit napr za 3m pri troche stastia... nie vzdy to vide, to je jasne
ale je to pravda :) Vždy přídeš max o to o kolik si ochotnej přijít. Když budu ochotnej za item dát 5M a prodá se za 3M tak mi 2M přídou zpátky, žádný štěstí v tom nehledej, vyhrává vždy ten co je za to ochotnej dát víc.

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Punky » 17.09.2012, 13:47 hod.

jasne ze je to o "stasti" v zmysle ze tvoj super/superi nestihnu zareagovat dost rychlo pred koncom aukcie na tvoju ponuku... ale to sa moze stat aj tebe... napr ty sam Quetaku si pisal ze bidy neriesis, ze si kupil item-dva tymto sposobom... ja ked som sa trosku nural v AH, tak som praveze kupoval len takto a ver tomu ze najvacsie suboje o item s nejakou hodnotou sa odohravaju v poslednych minutach, popripade v poslednej minute a snad nikto kto kupuje a predava itemy za ucelom zisku to neriesi stylom ze tam drbne hned nejaku vyssiu sumu a caka co sa bude diat :)

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Quetak » 17.09.2012, 14:13 hod.

to souhlasím, že největší bitka je v poslední minutě. Ale pořád vidim ten maxbid jako nejlepší řešení, máš pravdu ale že moc nebiduju tak se možná pletu.

TrackThor
Doom Knight
Příspěvky:491

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od TrackThor » 17.09.2012, 16:04 hod.

tak pokud nepoužíváš maxbid, tak u těch dobrejch itemů nemáš ani šanci to koupit, cena v poslední minutě, může klidně šestinásobně stoupnout
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Obecně“