Proč jste si koupili D3?

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět

Hlasování: Proč jste si koupili D3?

Jsem fanoušek celé Diablo série - beru to jako pokračování D2
45
80%
Na doporučení (kamaráda, známého, atd...)
0
Žádná hlasování
Kvůli titulu (byla to očekávaná hra roku)
6
11%
Jsem (bývalý) hráč WoW a D3 je této hře hodně podobné
2
4%
Jiný důvod (prosím o uvedení do tématu)
3
5%
 
Celkem hlasů: 56

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334
Proč jste si koupili D3?

Příspěvek od ZOMB » 13.09.2012, 18:39 hod.

Tohle mě docela zajímá... kolik lidí si koupilo D3 kvůli tomu, že jsou fanoušky celé Diablo série a kolik lidí jen kvůli titulu?
Hlasujte v anketě (kdo nechce, tak samozřejmě nemusí)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Proč jste si koupili D3?

Příspěvek od v0kurka » 13.09.2012, 18:57 hod.

slintal jsem od prvního HD gameplay traileru.

byl to myslím tenhle: http://www.youtube.com/watch?v=z1CF1LO6iwg (všimněte si siegebreakera, který opravdu stylově vejde na scénu tuším kolem 16. minuty - bohužel takovýhle epický příchody sou pos*aný kvůli partě, kdy se každej boss musí "potvrdit" :!)

čekal jsem dlouho, ale neměl jsem přehnaný očekávání jako mnozí. také jsem asi dost tolerantní, protože mouchy se najdou, ale zachovávám si k D3 minimálně "dobrý" vztah :D

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Proč jste si koupili D3?

Příspěvek od ZOMB » 13.09.2012, 19:46 hod.

Tak já jsem na trailery nikdy moc nebyl, protože si rád vychutnávám hru bez jakýchkoliv znalostí předem...

Ona by se sem taky hodila otázka, jestli hráči koupě litují... a jestli ano, tak sem na forum asi nechodí :) ...

Co se týče mě, tak ještě čekám, jak se hra vyvine... nejvíc mi asi vadí obtížnosti a obtížnost hry celkově... přesněji - největší zábava začíná až na infernu, ale já chci zábavu i na normalu!

Ale koupě určitě nelituju, strávil jsem u toho pár hodin zábavy a právě tahle hra dala vznik mému modu na D2 (který je tedy ještě ve vývoji)...

Ale jak jsem napsal... čekám, co z toho nakonec ještě bude.
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Proč jste si koupili D3?

Příspěvek od ReptileSVK » 14.09.2012, 07:08 hod.

kedze som bol svetovo uznavana spicka v diable 2, kde som presiel vsetky postavy na hell, tak to bola jednoducho nutnost

Papagaj
Gorebelly
Příspěvky:378
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Papagaj#2656
Bydliště:Zilina

Re: Proč jste si koupili D3?

Příspěvek od Papagaj » 14.09.2012, 07:12 hod.

Mozem potvrdit... pamatam si na vrchol tvojej slavy akoby to bolo dnes.... zapol som CNN, show Larryho Kinga a tam si drtil Diablo II na 13" CRT monitore.

Ach to boli zlate casy...

Bol si svetovo uznavany.... mohol si mat ktorukolvek stetku na ktoru si pomyslel, no pamatam si, ze napriek tomu si uprednostnoval aj tak chlapov :green:

croft
Quill Rat
Příspěvky:4

Re: Proč jste si koupili D3?

Příspěvek od croft » 14.09.2012, 08:56 hod.

Moc tady nepíšu vlastně je to můj první post, jenom chci potvrdit slávu reptileSVK, dokonce jsem ho viděl hrát diablo v kuchařské show s Gordonem Ramsay.
Já si Diablo koupil jednoduše proto, že hry od Blizzardu jsou všechny super. Hrál jsem Warcraft 2 a 3 , Diablo II LoD , WoW, Starcraft II.

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Proč jste si koupili D3?

Příspěvek od Tyckin » 14.09.2012, 11:42 hod.

Jednoduše mě ukecali kamarádi, ač jsem se vymlouval, seč to šlo :D A skončilo to jak jsem čekal - sedím u toho pořád jako debil :green:

Uživatelský avatar
Joshua88CZ
Gorebelly
Příspěvky:263
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ChoseCZE#2100

Re: Proč jste si koupili D3?

Příspěvek od Joshua88CZ » 14.09.2012, 12:12 hod.

Papagaj píše:Mozem potvrdit... pamatam si na vrchol tvojej slavy akoby to bolo dnes.... zapol som CNN, show Larryho Kinga a tam si drtil Diablo II na 13" CRT monitore.

Ach to boli zlate casy...

Bol si svetovo uznavany.... mohol si mat ktorukolvek stetku na ktoru si pomyslel, no pamatam si, ze napriek tomu si uprednostnoval aj tak chlapov :green:
+1
A reptile by mel prestat ze sebe delat kretena...troll 1. stupne, prijde mi jak ti mentalne postizeny, ziji ve svem svete...

A co se tyce tematu, tak D3 jednoznacne, protoze hry od blizu sou pecka, hral sem snad vsechny warcraft1-3+datadisk, Diablo1-3, Starcraft1.2, jedine WoWko, ale to me vubec netrapi:)

Uživatelský avatar
Housenka
Quill Rat
Příspěvky:23
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Housenka#2142

Re: Proč jste si koupili D3?

Příspěvek od Housenka » 14.09.2012, 12:26 hod.

Hrál jsem jak D1, tak D2 + SCBW a to jsou hry u kterých jsem proseděl nejvíc času.
A pak ještě Warcrafty kvůli Dotě.
Nyní má Dota 2 smůlu páč čas dávám z většiny diablu.
Moc mě baví a je to hra co mě dokáže nejvíc nas*at :D
Včera mi padl po patchu 1.4 šestý Ivory tower :( :D

Uživatelský avatar
Peckoslav
Minion of Destruction
Příspěvky:878
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Peckoslav#2167

Re: Proč jste si koupili D3?

Příspěvek od Peckoslav » 14.09.2012, 13:28 hod.

@Papagaj + croft: pánové, zbourali jste mě, takže tenhle offtopic promíjím :D

a abych nebyl offtopic i já:
jsem fanoušek celé série, d1 mě v podstatě minulo, protože jsem měl slabý komp a dostal jsem se k němu až o několik let později. U D2 jsem (jako možná i někdo z Vás) měl nejdřív pirátskou kopii, ale s rozmachem battle.netu jsem si koupil někde v elektru tuším za 500 Kč a časem jsem si koupil i druhý účet ;)
Přeci jenom hra nezůstala otevřená když jste si přehazovali věci a bylo třeba to nějak pořešit :)
po několika letech pravidelného paření a obchodování :) v D2LoD jsem nakonec přešel k "horšímu" moru, tj. k MMORPG, možná ještě větší žrout času..
No a pak přišlo oznámení D3 a nebylo co řešit, jen čekat. Očekávání jsem neměl příliš velká, pro mě hra neztratila své kouzlo. Sice nemohu říct, že jsem 100% spokojen, protože ve hře jsou chyby, některé dost zásadní, ale pro mě je to hra, kterou si vyžádala doba se všemi nešvary (zjednodušování, zlehčování, aukce).
Na druhou stranu buďme rádi, že D3 není měsíčně placené jako MMORPG, že hru živí RMAH. Protože si nejsem jist kolik z nás by do toho chtělo měsíčně cpát peníze..
Obrázek
Od konce září 2015 jsem zpět a teprve se tu rozkoukám :D

Uživatelský avatar
16cmfan
Gorebelly
Příspěvky:247
BattleTag:sestnastka#2408
Bydliště:Slovakia, Bardejov
Kontaktovat uživatele:

Re: Proč jste si koupili D3?

Příspěvek od 16cmfan » 14.09.2012, 18:46 hod.

Ja som hral D2... celkovo RPG milujem.. ale čo ma u D2 vždy priťahovalo bol systém lootu (dropu) - náhodnosť atp. proste každá postava je unikát... každý sa môže prezentovať.. byť v niečom dobrý, najlepší.. to je jedno.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“