Barbar - INFERNO

Odpovědět
huugo
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:D4NG3R#2202
Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od huugo » 10.09.2012, 16:06 hod.

Zdravim,
po neuspesich s monkem jsem zacal trosku za barba. Inferno ACT I v poho, ACT II jde sice tezko (co 2elitka mne zabije, ale nakonec ji vdycky dam). Potreboval bych trosku kouknout na gear. Ted ho mam slozenej z toho co mne pri frameni s monkem padlo.

Jedu WW/sprint.

Kód: Vybrat vše

http://eu.battle.net/d3/en/profile/D4NG3R-2202/hero/13190418
Predem diky za ochotu.
Obrázek

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od v0kurka » 10.09.2012, 16:41 hod.

hm neúspěších v jakém směru?

některý kousky výbavy máš fakt pěkný. třeba helma a kalhoty jsou super. ale tvůj velkej problém je crit dmg. nemáš totiž prakticky žádnej... v první řadě bych vyměnil rukavice. na těch můžeš hodně vytěžit. 8 crit chance, 30 crit dmg a k tomu nějaký náhodný staty jako allres, vit nebo síla, uvidíš, jak to vyjde a na co budeš mít goldy.

další problém je amulet. je hrozně slabej. přitom amulet s 6+% crit chance a 50+% crit dmg je opravdu lacinej a neskutečně tě to boostne.

další jsou prstýnky. už jejich item level napovídá, že to nebude úplně ono. ale jelikož kombinace crit dmg a chance je opravdu nákladná, tak bych se soustředil hlavně na crit chance (3+) a k tomu primární stat či vitalitu nebo allres, zase uvidíš, co si budeš moct dovolit.

štít bych úplně zahodil. návod na zvýšení crit chance jsem ti dal a nic jiného ti ten štít nedává. místo toho si na offhand najdi zbraň naprosto libovolnýho typu (spear, axe, sword... w/e). ale aby měla 800+ life on hit, 70+ crit dmg (čím více, tím lépe) a třeba nějakou sílu či vitalitu. na dmg naprosto nekoukej, ať má klidně 200, to vůbec nevadí, protože WW bere dmg jen z mainhandu, proto na offhandu naženeš jen bonusy. taková zbraň by tě měla vyjít na pár set tisíc. ale ten užitek bude obrovskej.

tvoje mainhand weapon má sice super dmg i bonusy, ačkoli má menší crit dmg. ale především je to sword. což je problém. ty bys potřeboval sekeru nebo mace, aby jsi měl crit chance bonus z weapon mastera... možná pak budeš mít menší dmg, ale WW je víc o crit chance. jednoduše řečeno, když dáváš crity, tak máš fury a točíš se. když nedáváš crity, nemáš fury a netočíš se. proto bych obětoval nějakou dmg. ale druhým dechem dodávám, že až naženeš crit chance, staty a crit dmg dle mých předchozích rad, tak ti ten dmg dost masivně naroste. tzn. i po výměně zbraně budeš mít mnohem víc než teď.

jinak na farmení druhýho actu máš luxusní staty už teď, ale chybí kousek a budeš s přehledem klátit třetí akt.


co se týče tvého monka, tak doplatil na nepochopení pasivky One With Everything a, podobně jako barbar, podcenění vlivu crit chance a dmg. stačí efektivní upgrade a ten monk si sám dojde pro hlavu inferno diabla.

huugo
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:D4NG3R#2202

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od huugo » 10.09.2012, 20:47 hod.

Diky moc za odpoved, presne to jsem od nekoho potreboval. S monkem se mne hralo skvele, jen jsem uz nebyl spokojenej s rychlosti farmeni. V tom II aktu inferna jsem do nich busil, a busil, a busil.... On ten monk docela hodne ustoji, ale vsecko mne trvalo... Od barba jsem ocekaval zrychleni farmeni + rychlejsi expeni paragon lvl. Je pravda, ze v II aktu to jde rychle ale elitky mne davaj zabrat. Problem s fury az tak velkej nemam jen kdyz mezi ne nabehnu jde to se mnou z kopce - - - ale tady je to spise tim, ze nedavam poradne rany (critikal za cca. 50 k). Teda nafarmim nejakej gold a uvidime co padne , nebo co urvu v AH. Napsal bych neco ke statum ale jsem v praci a psat neco na mobilu, kdyz si to ani nepamatuju je na prd...
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Kuki10 » 11.09.2012, 11:33 hod.

Tak panove vokurka, punky, spiderer diky moc...snad jsem na nikoho nezapomnel.:-)
Sice jeste trochu experimentuju, ale ode vseho jsem zi vzal neco a je to milionkrat lepsi....
Jeste testuju WtB,battle rage misto toho zkusim.
Akorat jsem prozatim nahodil stit, to ne taky zatim test....
Vcera nez jsem sel spat, takbze testnu poradny elity, ale po druhych jsem to zapichl, mely jen 4 staty, to rozbiju i poslepu.
Kazdopadne kdyz zapnu WtB tak to je silenej rachot.:-)
Jeste bych chtel malinko vyhnat rezisty a mozna armor, ale uz tak je ten 3 act uplne neco jinyho.:-)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Kureee71
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Kureee71 » 11.09.2012, 11:44 hod.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Kure ... ero/672540

Zdravim, tohle je muj Barbar, na 1. Aktu docela zvladam ale do druheho se mi moc nechce, poradte prosim co zlepsit. Díky

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od v0kurka » 11.09.2012, 11:54 hod.

Kureee71 píše:http://eu.battle.net/d3/en/profile/Kure ... ero/672540

Zdravim, tohle je muj Barbar, na 1. Aktu docela zvladam ale do druheho se mi moc nechce, poradte prosim co zlepsit. Díky
jak jsi se mohl dočíst už několikrát nejen v tomto topicu, bez rezistů se dál nehneš. pokud nebudeš mít allres aspoň 400, nebude tě procházení aktem 2 naprosto vůbec bavit, protože v každý vyhrocený situaci zemřeš. v takovém případě je úplně jedno jaký máš skillbuild atd.

můžeš se na to dívat i tak, že investicí do lepšího vybavení ušetříš statisíce goldů /ne, nepřeháním/ za opravy.

Kureee71
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Kureee71 » 11.09.2012, 12:06 hod.

Díky za rychlou odpověď
musím vydela a koupit lepsi vecicky

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od spiderer » 11.09.2012, 12:15 hod.

Kuree kolik mas goldu? Protoze kdyz se na tvuj equip narychlo kouknu v mobilu a vidim co mas za prsten a amulet tak me jima hruza :) a myslim, ze po tom co ti na profilu jako nejlepsi staty vyskakuje health globes bonus, regen 350 life za vterinu a 34% MF ten zbytek nebude o moc lepsi.. Ale tak aspon narychlo - mas strasne malou damage navic nepodporenou defenzivou, myslim, ze ani do party to nebude ono, mas strasne moc VIT, ale k ni ti vhybi staty na zvyseni efektivnich lifu, doporuceni:

- nabrat na A2 nejaky resisty (nevim kolik mas) - 300-400 bez pokriku bude v pohode
- zvysit damage, ne jen silou ale pres crit dmg, crit chance a attack speed
- klidne mit mene zivota (35-40k staci) a navysit allres, armor, v pripade stitu vysokeho blocku (min 20%+)

Na A2 bych vytahnul damage aspon na 20-25k at se s tim nemlatis pul hodiny a bude to stacit. Co se tyce tve vybavy treba u toho ringu a amuletu ziskas nehorazny boost i za 10-100k goldu a myslim, ze nejinak tomu bude u zbytku. Po patchi jsou za dobrou cenu i velmi slusne zbrane a kdyz bude mit socket a nebo jeste v kombinaci s crit dmg tak ti to pomuze. Crit chance a crit dmg se snaz aspon v pocatku udrzovat v pomeru 1:10. 20% chance na 200% dmg, casem prijdes na to jestli ti to vyhovuje a muzes s tim pracovat.

S aktualni vybavou co mas bych A2 jit nechtel, to se priznam otevrene :) ale jestli mas aspon mega, tak nakoupis gear se kterym A2 prolitnes bez problemu.

walosek
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od walosek » 11.09.2012, 12:37 hod.

jako mít na lvl 60 na sobě modrej úplně na prd amulet a ring, to buď smrdí tím, že chceš hrát bez AH a jseš úplně bez lucku, nebo nevím... na AH sem za 20 sekund našel +73STR, +78INT(takže efektivně 7,8 all.res.) +105VIT, +46 phys.res. a 585 LoH za 280k buyout... ring +63STR, +123VIT, +42 phys.res. a crit chance 3,5% za 150k buyout... speciálně ty šperky co máš na sobě jsou tak akorát dobrý na prodání vendorovi za pár tisíc goldů...

huugo
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:D4NG3R#2202

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od huugo » 11.09.2012, 17:15 hod.

v0kurka píše:hm neúspěších v jakém směru?

některý kousky výbavy máš fakt pěkný. třeba helma a kalhoty jsou super. ale tvůj velkej problém je crit dmg. nemáš totiž prakticky žádnej... v první řadě bych vyměnil rukavice. na těch můžeš hodně vytěžit. 8 crit chance, 30 crit dmg a k tomu nějaký náhodný staty jako allres, vit nebo síla, uvidíš, jak to vyjde a na co budeš mít goldy.
..... zkráceno
d
¨
Zdravim Neco jsem nakoupil v AH, s necim pomohl kamos (z Diabla si udelal nahrazku aukcniho portalu, nakupuje a se ziskem prodava ... jen nehraje :) ) Rano po smene jsem dolej 2 ACT, hraju 3. Vicemene se to da, jen nektere elitky davaj zabrat. Abych upresnil - pokud si poradne rozjedu hurricane, tak je to v poho, WW to docela kosi. Ale kdyz je malo mista nebo jsem pomaly, je to hruza :) Do 2-3 sekund su mrtvej. Musim to ale poradny vyzkouset, ted neni cas, az po nocnich...

Jeste mne padl docela dobrej sword (ted ho nenam nasazenej). 7% attack speed, 50 % damage incr.+ socket )dal jsem zelenej kamen +75). Jen nema + LOH. Navysuje mne damage cca o 8k.

Pokud te uvidim ve hre, muzu ti ukazat a popremyslim jak ten stracenej LOH nahnat.

Dalsi otazka by byla ohledne + % movement speed. Mam 12 na botach, nekteri hrajou s dalsimi +12. Je to pro hrani podstatne?

Jeste jednou dihy za ochotu v0kurko
Obrázek

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od v0kurka » 11.09.2012, 17:35 hod.

nevím, jak to hraješ, ale u některejch affixů je téměř nutnost netočit se urpostřed, ale projíždet jimi tam a zpátky, abys minimalizoval prostor, kdy do tebe můžou útočit a trápit tě třeba firechainama. zrktáky někdy můžeš stát mezi třema a točit se, jindy nesmíš a dáváš je skoro víc sprintem, jak hurikánem.

12%ms absolutně stačí.

kcb
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od kcb » 15.09.2012, 11:32 hod.

Nechci vypadat jako hlupak, ale jak si mohu najednou nastavit jako aktivni skill berserker rage a war cry?

huugo
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:D4NG3R#2202

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od huugo » 15.09.2012, 12:10 hod.

kcb píše:Nechci vypadat jako hlupak, ale jak si mohu najednou nastavit jako aktivni skill berserker rage a war cry?
Ahoj .... melo by to byt v Menu-GamePlay-Interface-Elective Mode (zaskrtnout). Snad ti slo o to.
Jsem v praci, tak nedokazu kouknout.
Obrázek

jasklenar
Quill Rat
Příspěvky:4
BattleTag:Devilry

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od jasklenar » 15.09.2012, 18:15 hod.

Prosim o Radu za barbara zatim oki ale inferno nak nedavam hlavne 2 act ted sem zjistil ze mi chybi resilky to casem napravim ale potrebuju poradit spise s buildem a hlavne zda je lepsi 2hand ci 2x1hand abych vedel co poridit za novy veci a jakym smerem se mam uchylovat a nasmerovat..kazdopadne vim co mam ted ze je hruza predtim sem to neresil :D Dekuji moc

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Timm ... ro/2041039

Qwadrax
Gorebelly
Příspěvky:233
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Qwadrax#2596

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Qwadrax » 18.09.2012, 03:23 hod.

:wave:
Naposledy upravil(a) Qwadrax dne 24.02.2013, 08:59 hod., celkem upraveno 1 x.
http://www.twitch.tv/qwadrax
HC/SC Season/Non-season, PTR testy

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Jojo WD » 18.09.2012, 08:37 hod.

Ked chces ist 2H barbara tak to hraj ako to hram ja a v pohode si budes davat 3act a farmit si ho http://eu.battle.net/d3/en/profile/joro ... ro/5340352 ked budes spravne pouyivat spelli tak ti neuroby problem ziadna elitka
Obrázek

nitro
Gorebelly
Příspěvky:202
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Nitro#2700

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od nitro » 19.09.2012, 12:27 hod.

Ahojte, chcel by som vás poprosiť o menšiu radu, doteraz som hral povačšine času len s Wizardom, no keď som začal hrať s Barbarom tak mi to bolo až divné ako rýchlo som sa dostal na Inferno, preto si myslím že dobudúcna mi dosť pomože aj s ostatnými postavami.
Momentálne som Act II Inferno, a neviem čo by som tam zmenil, zatiaľ mám build postavený len čisto na liečenie, no myslím si že by to chcelo nejakúobmenu.
Takto vyzerá: http://eu.battle.net/d3/en/profile/nitr ... o/18588245

Vedel by mi niekto povedať aký build by sa mu hodil, prípadne aký item prednostne vymeniť?
Vopred vám ďakujem ;)

jasklenar
Quill Rat
Příspěvky:4
BattleTag:Devilry

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od jasklenar » 21.09.2012, 18:25 hod.

Potrebuju poradit nafarmil sem 43M goldu a chtel bych za nej equip na cely inferno da ss to aby mi stacilo nebo mam malo a radsi setrit dal...Kdyztak potrebuju poradit co jaka vec by mela obsahovat cca aby to penezne tak nak vyslo a bylo tam to podstatne...Dekuju za rady :)
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Timm ... ro/2041039
Naposledy upravil(a) jasklenar dne 22.09.2012, 13:51 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Jojo WD » 21.09.2012, 18:29 hod.

Chces eq za 48k goldov? To je vtip? Za to nekupis nic
Obrázek

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od spiderer » 21.09.2012, 18:33 hod.

Jako challenge equip za 3M na dohrani inferna jeste chapu, ale za 48k? :D To bude tezky boj! :)

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“