HC inferno barbar

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
BigHarold
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BigHarold#2649
Re: HC inferno barbar

Příspěvek od BigHarold » 09.09.2012, 08:38 hod.

Tak u buildu ti radit nebudu pač jsi dál než já (dodělal jsem teprve 60 a čeká mě ještě act 4). Ale u přilby je jasné že lepší staty, all res idealně s fire res a soket (šutr ti dá víc ne 5% life). A spíše než kalhoty bych zkusil najít shoulder s all resem nebo physical/fire ale staty dobrý.

No já budu testovat zda se dá Inferno jet na Rend (teď používám runu na heal pač nemám ještě LoH) ten mám teda místo battle rage ale taky to budu ještě uprávovat. minimálně pasivky abych na infernu přežil takže u buildu se spíše budu inspirovat u tebe. :)
Obrázek

Faith
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Faith#1710

Re: HC inferno barbar

Příspěvek od Faith » 09.09.2012, 08:48 hod.

Siege mrtvej. Šel jsem na něj stejně jako na Ghoma, akorát že tady jsem si dal nechal IP a místo Leapu dal Earthquake. V pohodě jsem ho dal za 2 minuty. Občas mi životy šli ke 20k, ale stačí pustit IP a s velkým LoHem je o hned zpátky.

Zkoušel jsem ho nejdřív na SC normálně sword'n'board s mýma 10k dmg a cca 1:30 minuty jsem ho řezal s enrage. První minutu jsem vůbec neregistroval enrage, protože ten LoH 1600 to dobře doplňuje zpět, ale pak už to pomalu začlo klesat a nakonec jsem mu nechal asi 100k životů, než jsem skapal. Nicméně stačilo místo Leapu dát Battle Rage a v pohodě jsem ho zmastil i přes půlminutový enrage :)

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: HC inferno barbar

Příspěvek od v0kurka » 09.09.2012, 08:52 hod.

harolde, nefunguje ti v podpisu link. chybí na konec dopsat ještě lomítko "/"

jinak ten rend se dá jet, ale nedoporučuju ho v tvém případě. máš moc malý dmg a ten heal absolutně nemáš šanci pocítit. teď jsi ještě na hellu, tak to možná budí dojem, že to nějako léčí, ale na infernu je ta redukce ještě větší. provocation je ve srovnání s blood lustem mnohem jistější a efektivnější heal. lepšího výsledku dosáhneš buď dreadnoughtem, nebo runou lacerate, ať to dává aspoň větší dmg, když už to nehealuje ;D

ono se totiž dmg rendu bere jen podle main handu - no a to u jednoruček není nic moc ve srovnání s 2H. a opět kvůli nízkému dmg si myslím, že sidearm by byl lepší primární útok. ty sekery ti to pomlátí asi rychleji jak unavený útok s cleavem.

jinak dmg i armor máš úplně pohodový na dohrání hellu, já ještě přidal teda allres, abych si byl jistej, že mě opravdu nic neohrozí :D


edit: @faith: gratulace. s tvým armorem si můžeš dovolit jednu pasivku (spíš nerver of steel, tím ztratíš méně) na armor vyhodit a zvýšit si dmg pomocí weapon master nebo ruthless. jsem si naprosto jistý, že to vůbec nepoznáš na příchozím dmg, ale pozitivně by se to mělo projevit na odchozím dmg.

Uživatelský avatar
Mr_Perfect
Gorebelly
Příspěvky:202
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordDeZhul #2115

Re: HC inferno barbar

Příspěvek od Mr_Perfect » 09.09.2012, 09:01 hod.

Vokurka, Faith: Tohle jsou informace, co mají opravdu cenu :!: Díky za ně... Zrovna včera, když jsem na najt kosil Ghoma, tak jsem si říkal, že se Vás tu budu muset zeptat, jak ho pak dát na jistotu :roll:
Obrázek

BigHarold
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BigHarold#2649

Re: HC inferno barbar

Příspěvek od BigHarold » 09.09.2012, 09:28 hod.

v0kurka: jj s gearem vím kde jsou mezery. Budu brát nějaký EQ od AJey když bude hodnej :) Tohle jen na dohrání hellu. Na inferno to bude chtít LoH a pak si můžu zkusit Rend s runou buď tou poslední a nebo 900%. Oni ten Rend se mě líbí že i když musím kitovat tak jim pořád ubírám. Jinak sidearm mám jako rezervu a v Act1 bude lepší. já mám cleave kvuli větší skupině mobu v kráteru a kobkách je výbornej. prostě podle equipu co seženu si upravím skilly (pasivky, primár útok) rád bych tam hodil battle rage ale jediné místo čeho ho dát je Rend a to se mě zatím nechce.

edit: díky za upozornění link už jede
Obrázek

Tapeworm
Burning Soul
Příspěvky:634
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tapeworm#2172

Re: HC inferno barbar

Příspěvek od Tapeworm » 09.09.2012, 09:43 hod.

Tak to mi barbík dlouho nevydržel :((
Pohřbil sem ho hodně brzo ach jo :)
Tentokrát to byla moje chyba. CD na Leapu v Jailu a pod nohama ten humus "desecrator"

No nic bude třeba naexpit nového, ale nevím jestli teď nepojedu WD a barba až potom :)

BigHarold
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BigHarold#2649

Re: HC inferno barbar

Příspěvek od BigHarold » 09.09.2012, 10:00 hod.

Tapeworme no tak to byl teda fofr :roll: . Soustrast. Já si nechávám WoB na jailar/frozen ale určitě i na něm jsi měl CD což už je pech. no já jsem rozhodnutej že inferno nebudu chodit sólo. přece jen ve skupce je ta šance na ripnutí o něco menší.
Obrázek

Faith
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Faith#1710

Re: HC inferno barbar

Příspěvek od Faith » 09.09.2012, 11:35 hod.

Mr_Perfect píše:Vokurka, Faith: Tohle jsou informace, co mají opravdu cenu :!: Díky za ně... Zrovna včera, když jsem na najt kosil Ghoma, tak jsem si říkal, že se Vás tu budu muset zeptat, jak ho pak dát na jistotu :roll:
Jsem rád, že někdo moje "deníky" ocení :) Budu v nich pokračovat až do konce.
BigHarold píše:Tapeworme no tak to byl teda fofr :roll: . Soustrast. Já si nechávám WoB na jailar/frozen ale určitě i na něm jsi měl CD což už je pech. no já jsem rozhodnutej že inferno nebudu chodit sólo. přece jen ve skupce je ta šance na ripnutí o něco menší.
A proto používám IP. A tyhle jedovatý kombinace navíc stejně skipuju. Hodím si Sprint místo WotB, odtáhnu je zpět, kde to mám vyčištěné (leap a IP hodně pomohu) a pak je prostě leapnu a s marathonem na sprintu uteču. Je dobrý si tu trať vyměřit, protože třeba teleporti se drží docela dlouho.

---

Cydaea je mrtvá. Bál jsem se jí fakt hodně, protože na SC jsem ji ne a ne zabít. Pomohlo mi tohle YT video.

Kód: Vybrat vše

http://www.youtube.com/watch?v=rE2_RjEM-fU
Když jsem viděl, že má menší dmg i menší armor jak já, zajásal jsem. Naklikal jsem skilly podle něj, vyzkoušel na SC a zjistil, že je to skoro jako Diablo. Prostě to trvá trochu dýl a stačí jen dávat pozor a nezazdit sám sebe. Dával jsem jí 20 minut, ale myslím že snad ani jednou jsem se necítil ohrožený. Ještě, že nemá enrage.

Aktuálně stepuju před komnatou Azmodana a zkouším na SC, jak nejlíp ho zmáknu.

Faith
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Faith#1710

Re: HC inferno barbar

Příspěvek od Faith » 09.09.2012, 12:33 hod.

Azmo úplně v pohodě. Místo Revenge jsem vzal Battle Rage, abych to trochu urychlil, ale není to nutné. Jel jsem normálně se štítem, meteorům jsem neuhýbal, protože dávali 10-15k dmg, což během chvilky doberu zpět díky LoH. Padajícím mrtvolám jsem také neuhýbal, protože co mrtvola, to 1000 hp dolů, takže jsem ani nevěděl, že na mě něco padá. Kruhům jsem uhýbal a s 50k životy to vážně není problém, ani když všechny náhodou hodí pod vás, protože to sebere max 3-5k, než vyběhnete ven (nemluvě o tom, že máte v zásobníku ještě Leap a IP). Na 3. WotB jsem ho dorazil. Enrage nemá.

Rovnou jsem sundal i Iskata. Jedno video na YT poradilo místo Superstition použít Brawlera, což se zdá být jako dobrý nápad. Jinak se nic nemění. Vlezete dovnitř, chvilku kosíte ty potvůrky, Revenge doplňuje všechny životy, objeví se Iskatu, hodíte WotB, bušite do něj, dokud vám nedá oheň pod nohy, pak leap o kousek vedle a dorazit ho. Pokud stihne další oheň, tak IP pomůže. Na 3. oheň se u mě už nedostal. Výrazně doporučuji Revenge používat na klávesnici a ne na myši (pokud to ještě někdo dělá), protože ten prostě musíte mačkat od začátku do konce bez vyjímky.

Do hodiny snad přidám pozitivní zprávy o smrti Rakanotha. Stay tuned :)

Faith
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Faith#1710

Re: HC inferno barbar

Příspěvek od Faith » 09.09.2012, 13:20 hod.

Rakanoth dead. Nakonec trapně snadný souboj, opět díky doporučení člověka na YT.

skilly: Frenzy-Maniac, místo IP dát Threatening shout-Falter a namísto Superstition dát Weapon Master (pokud vám to zvedne dmg) ... je dobrý mít meč/díku, to zvyšuje dmg přímo

itemy: nic se nemění

Taktika je taková: zakládáte hru, dokud se pod portálem před ho*no (ta místnost s Raka) neobjeví Protection Shrine. Tu vezmete, naběhnete na Raka a jediné co děláte je, že si hlídáte Threatening Shout, aby jste řvali pravidelně každých 15 vteřin a občas Leap, což není nezbytně nutné, protože mi životy neklesli o víc jak 10k. Na SC se mi pořadilo mlátit ho tak dobře, že ani jednou nevyvolal potvory, na HC se mi to nepovedlo, ale dal jsem to i s nima (nevěnoval jsem jim pozornost ... občas mě jazykem knockbackli, ale leapem zpět a revenge se o ně postará časem). Shrine vyprší asi po 1:45 minuty, nicméně nejdéle po druhém WotB už by měl padnout. Pokud se od vás portne pryč, leapněte k němu ihned, ať nemá moc prostoru.

Faith
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Faith#1710

Re: HC inferno barbar

Příspěvek od Faith » 09.09.2012, 19:46 hod.

Izual pohoda. Dával mi max 4k dmg tím jeho brutálně pomalým útokem a to jsem jich 1/3 dodgnul při 14% dodge chance. Enrage nemá, není kam spěchat, WotB jsem pouštěl vždycky, když povolal potvory (2x za celý souboj). Mohl jsem asi jet dual wield, ale takhle ke konci už nerad riskuju.

Uživatelský avatar
Mr_Perfect
Gorebelly
Příspěvky:202
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordDeZhul #2115

Re: HC inferno barbar

Příspěvek od Mr_Perfect » 09.09.2012, 19:58 hod.

Ty tomu dáváš do těla :D Držim palce, ať to doklepeš a nelehneš :)
Obrázek

Faith
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Faith#1710

Re: HC inferno barbar

Příspěvek od Faith » 09.09.2012, 21:41 hod.

Obrázek

Došel jsem do konce, úspěšně :) Diablo bez problémů, akorát jsem se párkrát nechal chytit do klece a životy šli na 10k, ale IP vždycky pomůže dostat se k studně.

Ale musím říct, že jsem měl dost namále v patře před Diablem. Honila mě skupinka elitek, které běhali rychleji a ještě měli mortar. S 10k životy jsem pauznul hru a zkoušel psát člověkovi, kterého mám ve friend listu a také hraje hc inferno, ale nechtěl riskovat, takže jsem nakonec leapnul mezi ně a strašně, strašně moc jsem byl vděčný 1600 loh, který mi doplnil na full během té chvilky "nemrtelnosti" po leapu. Pak už se mi povedlo je zabít. Mohl jsem je dát rovnou, ale moje celá taktika na 4. akt byla vždycky potvory dotáhnout ke vstupu do lvlu a tam pak na ně lozit jen s WotB, takže jakmile jsem je viděl, ani jsem o ničem jiným neuvažoval.

Celkově to hodnotím tak, že 4. akt má pro barba snadné bossy, ale ten zbytek je poměrně dost nebezpečný. Patro přes Izualem a patro před Diablem jsou vůbec dost těžký. Hrál jsem to hodně na jistotu. Každej větší balík potvor nebo i samotný mallet lord si zasloužili WotB a pak šup do města počkat na CD a zpátky a takhle celé patro :lol: Později, když jsem se víc vzdálil od začátku lvlu (kam jsem taky odlákal 2 elit packy) a poté, co jsem skoro skapal jsem místo IP dal Sprint, což se ukázalo jako dobrá volba. Kdykoliv byli problémy, leap+sprint mě dostali do města pro heal, wotb cd a hurá zpátky.

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: HC inferno barbar

Příspěvek od v0kurka » 09.09.2012, 22:02 hod.

gratuluju.

Kolik hodin ti trvalo s tim barbem to inferno dohrat. venoval jsi se hodne farmeni? kolik cca te stala vybava, se kterou jsi dohral?

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: HC inferno barbar

Příspěvek od AlterEgo » 10.09.2012, 06:22 hod.

Po patchi ez mode. Nicmene gratuluji.

Faith
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Faith#1710

Re: HC inferno barbar

Příspěvek od Faith » 10.09.2012, 07:06 hod.

AlterEgo píše:Po patchi ez mode
No lehčí to snad už ani nebude. To, že elitky nemají enrage a nehealují se je opravdu znát. Jinak samozřejmě pořád se dá dost snadno chcípnout, skoro se mi to povedlo asi tak 7x.
v0kurka píše:Kolik hodin ti trvalo s tim barbem to inferno dohrat. venoval jsi se hodne farmeni? kolik cca te stala vybava, se kterou jsi dohral?
Mám nahráno 47h, nefarmil jsem vůbec, šel jsem start-cíl. Jediné místo, které jsem opakovaně chodil byly ty sklepení v a3 na hellu, protože jsem chtěl jít na Ghoma už lvl 60 s LoH zbraní. Nicméně jsem měl asi štěstí, v a1 na hellu mi padnul Goldskin, prodal se za 3M a to byl dost slušný základ pro nákup itemů. Hodnota mýho equipu bude někde přes 10M. Všechno jsem si koupil sám, až na ring, který mám od Quetaka za 200k a pak jsem od něj také koupil 1.3M goldu, abych mohl vykoupit ten amul, co mám teď. Jinak zbytek peněz je z prodeje rare itemů. Fakt pohoda, věci, který na SC neprodáš jsem tu prodal za 300+k :)

Uživatelský avatar
Mr_Perfect
Gorebelly
Příspěvky:202
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordDeZhul #2115

Re: HC inferno barbar

Příspěvek od Mr_Perfect » 10.09.2012, 12:05 hod.

Congratz :!:
Obrázek

Uživatelský avatar
Smelina
Wraith
Příspěvky:115
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Smelina#2454
Kontaktovat uživatele:

Re: HC inferno barbar

Příspěvek od Smelina » 10.09.2012, 21:52 hod.

Na tvém gearu je vidět, jak je barbar na solo i ve 4. aktu za málo peněz relativně v pohodě. Attack speed, za který ja solím nehorázný peníze máš na skillu, resisty máš na shoutu a dmg na WoTB. Alespoň jedno z toho bych si na monkovi přál.

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: HC inferno barbar

Příspěvek od fuxicek » 11.09.2012, 05:39 hod.

gratulju k dohrani hc, s takovym mrzakem to je fakt umeni.

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: HC inferno barbar

Příspěvek od AlterEgo » 11.09.2012, 06:13 hod.

Smelina píše:Na tvém gearu je vidět, jak je barbar na solo i ve 4. aktu za málo peněz relativně v pohodě. Attack speed, za který ja solím nehorázný peníze máš na skillu, resisty máš na shoutu a dmg na WoTB. Alespoň jedno z toho bych si na monkovi přál.
To by museli v Blizzardu zacit monka hrat a nekdo z lidi, kteri jsou ve vyvojarskem tymu a ma nejake slovo by musel mit aspon pul mozku a obcas ji pouzit :D

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“