Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Odpovědět
Uživatelský avatar
xStyle
Gorebelly
Příspěvky:216
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:kosticek#2645
Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od xStyle » 09.09.2012, 08:22 hod.

mate to tu pekny :D kdyz jsem neco podobnyho postl do DH sekce .. nikdo se nechytal : ((
http://eu.battle.net/d3/en/profile/kost ... o/38595005

kčemu jsou rezisty a HP ?? když člověk neumí dělat chyby !!

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od v0kurka » 09.09.2012, 08:35 hod.

Hamin píše:Taky sem hodím svojí mončici. Očekávám rady typu: mystik je k ničemu, near death pasivka je k ničemu, málo resistů, lepší je mít štít.... ale já to tak prostě hraju a vyhovuje mi to :D . Každopádně dobrýma radama se určitě inspiruju. Dík

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Hami ... o/11830619

.
když jsi to tak nadhodil, chtěl jsem rejpat :D ale... nenašel jsem proč. máš to hezky vyřešený. s takovým dmgem se daj nižší rezisty prominout, ale ani tak nejsou úplně nízký - cca 500 je hratelný.

i ta pasivka má svůj smysl a určitě to není špatná volba. proč by ti měl třeba dávat menší dmg (resolve) někdo, kdo je mrtvej, než napřáhne.

měl bych pro tebe akorát dva tipy. tím prvním si jsem jistý. totiž s runou cyclone místo blade storm naděláš mnohem vetší paseku.

ve druhém případě jestli dobře odhaduju tvoje rezisty, tak stejně nemaximalizuješ užitek v poměru s armorem, takže bych si vyzkoušel mantru of conviction. možná ti to pak půjde stejně dobře, nebo dokonce lépe. na normal monstrech to nejspíš ani nepoznáš, ale na elitkách to bude rozdíl několika vteřin při zabíjení - a myslím, že už teď jich většina umře za cca 10 vteřin. možná to s mantra of conviction už bude za hranou přežívání, ale to chce prostě zkusit.

celkově se mi tvůj monk líbí a až budu tunit svého sc monka, vemu si tvého za vzor ;)

Hamin
Quill Rat
Příspěvky:39
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HaminCZE#2172

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od Hamin » 09.09.2012, 09:01 hod.

Díky za tipy, nevím jestli je dobrý si mýho monka brát za vzor, moc jsem toho o moncích nepřečet a ani to moc často nehraju, můj build tak nějak vznikl sám :) Runu cyclone u sweepu určitě otestuju, to je dobrej nápad, zvlášť když max kolečko mám tak za 3 vteřiny. Jinak s tou mantrou... nevim čoveče, vzhledem k tomu že nepoužívám další výbornou pasivku Guardian, tak ten dodge a armor se hodí (dodge +8,6%, armor +1091=Dam.red +3,41). Na normal monstrech to fakt nepoznám, bez ohledu na matru potvora co je na dvě rány bude pořád na dvě rány :) Jediný co mě může zabít jsou elitky a na ty se zvýšení dodge a armoru hodí víc než že jim ubírám víc. Jinak ještě pořád řeším runu u 7SS, co člověk to jinej názor, já mám FO ale nevím, dost špatně se to porovnává při testování.
Obrázek

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od v0kurka » 09.09.2012, 09:18 hod.

ta FO runa u SSS je rozhodně nejlepší na farmení, tam není o čem. už když ten aoe efekt zahrnuje jen dva cíle, tak dáváš takovej dmg, jakej s jinou runou dávat nikdy nebudeš ;D

Uživatelský avatar
Swen_von_Walhallion
Wraith
Příspěvky:119
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Swen #2595

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od Swen_von_Walhallion » 09.09.2012, 10:43 hod.

no overawe runa je celkem brutalni rozdil kdyz to prekastujes tak to mas na 3s +48% dmg do moba jinak 24% coz jetaky slusny , kdyz si to vemes tak 3s mas misto 80k dmg 120k. A skus si vzit misto alyy serenity na 4s a misto near to death combination strike pac za ty 4s s tvym dmg zabijes v podstate cokoliv bych rek kor s overawe a combination strikem :-)
Obrázek

Hamin
Quill Rat
Příspěvky:39
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HaminCZE#2172

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od Hamin » 09.09.2012, 11:46 hod.

Mantra of convicion - jde o to jestli potřebuju zabíjet ještě rychlejc nebo jestli je lepší trochu víc vydržet - věčné dilema :) Já spíš volím vydržet.
Serenity nebo Mystik - já jedu mystika, protože často hraju v solo nebo ve dvou a tam je asi lepší. Ve čtyřech hráčích je lepší serenita.
Comination strike? Podle mě je to skoro nepoužitelnej skill a znám tak 8 lepších pasivek. S čím a jak to používáš, že se ti to zdá tak dobrý? Koukal jsem na tvoji postavu a tuhle pasivku u tebe nechápu.
Jinak díky a komenty.
Obrázek

Uživatelský avatar
Swen_von_Walhallion
Wraith
Příspěvky:119
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Swen #2595

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od Swen_von_Walhallion » 09.09.2012, 12:29 hod.

ono 8% dmg navic je celkem znat kdyz mi thunderclap crituje od 100-150 k bezne a coz je + nejakych 8-12k fmg per hit, a serenity mi prijde stejne uzitecn na solo jako v grupe mozna na solo vic jelikoz tam ti mobove padaj nempomerneji rychleji nez v grupe tak si clovek nemusi dealt starosti s obranou
Obrázek

Uživatelský avatar
Satyriel
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:SatyrielCZ#2950

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od Satyriel » 09.09.2012, 12:43 hod.

Chtel sem se jen zeptat co je oznaceni LoH :D a CD predpokladam ze je Critical dmg? :D hosi kdyz to vidim, jak to mate zmakly tak stojim fakt za starou belu :D no tu lego palici sem dostal :D tak sem ji zkusil a je mi jasny ze je k prdu ale nic lepsiho momentalne nemam, snad se dnes podari neco dropnout nebo relativne levne koupit, no uvidim vecer :) ale diky za vsechny rady! je to fajn vedet ze na to nejsem sam :) Sanctuary forever! :D
ArcheonCZ

Uživatelský avatar
Swen_von_Walhallion
Wraith
Příspěvky:119
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Swen #2595

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od Swen_von_Walhallion » 09.09.2012, 14:05 hod.

LoH = life on hit
Obrázek

Uživatelský avatar
Satyriel
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:SatyrielCZ#2950

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od Satyriel » 09.09.2012, 14:27 hod.

No jo ! :D sem vul ze me to nenapadlo :) jeeee uz at je vecer a sem doma z prace a parba :D doufam ze dnes bude vice stesti na drop :D musim poresit ten equip nebo se z toho uz zblaznim :D
ArcheonCZ

Jera
Quill Rat
Příspěvky:9

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od Jera » 10.09.2012, 06:30 hod.

Hamin píše:Mantra of convicion - jde o to jestli potřebuju zabíjet ještě rychlejc nebo jestli je lepší trochu víc vydržet - věčné dilema :) Já spíš volím vydržet.
Serenity nebo Mystik - já jedu mystika, protože často hraju v solo nebo ve dvou a tam je asi lepší. Ve čtyřech hráčích je lepší serenita.
Comination strike? Podle mě je to skoro nepoužitelnej skill a znám tak 8 lepších pasivek. S čím a jak to používáš, že se ti to zdá tak dobrý? Koukal jsem na tvoji postavu a tuhle pasivku u tebe nechápu.
Jinak díky a komenty.
Vic vydrzet? To nemyslis vazne :) stvoji dmg je jasna volba conviction. Nez by te neco zabilo tak je to mrtvy, ale je fakt ze stema resistama moc parady neudelas :). Jeste by me zajimalo kde si nabral ten gear kdyz moc nehrajes :-D Ja mit weaponky jak ty tak sem vysmatej

Uživatelský avatar
Swen_von_Walhallion
Wraith
Příspěvky:119
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Swen #2595

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od Swen_von_Walhallion » 10.09.2012, 06:54 hod.

Tak sem totalne prekopal svuj BO se mi dostala do pracek Inna's Reach s pomerne ultimatnima statama a uz se pomalu splham pres 60k dmg unbuffed :-) jen resim jestli SSS Fulminating Onslaught nebo Sudden Assault ale pecky to dava paradni kddyz to vechno projde na jednoho elitaka tak je to v podstate IK ( ted pokud to critne )
Obrázek

Uživatelský avatar
evilmind
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Bydliště:Praha

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od evilmind » 10.09.2012, 07:55 hod.

Swen_von_Walhallion píše:podle me z inna setu je idealni pouzivat kalhoty + pasek, pac co sem procital fora ohledne toho tak na pasku ten +7%-8% to holy dmg ma pridat k normalni dmg tech 7-8% holy, kdybch vedel jak to otestovat tak to udelam mam v bedne komplet starej inna set kde je na pasku myslim +6% a kalhoty IAS crit hafo dex a sockety neni co resit :-D ja ted na monka potrebuju sehnat prstinky crit + CD + dex idealne + LoH nebo rezist a amu dex + crit +CD + LoH a poradnou placacku jako main hand s WKL sem spokojenej a menil bych jen v pripade ze najdu s +CD socket a 25% to lighting ted zkousim jen tak ze srandy Flying dragona a zatim celekm sranda zatim rekord mam crit asi za 380k a hlavne zboznuju jak vypada :-)
Me teda docela prekvapuje, kolik high-DPS lidi ten set ma treba i celej, pricemz nejzajimavejsi bonus je hned tech prvnich +130 dex, a dal uz mi to prijde jako podivna obet. Osobne tak cilim asi jen na kalhoty (3 unnatural bonusy) + helma, pasek asi vynecham pokud se tech 8 procent fakt vyslovene nekam viditelne nepricte... :-) Sice i ty dalsi kusy muzou mit dobry rolly i samy o sobe, ale nekde proste musim nabrat aspon minimum nutnych resistu, a ty legendary proste resisty nemaj. Obcas si rikam ze bych chtel videt nejaky ty lidi co maji 250k ubuff a resisty 300 realne hrat, podle me proste musej dostavat instanty od ranged potvor...

Uživatelský avatar
Swen_von_Walhallion
Wraith
Příspěvky:119
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Swen #2595

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od Swen_von_Walhallion » 10.09.2012, 09:21 hod.

bych nerekl serenity a IK potvory a ten posledni bonus je imba SW za 5 spiritu WTF :-D a pasek je super pokud pouzivas hrd hiting spelly s holy dmg tak tech 8% dokaze udelat dost
Obrázek

kzlatak
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lollo#2946

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od kzlatak » 11.09.2012, 10:54 hod.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Loll ... ero/554473

Tak dávám svou mnišku k nahlédnutí 8-) Nejsem teď moc spokojen, chtěl jsem DPS build a vzniklo mi toto, 1. a 2.akt v pohodě, ale 3. a 4. umírám dost často u elit /asi moje nešikovnost/ - u normálních mobů pohoda. Budu vděčný za každou radu, teď se snažím vykraftit nějaké lepší rukavice a helmu /obojí 6 statů/. AH používám. Jako followera mám enchantress.

Uživatelský avatar
Swen_von_Walhallion
Wraith
Příspěvky:119
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Swen #2595

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od Swen_von_Walhallion » 11.09.2012, 11:18 hod.

na craft se vykasli za to co do toho vrazis poridis mnohem lepssi veci ( sem utratil tak cca 6M aniz bych dostal jednu pouzitenou zbran kdyz sem to zkousel) a ruavice s dex/vit rezist a 8-10 crit koupis pomerne levne na AH to stejny s helmou jinak by to asi jeste chtelo bacatko nebo amu s tak 300-500 LoH a ses by mohlo stacit a pokud chces pouzivat stit tak si sezen nejakej s aspon +20% block a vice
Obrázek

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od v0kurka » 11.09.2012, 12:16 hod.

kzlatak píše:http://eu.battle.net/d3/en/profile/Loll ... ero/554473

Tak dávám svou mnišku k nahlédnutí 8-) Nejsem teď moc spokojen, chtěl jsem DPS build a vzniklo mi toto, 1. a 2.akt v pohodě, ale 3. a 4. umírám dost často u elit /asi moje nešikovnost/ - u normálních mobů pohoda. Budu vděčný za každou radu, teď se snažím vykraftit nějaké lepší rukavice a helmu /obojí 6 statů/. AH používám. Jako followera mám enchantress.
hm. nemáš špatný staty. máš o dost lepší jak můj monk, se kterým zvládám protahovat třetím i čtvrtým aktem ;D snad ti chybí jen nějaký lifeonhit nebo lifesteal. ale nevidím moc prostoru, abys ho tam snadno propašoval. takže začni přehozením mantry na evasion+hardtarget. protože nemáš loh ani ls, tak si můžeš trošku snížit dmg output na úkor lepšího přežívání. představoval bych si to asi takhle: http://eu.battle.net/d3/en/calculator/m ... UaX!ZcYbca

druhá alternativa primárního útoku je deadly reach + keen eye, ale ne každému se dobře používá. pokud bys měl pořád problém, tak bys mohl obětovat další dmg přehozením sweeping windu za Seven-Sided Strike s poslední runou. nebudeš rozdávat tolik dmg jako s cyclonem, ale občas si "odskočíš" a osvobodíš se od nějakého příchozího dmge. tím si získáš trošku času (asi 3 vteřiny) pro cd na serenity a blindu. ale nemělo by to být nutné, protože už ptotáčení mantry ti ušetří tisíce příchozího poškození ve srovnání s overawe.

Swen_von_Walhallion píše:na craft se vykasli za to co do toho vrazis poridis mnohem lepssi veci ( sem utratil tak cca 6M aniz bych dostal jednu pouzitenou zbran kdyz sem to zkousel) a ruavice s dex/vit rezist a 8-10 crit koupis pomerne levne na AH to stejny s helmou jinak by to asi jeste chtelo bacatko nebo amu s tak 300-500 LoH a ses by mohlo stacit a pokud chces pouzivat stit tak si sezen nejakej s aspon +20% block a vice
souhlasím, že je craft spíš nevýhodnej ve srovnání s nákupem. ale závisí na štěstí. dívám se na něj spíš jako náhradu za gamble v D2 :D

Uživatelský avatar
Swen_von_Walhallion
Wraith
Příspěvky:119
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Swen #2595

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od Swen_von_Walhallion » 11.09.2012, 12:42 hod.

pripadne skusit muj oblibenej Bo sice se stitem to neni uplne idealni ( holt tech 15% dodge neco dela pri DW) ale urcite je fukci a kdyz se to clovek nauci pouzivat tak je to celkem zabava, jedinej problem je descator arcane u potvor, molten a plagued staci pres sift stat na miste jen je k sobe tahat at se zabijej sami. A podle nekterych for by backlash ( btw na inferno dava 60% wpn dmg) mel procovat LoH, na 100% to fungovalo pred 1.0.4. po ni sem to nezkousel. Nemel sem problem udrzovat v boji dodge kolem 60-70% s pomerne sux eqvipem jen je to hodne staticky a ne kazdymu to vyhovuje
Obrázek

effect
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od effect » 11.09.2012, 13:55 hod.

kzlatak

JA by som ti poradil, zahoď ten štít:

Kúp
Rukavice s crit chance 7+, ak bude atack speed, je dobre ale neni nutnost
Vymen ten crit dmg v amuletoch a ringoch
staty:
dex 80+
arcane resist 30+
ring 3-4 crit amulet 7 cirt - take ringy a amulety idu cca 1-2 mega

Namiesto stitu si kup 1 hand, staci 700+ dps ale nech ma 70+ crit dmg a socket, kde daj crit dmg gem
Na bosov pouzivaj blind, SW+cyclone, serenita na 4 sec a budes v pohode. Dmg bude okolo 40-50k akurat tak, ze budes mat toklo heal globov okolo, ž nebudeš vedieť ktorý skor zobrať, v pohode to staci na heal. Resisty mas dobre staci ked ich budes drzat od 600-700.

vasek1984
Quill Rat
Příspěvky:2

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od vasek1984 » 11.09.2012, 15:10 hod.

Tu je muj detskej monk,jeste potrebuji 2 setovky na navyseni crit chance o 7 procent.Nejsou goldy zatim- :wave:
3 akt tak za hodku a kousek probehlej.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/CRAC ... o/17165529

Odpovědět

Zpět na „Monk“