Barbar - INFERNO

Odpovědět
Punky
The Butcher
Příspěvky:1189
Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Punky » 04.09.2012, 11:42 hod.

sak ked ich vsetkych zabijes skor ako oni teba, tak defacto si nesmrtelny :)

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od fuxicek » 04.09.2012, 12:00 hod.

nee muj normalni tank build je 140k life 1400 all rez 13500 armor pres 20pct block a to je tak jedna smrt za tyden, jen kdyz me walleri nekde zavrou a nahazou mi to pod nohy(nepouzivam leap) to potom i zemru, ale to se stava jen ve ctvrtem aktu, 1,2,3 me pri dodrzovani zasad vubec neohrozi(nesmim u toho usinat), samozrejme rezervy jeste jsou, ale tezko se shani jeste lepsi gear, nez je ten, co mam, v podstate to projizdim kazdy den a uz dlouho jsem nenasel item, ktery by me posunul dopredu.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Kuki10 » 05.09.2012, 10:01 hod.

Tak asi budu muset trosku zainvestovat....
Nejvetsi problem mam ve 3 actu kdyz mam kolem sebe hordu monster, ro ten revenge nestiha....
Pritom armor a rezisty by nely byt v pohode....
Skoda ze jsem nehral vic class od zacatku, bych se ted nemusel ptat jak debil.
Asi kupim eqip podle navodu a uvidim....

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od spiderer » 05.09.2012, 10:24 hod.

Pokud se ti podari vyhnat dmg na nejakych 50k+ muzes zkusit to co jako life generator aktualne pouzivam - mezi mobama je riznout rendem a jednou za tri rany se ozivit revengem - prijde mi ze to funguje slusne, allres mam aktualne s buffem 550-650 ;)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Kuki10 » 05.09.2012, 10:33 hod.

Porad se nemuzu rozhodnout jestli oboiruc s nejskym loh a critem, nebo ty jednorucky dve..

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od spiderer » 05.09.2012, 11:25 hod.

Ja jsem rad ze jsem vybral 2x 1h, protoze jsem mohl jednoduse bez sloziteho premysleni v pripade potreby nahradit jednu zbran za stit a usetri desitky mega za vyladeni survivability na ostatnich itemech :) Ale co se vyberu zbrane tyce, zvolil bych ji asi podle buildu, ktery hodlas hrat, pokud pojedes skilly ktere tezi pouze z main hand, tak bych rekl ze dvourucku uvitas ;)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Kuki10 » 06.09.2012, 08:20 hod.

Muzete se mi tedka mrknour na barba?
Zatim to jde celkem dobre, kdyz me nejaky elitky sundaj, tak vytahnu stit.:)
Par veci jsem koupil a vypada to zatim dobre.
Jeste par veci to chce, ale hratelny uz to je celkem...:)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Punky » 06.09.2012, 10:09 hod.

- na aky act to ma byt? podla toho sa daju tak nejak posudit staty ako napr all ress ci su oki alebo to bude chciet zdvyhnut
- inak kolko mas crit chance? tak 16%? lebo crit dmg budes mat zhruba niekde cez 250% asi ze... je optimalne to mat v pomere 1/10, alebo ked uz mat s ohladom na tento pomer viac crit chance ako crit dmg, nie naopak
- k build: IP runa Bravado... ma to tam nejaku specialnu funkciu? a pasivka inspiring presence... s tvojim lohom si myslim ze ten regen nepotrebjes, predlzenie shoutov nema skoro vyuzitie, kedze je cd vzdy max take dlhe ako duration... cize urcite by sa dalo lepsie nieco zvolit

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od v0kurka » 06.09.2012, 10:28 hod.

Kuki10 píše:Muzete se mi tedka mrknour na barba?
Zatim to jde celkem dobre, kdyz me nejaky elitky sundaj, tak vytahnu stit.:)
Par veci jsem koupil a vypada to zatim dobre.
Jeste par veci to chce, ale hratelny uz to je celkem...:)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2
frenzy se sidearmem je v tvém případě lepší, protože revenge není úplně typickej aoe spell. takže ačkoli máš s maniacem větší dmg, tak při sidearmu buodu nepřátelé padat rychleji. navíc jestli to neupravili, tak na sekery ze sidearmu funguje life on hit.

když nahradíš svoji primární zbraň sekerou nebo zbraní typu mace a místo inspiring presence si dáš weapon master pasivku, naroste si dost nehorázně dmg (o víc jak 15%)

bravado se mi taky nelíbí, když už tak iron hide, ale až vyměníš main hand dle mojí rady, tak se ti vyplatí mnohem více overpower+crushing advance. bude to mít poodbnej efekt jako ignorepain, ale budeš to moci použít mnohem častěji.

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Punky » 06.09.2012, 13:13 hod.

nebol ten crushing advance opraveny v patchy poslednom? teraz je to uz nic moc nie?

Uživatelský avatar
gajdy314710
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mattfenix#2851

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od gajdy314710 » 07.09.2012, 10:39 hod.

Zdarec :) Mam lvl 60 +3paragon a tu je moj build
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Matt ... o/18835552. Co by som mal zmenit ? 1 akt som presiel celkom v pohode aj Butchera som dal na prvy krat. Druhy akt uz je to tazsie tam chodim public. Inac farmim 1 akt a neni to zle v podstate to prechadzam bez nejakych problemov. A este jeden help teraz mi padla - rare axe 1 H
Destruction Riot
729,9 dmg
414-709 dps
284-469 light. dmg
167 S
125 D
120 I
212 V
Aku to ma asi cenu ? Je nejaka stranka kde sa daju najst vsetky itemy co su aj v AH na predaj ? Chcel by som nieco popredavat ale nejak neviem co aky item by mal zhruba mat. Ked dajte link kusa som lenoch :) Ale ten build dajte help na co sa zamerat. Chcel by som ist 2 1H stit ma nejak nebere :) Diky moc
Obrázek
Obrázek

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od v0kurka » 07.09.2012, 12:11 hod.

Punky píše:nebol ten crushing advance opraveny v patchy poslednom? teraz je to uz nic moc nie?
changelog píše:Overpower
Skill Rune - Crushing Advance
Can no longer trigger On Hit procs
Amount of damage reflected increased from 30% to 35%
nepřijde mi to jako nějak zásadní nerf nebo oprava. reflect dmg se zvýšil a ty onhity procy mi nijak nevadí. jestli to špatně chápu a nějak zásadně to pozbylu funkčnost, tak mě, prosím, opravte.



@gajdy: ta zbraň je bezcenná.

ty tvoje zbraně v ruce... prohoď dýku a tu mighty weapon. nejspíš nevíš, co dělá weapon master pasivky. získáváš bonus jen podle main hand weapon type. v tvém případě získáváš víc fury, ale za dýku bys měl 15% damage...

ten tvůj build je taky zvláštní. nemáš téměř žádnou crit chance, ale dáš si pokřik těžící z kritických zásahů.

tvůj největší problém, a důvod proč se chytáš jen v a1, je., že nemáš žádný rezisty. potřebuješ mnohem víc all resistance - to se žádným buildem nahradit nedá. ale nejspíš často umíráš, protože máš mizený staty a žádnej defenzivní spell.

za předpokladu, že nebudeš nijak vylepšovat gear (ale mohl bys ho aspoň doplni o prázdná místa pro kameny, buď str nebo vitalita), tak s tímhle buildem, až si ho ošaháš, tak bys mohl projít alespoň druhej act.

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/b ... ZYe!aacZZc

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Punky » 07.09.2012, 14:29 hod.

sak ale prave to ze ten reflect dmg triggoval LoH bolo to co tu runu robilo dobrou

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od v0kurka » 07.09.2012, 16:14 hod.

když myslíš. já ji vždycky používal jako alternativnu k ignore painu... a bylo to funkční.

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Punky » 07.09.2012, 22:03 hod.

akoze kvoli tej reflect dmg abilite?

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od v0kurka » 07.09.2012, 22:45 hod.

akože hej, protože sice nevím, co přesně ten reflect dmg má dělat, ale výsledek je, že dostávám o hodně méně dmg (pravděpodobně o 35% :D). a funguje to navíc, dle mého pozorování, i na elementární dmg - arcany, molteny, atd... využíval jsem to při farmení a1 jako náhradu za nulový rezisty a bylo to nečekaně funkční.

odhaduju, že se těch 35% projeví až po všech ostatních redukcích. takže se to nikde nesnižuje, jako např. při vlivu dexterity na dodge. proto u ignore pain při redukci "pouhých 65%" nedostane hráč prakticky žádný relevantní dmg. v případě crushing advance sice nějaký dmg přijde, ale je pořádně sníženej. navíc ignore pain má vysokej cd. cd overpoweru vlastně záleží na hráči a nezřídka se může stát, že ten efekt ani cd nemá. stačí během 4 vteřin rozdat velký množství crit hitů.

Uživatelský avatar
orisk93
Wraith
Příspěvky:170
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od orisk93 » 08.09.2012, 14:15 hod.

spiderer píše:Ja jsem rad ze jsem vybral 2x 1h, protoze jsem mohl jednoduse bez sloziteho premysleni v pripade potreby nahradit jednu zbran za stit a usetri desitky mega za vyladeni survivability na ostatnich itemech :) Ale co se vyberu zbrane tyce, zvolil bych ji asi podle buildu, ktery hodlas hrat, pokud pojedes skilly ktere tezi pouze z main hand, tak bych rekl ze dvourucku uvitas ;)
ahoj, prosím nemůžete někdo mi rozepsat, které skilly/runy tezi pouze z main handu?

a u tehle skillu porad tezim staty z off handy ne?
co jsem koukal hodně barbarů má v off handu opravdu luxusní státy, ale mizivy dmg...

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od spiderer » 09.09.2012, 13:26 hod.

orisk93 píše:
spiderer píše:Ja jsem rad ze jsem vybral 2x 1h, protoze jsem mohl jednoduse bez sloziteho premysleni v pripade potreby nahradit jednu zbran za stit a usetri desitky mega za vyladeni survivability na ostatnich itemech :) Ale co se vyberu zbrane tyce, zvolil bych ji asi podle buildu, ktery hodlas hrat, pokud pojedes skilly ktere tezi pouze z main hand, tak bych rekl ze dvourucku uvitas ;)
ahoj, prosím nemůžete někdo mi rozepsat, které skilly/runy tezi pouze z main handu?

a u tehle skillu porad tezim staty z off handy ne?
co jsem koukal hodně barbarů má v off handu opravdu luxusní státy, ale mizivy dmg...
Ja mam treba celkem slusnej dmg uz z main handu a tudiz jsem mohl tech cca 20k obetovat abych mel i slusnou defenzivu, pri zachovani stale nadstandardni damage.. Ale zalezi celkove na tom jak ma clovek postaveny gear a skilly. Ja to asi taky jeste budu ladit, ale neni to nutnost, par veci z toho co mam si o vymenu vylozene rika.. Ale jaky skilly tezi jen z main handu moc netusim, u me to je Revenge a jestli i neco jinyho nevim, kazdopadne vzdycky jsem si do MH daval tu lepsi zbran i kdyz jsem jel DW = o nic jsem se nepripravil.

Uživatelský avatar
warfare
Wraith
Příspěvky:185

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od warfare » 09.09.2012, 14:46 hod.

Divim se ze ma nekdo po poslednim patchi jeste problem.. Farmil a farmim jen 4 act a ted dokonce si treba muzu dovolit mit v boji xephirian neck. s mf a nic dalsiho uzitecnyho. Staci se zamerit na chc,loh,res a je to;)
Si vis pacem, para bellum
Obrázek

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Punky » 09.09.2012, 19:22 hod.

orisk93 píše:ahoj, prosím nemůžete někdo mi rozepsat, které skilly/runy tezi pouze z main handu?
mali by to byt vsetky ktore pri dw barbovi neswitchuju main a off hand pri ich pouzivani... z hlavy ma teraz napada rend, tornada zo sprintu (dmg), earthquake...

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“