pomoc ako farmit

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
ecko
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomy
pomoc ako farmit

Příspěvek od ecko » 03.09.2012, 20:28 hod.

Cavte majstri som v hell a chcel by som vyskusat farmit len neviem kde a ako nato bol by som velmo vdacny za info vopred dik

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: pomoc ako farmit

Příspěvek od v0kurka » 03.09.2012, 21:10 hod.

na hellu nic nenafarmíš. vyplatí se to možná tak v hardcoru. pokud hardcore nehraješ, počkej s farmením na první nebo druhý act inferna.

ecko
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomy

Re: pomoc ako farmit

Příspěvek od ecko » 03.09.2012, 23:11 hod.

:-D tuto radu som uz asi vsade cital :-) chcel by som to vyskusat som nedockavy

lukas1135
Wraith
Příspěvky:149
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LukasSVK#1365

Re: pomoc ako farmit

Příspěvek od lukas1135 » 03.09.2012, 23:24 hod.

A co by si chcel vyskusat ? :D

ecko
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomy

Re: pomoc ako farmit

Příspěvek od ecko » 03.09.2012, 23:27 hod.

Farmit ci to ide az od inferna?

Uživatelský avatar
Pindik
Fallen Shaman
Příspěvky:55
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: pomoc ako farmit

Příspěvek od Pindik » 03.09.2012, 23:58 hod.

farmení je normální hraní akorát na nejvýhodnějších lokacích... farmit goldy můžeš i na hellu na cestě k siegebrakerovi (act3)
předměty se farmí z elitek a až na infernu protože tam padají nejlepší

easyyy
Fallen Shaman
Příspěvky:57

Re: pomoc ako farmit

Příspěvek od easyyy » 04.09.2012, 00:06 hod.

spíš si myslím, že chce slyšet něco typu : když chceš farmit tak jde o to chodit pořád dokola stejnou část actu, kterou dáváš, ale zároveň aby se to vyplatilo.. např.: v actu 1 je na prd chodit do Fields of Misery protože je obrovský vzhledem k ostatním lokacím a není tam tak moc elitních skupin, je lepší chodit do Highland crossing nebo jak se to jmenuje a pokračovat až k Butchrovi. V actu 2 je zase nejlepší si nějak sehnat pětkovej valor a jít do Valutu, protože je tam na malém prostoru neskutečně moc elitek..3 a 4 nevím, tam to nedávám tak dobře jako ve dvojce :)
Odesláno z mé klávesnice pomocí kláves.

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: pomoc ako farmit

Příspěvek od spiderer » 04.09.2012, 03:54 hod.

Prijde mi zbytecny farmit hell na SC z nekolika duvodu - predmety stoji za ***** a namisto farmeni hellu je mozna lepsi udelat progress na inferno a triskat to tam, kde ti muzou padnout end-game predmety. Farmici lokace chodim tyto:

Act 1 - Myslim ze 3 quest po tom co zabijes Haedrigovu manzelku do Weeping hollow nebo jak se to pise - tam jsou vetsinou 4 elity a nekdy jeskyne ve ktere jsou dalsi 2-3, projit do krypt, tam to vychazi +/- 1 elita na kobku. Zbytek A1 nechodim protoze me nebavi a nikdy mi tam nic nepadalo :D

Act 2 - Casove nejjednodussi a nejefektivnejsi zalezitost Vault of Assasin - quest ta Kulleho mistnost, ted si nemuzu vzpomenout jak se to jmenuje, portal do desolate sands a tam vzdycky nekde je Vault, kdyz mam cas a chut tak naberu 5 stacku nekde po desolatech, pripadne dojdu do dungeonu kde se hledaji kulleho ostatky a pak naplno do Vaultu, kdyz mam chut tak rovnou zabit Kulleho a nekdy i Beliho, ale z nich mi nikdy nic nepada, takze to spis chodim ze setrvacnosti

Act 3 - Ten jsem zacal chodit dneska, dal jsem si ho asi zbytecne na dlouho - Quest Siegebreaker, prejit most az k Siegovi a pak dojit zbytek A3

Act 4 - Nabrat 5 stacku kdekoliv a pak jit na Diabla, dneska jsem si to dal 3x a nic poradnyho nepadalo, jeste tomu dam sanci, ale jinak budu v A3, casove je to vyhodnejsi, packy nemaji moc zivotu, kdyz clovek nestoji v kdejakym sajrajtu, tak se tam taky moc umrit neda.

Pokud ti pujde o to na infernu nahrabat co nejrychleji predmety a vydelat si nejaky goldy na AH muzu doporucit MF aspon 150% + stacky a chodit jenom vault - vzdycky po dobiti do mesta, prodat, odlogovat se a znova budes primo tam s cerstvyma elitama. Ja ted jedu rychlofarming, kdy sbiram jen rare 61+ a modry nad 800 goldu, zbytek nechavam lezet a jedna vaulta = jedna cesta do mesta, ten cas kdy sbiras a identifikujes a odnasis do mesta vsechen crap, kterej nema zadnou cenu je lepsi stravit masakrem elit, jo alegendarky beru taky - vsechny, ale uvazuju, ze tohle pravidlo porusim, protoze obcas mi to zvedne tep (to zklamani po identifikaci) :)

werty1
Quill Rat
Příspěvky:24
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:werty1#2932

Re: pomoc ako farmit

Příspěvek od werty1 » 04.09.2012, 08:47 hod.

Ja treba dvojku chodim tak, ze uz mam port dany ve valutu takze ho nemusim hledat. To hledani toho podzemi trva vzdycky hodne dlouho na muj vkus. Pak jdu mesto a portem do path of oasis. Jdu smerem k druhemu portu, pokud tam jsou lokace s velkyma truhlama, tak jdu tam a taky se vzdy zastavim na mistech, kde se spawnuje jeskyn s duhou - tam byva taky ohromne mnozstvi elitek. V oaze sbiram jen zlate veci, protoze nemuzu dat port - zrusil by se mne ten ve vaultu.

ecko
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomy

Re: pomoc ako farmit

Příspěvek od ecko » 04.09.2012, 09:05 hod.

Dik za objasnenie doslaham posledny act hell a v inferne sa dotoho pustim este raz dik

Uživatelský avatar
ego
Quill Rat
Příspěvky:38
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ego#2575

Re: pomoc ako farmit

Příspěvek od ego » 05.09.2012, 21:39 hod.

V rámci topicu farmení bych se rád zeptal na info ohledně farmení goldů.

Farmíte někdo cíleně goldy nebo jdete jen po itemech?
Pokud ano, jaké lokace, jaký máte GF. Nejlepší by bylo uvést výdělek za hodinu ( a dobré dopsat jen jestli z dropů nebo i z prodeje itemů).

Osobně chodím teď hell act3, jen z toho co seberu cca 215 000 g /h. Přijde mi to málo, jak jste na tom vy?

Na inferno nemám ještě dobrý gear a snažím se co největší efektivnost (v rámci možností). U hellu se mi líbí v 3actu spousta mobů
a velmi jednoduchý kill, takže se teoreticky vůbec nezastavujete.

termit98
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Terarmot#2953

Re: pomoc ako farmit

Příspěvek od termit98 » 06.09.2012, 14:22 hod.

v jaky lokacia a jaký maš GF ?

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: pomoc ako farmit

Příspěvek od Quetak » 06.09.2012, 15:09 hod.

ego: Ja sem farmíval s DH, za A1 inferno sem nasbíral cca 1M goldů za 2-2,5h jak kdy.

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: pomoc ako farmit

Příspěvek od ReptileSVK » 07.09.2012, 05:49 hod.

ego píše:V rámci topicu farmení bych se rád zeptal na info ohledně farmení goldů.

Farmíte někdo cíleně goldy nebo jdete jen po itemech?
Pokud ano, jaké lokace, jaký máte GF. Nejlepší by bylo uvést výdělek za hodinu ( a dobré dopsat jen jestli z dropů nebo i z prodeje itemů).

Osobně chodím teď hell act3, jen z toho co seberu cca 215 000 g /h. Přijde mi to málo, jak jste na tom vy?

Na inferno nemám ještě dobrý gear a snažím se co největší efektivnost (v rámci možností). U hellu se mi líbí v 3actu spousta mobů
a velmi jednoduchý kill, takže se teoreticky vůbec nezastavujete.
no kedysi boli spickove lokacie na goldy. napriklad aj cesta od siegbreakera spat po moste. po pathi 1.0.3 to upravili tak, ze horkotazko narazis na 5 elit packov a goldov pada ako šafránu. dalsie miesto bolo dank cellar, ale po 1.0.4 tam znizili hodnotu dropu goldov. Podla mna po patchi 1.0.4 je jedina cesta chodit a killovat kde tade.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“