Jak levně zvednout DPS?

Arst
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Jak levně zvednout DPS?

Příspěvek od Arst » 30.08.2012, 02:44 hod.

Ahoj nechci přijít o rezisty ani hp regen ale jak levně zvednout DPS? z 16k
Nějaký tipy co měnit a kupovat +- http://eu.battle.net/d3/en/profile/Petr ... o/19042846

Dik :)

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Jak levně zvednout DPS?

Příspěvek od Nekronaut » 30.08.2012, 06:29 hod.

Otázka je čemu říkáš "levně". Jinak jedinný dostupný boost bych viděl ve zbrani, ta tvoje opravdu není z nejlepších. Jinak investice do crit chance a crit dmg itemů při zachování rezistů už vyjde dráž, tipuju cca 10M. Ale jsou tu povolanější na monka...

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Jak levně zvednout DPS?

Příspěvek od v0kurka » 30.08.2012, 07:32 hod.

mám pro tebe tip na brutální dps boost zadarmo.

uprav si skilly následovně: http://eu.battle.net/d3/en/calculator/m ... TXU!acbcYa

pouze hodnotu z BoH uvidíš zobrazenou permanentně v dmg kolonce, blindových 30% jenom jednou za 15 vteřin na 3 vteřiny, mantra se v dmg nezobrazuje, ale bezpochyby to pocítíš - protáčej ji, jak často to jen bude možné. s tvými rezisty si tu ofenzivní mantru můžeš bez problémů dovolit.

primární útok je upraven kvůli rychlejší generaci spiritu na používání mantry

jako poslední si vyber followera enchantress. nauč ji zvyšovat atk speed, armor a ostatní dvě ability jsou na tobě. já používám charm a "amplify", protože ten druhej spell má cd 45 sec.

gratuluji, právě jsi získal reálně téměř dvojnásobný dmg

Last_Elf
Quill Rat
Příspěvky:49
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Jak levně zvednout DPS?

Příspěvek od Last_Elf » 30.08.2012, 08:27 hod.

Přesně tak, máš hodně defenzivní build. Pokud budeš farmit druhý akt, tak můžeš minimálně přehodit tu mantru a runu Breath of Heaven na zvýšení dmg. Enchantress je taky asi lepší než templář pro tebe. Jinak pokud bys to chtěl zvýšit equipem, tak moc možností nemáš:
1. Zvýšit ještě někde dexteritu, ale to už zase tak moc nepůjde, aby ti to hodně zvedlo dmg.
2. Pořídit lepší zbraň třeba 1k dps, což už ale není levně.
3. Dual wield, ale to ztratíš resisty a armor za štít.
4. Shánět věci na crit dmg a crit chance, což ale s resistama a dexteritou není taky levná záležitost.

Kdyžtak mrkni na můj profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Last ... ro/5273398
Ještě nedávno jsem měl taky cca 15k dmg a skončil jsem na Ghomovi na enrage. Pak jsem našel v dropu ty dvě zbraně a koupil za pár šupů prsten a amulet a najednou to poskočilo. Předtím jsem měl taky štít, ale na farmu se bez něho obejdu. Teď mi trochu chybí life on hit, ale v tom druhém aktu to jde.

plechi
Wraith
Příspěvky:106
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Plechi#2633

Re: Jak levně zvednout DPS?

Příspěvek od plechi » 30.08.2012, 09:26 hod.

Já bych už jen doporučil vyzkoušet také Sweeping Wind s runou Blade Storm, nebo Fire Storm -> měj permanentně DMG bonus z BoH, zapni Blinding Flash s poslední runou a hned potom Sweeping Wind a snaž se ho udržet. Do toho spamuj Mantra of Conviction (+48%) a mělo by to jít líp. Ale na nějaký krájení elitek va 2A a výš to stejně nebude nebude, tam to chce cca 25-30k base DPS.
Monk 60lvl - soloed inferno
Plechi#2633 - D3 profile

Last_Elf
Quill Rat
Příspěvky:49
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Jak levně zvednout DPS?

Příspěvek od Last_Elf » 30.08.2012, 09:38 hod.

plechi píše:Já bych už jen doporučil vyzkoušet také Sweeping Wind s runou Blade Storm, nebo Fire Storm -> měj permanentně DMG bonus z BoH, zapni Blinding Flash s poslední runou a hned potom Sweeping Wind a snaž se ho udržet. Do toho spamuj Mantra of Conviction (+48%) a mělo by to jít líp. Ale na nějaký krájení elitek va 2A a výš to stejně nebude nebude, tam to chce cca 25-30k base DPS.
30k base mám, jde to dobře, ale krájení elitek si představuji ještě trochu jinak :lol:

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Jak levně zvednout DPS?

Příspěvek od v0kurka » 30.08.2012, 09:54 hod.

plechi píše:Já bych už jen doporučil vyzkoušet také Sweeping Wind s runou Blade Storm, nebo Fire Storm
k čemu mu to s defaultní (5%) crit chance bude? :D
plechi píše: Ale na nějaký krájení elitek va 2A a výš to stejně nebude nebude, tam to chce cca 25-30k base DPS.
blbost. mám base asi 22k (laciná výbava, paragonuju barbara, tak se o monka zatím nestarám) a nemám problém nikde napříč celým infernem.

plechi
Wraith
Příspěvky:106
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Plechi#2633

Re: Jak levně zvednout DPS?

Příspěvek od plechi » 30.08.2012, 10:37 hod.

v0kurka píše:
plechi píše:Já bych už jen doporučil vyzkoušet také Sweeping Wind s runou Blade Storm, nebo Fire Storm
k čemu mu to s defaultní (5%) crit chance bude? :
K tomu co navrhuji CRIT nepotřebuje.
v0kurka píše:
plechi píše: Ale na nějaký krájení elitek va 2A a výš to stejně nebude nebude, tam to chce cca 25-30k base DPS.
blbost. mám base asi 22k (laciná výbava, paragonuju barbara, tak se o monka zatím nestarám) a nemám problém nikde napříč celým infernem.
Tak ty si to krájíš s 22k, kolega nad tebou má 30k a nekrájí, já mám 50k a taky bych to krájením zrovna nenazval. Takže místo "blbost" bych radši napsal "subjektivní záležitost" :-)

Ale vážně - těch 25-30k jsem myslel jako takový optimum na rozumný procházení od 2A výš.
Monk 60lvl - soloed inferno
Plechi#2633 - D3 profile

Last_Elf
Quill Rat
Příspěvky:49
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Jak levně zvednout DPS?

Příspěvek od Last_Elf » 30.08.2012, 10:45 hod.

Je rozdíl mezi "nemám problém" a "krajím elity". Já taky nemám problém někoho zabít, ty elity v klidu padnou. Ale pod krájením elit si představuji, že padnou za 5 vteřin třeba, což u 1M HP znamená 200k dps. Když je mlátím půl minuty, tak to krájení elit pro mě rozhodně není. :)

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Jak levně zvednout DPS?

Příspěvek od v0kurka » 30.08.2012, 10:49 hod.

jestli to dobře chápu, ten ten sweeping wind bys aplikoval na úkor čeho? zřejmě SSS. teď se mi to líbí ještě méně. když na cd bude házet SSS, nejspíše z toho vytěží více, než z nenastackovaného SW.

tak jestli chcete "krájet", tak si kupte lepší gear, to jste asi nečekali, že? :D monk je pěkná postava, ale k dostatečně ofenzivnímu buildu srovnatelnému třeba s barbarem mu chybí použitelný pasivky. takže na "krájení" elitek s miliony hp do 5 sec si připravte 100 milionů goldů.

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Jak levně zvednout DPS?

Příspěvek od Nekronaut » 30.08.2012, 10:55 hod.


v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Jak levně zvednout DPS?

Příspěvek od v0kurka » 30.08.2012, 11:19 hod.


Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Jak levně zvednout DPS?

Příspěvek od Nekronaut » 30.08.2012, 11:26 hod.

Ultraskorn a combination pasivka, jinak zbytek koukám klasika setovky 3xinna+2x natalya a tenhle pásek taky mívají tihle pracháči. No dream-gear :D

Uživatelský avatar
Smelina
Wraith
Příspěvky:115
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Smelina#2454
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak levně zvednout DPS?

Příspěvek od Smelina » 30.08.2012, 11:43 hod.

WTF? To muselo stát pěkných pár stovek/tisícu dolarů. To je pro normální hráče totálně demotivující.

Arst
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Jak levně zvednout DPS?

Příspěvek od Arst » 30.08.2012, 14:30 hod.

Tak po upravě skillu + koupě zbraně za 200k 2 akt jen jedna smrt a to protože 7 arcane a zablokovanej v uličce mobama ani belial nebyl problém :)

Uživatelský avatar
G4rrus
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Garrus#2289

Re: Jak levně zvednout DPS?

Příspěvek od G4rrus » 30.08.2012, 15:24 hod.

A ten LinkZ to je co za monka ? :ooo Jinak zkus si najít zbraň s critical dmg a ještě k tomu slot na gem, kde si dáš další critical dmg a není problém z toho udělat 150% crit dmg, couž už ti dobře naboostuje dmg...do toho nějaké to lepší DPS okolo 900-1000, ale zadara to není no...
Obrázek
MONK 60 30 - Inferno completed
WITCH DOCTOR 60 3 - Inferno - Act III
BARBARIAN 50 - Hell
DEMON HUNTER 49 - Hell

effect
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Jak levně zvednout DPS?

Příspěvek od effect » 31.08.2012, 09:14 hod.

Hojte,
co sa tyka vybavenia a skillov a ostatnych statistik ako EHP atd sa mozete inspirovat tu: Kazdy tam má zobrazené aj svoje vybavenie. Inac jeden blazon tam ma uz paragon lvl cez 70 :)

http://www.diabloprogress.com/rating.st ... class.monk

Uživatelský avatar
evilmind
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Bydliště:Praha

Re: Jak levně zvednout DPS?

Příspěvek od evilmind » 03.09.2012, 08:17 hod.

Arst píše:Ahoj nechci přijít o rezisty ani hp regen ale jak levně zvednout DPS? z 16k
Nějaký tipy co měnit a kupovat +- http://eu.battle.net/d3/en/profile/Petr ... o/19042846

Dik :)
predevsim nemas crity nikde, kde to je mozne, krome rukavic, i jen s relativne lacinym equipem co ma aspon neco do critu to zvednes o hodne, navic resistu mas zbytecne moc, takze muzes snadno obetovat skoro libovolnej kus equipu za to

btw co dela "slain enemies rest in piece" na ty legendary zbrani? pokud to vyslevene neinstanti pohledem, tak bych ji vymenil, prumerny dps neni vyvazeny pritomnosti zadnyho utocnyho statu

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Jak levně zvednout DPS?

Příspěvek od kojot » 03.09.2012, 08:59 hod.

Slain enemy rest in peace dělá to, že mob kterýho zabiješ nemůže být oživený. Ve dvojce to bylo docela užitečný, tady je to prakticky k ničemu.
Obrázek

Arst
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Jak levně zvednout DPS?

Příspěvek od Arst » 03.09.2012, 20:17 hod.

22K DPS 27K HP a zabil jsem diabla bez jediné smrti :) Vše mám na sobě relativně levné... finance ...

Odpovědět

Zpět na „Monk“