Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.

Hlasování: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Hra mě po vydání zklamala, brzy jsem ji přestal hrát a nyní se vracím zkusit nový patch.
13
10%
Hra mě po vydání zklamala a nový patch nic nemění a ani další patche to nezachrání.
8
6%
Hra mě od vydání bavila, ale měl jsem jisté výhrady, které patch z velké části nebo všechny odstranil.
76
59%
Hra mě od vydání bavila a nový patch na tom nic nemění.
23
18%
Jiné, pak prosím komentář do topiku.
8
6%
 
Celkem hlasů: 128

Uživatelský avatar
umiyaki
Fallen Shaman
Příspěvky:72
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od umiyaki » 01.09.2012, 09:47 hod.

Tak vidím, ze jsem udělal dobře, když jsem před patchem prodal komplet vybavení za 150M, následně prodal zlato a to co nikdo už nechtěl hodil na barbara, po patchy koupil za 600k sekyru a bez problémů chodí farmu 2 a 3 aktu s MF kolem 200. Navíc na úctu skoro 3k plus.
Jinak také patřím do skupiny Legendary free. Asi špatné S/N :)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2
Naposledy upravil(a) umiyaki dne 01.09.2012, 09:49 hod., celkem upraveno 1 x.

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od v0kurka » 01.09.2012, 09:47 hod.

nepřijde mi, že bych byl takovej lucker, nebo jsem od patche nahrál stovky hodin, ale můj cashflow od vydání čítá dost přes 100 milionů... přijde mi spíš, že někteří lidé nejsou schopni posoudit prodejnej item. po každým runu mám v truhle minimálně pět věcí, který následně srovnám s aukcí. někdy jsou crap všechny, někdy ani jedna. v průměru mám dvě dobře prodejný věci za hodinu hraní.

Uživatelský avatar
umiyaki
Fallen Shaman
Příspěvky:72
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od umiyaki » 01.09.2012, 09:50 hod.

Možná spíše někteří chtějí hrát vice než obchodovat.

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
GrOsO
Gorebelly
Příspěvky:293
BattleTag:groso#1722
Bydliště:stolicka

Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od GrOsO » 01.09.2012, 09:56 hod.

pre mna je to uz zase tak nudne ako to bolo pred patchom
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od Kuki10 » 01.09.2012, 09:57 hod.

Diablo 3 forever.:-)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od v0kurka » 01.09.2012, 10:22 hod.

umiyaki píše:Možná spíše někteří chtějí hrát vice než obchodovat.

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2
chápu, že to nemusí bavit každého, ale mě se tenhle obchodní element docela líbí. sice je to zbytečně postižený inflací, ale je to furt lepší, než když jsem čekoval tradelisty na forech.

Uživatelský avatar
G4rrus
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Garrus#2289

Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od G4rrus » 01.09.2012, 12:07 hod.

Absolutně to zničilo aukci.... Co jsem před patchem koupil za 0,5 mega mám teď problém prodat za 100 tisíc...
Obrázek
MONK 60 30 - Inferno completed
WITCH DOCTOR 60 3 - Inferno - Act III
BARBARIAN 50 - Hell
DEMON HUNTER 49 - Hell

Uživatelský avatar
GrOsO
Gorebelly
Příspěvky:293
BattleTag:groso#1722
Bydliště:stolicka

Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od GrOsO » 01.09.2012, 12:33 hod.

teraz si nerobim pr*el . ocenit itemy viem , po new patchu som dropol 2x legend tie som predal slusne . ale za tu dobu som nepredal ziadny yellow nad 100k(9+2paragon levlov),. samy trash
Obrázek

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od spiderer » 01.09.2012, 12:57 hod.

Od patche jsem par zluetjch prodal, ale vzhledem k tomu, ze me to nebavi tam soupat po malych castkach, tak ty zlutaky co jsou cenove ralne do mega si odkoupi vendor a nebo kdyz s nekym hraju a jemu se libi a rekne ze by to mohlo mit nejakou cenu tak mu to hodim, jeden znamy z Nemecka uz si takhle na nejakych 5-6M prisel, tak mi to alespon udelalo radost, ze z toho neco ma. Prodavat itemy za 100k mi prijde zbytecny, protoze 100k ve hre stejne nic nevyresi a zabira to sloty pro itemy za 1M+ :) Kolikrat jde jen o to mit dobrou predstavu jak to na AH chodi, co se prodava a to si nechavat a se zbytkem se netrapit..

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od sklb » 01.09.2012, 19:50 hod.

Sa vam cudujem, ze to este potom patchi hrate, ved to bol obdobny hype ako cela hra.
Par zuzo legendary zbrani a free magic find zly koncept hry nespasi. :)
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

lukas1135
Wraith
Příspěvky:149
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LukasSVK#1365

Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od lukas1135 » 01.09.2012, 21:15 hod.

sklb píše:Sa vam cudujem, ze to este potom patchi hrate, ved to bol obdobny hype ako cela hra.
Par zuzo legendary zbrani a free magic find zly koncept hry nespasi. :)
Co ty si za kkta

Qwerrty
Quill Rat
Příspěvky:38
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od Qwerrty » 01.09.2012, 21:34 hod.

sklb píše:Sa vam cudujem, ze to este potom patchi hrate, ved to bol obdobny hype ako cela hra.
Par zuzo legendary zbrani a free magic find zly koncept hry nespasi. :)
Promin, ale s tvym nazorem uprime nesouhlasim, a proc?
Zda se mi, ze po patchi se otevrela moznost dohrat inferno a posleze i hardcore a tim, ze nemusis travit kus sveho zivota farmenim aktu a pres 100 hodin mlaceni.
Opravdu je tu moznost dohrat tyhle obtiznosti i pres vikendove a uvolnene hrani, ktere ja osobne uzivam.
Samozrejme, ze hardcore je trochu jine kafe, protoze to by potom hra ztratila svuj vyznam pro tzv. "narocne hrace".

Uživatelský avatar
RedDwarf_Cz
Wraith
Příspěvky:177

Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od RedDwarf_Cz » 02.09.2012, 08:46 hod.

Qwerrty- a jak tě obohatí dohrání téhle hry? Jedinná odměna je achiv. Nehledě na to, že teď už to není vůbec žádná výzva, protože odstranili enrage a heal elit, takže i ten největší ocas pod sluncem se probije do konce, akurát bude potřebovat hodně goldů na opravy, ale já osobně bych z takového pokoření radost neměl, projít to vlastně jako oživlá mrtvola.
Osobně mám přes 350 hod. na hunterovi a jsem u konce 3. aktu, kdybych samozřejmě chtěl, konec mám dávno, ale proč? Co z toho? Měl jsem v plánu, že si našetřím/dropnu takový gear, abych 3 a 4 aktem projel jako nůž máslem, jenže teď po patchi nedoáži nic prodat, protože nic dobrého nepadá. Dobrého mám na mysli předměty za miliony.

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od sklb » 02.09.2012, 08:56 hod.

lukas1135 píše:Co ty si za kkta
:lol:
Qwerrty píše:Promin, ale s tvym nazorem uprime nesouhlasim, a proc?
Zda se mi, ze po patchi se otevrela moznost dohrat inferno a posleze i hardcore a tim, ze nemusis travit kus sveho zivota farmenim aktu a pres 100 hodin mlaceni.
Opravdu je tu moznost dohrat tyhle obtiznosti i pres vikendove a uvolnene hrani, ktere ja osobne uzivam.
Samozrejme, ze hardcore je trochu jine kafe, protoze to by potom hra ztratila svuj vyznam pro tzv. "narocne hrace".
Vikendovym hranim si to mohol dohrat aj pred patchom a skutocne nevidim ziadny vyznam v dohrani inferna. :p Mi to tak pripada, ze sice tymto patchom pridali legendarky a paragon, ale totalne zmenili (znicili?) jedinu vec ktora ako tak rozumne fungovala a to ekonomiku hry. :p
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od kojot » 02.09.2012, 09:01 hod.

Hoši a co jste jako čekali. To můžu napsat úplně stejně tohle: A jak tě obohatí dohrání D2LoD na Hell... To jsou zas výplody tohle :roll: .
RedDwarf_Cz píše:Osobně mám přes 350 hod. na hunterovi a jsem u konce 3. aktu, kdybych samozřejmě chtěl, konec mám dávno, ale proč?
Just LOL. Kdybys na to měl, tak už bys to dohrál...
Obrázek

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od sklb » 02.09.2012, 09:05 hod.

kojot píše:Hoši a co jste jako čekali. To můžu napsat úplně stejně tohle: A jak tě obohatí dohrání D2LoD na Hell... To jsou zas výplody tohle :roll:
Just LOL. Kdybys na to měl, tak už bys to dohrál...
Problem je v tom, ze clovek proste nema nic co by ho tahalo k tomu to dohrat. Vies keby viem ze mi ten diablo da legendarku, skill, stat tak proste lognem a dojdem si to od toho izuala az k nemu.
Ale kvoli "obrazku" a bodom?;p Na co? Co hram xbox?
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Uživatelský avatar
RedDwarf_Cz
Wraith
Příspěvky:177

Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od RedDwarf_Cz » 02.09.2012, 09:09 hod.

kojot--:) se 160k dmg to dohrát můžu, třeba jedu jiný build, třeba nechci používat smoke sreen jako 99% hráčů, třebas se můžu připojit k partě, která by mě tím zbytkem protáhla, mě o nějaké dohrání vůbec nejde, protože z toho nic nemám..

Uživatelský avatar
G4rrus
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Garrus#2289

Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od G4rrus » 02.09.2012, 20:51 hod.

Každopádně mě ten paragon bavil jen chvíli... ano hra je pořád dobrá, ale už mě to nic nenutí hrát každý den...
Obrázek
MONK 60 30 - Inferno completed
WITCH DOCTOR 60 3 - Inferno - Act III
BARBARIAN 50 - Hell
DEMON HUNTER 49 - Hell

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od Kuki10 » 03.09.2012, 09:43 hod.

G4rrus píše:Každopádně mě ten paragon bavil jen chvíli... ano hra je pořád dobrá, ale už mě to nic nenutí hrát každý den...
Ja to beru jaki normalni farming a paragon jen takovej bonus.:-)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
G4rrus
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Garrus#2289

Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od G4rrus » 03.09.2012, 11:19 hod.

No právě o tom to je...už je tam jen ten farming... PVP prostě mělo přijít hned, na vývoj měli času dost
Obrázek
MONK 60 30 - Inferno completed
WITCH DOCTOR 60 3 - Inferno - Act III
BARBARIAN 50 - Hell
DEMON HUNTER 49 - Hell

Odpovědět

Zpět na „Obecně“