No legendary club

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět

Hlasování: Kolik herních hodin bez legendárky

Méně než 1
25
10%
2 - 5
63
24%
6 - 15
35
14%
16 - 30
21
8%
31 - 60
34
13%
61 - 100
25
10%
101 a víc
56
22%
 
Celkem hlasů: 259

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770
Re: No legendary club

Příspěvek od v0kurka » 02.09.2012, 16:32 hod.

dle mého je to blbost a tyhle konspirační teorie vznikají proto, že a) ta šance je hodně malá, takže obecně toho padá relativně málo b) je to zabugovaný, takže někomu občas padne duplikát, to na důvěryhodnosti nepřidá

Majky_majk
Doom Knight
Příspěvky:412
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MightyMike#2828

Re: No legendary club

Příspěvek od Majky_majk » 02.09.2012, 16:44 hod.

v0kurka píše:dle mého je to blbost a tyhle konspirační teorie vznikají proto, že a) ta šance je hodně malá, takže obecně toho padá relativně málo b) je to zabugovaný, takže někomu občas padne duplikát, to na důvěryhodnosti nepřidá
těžko říct...

- legendárky mají mechaniku dropu určitě trochu jinou, než ostatní předměty. Často padají z obyčejných potvor, ale i truhel atd. ... přecejenom, pokud by to byla jen ta % pravděpodobnost, tak z bosů, goblinů a packů bych jich padalo málo a z ostatního ještě mnohem méně. Většina dropů jde ale (z doslechu) právě z obyč potvor a truhel apod. (u mě 2/3).
- někteří lidé při stejném počtu MF a počtu odehraných hodin mají více legendárních dropů, než ti ostatní... to je taky nezpochybnitelné

Pokud by nějaká podobná teorie fakt byla založená na pravdě... možná by to všechno i vysvětlovalo, protože každý hrajeme trochu jinak (mnoho lidí truhly neotvírá a mapu neprojíždí celou, ale jen místa, kde očekává vyšší drop).

Další "konspiračka" je to, že ve hře je bug a někomu legendární předměty prostě mizí ze země nebo se zneviditelní. Zdá se mi to jako kravina, ale už jsem to z několika stran slyšel taky... stejně jako historku, že někdo kliknul na prázdnou zem a sebral legendární předmět. Přiznám se, že za hru jsem měl už několikrát pocit, že vidim drop hnědého předmětu, který ale přitom na místě pak neležel. Ale víte jak to v D3 s vnímáním vypadajících předmetů v tom chaosu je...

Uživatelský avatar
orisk93
Wraith
Příspěvky:170
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: No legendary club

Příspěvek od orisk93 » 02.09.2012, 16:55 hod.

mě padá pravidelně 1 legendárka za každých 10 paragon levelů :D zatím crapy, ale co já vím třeba priste to bude manticore s 2 sockety :D

KALIS3K
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: No legendary club

Příspěvek od KALIS3K » 02.09.2012, 17:02 hod.

tak dneska po 70h+ me padla legendarka. Mace 751,6 dps, kdybych vedel jak se sem dava obrazek tak bych to sem hodil:) kdyby mel nekdo zajem mi poradit tak prosim PM diky
Obrázek

x-bat
Quill Rat
Příspěvky:6

Re: No legendary club

Příspěvek od x-bat » 02.09.2012, 17:05 hod.

Odehrano cca. 130h, zadna legendarka. Poslednich 50h farmich 1. act inferna, MF (vcetne NV) pres 200%. Blizi se den, kdy se na hrani vykaslu...
Teda abych nekecal, tak jsem nekdy dropnul setovy Tal Rasha amulet.

Pruser je, ze jsem se rozhodnul hrat bez AH - veci si bud musim najit nebo craftovat. A s monkem jsem toho moc pouzitelneho teda nenasel :D

Uživatelský avatar
orisk93
Wraith
Příspěvky:170
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: No legendary club

Příspěvek od orisk93 » 02.09.2012, 17:35 hod.

x-bat píše:Odehrano cca. 130h, zadna legendarka. Poslednich 50h farmich 1. act inferna, MF (vcetne NV) pres 200%. Blizi se den, kdy se na hrani vykaslu...
Teda abych nekecal, tak jsem nekdy dropnul setovy Tal Rasha amulet.

Pruser je, ze jsem se rozhodnul hrat bez AH - veci si bud musim najit nebo craftovat. A s monkem jsem toho moc pouzitelneho teda nenasel :D
lidi tady placou, že za celou dobu hraní jim nepadl nic nebo crapy a ty tady jednom Tal Rasha amulet :D

x-bat
Quill Rat
Příspěvky:6

Re: No legendary club

Příspěvek od x-bat » 02.09.2012, 17:57 hod.

Neplacu, ale ten amulet mi je na dve veci :) Ale zustal v truhle do budoucna - wizard je urcite v planu, v D2 to byla moje nej. postava.
btw. chci videt tu hnedou/bezovou barvu, at je to klidne crap...

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: No legendary club

Příspěvek od spiderer » 02.09.2012, 18:08 hod.

x-bat - az seberes 5-10 oranzovejch sra*ek, tak zjistis, ze ti to je celkem jedno :)

Uživatelský avatar
Anarki
Fallen Shaman
Příspěvky:59
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: No legendary club

Příspěvek od Anarki » 02.09.2012, 18:30 hod.

Začínám si myslet, že je ve hře nějak omezený drop. Po některém z hotfixů po patchi 1.04. V jednom dni mi spadly 4 legendary a od te doby nic, nula. A maji to podobne i moji znami. Je to divny. Mozna je v tom nejaky omezeni ze ti muzou padnout x legendarek za tyden bez ohledu za pocet odehranych hodin ...
Klan: Masters of Darkness CZaSK
Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Anarkicz-2923/

Uživatelský avatar
Mr_Perfect
Gorebelly
Příspěvky:202
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordDeZhul #2115

Re: No legendary club

Příspěvek od Mr_Perfect » 02.09.2012, 18:34 hod.

Tak včera po asi 10 hodinách bez legendárky padla na normalu HC v A3. Broken Crown, takže vlastně jako by nic nepadlo :D
Obrázek

x-bat
Quill Rat
Příspěvky:6

Re: No legendary club

Příspěvek od x-bat » 02.09.2012, 18:42 hod.

Pocit, ze ne vse je uplne ok, mam taky... Par dni zpet mi behem jednoho hodinoveho runu z niceho nic droplo 5 planu pro kovare. Standart u me je tak 1 plan tydne :D A kdyz se toto stane vice hracum, tak se neni co divit, ze si clovek rika, ze to neni nahoda (ale chyba v matrixu).

Uživatelský avatar
Joshua88CZ
Gorebelly
Příspěvky:263
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ChoseCZE#2100

Re: No legendary club

Příspěvek od Joshua88CZ » 02.09.2012, 18:43 hod.

Asi sem si vydropl vylouceni z NLC :)
po dlouhe dobe sem si zahral s tankem ,a padl mi z goblina legend shield...opet sem cekal ivory tower, ale co se nestalo:P
http://www.mediafire.com/view/?666hetxbdb7eq5b

Uživatelský avatar
Mr_Perfect
Gorebelly
Příspěvky:202
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordDeZhul #2115

Re: No legendary club

Příspěvek od Mr_Perfect » 02.09.2012, 19:21 hod.

Josh: Congrats :) O takovém itemu si můžu nechat jen zdát :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Joshua88CZ
Gorebelly
Příspěvky:263
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ChoseCZE#2100

Re: No legendary club

Příspěvek od Joshua88CZ » 02.09.2012, 19:26 hod.

Diky, touzil sem po nem uz delsi dobu...uz pri vydani D3 moje 1. postava byl Barbar...jeste dropnout tu kusi Manticore a budu spokojenej :), jinak je to prvni pouzitelna legend po patchi...takze mam zase na mesic vybrano:)))

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: No legendary club

Příspěvek od spiderer » 02.09.2012, 21:36 hod.

Joshua88 ja rikam, ze to prijde porad, jde jen o to, kolik tomu kdo da casu. SS peknej at uz na pouziti nebo asi i na prodej :) Az mi padne dvousutrovy Manticore tak zas zacnu hrat DH, do ty doby ale bude mit barbar 150k damage, tak to nebude treba :D

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: No legendary club

Příspěvek od fuxicek » 03.09.2012, 03:52 hod.

primarne hraju barbara a nikdy me nenapadlo, ze bych pouzival neco legendarniho, ponevac staty, ktere to ma, pro moji postavu nemaji vyznam, jeste jsem nevidel legendarni kus, se kterym bych chtel hrat, takze vsechny legendarni veci jdou na prodej, ponevac je to pro me crap, nadruhou stranu, se na tom delaji pekne goldy, takze tady jsou pro me legendary items zpestrenim, ale kdyby nepadaly, tak mi to vubec nevadi.

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: No legendary club

Příspěvek od Tyckin » 03.09.2012, 05:56 hod.

Hele s kámošem monkem farmíme vydatně, máme vysoký MF a celý den nic. Pak si po obědě dorazí náš DH v půlce farmy na Azmodana, vypadne jedna legendárka, za chvíli druhá, po skončení farmy si jde jen tak testovat skill než dáme další farmu, a šup, má třetí :lol: MF poloviční jak my, my se tam mordujem od rána, nic, a on takhle :OXO Pak se v tom má někdo vyznat :{
Má paragon 10, já 14, MF mám skoro dvojnásobný, a přitom má od patche 5 legendárek a jednu setovku, já zatím jen tři legendárky (a ta třetí mi ani snad padnout neměla, si Blizz asi dělá srandu, nikdo to nechce ani zadarmo :green: ).
Prostě někdo je klikař, někdo smolař :roll:

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: No legendary club

Příspěvek od Fru-fru » 03.09.2012, 07:01 hod.

Potvrzuji po víkendu členství v klubu. Stále nic...již se řadím do skupiny 31-60h bez legendárky...
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: No legendary club

Příspěvek od fuxicek » 03.09.2012, 07:30 hod.

jinak za vikend dve legendarky a pokazde z neelitni potvory, jedna v alcarnusu tesne pred magdou na tom namesti a druha ve vault of asassins, taky z normalni potvory, a to vetsinou normalni potvory jen prebiham a soustredim se jen na elitky.

Uživatelský avatar
umiyaki
Fallen Shaman
Příspěvky:72
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: No legendary club

Příspěvek od umiyaki » 03.09.2012, 08:23 hod.

Asi se budeme divit, az jednou vyleze na povrch klic k dropu. Vcera jsem dropl dva plany v ramci par minut. Muj kamarad take. Hrali jsme odděleně single. Náhoda :-)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“