Datadisk fantasmagorie

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Fisky
Quill Rat
Příspěvky:38
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Fisky#2882
Datadisk fantasmagorie

Příspěvek od Fisky » 31.08.2012, 21:21 hod.

Zdravím vím že do datadisku je ještě hodně daleko ale jakou postavičku by jste rádi viděli v datadisku? u mě to je rozhodně nějakej shapeshifter jako byl v diablu 2 druid.. o paladinech a necromancerech si můžete nechat zdát protože paladin je tak na půl monk a necromancer je tak na půl WD.. máme barbara DH (amazonka, assasinka) a chybí už jen nějakej ten vlkodlak...

tak mi napište jak vidíte datadisk klidně i vaše přehnané představy co by mohlo být. Já osobně si myslím že přidají nový akt možná i že zabijou tyraela a pomocí jeho meče oživí všechny starý bosse z diabla 2 (andy, duriel, mephisto a baala) a vznikl by nějakej Uber level něco jak byl v d2 kterej by byl něco jako vzpomínka na minulost viděl bych tam nějakej cinematic jak jste v jedničce zabíjeli diabla třeba sorc+war+rogue jak ho ubodaj pak v diablu 2 jak jste postupně zabíjeli act bosse a to samé i s diablem 3. Když by jste prošli i uber level všechno zabili tak by tam byla určitě nějaká blbost co by dávala naději že diablo znovu povstane, třeba jako v godzile na konci to jedno vajíčko co zůstalo :D (diablo 4 ale to už hodně předbíhám :D)

tohle všechno sem vymyslel z místa a jsou to čistý hovadiny co mě napadly, tak pojdme fantazírovat spolu možná se někdo z nás trefí a opravdu to bude v datadisku ;)

(omlouvám se za svojí otřesnou gramatiku nebo nevim jestli otřesnou už to nepoznám kde je chyba a kde ne, ale dva měsíce bez školy udělá s člověkem divy)

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Datadisk fantasmagorie

Příspěvek od v0kurka » 31.08.2012, 21:36 hod.

druid.

Uživatelský avatar
Deef
Gorebelly
Příspěvky:221
BattleTag:Deef#2671
Bydliště:Ried im Innkreis
Kontaktovat uživatele:

Re: Datadisk fantasmagorie

Příspěvek od Deef » 31.08.2012, 21:47 hod.

Druid

TrackThor
Doom Knight
Příspěvky:491

Re: Datadisk fantasmagorie

Příspěvek od TrackThor » 31.08.2012, 23:03 hod.

trpaslíka s kyjem
Obrázek

Houp
Wraith
Příspěvky:169

Re: Datadisk fantasmagorie

Příspěvek od Houp » 31.08.2012, 23:25 hod.

6. postava bude samotný Diablo a act bossové budou všechny tvoje doposud nahrané postavy dohromady.

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Datadisk fantasmagorie

Příspěvek od Drakkari » 01.09.2012, 01:50 hod.

Anděl, nějakej seraf co umí bojovat a kouzlit tak nějak napul, to je docela reálný imo.

V datadisku bych rozšířil gemy, a prdnul tam všelijaký jewely s různýmy náhodnými staty co by šli dávat do slotů.

Vrátil bych klíče na odemykání zamčených truhel, ale trošku bych to rozvinul jakože by padali z elite a championů na nějaký slabý procento a ty truhly by taky spawnovaly pomálu, ale dávaly by něco fajne.

Jako mě by se líbil ten nekonečnej dungeon, je to hodně kontroverní, ale já bych byl pro.

PvP arény budou určitě slabý, tak bych PvP taky v datáči rozvinul, ale to je brzy, když není ani to základní :)

Crafting trošku potunit, a to tak že pořádně.

No a na závěr nějaký hodně pěkný vymazlený Act 5 popřípadě společně i s Actem 6 :D

Uživatelský avatar
Morbid
Doom Knight
Příspěvky:425
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Morbid#2486

Re: Datadisk fantasmagorie

Příspěvek od Morbid » 01.09.2012, 02:25 hod.

V data cd by som chcel: 1.) Druida
2.) Ako som už písal vo svojej téme o možných postavách v data cd tak: Bloodwizarda ( >:D ), Fallen-devil-a, a Archivára
3.) Rozhodne viac gemov
4.) Možnosť, aby boli sockety aj v predmetoch, kde to teraz nieje možné (opasky a tak..)
5.) Troška (aspoň) zvýšiť obtiažnosť
6.) Fyzické runy a runové slová
7.) Perly ( ako v dII lod jewerls)
8.) Možnosť ucraftovať si prstene a prívesky, prípadne tiež artefakty pre followers
9.) Tlačítko, aby ste si mohli, keby ste chceli, nastavili automatické zbieranie všetkého, aj "smeťových" bielych predmetov (zbieram a predávam všetko)

Zatiaľ všetko...:wave: :wave: :wave:

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Datadisk fantasmagorie

Příspěvek od v0kurka » 01.09.2012, 09:49 hod.

vzpomněl jsem si na další věc, která mi vrtá hlavou, takže když shrnu svoje top 3 přání, tak to jsou:

1) druid
2) přidat diamant jako +allres šutr
3) dát nějaký smysl bílejm itemům

Vewerka
Quill Rat
Příspěvky:35
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Datadisk fantasmagorie

Příspěvek od Vewerka » 01.09.2012, 14:43 hod.

Jedinej smysl bílejch věcí byly runový slova který zde nejsou a dost silně pochybuju že budou ....
Obrázek

Uživatelský avatar
Azazelík
Wraith
Příspěvky:121
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Azazel#2270
Bydliště:Hrachovište

Re: Datadisk fantasmagorie

Příspěvek od Azazelík » 01.09.2012, 14:47 hod.

vratil by som goblina do II act 8 quest ancient pass :)
GRAMMAR NAZI | BattleTag® 79 | STEAM

Uživatelský avatar
Morbid
Doom Knight
Příspěvky:425
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Morbid#2486

Re: Datadisk fantasmagorie

Příspěvek od Morbid » 01.09.2012, 18:11 hod.

To Vewerka: Pokiaľ viem, tak runové slová sa v diable II dajú nasocketovať iba do sivých predmetov, do bielich nie. :)

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Datadisk fantasmagorie

Příspěvek od Grammator » 01.09.2012, 19:19 hod.

Ten crafting bych překopal... moje představa je, že vezmeš bílej item a k němu máš plan, co ti dá třeba 30 all res, +dmg a 3 náhodný vlastnosti... IMO lepší systém...

co se týče nový postavy tak shifter+caster+melee, kupříkladu templář, co by se měnil ve zrůdučky se skilly alá archon, pasivky na jejich podporu... popř. support enchanter, co by házel CC skilly, buffy a debuffy (proč ne curses...)

diamant na all res bych přidal taky :D
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
Lucifer
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kalousek#nereknu

Re: Datadisk fantasmagorie

Příspěvek od Lucifer » 01.09.2012, 19:44 hod.

- stacilo by kdyby slo bily trash rozebirat na suroviny pro crafteni
- nastaveni na autosber veci dle barvy by bylo super
- vyuzit konecne nejak sockety - runy, sperky, perly, kombinace... Jen 4 druhy drahokamu - to je fakt o nicem
Obrázek

Majky_majk
Doom Knight
Příspěvky:412
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MightyMike#2828

Re: Datadisk fantasmagorie

Příspěvek od Majky_majk » 02.09.2012, 11:36 hod.

Líbila by se mi nějaká varianta "nekonečného dungeonu"... spíš bych ale šel cestou nějaké arény.

Třeba 20 typů arén (náhodně by se nějaká zvolila), itemy vypadnou až po zabití všech nepřátel.

Lvl1 - 1 náhodnej pack
Lvl2 - 2 náhodné packy l
Lvl3 - 3 náhodné packy
...
Lvl11 - 1 náhodnej pack s 10x více HP + 10x více DPS
...
Lvl39 - 9 náhodnejch packů s 30x více HP a 30x více DPS

Po smrti restart arény...

Myslim, že by se z toho brzy stala celosvětová soutěž, kdo se dostane dál a nolife hráči by konečně měli využí pro gear, který stovky hodin hromadí :-).

TrackThor
Doom Knight
Příspěvky:491

Re: Datadisk fantasmagorie

Příspěvek od TrackThor » 02.09.2012, 13:06 hod.

úplně stejnej nápad mě majky napadl tak dva týdny zpět, teda s tím, že já myslel na dungeon a ty na arenu (teda s tim, že já počítal se zvyšováním úrovně a jen pár packů)
Obrázek

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: Datadisk fantasmagorie

Příspěvek od Programos » 05.09.2012, 06:02 hod.

2Majk: Tenhle nápad sme tu rozebírali už asi půl roku zpět, v datadisku to nebude, ale strašně rád bych to tam viděl :(
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: Datadisk fantasmagorie

Příspěvek od Zaljan » 06.09.2012, 10:22 hod.

1. Vlkodlak, upir, demon renegat, andel - proste neclovek, idealne polymorfni :)
2. Autoloot se sirokou moznosti vlastniho nastaveni (barva, ilvl, prodejni cena, zvolene staty, gemy, jew. desigs etc.)
3. Dalsi potiony (movement speed, ressist, boost atd.) s tim, ze bude zachovan spolecny cooldown pro vsechny potiony vcetne healu. Mohl by je vyrabet dalsi remeslnik napr. z veci padlych z bossu (kopyto z diabla apod.)
4. Moznost skladovat gemy, planky, tomby, rozlozeny material, atd. primo u remeslnika.
5. Kovar by mel sanci udelat do cehokoli socket (bud se stoprocentni uspesnosti, ale za cenu jednoho nahodne vybranneho dosavadniho affixu - tj. celkem infarktova loterie anebo by slo o sanci na pridani dalsiho affixu, ale s malou pravdepodobnosti a velmi vysokou cenou)
6. Moznost kompletni vybavy followeru
7. Jednou za cas (10 min?) moznost kdekoli udelat checkpoint pro pripad smrti, ktery se po cooldownu nebo opusteni hry automaticky resetuje - kdyz clovek RIPne nekde tesne pred checkpointem, tak je to nuda probihat cely vymlaceny dung/lokaci
8. Navrat nahodne generovanym lokacim (nudi me prochazet dokola ty sama mista a mohlo by to i omezit booty)
9. Moznost zvolit nonAH mod pro konkretni postavu pri jejim zalozeni (resp. muze prodavat, ale nemuze oblec nic, co nedroplo z vlastniho accountu)

a ted konec sneni a zpatky k farmareni :)

Tapeworm
Burning Soul
Příspěvky:634
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tapeworm#2172

Re: Datadisk fantasmagorie

Příspěvek od Tapeworm » 06.09.2012, 10:53 hod.

1. Možnost zvolit si a hrát non AH mod. - to asi neklapne AH Blizz udělal, aby vydělával.
2. PVP a otevření možnosti PVP i v klasické hře. - ať si každý říka co chce tak PK prostě k diablu patří a je to prvek terý zase zvedá adrenalin.
3. Legendární itemy s pevně danými staty "určité rozmezí budiž" a několika náhodnými, které se skládají z několika dílů, které je potřeba najít a seskládat, aby se mohla legendárka používat.
4. Celkově zvednout obtížnost.
5. Nějaká forma nekonečného dungeonu možná ano, ale nedal bych to zase až tak zadarmo :) Jednak pokud tam někdo umře "na HC je to jasné :)" ale na SC by musel zase od začátku a ne se vrátit tam kde umřel. A ještě bych ne malou částkou goldů spoplatnil vstut do dalšího lvl "taková forma hazardu" pokud lvl projdeš goldy se ti vrátí, pokud tam umřeš přijdeš o goldy. Tohle bych udělal aby se takovýto dungeon nevyužíval na farmení a v podstatě se jinde nehrálo. Stejně tak bych asi omezil počet vstupů během jednoho dne.

Novou postavu nevim. Zatím neřešim budu řešit až si pořádně zahraju za všechny stávající.

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Datadisk fantasmagorie

Příspěvek od Quetak » 06.09.2012, 14:24 hod.

-Mě by zajímalo jak si představujete autoloot. Třeba jakože zmáčknete tlačítko a postava začne pobíhat sama a sbírat věci nebo, že budou itemy automaticky skákat do inventáře? Mně se sbírání věcí libí a nějakou automatiku bych do toho netahal, nedovedu si představit jak by to pak ve hře vypadalo a zkazilo by to to hledání věcí.
-Jinak arénky se zvyšující se obtížností dobrej nápad, to bych bral + jak souhlas tapewormem dal bych vstup tak jednou denně aby tam nebyli lidi nalezlí pořád.
-Rozšíření nabídky gemů bych taky uvítal (v D2 bylo 7 druhů gemů, tu jen 4) + změnit vlastnost topazu ve zbrani - attackers takes dmg je kravina, kor ve zbrani, dal bych tam třeba 10% attack speed u radiant staru.
-uvítal bych rozložitelnost rare materiálu na essence v náhodnym poměru třeba 1 : 2 až 5. Těch rare matrošů je hroznej nadbytek ve srovnání s essencema a jejich potřebou na craft.
-líbily by se mi legendární reliky pro followery, popř. celý sety follower only.
-jako nová postava určitě najakej měňavec

Houp
Wraith
Příspěvky:169

Re: Datadisk fantasmagorie

Příspěvek od Houp » 06.09.2012, 21:46 hod.

Quatak : nikdo by ti autoloot nenutil. Byla by to možnost. Třeba by speciállně pro tebe umožnili i sbírání peněz ;) A jinak moje představa je jednoduchá, prostě by to fungovalo stejně jako peníze. Někde v menu si zaškrtáš, že chceš sbírat všechny tyrkysové, oranžové a zlaté předměty s lvl 61-63(každé zvlášť buď chceš, nebo ne), a když nad předmětem přeběhneš, tak se ti automaticky sebere. Nesebere se pouze v případě, že máš plno. Já bych to velice uvítal a nechápu, že to tam už není. Minimálně proč se nesbírají automaticky lahvičky?

Odpovědět

Zpět na „Obecně“