No legendary club

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět

Hlasování: Kolik herních hodin bez legendárky

Méně než 1
25
10%
2 - 5
63
24%
6 - 15
35
14%
16 - 30
21
8%
31 - 60
34
13%
61 - 100
25
10%
101 a víc
56
22%
 
Celkem hlasů: 259

Uživatelský avatar
V-tec
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vtec#2519
Re: No legendary club

Příspěvek od V-tec » 31.08.2012, 12:15 hod.

Jak se tu píše o padání legendary při určitém MF...taky s tím mám svojí zkušenost..
Farmil jsem act 2 s barbarem a dlouho nic nepadalo...Dokoupil jsem MF eq na cca 250 (s full NV) a padlo 5 legendárek za 3 dny (cca 6 hodin čistého času)..Sice 4 crapy a 1*fire walkers, ale aspoň něco..
Potom jsem se zhlédnul ve WW barbovi, dokoupením eq se mi MF snížilo na cca 215, udělal jsem 5 komplet runů actu 3 a ani legendárka a pouze !!jeden!! prodejnej item na aukci (chestka za 500k)..
Uvažuju o zpětném přehození na MF a klidné farmení actu 2 :D

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: No legendary club

Příspěvek od Nekronaut » 31.08.2012, 12:18 hod.

Já mám spíš podezření, že "náhoda" je v podání D3 jen nějaký Blizzem nastavený algoritmus a řídit si ho samo můžou dle potřeby.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: No legendary club

Příspěvek od Kuki10 » 31.08.2012, 12:26 hod.

v0kurka píše:zatím mám dojem, že jejich náhody zneužívaj mě :D
Me tez.:-)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: No legendary club

Příspěvek od Kuki10 » 31.08.2012, 12:27 hod.

Nekronaut píše:Já mám spíš podezření, že "náhoda" je v podání D3 jen nějaký Blizzem nastavený algoritmus a řídit si ho samo můžou dle potřeby.
Kdyz se lognu,tak znacnou cudlik no lege.:-)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
Peckoslav
Minion of Destruction
Příspěvky:878
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Peckoslav#2167

Re: No legendary club

Příspěvek od Peckoslav » 31.08.2012, 12:38 hod.

až na to přijdete, čekám na PM, odměna Vás nemine :D
Obrázek
Od konce září 2015 jsem zpět a teprve se tu rozkoukám :D

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: No legendary club

Příspěvek od Kuki10 » 31.08.2012, 13:29 hod.

Dneska citim, ze prijde muj den.....
I kdyz jsem to citil kazdej den po patchi, ale dneska padne nejaka tucna sadomaso lege s nej statama....
Jen mam pocit, ze ne me.:-D

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
st.ranger
Gorebelly
Příspěvky:240
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:stranger#2818

Re: No legendary club

Příspěvek od st.ranger » 31.08.2012, 13:38 hod.

Tak mě napadlo, pokud někomu padne 1 legendary za run, co to počítat na zabitá monstra. Příkladem, bez NV a MF z každého Xtého monstra vypadne legendary a vlivem NV a MF se tato hranie snižuje. Příští víkend hodlám trochu experimentovat o náhodnosti a hodlám kompletně pročistit celý 3. akt. Pak se uvidí.
Decepticon Justice Division
Crusader
Barbarian
Monk
Wizard
Demon Hunter

Achievements: 7780

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: No legendary club

Příspěvek od spiderer » 31.08.2012, 14:03 hod.

st.ranger - to nezni jako spatny napad, ja chodim posledni dobou jenom vault, tak bude +/- celkovy pocet monster a elit stejny a muzu pocitat po kolika runech ty legendarky padnou, jen diky tomu, ze nechodim nastackovat NV predtim, tak tam budou skoky 5x +15% MF za prvni elity - ale to uz bude asi drobnost. V idealnim pripade by to chtelo vyzkoumat tak aspon na 10 legendarkach a pak to nejak rozepsat, ale je otazkou jak dlouho bude trvat nez tech 10 padne a jestli v prubehu clovek nezmeni gear a nebo to nerozhodi party/solo hrou..

Houp
Wraith
Příspěvky:169

Re: No legendary club

Příspěvek od Houp » 31.08.2012, 14:31 hod.

Můj osobní tip na padání legendárek dle toho co čtu : že bude velmi podobná pravděpodobnost dropu mezi elitkou, mobem, vázou, truhlou apod., ale díky tomu, že mobů zabijete mnohem víc, tak z nich padne víc legendárek.

Majky_majk
Doom Knight
Příspěvky:412
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MightyMike#2828

Re: No legendary club

Příspěvek od Majky_majk » 31.08.2012, 14:53 hod.

Já si taky myslím, že v tom je nějaký podivný nedodělaný algoritmus... mám kamaráda, který má 2 bratry a všichni hrají D3. Ten kamarád je starší a má svůj účet (bydlí i jinde), nemá full MF, ale +- okolo 200% bez NV. Hraje v práci, takže má odehráno více než 200 hodin. Legendárku našel jen jednou a to na normál když byl level 16.

Jeho mladší bráchové jedou 2 různé postavy z jednoho účtu a střídají se. Jeden má MF taky cca 200%, nahráno 80 hodin. Druhý má nahráno cca 50 hodin a na MF vůbec nehraje. Ten co má nahráno 80 hodin má drop okolo 50ti legendárek, ten s 50ti hodina asi 40. Teď na infernu dropují minimálně jednu každou hodinu, v libovolném aktu. Nevěřil jsem tomu, tak jsem se na to šel na vlastní oči teď v neděli podívat... byl jsem tam necelou hodinu a měl hned 3 legendární dropy + jednu setovku. Přitom má mnohem nižší MF než já.

Skoro mi přijde, že snad každé sériové číslo D3 má vygenerovanou nějakou pevnou hodnotu, jak legendárky padají. Ostatní itemy jim padaly +- normálně. Z celého hodinového runu (kromě těch legendárek) neměl zrovna jediný item na AH.

Majky_majk
Doom Knight
Příspěvky:412
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MightyMike#2828

Re: No legendary club

Příspěvek od Majky_majk » 31.08.2012, 14:56 hod.

Jo a mimochodem... Přede mnou mu vypadl Leoric´s Signet, který ještě ten den prodal za 140 Eur.

Musim říct, že tahle zkušenost mi trochu vzala chuť s D3 pokračovat. Byť po zavedení paragon LVL a snížení cen itemů na AH, mě to zase začalo docela bavit.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: No legendary club

Příspěvek od Kuki10 » 31.08.2012, 15:03 hod.

Majky_majk píše:Jo a mimochodem... Přede mnou mu vypadl Leoric´s Signet, který ještě ten den prodal za 140 Eur.

Musim říct, že tahle zkušenost mi trochu vzala chuť s D3 pokračovat. Byť po zavedení paragon LVL a snížení cen itemů na AH, mě to zase začalo docela bavit.
Pod na me zboku, toto videt tak skacu z okna.:-)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: No legendary club

Příspěvek od Quetak » 31.08.2012, 15:16 hod.

Majky_majk: To je ojeb no, co na to říct :D Škoda, že nejde udělat fakt pořádná statistika na tohle, protože to není normální aby někomu padalo takový množství a někdo neviděl "žádnou" za 3x tolik času. To prostě není náhoda - já teď chodím s max mf 375% a ani prd od patche krom těch tří v rozmezí cca hodiny - což bylo dost podezřelý. Já pořád sázím na chybu v nějakym výpočtu že třeba 364mf ti padaj 10x pravděpodobnějc než s 365mf. Může v tom hrát roli i ten follower kterej ti dává 20% takže reálnej mf je třeba 365.2% a těch 0,2% který normálně nejsou vidět můžou dělat ten bordel -> třeba se při výpočtu častějc z čísla stane periodický a to může být ta výhoda v dropu, ale kdo ví...blizz to nepoví jak přesně náhoda funguje.

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: No legendary club

Příspěvek od v0kurka » 31.08.2012, 15:18 hod.

Majky_majk píše:Já si taky myslím, že v tom je nějaký podivný nedodělaný algoritmus... mám kamaráda, který má 2 bratry a všichni hrají D3. Ten kamarád je starší a má svůj účet (bydlí i jinde), nemá full MF, ale +- okolo 200% bez NV. Hraje v práci, takže má odehráno více než 200 hodin. Legendárku našel jen jednou a to na normál když byl level 16.

Jeho mladší bráchové jedou 2 různé postavy z jednoho účtu a střídají se. Jeden má MF taky cca 200%, nahráno 80 hodin. Druhý má nahráno cca 50 hodin a na MF vůbec nehraje. Ten co má nahráno 80 hodin má drop okolo 50ti legendárek, ten s 50ti hodina asi 40. Teď na infernu dropují minimálně jednu každou hodinu, v libovolném aktu. Nevěřil jsem tomu, tak jsem se na to šel na vlastní oči teď v neděli podívat... byl jsem tam necelou hodinu a měl hned 3 legendární dropy + jednu setovku. Přitom má mnohem nižší MF než já.

Skoro mi přijde, že snad každé sériové číslo D3 má vygenerovanou nějakou pevnou hodnotu, jak legendárky padají. Ostatní itemy jim padaly +- normálně. Z celého hodinového runu (kromě těch legendárek) neměl zrovna jediný item na AH.
po přečtení tohoto si říkám jen: WTF?

ehm, myslíš, že tvoje zkušenost může reflektovat to, že se navrátivším k diablu po několika týdnech padá více legendárek?

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: No legendary club

Příspěvek od Quetak » 31.08.2012, 15:22 hod.

O vikendu udělám pár pokusů s mf, snížim třeba mf z followera, vyměnim gem atp a jestli se naše doměnky potvrdí tak to bude větší fail než GOD wizard, kterej fungoval měsíc....a pak pošlu někam peprnej mail blizzu :)

Majky_majk
Doom Knight
Příspěvky:412
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MightyMike#2828

Re: No legendary club

Příspěvek od Majky_majk » 31.08.2012, 15:29 hod.

Fakt nevim kluci...

... ale teď jsem si šel zahrát a vypadla mi moéje 3. legendárka. Tak jsem zrovna švestku :-).

1h oštěp 1010 DPS +12% rychlost pohybu. Nevim, jakou to má cenu... ale z mejch legendary dropů je nejlepší :-).

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: No legendary club

Příspěvek od Quetak » 31.08.2012, 15:32 hod.

Majky_majk píše:Fakt nevim kluci...

... ale teď jsem si šel zahrát a vypadla mi moéje 3. legendárka. Tak jsem zrovna švestku :-).

1h oštěp 1010 DPS +12% rychlost pohybu. Nevim, jakou to má cenu... ale z mejch legendary dropů je nejlepší :-).
Oni čtou tohle fórum a tím ti chtěj jen zavřít ústa, nench se obalamutit :D

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: No legendary club

Příspěvek od Kuki10 » 31.08.2012, 15:40 hod.

Quetak píše:
Majky_majk píše:Fakt nevim kluci...

... ale teď jsem si šel zahrát a vypadla mi moéje 3. legendárka. Tak jsem zrovna švestku :-).

1h oštěp 1010 DPS +12% rychlost pohybu. Nevim, jakou to má cenu... ale z mejch legendary dropů je nejlepší :-).
Oni čtou tohle fórum a tím ti chtěj jen zavřít ústa, nench se obalamutit :D
:DDD

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Majky_majk
Doom Knight
Příspěvky:412
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MightyMike#2828

Re: No legendary club

Příspěvek od Majky_majk » 31.08.2012, 15:44 hod.

Taky mě to hned napadlo... :-). Bylo to 5 min. Vypadl z elitky.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: No legendary club

Příspěvek od Kuki10 » 31.08.2012, 15:47 hod.

Takze jestli me dneska vecir padne unig tak se asi doch.iju smichy.:-)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Odpovědět

Zpět na „Obecně“