Kdo bude první Paragon Level 100?

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno
Re: Kdo bude první Paragon Level 100?

Příspěvek od Kuki10 » 31.08.2012, 10:02 hod.

R-2 píše:Tak něco dělám blbě >:'( , v hlavě šutr +25%, naberu 5xNV, ale mám jen :oops: 6paragon lvl a to co tady čtu, jsem někde úplně vzadu....
Asi to levluju na blbým místě = 1A inferno od začátku 7.úkolu dokonce....
Nejlip se expi act2,3,4.....
Ale paragon nejak nehrotin, na gem kaslu, chci si zachovat staty.:-)
Stejne mit 100 nebudu jeste dlouho, takze delam co normalne a pomalu to naskakuje, za chvilku 12.:-)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
st.ranger
Gorebelly
Příspěvky:240
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:stranger#2818

Re: Kdo bude první Paragon Level 100?

Příspěvek od st.ranger » 31.08.2012, 10:31 hod.

R-2 píše:Tak něco dělám blbě >:'( , v hlavě šutr +25%, naberu 5xNV, ale mám jen :oops: 6paragon lvl a to co tady čtu, jsem někde úplně vzadu....
Asi to levluju na blbým místě = 1A inferno od začátku 7.úkolu dokonce....
Jedině akt 3, 4. je nezáživný a špatně rozpoložený. Hodím si poslední quest ve třetím aktu (Kill Azmodan), to abych se nezatěžoval zabíjením bossů. V The Keep Depths Level 1 a 2 nastackuji NV na 5 a pak se přesunu do kráteru. Ale jinak průlez celého třetího aktu znamená s NV a rubínem v helmě několik milionů zkušeností. Nedovedu si představit, že při vyšším Paragonu mi za celý akt přibude jen malý kousíčet k dosažení dalšího. Pro běžné hráče je to opravdu hodně na dlouho, budu rád, když se do konce roku dostanu na 30. level.
Decepticon Justice Division
Crusader
Barbarian
Monk
Wizard
Demon Hunter

Achievements: 7780

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Kdo bude první Paragon Level 100?

Příspěvek od Kuki10 » 31.08.2012, 10:41 hod.

st.ranger píše:
R-2 píše:Tak něco dělám blbě >:'( , v hlavě šutr +25%, naberu 5xNV, ale mám jen :oops: 6paragon lvl a to co tady čtu, jsem někde úplně vzadu....
Asi to levluju na blbým místě = 1A inferno od začátku 7.úkolu dokonce....
Jedině akt 3, 4. je nezáživný a špatně rozpoložený. Hodím si poslední quest ve třetím aktu (Kill Azmodan), to abych se nezatěžoval zabíjením bossů. V The Keep Depths Level 1 a 2 nastackuji NV na 5 a pak se přesunu do kráteru. Ale jinak průlez celého třetího aktu znamená s NV a rubínem v helmě několik milionů zkušeností. Nedovedu si představit, že při vyšším Paragonu mi za celý akt přibude jen malý kousíčet k dosažení dalšího. Pro běžné hráče je to opravdu hodně na dlouho, budu rád, když se do konce roku dostanu na 30. level.
Vsak ta 100 nekdy casem bude....:-)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
sensation86
Gorebelly
Příspěvky:200
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sensation86#2551

Re: Kdo bude první Paragon Level 100?

Příspěvek od sensation86 » 31.08.2012, 10:52 hod.

Projax: potrefena husa s evzdycky ozve :-D

Uživatelský avatar
Wishmaster
Gorebelly
Příspěvky:231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Nemo#2937
Bydliště:Spišská Nová Ves
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo bude první Paragon Level 100?

Příspěvek od Wishmaster » 31.08.2012, 11:25 hod.

Papagaj píše:
Wishmaster píše:to chodis vobec aj na wc? :D ci flaska s hadickou pri pc? :D len si to nepomyl s mineralkou ;)))
http://www.youtube.com/watch?v=q871YUWio0Q ;)

veľmô inšpiratívnô ;D
Ale tak, sranda muši byc, no :))

Aveee
Fallen Shaman
Příspěvky:69

Re: Kdo bude první Paragon Level 100?

Příspěvek od Aveee » 31.08.2012, 13:03 hod.

tak ten alkaizer ma uz 82.
http://www.diabloprogress.com/hero/alka ... aizer/2190

a tu je jeho profil. Akurat teraz hra, takze ma i itemy:
http://us.battle.net/d3/en/profile/Alka ... /hero/2190

Houp
Wraith
Příspěvky:169

Re: Kdo bude první Paragon Level 100?

Příspěvek od Houp » 31.08.2012, 13:12 hod.


Uživatelský avatar
st.ranger
Gorebelly
Příspěvky:240
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:stranger#2818

Re: Kdo bude první Paragon Level 100?

Příspěvek od st.ranger » 31.08.2012, 13:20 hod.

Až dosáhne 100. Paragonu, bude zajímavé, zda prozradí, jak se k tomu takhle rychle dopracoval. I když nad tím přemýšlím, aby to mělo smysl, potřebuje NV a pak asi XP nějakou oblast a tak stále dokola, jinak si to nedovedu vysvětlit. Pokud samozřejmě nepoužívá boty.
Decepticon Justice Division
Crusader
Barbarian
Monk
Wizard
Demon Hunter

Achievements: 7780

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Kdo bude první Paragon Level 100?

Příspěvek od Kuki10 » 31.08.2012, 13:22 hod.

st.ranger píše:Až dosáhne 100. Paragonu, bude zajímavé, zda prozradí, jak se k tomu takhle rychle dopracoval. I když nad tím přemýšlím, aby to mělo smysl, potřebuje NV a pak asi XP nějakou oblast a tak stále dokola, jinak si to nedovedu vysvětlit. Pokud samozřejmě nepoužívá boty.
Snad to prozradi.:-)
Beztak to je nejakej multimilionar, co ma dost casu a bavu ho to.;-)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Last_Elf
Quill Rat
Příspěvky:49
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Kdo bude první Paragon Level 100?

Příspěvek od Last_Elf » 31.08.2012, 13:41 hod.

Jsem myslel, že při dvou jednoručkách se jejich dps nějak průměruje, je to tak? Pak moc nechápu, proč má na off-hand tak malé dmg. Určitě by měl prostředky na lepší.

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Kdo bude první Paragon Level 100?

Příspěvek od spiderer » 31.08.2012, 13:57 hod.

Protoze jestli to chapu spravne u WW buildu ktery jede mu to bere dmg pouze z main hand zbrane, kterou ma slusnou a tady tu off handku mohl sehnat s vybornymi staty jen nizkym dmg relativne levne, ale pritom pri jeho hlavnim utoku ho slabsi offhand neomezuje. Jen me prekvapuje, ze i tak ma celkove slusne vysoke DPS, ale vzhledem k tomu ze na to koukam na telefonu, tak se mi nechce prochazet kompletni gear. Kazdopadne level 82 za tyden a kousek je mazec! :D

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Kdo bude první Paragon Level 100?

Příspěvek od v0kurka » 31.08.2012, 14:06 hod.

jestli to skutečně naprogresoval s tímhle gearem, tak bych to označil za malé překvapení. ring a červenej kámen se dal očekávat, ale ten zbytek bych čekal trošku speciálnější. takhle v podstatě jen sází na to, že to nehorázně rychle vybíjí teoreticky perma ve WotB formě.

teď už by mě jen zajímalo, kudy chodí. odhaduju full a3 (nejspíš to je schopnej dát pod hodinu), aby maximalizoval užitek 5 NV stacků.

edit: až jeho gear zase jednou nebude vidět, tak jsem vyrobil takovou kompilaci jeho aktuálního gearu: http://i.imgur.com/byAhV.jpg

Majky_majk
Doom Knight
Příspěvky:412
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MightyMike#2828

Re: Kdo bude první Paragon Level 100?

Příspěvek od Majky_majk » 31.08.2012, 14:31 hod.

Já jsem něco podobného očekával... jen nechápu, jak někdo může jeho výbavu považovat v nějakém směru za NEmaximalistickou :-).

Vzhledem k buildu, který hraje... jako najděte mi na AH 1h s 282 síly, LoH 900, CHD 91% + socket na 100% CHD šutr :-). Usnadnim Vám to... nic ani s o mnoho horšíma parametrama na GAH ani RMAH vůbec nenajdete! Nechápu, jak někdo může napsat, že by mohl mít lepší :-)).

Zbytek jeho výbavy je stejně nekompromisní, musí v tom mít tolik peněz, že by se z toho člověku protočily panenky :-).

Čekal jsem, že bude mít na sobě něco takového.

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Kdo bude první Paragon Level 100?

Příspěvek od Drakkari » 01.09.2012, 17:10 hod.

Tohle je na hlavu. Mám level 35. A už mi z toho hrabe! Proto vyndávám červený gem, nasazuji zelenej na MF a už se nebudu honit. Ten level 100 je opravdu na dlouhou farmu. :)

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Kdo bude první Paragon Level 100?

Příspěvek od v0kurka » 01.09.2012, 17:39 hod.

kdyžtak zkus na mf žlutej, dááv o trošku víc jak zelenej ;D a nevymlouvej se! správný šílenci už maj přes 80, kde ty ses flákal nechápu :D

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Kdo bude první Paragon Level 100?

Příspěvek od Drakkari » 01.09.2012, 18:10 hod.

v0kurka píše:kdyžtak zkus na mf žlutej, dááv o trošku víc jak zelenej ;D a nevymlouvej se! správný šílenci už maj přes 80, kde ty ses flákal nechápu :D
ajo žlutej omg jsem vyhodil zas pár mega lol, no já musel chodit na toaletu a spát a jíst a občas do hospůdky, strašná nezodpovědnost :)

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo bude první Paragon Level 100?

Příspěvek od Grammator » 01.09.2012, 19:20 hod.

na expy je poměrně dobrej event Jar of souls, min. do 20. lvl... dá se taky potkat relativně často.. asi v 50% a mapa se dá snadno poznat...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Majky_majk
Doom Knight
Příspěvky:412
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MightyMike#2828

Re: Kdo bude první Paragon Level 100?

Příspěvek od Majky_majk » 01.09.2012, 20:20 hod.

Zase mi nepřijde, že ten progress nějak letí... já jsem naprosto "trapnej" paragon level 5 a hraju si stylem, občas hodinka-dva... pak třeba 3-4 dny nic. A přitom je na celém světě méně než 15.000 hráčů, kteří by byli se stejnou postavou v paragonu vejš.

To jako fakt hodně light hráč mi nepřije, že by mi nějak brutálně ujížděl vlak :-).

Majky_majk
Doom Knight
Příspěvky:412
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MightyMike#2828

Re: Kdo bude první Paragon Level 100?

Příspěvek od Majky_majk » 01.09.2012, 20:23 hod.

Na druhou stranu mi přijde komické, že v EU existuje jen 26tis hráčů se stejnou postavou, kteří mají větší DPS než já. A moje postava v ruce nemá zrovna žádnou zbraň, ta leží na AH :-) (i tak mam z nějaké 4k DPS z ostatního gearu).

Houp
Wraith
Příspěvky:169

Re: Kdo bude první Paragon Level 100?

Příspěvek od Houp » 02.09.2012, 09:32 hod.

Majky_majk píše:Na druhou stranu mi přijde komické, že v EU existuje jen 26tis hráčů se stejnou postavou, kteří mají větší DPS než já. A moje postava v ruce nemá zrovna žádnou zbraň, ta leží na AH :-) (i tak mam z nějaké 4k DPS z ostatního gearu).
A jsi si jistý, že zrovna ta statistika byla aktualizovaná?

Odpovědět

Zpět na „Obecně“