Jak na WW?

Odpovědět
v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770
Re: Jak na WW?

Příspěvek od v0kurka » 28.08.2012, 13:43 hod.

ten ls by byl asi lepší větší, plánuju si koupit lepší mainhand, ale rozhoduju se mezi loh a ls. nemám problém nabrat hpčka zpátky, ale spíš je udržet. potřebuju víc sladit armor a rezisty. mám teď moc allres a málo armor. pohrávám si i s myšlenkou prodat obě zbraně a koupit si jednu lepší a k ní štít.

jinak a3 chci jít zkusit s rendem. ale s tímhle gearem jsem zatím chodil jen a2 a bez problémů.

Uživatelský avatar
Asocial
Wraith
Příspěvky:170

Re: Jak na WW?

Příspěvek od Asocial » 28.08.2012, 13:44 hod.

tak diablo "endgame" je vesmes jen o ladeni gearu na max .... proc delat kompromis mezi mf/dmg, kdyz muzete mit oboje :] .. tzn cistit a3 rychle a jetse se slusnym mf. Rozdil v dropech je dost znat a apson me hra o dost vic bavi, dkyz vidim 2-4 zlute prakticky z kazdeho packu.

Jinak me celekm zaujaly ceny vaseho gearu. Laka me zkusit na AH poskladat naky low gear do 10 mil a probehnout s nim 3. act abych videl jak moc se vyplatilo investovat mnohonasobne vic do stavajicich veci
Kdo jsi bez miny, hoď kamenem
D3 Armory - WoW Armory

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Jak na WW?

Příspěvek od Yaka » 28.08.2012, 13:54 hod.

Radím Ti dobře, nezkoušej to - budeš smutnej:)

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Jak na WW?

Příspěvek od Punky » 28.08.2012, 14:17 hod.

Asocial píše:tak diablo "endgame" je vesmes jen o ladeni gearu na max .... proc delat kompromis mezi mf/dmg, kdyz muzete mit oboje :] .. tzn cistit a3 rychle a jetse se slusnym mf. Rozdil v dropech je dost znat a apson me hra o dost vic bavi, dkyz vidim 2-4 zlute prakticky z kazdeho packu.

Jinak me celekm zaujaly ceny vaseho gearu. Laka me zkusit na AH poskladat naky low gear do 10 mil a probehnout s nim 3. act abych videl jak moc se vyplatilo investovat mnohonasobne vic do stavajicich veci
no jo, tak ono mat napr rovnake itemy ako mam teraz + k nim MF dajme tomu 200% by bolo super... keby to nestalo 5x tolko ako ten terajsi bez MF :) uprimne, radsej by som tie goldy predal za peniaze, nez ich investoval do MF charu a snazil sa farmit s tym ze nieco padne mozno a to potom predam, lebo farmenie ma nebavi... pokial to ale niekoho bavi, je MF urcite fajn

k tomu gearu... za 10m poskladas ww gear s ktorym v klude dohras cele inferno... za omnoho menej potom gear na ine buildy... takze to nerob, lebo vysledok je jasny :)

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Jak na WW?

Příspěvek od v0kurka » 28.08.2012, 14:28 hod.

já bych ten asociálův nápad nehodnotil tak striktně jako vy. prostě a jednoduše záleží na štěstí a trpělivosti. posledních pár dnů jsem sledoval aukci a snažil se vylepšovat určitý kousky. postřeh? no nejednou se mi stalo, že jsem si hlídal itemy s určitejma vlastnostma a vypozoroval jsem, že ten kokrétní item mě bude stát třeba 3-5 milionů (tj. cena "stálý" nabídky. hlupáci to prodávali 2x dráž, troubové o polovinu levněji)... ale jelikož vždycky searchuju s cca o 5-10% menšími staty, než hledám, tak se občas objevil velice použitelnej item za třeba 100 (!!!) tisíc. když jsem byl dost rychlej, tak jsem to koupil a prodal za víc jak 10x tolik. občas mám dojem, že trávení času na AH je z hlediska profitu lepší jak ve hře :D obvykle za půlhodinový hledání itemů vydělám pár set tisíc přeprodejem.

dělal bych to i na RMAH, šlo by to. občas si troufnu něco lacinýho koupi a střelím to za víc. ale obávám se, že bych se tím mohl stát potenciálním terčem pro ban pro porušení podmínek. proto tuhle praxi provozuju jen velmi opatrně a prodávám nakoupené věci až s odstupem pár hodin nebo dnu.

Griffen
Fallen Shaman
Příspěvky:77
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Griffen#2201

Re: Jak na WW?

Příspěvek od Griffen » 28.08.2012, 14:47 hod.

Jde o to, jestli si při penezích, nebo do toho chceš vrážet víc, než by stačilo na čištění a jestli ti jde o prodávání itemů na RMAH nebo ne.

Jsou tedy (podle mě) 4 možnosti:

1) WW equip bez MF na vpodstatě celé inferno - nebojím se říct že ti na dohrání s WW barbarem bude stačit 10M. Případně na farmení 3tího actu se do 10-20M taky vejdeš.
2) 20-50M equip bez MF na bezproblémové a rychlé farmení 3tího actu.
3) Koupit eq s částečným MF - např. 100-150% - 10-20M - vpodstatě stejný jako jednička, jen to půjde trochu hůř - častěji budeš umírat nebo to půjde pomalejc
4) 50-100M - vpodstatě stejný jako dvojka, jen s MF 200-300% bez stacků

Ceny jsou orientační, nevím jak to teď v AH vypadá, hraju HC a když farmím na SC tak hážu věci do RMAHU, ale myslím že by to tak nějak mohlo vypadat.

Beru to taky z mojeho pohledu a musíte brát v úvahu "skill". Neříkám že jsem nejlepší nebo to umím líp než všichni ostatní, jen tím chci říct, že bude třeba týden nebo dva trvat, než si zvykneš na druhy elitek a různé affixy. Měl jsem equip, který mám až doteď a když jsem začínal, měl jsem strašný problém s rangedkama a všema různejma typama elitek. Čím víc jsem hrál, tím líp to šlo a přícházel jsem na různé taktiky na různé druhy elit a affixů. Je to o zkušenostech. Teď nemám problém asi s ničím, resp. jsem ani neměl dávno před patchem 1.0.4.

Jinak doporučuju boty s MS. Resp. ne doporučuju, ale to je nutnost kvůli WW buildu - rychlost + jeden vír navíc je znát. A jestli se rozhoduješ mezi LoH / LS tak jednoznačně LoH, podle mě je ale lepší mít obojí.

Jestli chceš, přidej si mě ingame a až budu online tak napiš a klidně mě vyzpovídej, pokud nebudu hrát zrovna HC. (BT = Griffen#2201)

EDIT: Samozřejmě, pokud jste trpěliví a strávíte věčnost na AH tak se dá sehnat EPIC eq (který by normálně stál třeba 50+M) do 1M. :D

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Jak na WW?

Příspěvek od Punky » 28.08.2012, 14:55 hod.

v0kurka píše:já bych ten asociálův nápad nehodnotil tak striktně jako vy. prostě a jednoduše záleží na štěstí a trpělivosti. posledních pár dnů jsem sledoval aukci a snažil se vylepšovat určitý kousky. postřeh? no nejednou se mi stalo, že jsem si hlídal itemy s určitejma vlastnostma a vypozoroval jsem, že ten kokrétní item mě bude stát třeba 3-5 milionů (tj. cena "stálý" nabídky. hlupáci to prodávali 2x dráž, troubové o polovinu levněji)... ale jelikož vždycky searchuju s cca o 5-10% menšími staty, než hledám, tak se občas objevil velice použitelnej item za třeba 100 (!!!) tisíc. když jsem byl dost rychlej, tak jsem to koupil a prodal za víc jak 10x tolik. občas mám dojem, že trávení času na AH je z hlediska profitu lepší jak ve hře :D obvykle za půlhodinový hledání itemů vydělám pár set tisíc přeprodejem.

dělal bych to i na RMAH, šlo by to. občas si troufnu něco lacinýho koupi a střelím to za víc. ale obávám se, že bych se tím mohl stát potenciálním terčem pro ban pro porušení podmínek. proto tuhle praxi provozuju jen velmi opatrně a prodávám nakoupené věci až s odstupem pár hodin nebo dnu.
no sak my sme mu radili aby to nerobil len z toho dovodu, ze zisti ze aj za par M sa da na AH zohant uplne pohodovy gear nic viac :) inak to co pises robim presne ja... ten gear ako som sem hadazl aj s cenami... tak zacalo to tak ze som si dal od D3 pauzu a vravel si ze kto vie ci sa este vratim, tak som dal prachy co som mal kamosovi a nechal som si asi 1m aby som nieco mal... potom mal prist patch, tak si vravim ze skusim ake ozivenie prinesie, ale ze by to chcelo asi lepsi gear na pohodovu hru... tak som zacal snorit na AH, kupovat a nasledne predavat itemy no a behom asi tych 2-3 dni som z 1m nakupil ten gear za cca 13m ("hodnotu" ma ale tak mozno 1,5 - 2x vyssiu) a mam nejake 3m na ucte... pritom z predaja itemov co padli som mal tak 3m cca... cize staci fakt mat len prehlad torchu o cenach (kludne sa zamerat len napr na par tipov itemov) a za par dni sa daju z mala spravit goldy na nakup gearu ktory staci na inferno uplne pohode

... inak to s tym RMAH... vo co go? tam je nejak zakazane nakupovat a predavat itemy v kratkom casovom slede? ja som tam predal len par veci co mi droplo, takze som toto nejak nestudoval ako to funguje

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Jak na WW?

Příspěvek od v0kurka » 28.08.2012, 15:00 hod.

Punky píše: ... inak to s tym RMAH... vo co go? tam je nejak zakazane nakupovat a predavat itemy v kratkom casovom slede? ja som tam predal len par veci co mi droplo, takze som toto nejak nestudoval ako to funguje
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/5967777427

nemůžu najít na webu podmínky užívání RMAH... ale tam je napsaný někde to, co ten týpek v tom topicu cituje (podle toho sem googlil)


"You will not:
(iii) use the Auction Houses as an investment vehicle;"

e: jenom z týhle formulky si beru, že by to asi mělo platit na gold i EUR AH, ale na gold to asi nikoho příliš nezajímá, že :D

Uživatelský avatar
V-tec
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vtec#2519

Re: Jak na WW?

Příspěvek od V-tec » 29.08.2012, 15:38 hod.

Mohl by mi nějaký WW barb poradit, jaké kusy eq bych si pro build mohl nechat a které bych měl vyměnit ? V případě, že bych chtěl pohodlně farmit act 3..
Současně bych uvítal odhad ceny nových částí.

Dík za pomoc :)
WW barba bych si rád zkusil, ale moc se v něm nevyznám (zatím).

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Jak na WW?

Příspěvek od Punky » 29.08.2012, 18:51 hod.

tak ono je to rozne, kazdy ti poradi asi nieco kus ine... sak precitaj cely tento topic, je tu toho celkom dost, aj rozne pohlady na vec... a keby ti stale nebolo nieco jasne... tak sa ozvi ;)

Uživatelský avatar
Asocial
Wraith
Příspěvky:170

Re: Jak na WW?

Příspěvek od Asocial » 30.08.2012, 06:04 hod.

V-tec píše:Mohl by mi nějaký WW barb poradit, jaké kusy eq bych si pro build mohl nechat a které bych měl vyměnit ? V případě, že bych chtěl pohodlně farmit act 3..
Současně bych uvítal odhad ceny nových částí.

Dík za pomoc :)
WW barba bych si rád zkusil, ale moc se v něm nevyznám (zatím).
Co ti nejvic chybi pro WW spec je LpH. WW se da jinak ject i se stitem, i kdyz si tim relativne zbytecne snizujes dmg. Rychla OH s vysokym LpH by mohla dost pomoct. Nehled kdyztak na to, ze s oh budes mit na char sheetu nizsi dps, nez se stitem. Pro WW specku je to v pripade porovnavani OH slotu jen takove orientacni cislo. Vetsina nasi dmg jde ze sprintu a ten hituje jen pomoci dmg MH zbrane a diky rychle oh pak tornada casteji tikaji = velky dmg boost, ktery ale v char sheetu nevidis. Dalsi vec jsou boty s run speedem - rychlost je nase nejvetsi vyhoda, takze neni sice nutné je mit, ale dost pomahaji ještě zvýšit už tak dobrou mobilitu tehle spec. Posledni co bych se snazil upravit, jsou specific resisty. Snaž se hledat veci, ktere maji fire/physical res navic. Poison / cold je prakticky k nicemu. Lightning je fajn, ale staci na jednom slotu.

PS life steal na pasku je dobry bonus

Yaka píše:Radím Ti dobře, nezkoušej to - budeš smutnej:)
nah smutnej uricte ne. S mojim barbem cistim 3a lehce pres 1h (vcera 1:03) s 240+ MF - k tomuhle bych se s budget barbem pocitam ani nepriblizil. Me se libi, ze jde ten barb na prochazeni 3. actu postavit tak levne. Nedavno mi na streamu ukazoval jeden clovek jeho ww barba za 5 mil a mel /na tu cenu/ moc pekny staty. Jeste nedavno jsem byl presvedcenej, ze pod 20 mil to nema smysl ani zkouset no :)) Tady vidim, ze to jde, tak me proste jen laka si to taky zkusit :]
Kdo jsi bez miny, hoď kamenem
D3 Armory - WoW Armory

Uživatelský avatar
V-tec
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vtec#2519

Re: Jak na WW?

Příspěvek od V-tec » 30.08.2012, 08:01 hod.

Díky za rady :)..
Bál jsem jen jestli LoH z OH zbraně bude stačit ...Nechce se mi totiž pořizovat i novej amulet x)...
Takže základ zbraň do OH, pásek s life stealem a boty s movement speed..Zkusim nakoupit..postavit nějakej build a uvidíme :)..Kdyžtak se tu na vás zase obrátím :wave:

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Jak na WW?

Příspěvek od Punky » 30.08.2012, 09:38 hod.

LoH okolo tych 800 by pri nejakych dobrych defense statoch mohol aj stacit, to sa da na offhande uhrat... belty s LS a dobrymi statmi su dost drahe, mozes to mozno tiez skusit na tom offhande, pri tych nizsich dps by ten ls nemal cenu nejak zvysit

Uživatelský avatar
V-tec
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vtec#2519

Re: Jak na WW?

Příspěvek od V-tec » 30.08.2012, 10:07 hod.

LoH jsem nahnal na zhruba 1050 a life steal na 5.50%..Offhand jsem sehnal dobrej takze dmg unbuffed je 44k..AR +-700

2. akt davam s prstem v nose, ale ve tretim actu umiram strasnou rychlosti...prijdu si jak papir :D

Je nejaka survival rada ? Davaji me totiz i obycejne skupinky mobu

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Jak na WW?

Příspěvek od Punky » 30.08.2012, 10:25 hod.

ja som mal pred patchom nejak 1k lph + nejaky life regen a zhruba 750 all ress a v tretom acte som kapal sem tam aj na normal mobcoh ked uic bolo vela... potom som pomenil kus gear a mam teraz asi 750lph + nejaky life regen a zhruba 900 all ress a v tretom a stvrom acte nekapem, iba ak na hlupost a "cervene oci"... neviem ci zmena prisla so znizenim obtiaznosti na inferne alebo zmenou statou

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Jak na WW?

Příspěvek od Yaka » 30.08.2012, 10:54 hod.

Hele já už nekapu na ničem, koupil sem bul kathos ring a amulet a od tý chvíle sem ve full DPS gearu defakto nesmrtelnej. Opravdu se nevyplatí mít na tom WW barbovi víc jako 700-800 resistů a místo toho tahejte str.

Jinak jsme včera zkoušeli takovou blbinu, jeden člověk si oblíknul full MF gear a jen běhal v partě s náma - dali sme první a třetinu druhého aktu. Za tu dobu mu padly cca 4 věci, které by dohromady na prodej daly 20-30 milionů. Dneska zkusíme projít třetí akt a navlečem do toho MF gearu 2 lidi za 4. Tak Vám pak dám vědět, jakej to mělo nebo nemělo úspěch.

Uživatelský avatar
V-tec
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vtec#2519

Re: Jak na WW?

Příspěvek od V-tec » 30.08.2012, 10:58 hod.

Ono to asi chce i chvili cviku za tenhle build :)...Kdyz jsem ted hral cca 100 hodin build uplne jinej x)
A bul-khatos ring mas ten novej s healem ? Funguje dobre ? (ja mam totiz starou verzi :)

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Jak na WW?

Příspěvek od Yaka » 30.08.2012, 11:01 hod.

No hele je tam 145 str, 4%life, 35 vita, 141 LpH, a nevim jestli ještě něco. Řekl bych, že funguje dobře.

Pořád se snažím najít 850+ DPS zbraň, 150 str, 3%LS/600+LpH, 60%+ crit dmg a volnej socket. Přijde mi, že taková zbraň snad ani neexistuje:)

Uživatelský avatar
V-tec
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vtec#2519

Re: Jak na WW?

Příspěvek od V-tec » 30.08.2012, 11:04 hod.

No jestli existovat bude tak ani nechci vědět cenu :D...co půjde do stovek milionů podle mě..

Edit: Tak jsem WW barbovi už přišel na chuť a rychlost, kterou jsem prošel zbytek A3, mě dostala do kolen x)..Je to fakt masomejnek..Díky za rady 8-)

Uživatelský avatar
Asocial
Wraith
Příspěvky:170

Re: Jak na WW?

Příspěvek od Asocial » 03.09.2012, 14:04 hod.

Asocial píše:nah smutnej uricte ne. S mojim barbem cistim 3a lehce pres 1h (vcera 1:03) s 240+ MF - k tomuhle bych se s budget barbem pocitam ani nepriblizil. Me se libi, ze jde ten barb na prochazeni 3. actu postavit tak levne. Nedavno mi na streamu ukazoval jeden clovek jeho ww barba za 5 mil a mel /na tu cenu/ moc pekny staty. Jeste nedavno jsem byl presvedcenej, ze pod 20 mil to nema smysl ani zkouset no :)) Tady vidim, ze to jde, tak me proste jen laka si to taky zkusit :]
tak jsem to zkusil a ww/sprint barb jde ted postavit opravdu levne. Gear me stal celkem lehce pres 3 mil (3 050 000) a 3. act jsem prosel bez smrti. Je teda nutny priznat, ze cestou nebyl ani jeden vylozene hnusne nagenerovany pack. Vysledny cas byl lehce pres 1:20, coz je imo velmi slusny (trasa: keepy pred ghomem -> ghom -> battlefields a odtud az po azmodana - vynechavam tak jen hradby a "barracks" dungy, ktery mi nesedí)

Staty toho budget barba:
43k hp
770+ all res (900+ fire a phys)
44% crit chance
39k dps
Kdo jsi bez miny, hoď kamenem
D3 Armory - WoW Armory

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“