Hydry

Odpovědět
Somos
Quill Rat
Příspěvky:24
Bydliště:Ostrava
Kontaktovat uživatele:
Hydry

Příspěvek od Somos » 24.08.2012, 16:28 hod.

Ahoj po patchi 1.0.4 jsem zkoušel nove hydry a dost je teda boostli hlavne arcane hydru mi tedka přijde dost dobra le furt nevim s porovnáni s venom hydrou? co myslite že je lepši stale ta venom? a nehcci odpoved typu na stacionarni target hydra chcu celkove proste na hrani nepřehazuju budil kvuli každemu packu nebo bossovi hraju s jendim stalým :)

TrackThor
Doom Knight
Příspěvky:491

Re: Hydry

Příspěvek od TrackThor » 24.08.2012, 16:29 hod.

pokud máš něco na slow, tak bych bral hydru
Obrázek

Somos
Quill Rat
Příspěvky:24
Bydliště:Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Hydry

Příspěvek od Somos » 24.08.2012, 16:41 hod.

tak jasne že mam blizard neptam se jestli hydru ale jakou :-P http://eu.battle.net/d3/en/calculator/w ... ZdY!bZYaaY takhle mam build akorat nevim jakou hydru jestli venom nebo je tedka ta arcane lepši přijde mi dot op :)

TrackThor
Doom Knight
Příspěvky:491

Re: Hydry

Příspěvek od TrackThor » 24.08.2012, 17:00 hod.

venom sem myslel :D ale to už je spíš o tom, co se ti víc líbí
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Hydry

Příspěvek od Kuki10 » 03.09.2012, 08:42 hod.

Arcane hydra dava i plosny dmg, pro me jasna volba.:-)
Pri 120k dps dava za 40-50k jedna koule od ni a za vterinu jsou tusim 3....
Takze solo zabijim jen elitky, jinak to skoro vsechno udela hydra.:-)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

casperdeluxe
Gorebelly
Příspěvky:377
BattleTag:casperdeluxe#2494

Re: Hydry

Příspěvek od casperdeluxe » 03.09.2012, 13:36 hod.

Jsem na tom podobně. Sice nemám 120k dps mam něco kolem 55k ale hydra mi dává 20k. Takže taky používám arcane

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Hydry

Příspěvek od Kuki10 » 03.09.2012, 13:42 hod.

casperdeluxe píše:Jsem na tom podobně. Sice nemám 120k dps mam něco kolem 55k ale hydra mi dává 20k. Takže taky používám arcane
Ta hydra je neskutecna.:-)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

casperdeluxe
Gorebelly
Příspěvky:377
BattleTag:casperdeluxe#2494

Re: Hydry

Příspěvek od casperdeluxe » 04.09.2012, 11:16 hod.

Kuki10 píše:
casperdeluxe píše:Jsem na tom podobně. Sice nemám 120k dps mam něco kolem 55k ale hydra mi dává 20k. Takže taky používám arcane
Ta hydra je neskutecna.:-)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2
Je :) Když dává crity všema třema orbama tak dá tak za 60-70k. Potřebuju nějak zvednout dps. Nemáš nějakou radu? asi bych potřeboval lepši zbraň. Ale na to nemám prachy. Mám teď necelý 2m. Nemám někdo nápad?

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Hydry

Příspěvek od Kuki10 » 04.09.2012, 11:20 hod.

casperdeluxe píše:
Kuki10 píše:
casperdeluxe píše:Jsem na tom podobně. Sice nemám 120k dps mam něco kolem 55k ale hydra mi dává 20k. Takže taky používám arcane
Ta hydra je neskutecna.:-)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2
Je :) Když dává crity všema třema orbama tak dá tak za 60-70k. Potřebuju nějak zvednout dps. Nemáš nějakou radu? asi bych potřeboval lepši zbraň. Ale na to nemám prachy. Mám teď necelý 2m. Nemám někdo nápad?
Ty mrknu co tam mam navic...:-)
Urcite zbran idealka s critem a dirou....
Ja sam mam crit chance 51% a dmg +290%...
Hlavne je dobry soustredit se na itemy na wizza co davaj ap on crit a max ap....:-)


Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

manusky11
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:fionka#2610

Re: Hydry

Příspěvek od manusky11 » 04.09.2012, 11:25 hod.

Fariť,farmiť a zase len farmiť.Ja som si zdvihol DPS z 50k na 90K cca za dva týždne casual hrania 2-3 hodky denne(samozrejme bol v tom velký luck).Síce mi nič na wizarda nepadlo,ale slušne som predal jednu main handu za 106M + nejaké legendary za cca 20M a pokupil som si gear.Dôležitá je main handa s AS+DMG cez 1000+Crit Hit Damage(stačí aj diera na gem ofc) a off-handa aspoň s 5% critom a dps cez 350.To robí gro DPS.Osobne idem do AS a Crit hit change(aktuálne 46,5%) a na treťom mieste je crit hit damage.
Niekto preferuje Crit hit damage pred Attack speed,ale zatial som nenašiel spolahlivý kalkulátor na to aby som to riskol kupou na AH,ked mi niečo dropne tak to skusim :)
Main char.: Wizzard Female Fionka
Clan: Dark Guardians EU
Profil : http://eu.battle.net/d3/en/profile/fion ... ero/270098

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Hydry

Příspěvek od Kuki10 » 04.09.2012, 11:41 hod.

manusky11 píše:Fariť,farmiť a zase len farmiť.Ja som si zdvihol DPS z 50k na 90K cca za dva týždne casual hrania 2-3 hodky denne(samozrejme bol v tom velký luck).Síce mi nič na wizarda nepadlo,ale slušne som predal jednu main handu za 106M + nejaké legendary za cca 20M a pokupil som si gear.Dôležitá je main handa s AS+DMG cez 1000+Crit Hit Damage(stačí aj diera na gem ofc) a off-handa aspoň s 5% critom a dps cez 350.To robí gro DPS.Osobne idem do AS a Crit hit change(aktuálne 46,5%) a na treťom mieste je crit hit damage.
Niekto preferuje Crit hit damage pred Attack speed,ale zatial som nenašiel spolahlivý kalkulátor na to aby som to riskol kupou na AH,ked mi niečo dropne tak to skusim :)
Nebo ten lege of hand, ted nevim jak se jmenuje, ale prodava se od 2 m a boostl mi dmg o 5 k a to dava dmg 90-150 myslim....
Dava boost ke spellum.

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

casperdeluxe
Gorebelly
Příspěvky:377
BattleTag:casperdeluxe#2494

Re: Hydry

Příspěvek od casperdeluxe » 04.09.2012, 12:23 hod.

No mrkni na to... jedu hlavně crit dmg a crit ch. Teď jesště potřebuju zvednout int tak ke 2k. Ale chybí mi třeba v rukách. Jenže takový ruky s int jsou za moc mega. To stejný ten amulet. Radši bych uvítal life regen než life on hit. A vyšší CC a CD a hodně int. Ten ring co nemá CD má zas hodně int. Takže nevím jestli ho měnit. atd... Mrkni na to

Odpovědět

Zpět na „Wizard“