Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Odpovědět
Uživatelský avatar
Abbottaker1
Wraith
Příspěvky:194
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Abbott#2937
Kontaktovat uživatele:
Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od Abbottaker1 » 14.08.2012, 20:15 hod.

Somos píše:Ahoj lidi chce to radu kuknete na gear ale jsem zaseklej 3akt přeživam ale sam si to nedavam.... moc low dps ale nevim jak hledat itemy když ta po... aukce jde hledat jen 3 staty.... poradte jak udelat nejaky upgrade dik moc :) http://eu.battle.net/d3/en/profile/Somo ... ero/792091
Tak hledej, hledej, vsichni to mame stejne, trvat ti to bude jen trochu dele, dej si svuj resist, ktery stackujes k all res a jeden dany atribut a vyhodi ti to tak 3 stranky (bohuzel), ted mluvim o GAH >:roll:

rasmus
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:rasmus27cz #2121

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od rasmus » 19.08.2012, 18:13 hod.

Asi to jsem nepatří...nejsem na lvl 60, ale právě začátečník, který právě dojel celou hru na NORMAL obtížnosti a hodily by se právě rady zkušenějších hráčů na co se zaměřit na EQ nebo při nastavení SKILLS :-|

Dokončil jsem právě hru na obtížnosti Normal.....a chystám se jít dál, tak jestli někdo poradí ohledně skillu nebo equipu, jak dál pokračovat.

Equip:
http://eu.battle.net/d3/en/profile/rasm ... o/18424251

Skills:
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/m ... XZd!ZbbZZa


Asi to zatim neni nic moc, ale lepší věci se mi nepodařilo sehnat....na NORMAL jsem to prošel na prosto hladce, ale v další obtížnosti nevím co čekat.

rasmus

Uživatelský avatar
Abbottaker1
Wraith
Příspěvky:194
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Abbott#2937
Kontaktovat uživatele:

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od Abbottaker1 » 19.08.2012, 19:55 hod.

Na normal i nightmare je defacto jedno, co jedes, dohrajes to pohodlne stejne, na hell uz je treba se trochu dat do kupy na equipu i skillech.
Na zacatek jet dve zbrane , dual wield, vymen kladivo a stit za dva fisty, nebo dyky, proste za 2 zbrane s co nejvice attack speed, do prilby dej nejlepsi rubin, ktery mas, at rychleji sbiras experience, a co se skillu tyce, tak guardian path passivka ma smysl jen kdyz jedes prave dve zbrane, jinak je zbytecna.

Obecne se do hellu soustred na navysovani dexterity, a pridavej v mensim pomeru k ni vitalitu, a itemy pod lvl 60 jsou taky fajn s IAS, nestoji moc a pridavaji pekne na utoku....vic nepotrebujes

Primarni utok zmen na fist of thunder s runou thunderclap, nej utok s nej rychlosti a poskozeni
Na secondary si dej bud lashing kick nebo dashing strike, oboji mit v nabidce je zbytecne imho
Muzes nahodit Blinding Flash s runiou faith i t light pro dalsi heal a damage
Mantru si dej bud M of Evasion s runou Hard target pokud dostavas do drzky, nebo M of Convivtion s runou Overave pokud chces vetsi poskozeni (rozdavat)
A pridej si Sweeping wind s runou Bladestorm, ktera sbira tvuj utok, a vytvari kolem tebe kolo, kde vsechny potvory dostavaji dodatkove poskozeni.
Nejdriv si zapni BoH, pak BF a pak Sweeping wind, aby Sweeping wind vytvarel damage i z tech zapnutych BoH a BF, a tim padem rozda vetsi poskozeni

...a dej vedet jaks dopadl;-)

mixky
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mixky#2841

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od mixky » 21.08.2012, 14:04 hod.

Muzete mi poradit co zmenit, koupit a tak? Ted zacinam inferno a casto umiram
http://eu.battle.net/d3/en/profile/mixk ... ro/3127499

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od v0kurka » 21.08.2012, 14:15 hod.

bohužel to budeš muset překopat +/- celé. na začátek inferna vystačíš alespoň s lepší zbraní, ale dál bude potřeba drastičtější obměna. kolik máš momentálně peněz řádově? zbraň by to chtelo minimálně za 20 tisíc na začátek, k tomu asi nejlépe štít - tam cenu teď neodhadnu. nakoupit celej gear se blbě paušalizuje, ale možná za 100 tisíc, při hodně dobrém nakupování, docílíš dvojnásobného efektu, než jaký máš nyní. ale pokud jsi nenakupoval nějaký vyložený blbosti za nehorázný sumy, měl bys mít kolem milionu goldů při příchodu na inferno. za to se dá vybavit slušně alespoň na první a druhý act. (toto platilo před patchem, neumím posoudit, jak moc změní situaci patch 1.0.4)

nejlepší je tvůj ring na pravý ruce (na obrazovce ten vlevo). ten je zatím v pohodě. i amulet můžeš zatím nechat. všechno ostatní potřebuje výměnit. ale protože jsou šperky drahý, tak i ten druhej ring zatím nech, má alespoň vit, dmg a as.

koukám, že jsi jednoznačně nejodvážnější inferno monk. bez výbavy nepoužíváš serenity ;D jinak využiju kouzlo profilů- http://eu.battle.net/d3/en/profile/Dzir ... ro/3229370

nemám top výbavu. ale dá se s tím bez problému dohrát inferno. před patchem. nyní by to bylo asi snažší. akorát místo sweeping windu v mém buildu si dej Seven-Sided Strike. nemáš totiž absolutně žádný crit hit chance, takže ten skill je prakticky navíc. runu bych volil první, nebo poslední. a jako primární útok bych ti doporučil buď Fist of Thunder + Thunderclap nebo "bezpečnější" ale méně účinný Crippling Wave + Concussion.

na nakupovaných předmětech - u zbraně preferuj pro začátek především dmg. za 100k už koupíš jednoruční zbraň s opravdu vysokým dmgem (téměř trojnásobným jak máš teď). u štítů hledej block (ať máš aspoň 20% na tom štítu), hodí se rezisty, vitality a dexterita - každá další položka navyšuje cenu. u ostatních kousků armorů hledáš hlavně dexteritu, vitalitu a nějaký ten rezist, přičemž se vyplatí zaměřit se na jeden ve spojení s all res a zúročit to v pasivne One With Everything.

dopisoval jsem to tak nějak postupně, není to moc podrobné, jestli máš otázky, ptej se :)

mixky
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mixky#2841

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od mixky » 21.08.2012, 15:39 hod.

tak jsem nakoupil novy veci, muzes na to prosim kouknout?

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od v0kurka » 21.08.2012, 16:06 hod.

rád bych, ale nemůžu. protože "Last updated on 21/08/12 12:58". neznám pravidelnost těch updatů, jestli stačí, aby ses odlognul nebo tak. do hry taky nemůžu, takže zareaguju, až to bude dostupný, nebo mi jen vypiš staty. obvykle to stačí k posouzení.

armor/hp/dmg/rezisty - udávají se nejnižší hodnoty, tzn. bez podpůrných spellů jako +15%dmg z Breath of Heaven nbeo armor z mantry.

mixky
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mixky#2841

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od mixky » 21.08.2012, 16:16 hod.

uz by to melo jit

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od v0kurka » 21.08.2012, 16:26 hod.

projdeš prvním aktem bez problémů. druhým možná ještě taky. pak ale bude potřeba trošku navýšit dmg (cíl bys měl mít 20k, cokoli nad je příjemnej bonus, lidi preferují základ 25k) a rezisty (s hodnotou přes 700 bys měl být po patchi v pohodě, parta s barbarem pak vyřeší všechno). v kontextu s tím si budeš moct dovolit nižší hp (už 40k hp je docela dost).

´dmg navýšíš především přes crit chance a dmg, který teď nemáš ještě nic moc, což je při laciný výbavě normální. rezisty zvýšíš tím, že nakoupíš protě vyšší hodnoty nebo to častěji nakombinuješ s allres. no a dexterita ti přidá taky nezanedbatelnej dmg a navíc zvyšuje dodge. snadno dosáhneš se zapnutou mantrou kolem 50%, což je ve spojení s 25% blockem solidní.

Projax
Gorebelly
Příspěvky:214
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Projax#2148

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od Projax » 21.08.2012, 17:30 hod.

+- pro optimální vyvážení gearu bys měl mít na 1k armoru 100 resistu tzn já mam teď 7,7k armor a 760 resist - timto postupem si vybalancuješ mitigation a budeš dostávat mín dmg , než kdybys měl 5k armor a 1000 allressist ( kvůli diminishingu )

Kuki
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2641

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od Kuki » 23.08.2012, 21:32 hod.

Zdravim potřeboval bych poradit co vyměnit abych zvladal Akt III s takovim mensim klidem.. Akt I a Akt II davam v klidu :) Děkuju za rady

Muj Equip..
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Kuki ... o/12955601

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od v0kurka » 23.08.2012, 22:16 hod.

proboha proč máš tu crit chance evasion pasivku? to je jedna z nejhorších možných a ty nemáš ani skoro žádný crit chance, o to je to horší.

mantru si dej evasion s hardtarget. používej serenity s runou na trvání nebo heal. používej blinding flash. nech si ten heal s dmg boostem a nech si Seven-Sided Strike s touhle runou.

inspirovat se můžeš i tady: viewtopic.php?f=109&t=6504

Uživatelský avatar
G4rrus
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Garrus#2289

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od G4rrus » 23.08.2012, 22:21 hod.

Nebo zkus build co mám já...akt 3 už si docela dávám...
Obrázek
MONK 60 30 - Inferno completed
WITCH DOCTOR 60 3 - Inferno - Act III
BARBARIAN 50 - Hell
DEMON HUNTER 49 - Hell

zert
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:lezert#2809
Kontaktovat uživatele:

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od zert » 05.09.2012, 14:26 hod.

Ahoj zde je muj eqip:

http://www.diabloprogress.com/hero/leze ... rT/1226544

akorat to ted nejak nechce aktualizovat jinak

sem bez unbuffu na 52k dmg

a v buildu mam na mysitkach dva rozdilny primarni skilly a zbytek je klasika.

Trojku chodim jak ten tocivej barbar.

Pozdeji to tu upravim, pokud si na tom podobne pridej si me a muzem farmit :)

lezert#2809

Uživatelský avatar
Smelina
Wraith
Příspěvky:115
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Smelina#2454
Kontaktovat uživatele:

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od Smelina » 05.09.2012, 14:49 hod.

Luxus, tohle bych taky chtěl. Dokáže tě ve 3. aktu ještě něco překvapit?

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od v0kurka » 05.09.2012, 16:16 hod.

zert píše:Ahoj zde je muj eqip:

http://www.diabloprogress.com/hero/leze ... rT/1226544

akorat to ted nejak nechce aktualizovat jinak

sem bez unbuffu na 52k dmg

a v buildu mam na mysitkach dva rozdilny primarni skilly a zbytek je klasika.

Trojku chodim jak ten tocivej barbar.

Pozdeji to tu upravim, pokud si na tom podobne pridej si me a muzem farmit :)

lezert#2809
hodně pěkný, máš odhad, kolik tě to stálo?

jinak ten equip je i tady http://eu.battle.net/d3/en/profile/leze ... ro/1226544 a aktualizuje se pokaždé, když se logoutneš z bnetu (tj. ve hře dáš logout do přihlašovací obrazovky)

akorát nerozumím, proč máš dva primární útoky a nepoužíváš k tomu tu pasivku, aby jsi z toho profitoval?

zert
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:lezert#2809
Kontaktovat uživatele:

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od zert » 06.09.2012, 11:13 hod.

Vcera vecer jsem mel pohnutí a prodal jsem ty Shenlogy za 99 milionu a nasadil starou zbran viz. build dmg klesla o 3k, a prisel jsem o life on hit, ted to testuju a je to znat. Stim ze bych byl hrozne rad kdyby me byl nekdo ochoten poradit jak ted zainvestovat abych se dostal zpet a popripade navysil, protoze ty shenlogy podle me jsou predrazene. Uvazoval jsem o tech trech Inna castech setovejch nebot, kdyz koukam na statistiky, s temito vecmi se da dostat i prez 200k dmg.

Smelina: No prekvapit, ani ne obcas ty spekouni s hulkou pokud maji ohne dokazou pozlobit, ale na podruhe padnou pokazde.

Vokurka: No bez tech shenlogu, ktere jsem prodal odhaduju svuj eqip na 80 mega víc ne. Ty dve primarky jsem okouknul na nejakem ofiko foru, tou prvni redukuju damage a zabajim pohodlneji prisery, ktere maji arcany a ohne a s tou druhou kosim velice rychle zbytek elitek.

Kureee71
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od Kureee71 » 06.09.2012, 12:07 hod.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Kure ... o/12024659

Zdaravim, zacinam na hell a docela jsem v pohode, ale pomlu se zacinam obavat co bude na inforno. tam jsem s barbarem a docela mazec.
poradte co zlepsit.

Uživatelský avatar
Swen_von_Walhallion
Wraith
Příspěvky:119
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Swen #2595

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od Swen_von_Walhallion » 06.09.2012, 13:14 hod.

tak ja se taky pridam s mojim moncicakem jeste furt uvazuju ze prejdu na 2h se slusnou holi se dostanu bez problemu pres 50k dmg ale pak bych musel zase totalne zmenit build skillu jelikoz ih podle mych predstav s dmg nad 1k je zalezitost desitek milionu. Pouzivam klasickej lighting monk build takze dps realny je radove vyssi nez to co je uvadeni pac ten bonus z Won Khim Lau hra nezapocitava bohuzel
Obrázek

Uživatelský avatar
Smelina
Wraith
Příspěvky:115
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Smelina#2454
Kontaktovat uživatele:

Re: Screeny ci Profily MONKA: staty, vybaveni, buildy

Příspěvek od Smelina » 06.09.2012, 13:42 hod.

Swen_von_Walhallion píše:...dps realny je radove vyssi nez to co je uvadeni pac ten bonus z Won Khim Lau hra nezapocitava bohuzel
Říkám od začátku, že by tam měl být nějaký reálný dps meter, nikomu by to neublížilo a člověk by přesně věděl, jak na tom je.

Odpovědět

Zpět na „Monk“