Vylepšené legendárne predmety

Vše o předmětech a craftování
Uživatelský avatar
Petros
Doom Knight
Příspěvky:511
Re: Vylepšené legendárne predmety

Příspěvek od Petros » 15.08.2012, 16:59 hod.

orisk93 píše:jestli dobře chapu, tak ty stare legendary zustanou, ale co legendary z craftu? nevíte jestli budou nějak vylepseny, popř. jak to bude když jsem pred patchem neco naucil nebo mám recept?
Co se craftu týče, stávající (naučené) recepty budou vylepšeny, takže po patchi vycraftíš item s novými staty (tzn. nepotřebuješ nový plánek). Netýká se ovšem všech legendárek, některé budou mít staty totožné i po patchi, např. The Helm of Command.

Uživatelský avatar
Abbottaker1
Wraith
Příspěvky:194
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Abbott#2937
Kontaktovat uživatele:

Re: Vylepšené legendárne predmety

Příspěvek od Abbottaker1 » 18.08.2012, 22:12 hod.

no nevim, co jsem videl, tak mi ty legendarky prijdou, ze blizz nevi, kudy kam, molten ci co u bot, spawn goblina, bojujici andel po boku, co takhle 5% chance to spawn hot strippers following u for 60sec? Podle mne tohle nic neresi, u aspon trochu dobre rollnuteho itemu bude stejne sance na drop ci craft nebo BO silena, a co to udela s ekonomikou, jak se pise vyse, tot otazka...

...radsi bych uvital garanci nejakeho min. dps a statu mnohem vyssich nez je rare, ale jen muj nazor podotykam, nez me tady sezerete...

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Vylepšené legendárne predmety

Příspěvek od Rakiii » 18.08.2012, 22:30 hod.

@ Abbottaker1 - souhlasím, tohle je velký zásah do hry a měli by si to pořádně promyslet, ale uvidíme co z toho nakonec bude. Doufám, že to nedopadne jako s 1.08 itemy ve dvojce.

Faith
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Faith#1710

Re: Vylepšené legendárne predmety

Příspěvek od Faith » 23.08.2012, 06:22 hod.

Rakiii píše:@ Abbottaker1 - souhlasím, tohle je velký zásah do hry a měli by si to pořádně promyslet, ale uvidíme co z toho nakonec bude. Doufám, že to nedopadne jako s 1.08 itemy ve dvojce.
Je vidět, že ty máš rozmyšlené všechno a oni nepřemýšlí vůbec, prostě sednou k počítači, vylepší item a dají ho tam, ať se děje co se děje :lol:

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Vylepšené legendárne predmety

Příspěvek od AlterEgo » 23.08.2012, 07:16 hod.


Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Vylepšené legendárne predmety

Příspěvek od Nekronaut » 23.08.2012, 07:18 hod.

No do hajzlu...

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Vylepšené legendárne predmety

Příspěvek od Yaka » 23.08.2012, 07:50 hod.

Nekronaut píše:
No do hajzlu...

Jako moc se mi to nelíbí - už teď jsem běhal s barbarem třetí akt stylem jdu, potkám elitky = zabiju vše včetně elitek a jdu dál. Na normálních mobech už jsem ani nezastavoval pro goldy a to je můj equip hodně daleko od toho, co by mohlo být považováno za dobré. Teď když si představím, že za dva měsíce, až se srovná AH, si koupím o dvě třídy lepší zbraně tak mám pocit, že přestanu zastavovat i na těch elitkách a bude to otázka 10 sekund to zabít. Začíná se to tady podobat wowku s tím zlehčováním...

A jinak ano - dal bych na tu zbraň stejnej komentář jako ty - no do hajzlu.... :roll:

Uživatelský avatar
Mr_Perfect
Gorebelly
Příspěvky:202
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordDeZhul #2115

Re: Vylepšené legendárne predmety

Příspěvek od Mr_Perfect » 23.08.2012, 16:37 hod.

Yaka píše:
Nekronaut píše:
No do hajzlu...

Jako moc se mi to nelíbí - už teď jsem běhal s barbarem třetí akt stylem jdu, potkám elitky = zabiju vše včetně elitek a jdu dál. Na normálních mobech už jsem ani nezastavoval pro goldy a to je můj equip hodně daleko od toho, co by mohlo být považováno za dobré. Teď když si představím, že za dva měsíce, až se srovná AH, si koupím o dvě třídy lepší zbraně tak mám pocit, že přestanu zastavovat i na těch elitkách a bude to otázka 10 sekund to zabít. Začíná se to tady podobat wowku s tím zlehčováním...

A jinak ano - dal bych na tu zbraň stejnej komentář jako ty - no do hajzlu.... :roll:
Podle mě s tím časem opět něco udělají. Teď je totiž to inferno zase až moc easy :)
Obrázek

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Vylepšené legendárne predmety

Příspěvek od Rakiii » 25.08.2012, 14:18 hod.

To by ovšem museli mít nějaký dlouhodobý koncept a neměnit radikálně hru v každém dalším patchi. Tu obtížnost zřejmě nastavovali od oka a moc o tom nepřemýšleli.

*AlterEgo - tvůj char ... ?
V takovém "oblečku" mohu inferno proběhnout stylem ironmana ...

* btw zkoušel už někdo jak to funguje (jaká je šance ap.)? : http://eu.battle.net/d3/en/item/puzzle-ring

Odpovědět

Zpět na „Předměty“