Patch 1.0.4.

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Stocky
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Re: Patch 1.0.4.

Příspěvek od Stocky » 22.08.2012, 17:23 hod.

Neni to špatné , až na to že si to nemůžu vyzkoušet :( (Jak jsem psal ve svém příspěvku zeptám se i tady : Myslel jsem , že si tento patch zahraji , ale když zapnu diablo , vyplním údaje , sám login , tak mi to píše , že je k dispozici nový patch , hra se zavře patch bude nainstalován a budu moct pokračovat ve hře. Ale když hru po vypnutí zapnu tak se tane to samé a já už chci hrát , ale nevím jak toto vyřešit Děkuju za odpovědi
)

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Patch 1.0.4.

Příspěvek od sklb » 22.08.2012, 17:40 hod.

st.ranger píše:Jaká nespokojenost, jen uvažuji nad tím, jak dlouho to asi může trvat, protože pro mě, jako definitivného kompletistu tohle znamená splnit pro všech 5 charakterů jak pro SC tak i HC.
Dalsich 10 rokov mas co robit veru.
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Petkoo5
Fallen Shaman
Příspěvky:57
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Damien#2978

Re: Patch 1.0.4.

Příspěvek od Petkoo5 » 22.08.2012, 17:46 hod.

Niečo sa hovorilo aj o odmene v podobe legendárky za každých 500 zabitých elít, aj to platí ? Nejako som o tom nenašiel info v ofic. zmenách pre 1.0.4

Uživatelský avatar
Abbottaker1
Wraith
Příspěvky:194
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Abbott#2937
Kontaktovat uživatele:

Re: Patch 1.0.4.

Příspěvek od Abbottaker1 » 22.08.2012, 18:51 hod.

Tak odehrany 3h cca, a zatim je vsechno fajn, v actu 3 jsem chcipl jednou a to jeste blbě, takze ta obtiznost je znat, ze je nize, jinak bez sutru za 3h hrani 1 a 3/4 paragonu, tak to asi nebude tak horke (chtel jsem jit tak na 50lvl) :D :D
Veci, sutru a tomes pada vice, samosebou blbosti, ale nestezuju si, jen uz ted vim, ze me jako normal hrace nejaky paragon level udrzi jen o trochu dele u hry,
preci jen je to dokola act3, ale zase se da pekne hrat coop, takze nakonec jsem rad za zmeny :-)

Bte, chci se zeptat: vylepsene atributy budou jen na zbranich, nebo se muzeme dockat uberstatů i na armoru nově? Myslim tim STR 320, VIT 200 atd, nebo se vylepseni tykalo jen zbrani a zbytek veci zustava jak bylo, dekuji

Uživatelský avatar
st.ranger
Gorebelly
Příspěvky:240
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:stranger#2818

Re: Patch 1.0.4.

Příspěvek od st.ranger » 22.08.2012, 18:55 hod.

25% v helmě + NV a lítá to samo. První level je 7 200 000 XP, další 8 640 000. Narůstání tedy po mega a něco.
Decepticon Justice Division
Crusader
Barbarian
Monk
Wizard
Demon Hunter

Achievements: 7780

EmhyrVarEmreis
Gorebelly
Příspěvky:301
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Patch 1.0.4.

Příspěvek od EmhyrVarEmreis » 22.08.2012, 20:26 hod.

Outdated
Naposledy upravil(a) EmhyrVarEmreis dne 11.12.2016, 12:07 hod., celkem upraveno 1 x.

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Patch 1.0.4.

Příspěvek od fuxicek » 22.08.2012, 21:22 hod.

ten nerf je tak brutalni, ze jsem prosel druhy a treti act bez jedine smrti, a bez jedineho skipu elit a nakonec jsem malem u toho zase usnul, moc se mi to nelibi, dnes jsem nenarazil na elitky, ktere by me neco delali, staci stat a mackat revenge. uvidim, jeste zitra vycistim ctverku, ale myslim, ze to posrali a ted to da kazdy jouda.

Uživatelský avatar
Abbottaker1
Wraith
Příspěvky:194
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Abbott#2937
Kontaktovat uživatele:

Re: Patch 1.0.4.

Příspěvek od Abbottaker1 » 22.08.2012, 21:42 hod.

fuxicek píše:ten nerf je tak brutalni, ze jsem prosel druhy a treti act bez jedine smrti, a bez jedineho skipu elit a nakonec jsem malem u toho zase usnul, moc se mi to nelibi, dnes jsem nenarazil na elitky, ktere by me neco delali, staci stat a mackat revenge. uvidim, jeste zitra vycistim ctverku, ale myslim, ze to posrali a ted to da kazdy jouda.
No ja to vidim podobne, hraju monka, a taky letim tretim actem bez smrti,....

Uživatelský avatar
umiyaki
Fallen Shaman
Příspěvky:72
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Patch 1.0.4.

Příspěvek od umiyaki » 22.08.2012, 21:44 hod.

Takže po projití komplet ACT 3 se mi na hlavu sesypala hromada rare ilv 63, které jsem obratem venoval obchodnikovi. Elitky jsou jako mouchy az na reflect dmg, kterym se sejmu sam (DH) ... Leveleni dobry, snad se doziju i levelu 100 za par let.
Tajne jsem doufal, ze blizzard vyresi zachovani 5NV v připadě, že hru ukončím a následně jen navážu od místa, kde jsem skončil. Škoda.

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Patch 1.0.4.

Příspěvek od ZOMB » 22.08.2012, 21:56 hod.

Tak já jsem vcelku spokojen... sice je pro mě hra o dost těžší a víckrát mě mobové zabijou, ale postupně sílím... expím a expím...
obtížnost se trochu zvýšila, ale já to vnímám jako klad...
s patchem tedy spokojenost :)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Patch 1.0.4.

Příspěvek od tomisco » 22.08.2012, 22:14 hod.

Take jsem spokojen. Dva runy ve 2. aktu, dva Paragon levely a smrti tak akorat, aby to bylo rychlejsi a prijemnejsi, nez predtim, a pritom porad vyzva. Kdyz si vzpomenu, jak jsem se predevcirem a vcera potil pri dohravani hry, tak ve 3. a 4. aktu tomu i s lepsi vybavou, nez mam na farmeni 2. aktu, nebude urcite jinak. Uz se tesim, az prijdu rano z kanclu, udelam dalsi level a mozna mi spadne neco zajimaveho.
Naposledy upravil(a) tomisco dne 22.08.2012, 23:37 hod., celkem upraveno 1 x.

Projax
Gorebelly
Příspěvky:214
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Projax#2148

Re: Patch 1.0.4.

Příspěvek od Projax » 22.08.2012, 23:07 hod.

pokud se za barbary a monky nudíte tak vyzkoušejte jiné buildy místo turtle modů - ten je dost nudný ;)

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Patch 1.0.4.

Příspěvek od fuxicek » 23.08.2012, 04:01 hod.

ano projax, to bude asi cesta z te mizerie, to me vubec nenapadlo, ztizit si to prekopanim buildu do nejake fun podoby a zaroven se pri tom i dobre pobavit, ne jen se strachovat, ze me nejaky pack zahlusi(protoze to ted po patchi odpadlo), proste se mi nelibi, ze ze slabych jsou jednim jebem silni a ze silnych nesmrtelni(kdyz se dava pozor). ja jel barbra s 120k HP, 1400 all rez, 12500 armor, 24k dps a dvojka nesmrtelnost a v trojce mi trochu ubirali, ale nic moc.

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Patch 1.0.4.

Příspěvek od ZOMB » 23.08.2012, 05:46 hod.

fun buildy jsou the best :green: doporučuju ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
peter10
Wraith
Příspěvky:126
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:PetKiller10 #2658

Re: Patch 1.0.4.

Příspěvek od peter10 » 23.08.2012, 09:04 hod.

tak moj prvy drop po patchi 1.4, rukavice sa vydarili :-) co sa tyka zbrani nepredajne, ale to zlepsenie je citit...
po 3 hod hrania mam par3, inac najrychlejsie mi to islo za Sidebreakerom kde je plno malych pavukov a bezne 2k-5k expov za masaker.

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Sejky
Quill Rat
Příspěvky:26
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sejky#2215

Re: Patch 1.0.4.

Příspěvek od Sejky » 23.08.2012, 09:42 hod.

Patch 1.0.4. si myslím, že je krok zpět. Diablo se hrálo a hraje proto, že to není jednoduchá hra a já rád postupuji postupně, když někde umírám tak na to prostě ještě nemám a zaměřím se na slabinu. Ale tohle co je je prostě dle mého názoru špatně, padá více rare předmětů než padalo a takovejma statata o kterým se mě ani nezdá. Obtížnost inferna je už ta tam, snížená obtížnost mě velice vytáčí, když posílej vše od předmětů až po nový paragon systém tak mají i posílit na obtížnosti inferno a né, že ho ještě sníží, co budeme pak dělat až to dohrajete? inferno projdete vcelku dobře a pak už bude prd co dělat. Inferno mělo být pro hrstku lidí co tu obtížnos zvládají a postupně se propracovávat k lepším a lepším věcem. Někdo si stěžuje na BL, že je to moc těžký atd atd, a na tyhle breky BL asi slyší a vydal tenhle zvrácenej patch :( za mě velký -

Eles
Quill Rat
Příspěvky:8

Re: Patch 1.0.4.

Příspěvek od Eles » 23.08.2012, 09:49 hod.

Tak já končim.
Tohle je snad špatnej vtip. Obtížnost výrazně nižší, předměty mnohem silnější...tak k čemu hrát?
Můžu si vzít svojí MF výbavu a jít v klidu do III aktu (což předtím nešlo), ale k čemu mi to bude? Abych našel lepší věci? Jenže proč, když už takhle s výbavou bez MF nemám ve III. a IV. absolutně žádný problém.
Vývojáři měli v obtížnosti naopak pěkně přitvrdit, aby hráč musel farmit pro přežití. Timhle z toho udělali zívačku pro všechny, takže za chvíli tam všichni budou chodit s +300 MF (gearem nebo paragon levely) a farmařit pouze pro prodej. Ale kdo to bude kupovat nevim, když to vlastně nikdo nepotřebuje. Snad jen kvůli trumfování se, kdo má větší dps.

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Patch 1.0.4.

Příspěvek od ZOMB » 23.08.2012, 10:02 hod.

Ne! Už takhle to je pro mého DH dost těžké, takže jestli uvažují o buffu elitek nebo monster celkově tak nejsem proti, ale jenom pod podmínkou, že vrátí zpátky proc koeficienty...
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Patch 1.0.4.

Příspěvek od Quetak » 23.08.2012, 10:03 hod.

Mě se změny líbí. Maximální level je v nedohlednu a na equipu je pořád co vylepšovat. Tak jako ty bylo v D2, kde ikdyž člověk měl super itemy tak se pořád honil za těmi suprovějšími. Obtížnost mi nějak nevadí, až budu chtít výzvu tak si zase rozjedu hc (ale předtím by to asi chtělo vyměnit providera internetu :) )

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Patch 1.0.4.

Příspěvek od Punky » 23.08.2012, 10:28 hod.

no ono je to celkom divne, znizit obtiazniost a zaroven posilit dmg skillov a boostnut itemy... uz predtym bolo to inferno relativne lahke, teraz co som vcera chvilu hral je to uz lacka uplne... neviem preco to vlastne robili, boli zas nejake trpane whinn topic na offic fore kvoli obtiaznosti? az tak to nesledujem... ono paragon nepriniesol pre mna osobne nic nove, proste stale je to len farma toho isteho s tym istym, dokolecka dokola, len lahsia... an nejaky cas pritiahne, postupne ale zase zacne nudit... a ak sa kvoli tomu "znici" uz aj AH uplne, pridem o poslednu vec co ma bavila :)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“