Prípadné nové postavy v data cd D III

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Morbid
Doom Knight
Příspěvky:425
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Morbid#2486
Prípadné nové postavy v data cd D III

Příspěvek od Morbid » 05.08.2012, 22:35 hod.

Ahojte, diablo III ma stále baví, ale už teraz rozmýšľam nad prípadnými postavami v data cd, mohli by sa aj zozbierať nejaké typy a poslať Blizzardu,ak by bol niekto ochotný: Moje typy: 1.) Blood-wizard Kúzelník, čo by jeho zdrojom bol jeho vlastný život a pri čarovaní by sa mu míňali hp (pravda, niekto by mohol namietať, že by mal obrovskú výhodu v tom, že by sa mu zdroj dopĺňal z healt-orbov a z potionov, ale verím, že by to v Blizzarde dobre vyvážili)
2.) Druid

P.S. JA CHCEM ARCHIVÁRA!!!!!!!!!!

Uživatelský avatar
Azure
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Azure#2998
Kontaktovat uživatele:

Re: Prípadné nové postavy v data cd D III

Příspěvek od Azure » 05.08.2012, 23:15 hod.

já chci diablo bez bugů, lagů, botů a jiné havěti... a myslim že přemýšlet nad datadiskem vzhledem k tomu že blizzard oznámil že měsíc po vydání bude pvp, a je jaksi pár měsíců po a pvp nikde... tak bych řekl že datadisk bude cca, cca za 3 roky xD...
Programování je mým koníčkem (C#, wpf, java)
My brethren I will take my place among you, once again. But this time as a mortal.

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Prípadné nové postavy v data cd D III

Příspěvek od Drakkari » 06.08.2012, 00:01 hod.

mám pocit že oznámil že pvp bude hotové před koncem roku, žádný měsíc
jinak chci v datadisku hromadu dropovatelný havěti jako runy, charmy, craft věci, třeba i dočasný elixíry na rychlost, staty atp, klíče k zamknutým dungeonům, kladívko na opravu přímo na poli, pokemona co mi bude sbirat zlato no dá se vymyslet hromada kravin

chci pořádně rozšířit craft aby se ultimátní věci dali vycraftit ale byly skoro nemožný najít komponenty, přidat crafťáka na šperky, přidat trinkety který budou mít schopnosti s cooldowny, tak jako ty ve wowku

dobrej by byl endless dungeon jak se o něm píše na fórech, a přidat hromady nových eventů protože ty jsou vynikající záležitostí v diablu, ale moc jich není.

pvp tam chci, to je jediný jistý, že bude, i když bude asi trapně slabý, jen pár arén a řežte se

novou classu paladin a necromancer :D ty mi chybí z diabla předtím, ale počítám že tam mrsknou asi nějakýho serafa, anděla co může řezat melee i kouzlit, takovej mix melee a range

taky nemusí být žádnej datadisk, blizz odpíská diablo jako prodělečný, vypnou servery a jděte zpátky do wowka :D

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Prípadné nové postavy v data cd D III

Příspěvek od Fru-fru » 06.08.2012, 07:28 hod.

Drakkari píše: taky nemusí být žádnej datadisk, blizz odpíská diablo jako prodělečný, vypnou servery a jděte zpátky do wowka :D
:lol:
krásná myšlenka
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Baglik
Gorebelly
Příspěvky:283
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:baglik#2817

Re: Prípadné nové postavy v data cd D III

Příspěvek od Baglik » 06.08.2012, 08:02 hod.

Fru-fru píše:
Drakkari píše: taky nemusí být žádnej datadisk, blizz odpíská diablo jako prodělečný, vypnou servery a jděte zpátky do wowka :D
:lol:
krásná myšlenka
Myslím že na datáči už se dávno pracuje a D3 už si na sebe vydělalo.

Uživatelský avatar
Morbid
Doom Knight
Příspěvky:425
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Morbid#2486

Re: Prípadné nové postavy v data cd D III

Příspěvek od Morbid » 06.08.2012, 08:07 hod.

Čaute, akurát ma napadla daľšia postava: Fallen devil-niečo ako diablík zapovedený z pekiel, ktorý sa obráti proti prime evils, stane sa apoň čiastočne dobrým, zdroj by mal pekelnú energiu.

TrackThor
Doom Knight
Příspěvky:491

Re: Prípadné nové postavy v data cd D III

Příspěvek od TrackThor » 06.08.2012, 08:21 hod.

mě se zdá, že už hodně možností pokryli, takže mě určitě překvapěj, až přijde nová postava :)
Obrázek

Uživatelský avatar
st.ranger
Gorebelly
Příspěvky:240
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:stranger#2818

Re: Prípadné nové postavy v data cd D III

Příspěvek od st.ranger » 06.08.2012, 08:40 hod.

Uvědomujete si, že nová postava musí zároveň přidat 2 sloty do maximálního počtu charakterů? Jeden slot pro SC, druhý pro HC.
Decepticon Justice Division
Crusader
Barbarian
Monk
Wizard
Demon Hunter

Achievements: 7780

Stone
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Prípadné nové postavy v data cd D III

Příspěvek od Stone » 06.08.2012, 09:29 hod.

Autor tohodle vláknu moc hrál dragon age..

Uživatelský avatar
Morbid
Doom Knight
Příspěvky:425
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Morbid#2486

Re: Prípadné nové postavy v data cd D III

Příspěvek od Morbid » 06.08.2012, 09:43 hod.

Ahoj, Dragon age som vobec nikdy nehral, ak to myslíš koli tomu blood wizardovi, tak ma inšpiroval mod na Diablo II lod-Back to hellfire. :D

Stone
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Prípadné nové postavy v data cd D III

Příspěvek od Stone » 06.08.2012, 11:37 hod.

Fakt, a ten archivar? :D

Uživatelský avatar
Morbid
Doom Knight
Příspěvky:425
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Morbid#2486

Re: Prípadné nové postavy v data cd D III

Příspěvek od Morbid » 06.08.2012, 11:43 hod.

Archivár bol aprílový žart Blizzardu, bola by ale sranda a super, keby ho spravili ako reálnu hrateľnú postavu. :wave: :wave: :wave: Bojovať s tým jeho lorenadom...jaj,bol by super!

Uživatelský avatar
R-2
Fallen Shaman
Příspěvky:62
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Arto#2669
Bydliště:Prague

Re: Prípadné nové postavy v data cd D III

Příspěvek od R-2 » 06.08.2012, 14:16 hod.

Drakkari píše:pokemona co mi bude sbirat zlato
Ano Pikaču je plánován, ale až na druhý datadisk D3 "Fallen pokemon", dle vyjádření Blizz, by se měla hra přesunout na tomto datadisku v čase, startovní lokace by měla připomínat kobku Skeletonkinga, kterého nepozorný anděl probudí. Datum vydání druhého datatisku je plánován soon po prvním datadisku.

Jinak postavy pro D3. které bych uvítal:

Svatý bojovník - Papadin
Nemrtvý vyvolávač - Nekromancer

Ahoj všem a prima hru!
Když se probudíte v den, o kterém náhodou víte, že je to středa a všechno kolem připomíná neděli, začnete tušit, že něco není v pořádku.

WD - forever [/size]

Uživatelský avatar
Mr_Perfect
Gorebelly
Příspěvky:202
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordDeZhul #2115

Re: Prípadné nové postavy v data cd D III

Příspěvek od Mr_Perfect » 06.08.2012, 16:27 hod.

Azure píše:já chci diablo bez bugů, lagů, botů a jiné havěti... a myslim že přemýšlet nad datadiskem vzhledem k tomu že blizzard oznámil že měsíc po vydání bude pvp, a je jaksi pár měsíců po a pvp nikde... tak bych řekl že datadisk bude cca, cca za 3 roky xD...
+1 :!:
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Obecně“