Pojdme se bavit o Monkovi a ve velkym :-)

Hlasování: Jaky build ?

Dmg Monk
80
68%
Support Monk
7
6%
Tank Monk
30
26%
 
Celkem hlasů: 117

Jimmyxx
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Re: Pojdme se bavit o Monkovi a ve velkym :-)

Příspěvek od Jimmyxx » 05.06.2012, 18:52 hod.

j snizuje mi to dmg asi o 2k cca ale ten life per hit mi to bohate vynahrazuje. dost dobre si bez toho nedokazu predstavit hrani uz:D
mam dojem ze life per hit je dost nepresny pojmenovani. je uplne jedno kterou zbrani zautocis. hp ti to prida jen kdyz zacnej novej utok-je jedno kolik hitu das vzdy to dostanes jen jednou-priklad:Way of the Hundred Fists ti neprida 7700 za tech 10 utoku co to da ale porad jen 770 za celou tu serii utoku.

casperdeluxe
Gorebelly
Příspěvky:377
BattleTag:casperdeluxe#2494

Re: Pojdme se bavit o Monkovi a ve velkym :-)

Příspěvek od casperdeluxe » 06.06.2012, 07:18 hod.

Takže co skill, ať dává 1 ranu nebo 5, přidá jako jeden hit. A co mšlenka 1h + štít? zvedne armor + resisty, ale ubere ještě víc dmg.... Pořád nevím s čím chodit. Teď mám 20k dmg a příjde mi to pořád málo :)

Jimmyxx
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Pojdme se bavit o Monkovi a ve velkym :-)

Příspěvek od Jimmyxx » 06.06.2012, 08:54 hod.

j co skill to hit. pri hitu vice mobu se to ale scita + pri ty rychlosti(2,86) s pouzitim treba fist of thunder ty hp naskakujou dost slusne:) mam dohromady 1200loh.
tak sem se na to dival znovu na ty staty a tu dmg mi ta slabsi zbran snizuje jen o 90dmg(ty 2k jen kdyz nasadim svuj stit:p) ten boost dex a dalsi attack speed vynahrazuje tu slabsi dmg

Uživatelský avatar
R-2
Fallen Shaman
Příspěvky:62
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Arto#2669
Bydliště:Prague

Re: Pojdme se bavit o Monkovi a ve velkym :-)

Příspěvek od R-2 » 17.07.2012, 13:57 hod.

Tak pár otázek:

Prakticky celou hru běhám 1H+štít - nyní INF 2A
Je tu někdo kdo jede na solo INF 3A, nebo 4A a chodí v pohodě 2x1H, nebo dokonce 1x2H?

Používám Mantru of Healing, ale vidím, že většina jde přes Mantru of Evasion....?

Primárně používám Way of the Hundred Fists s runou Windforce Flurry
Kdo co používáte (proč?)

No to je zatím asi dost otázek na povídání o Monkovi >:roll:
Když se probudíte v den, o kterém náhodou víte, že je to středa a všechno kolem připomíná neděli, začnete tušit, že něco není v pořádku.

WD - forever [/size]

plechi
Wraith
Příspěvky:106
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Plechi#2633

Re: Pojdme se bavit o Monkovi a ve velkym :-)

Příspěvek od plechi » 17.07.2012, 15:25 hod.

R-2 píše:Tak pár otázek:

Prakticky celou hru běhám 1H+štít - nyní INF 2A
Je tu někdo kdo jede na solo INF 3A, nebo 4A a chodí v pohodě 2x1H, nebo dokonce 1x2H?

Používám Mantru of Healing, ale vidím, že většina jde přes Mantru of Evasion....?

Primárně používám Way of the Hundred Fists s runou Windforce Flurry
Kdo co používáte (proč?)

No to je zatím asi dost otázek na povídání o Monkovi >:roll:
2x1H je obecně spíš na rychlý farmení při již vyřešené obraně (vysoký ARMOR, RESY, DODGE). Osobně jsem ale ještě nezkoušel, preferuju štít, který má taky potenciál mohutně zvětšit DMG (CRIT CHANCE + DEX), navíc dodá RESY a ARMOR. Pokud ale najdeš zbraně s vysokou DEX+CRIT DMG+SOCKET, potenciál 2x1H je již velký.

Mantra of Healing se na inferno již moc nehodí, maximálně na dočasné zvýšení rezsitů. Na life regen. se používá LoH, nebo LpS. Mantra of Evasion udělá více práce, navíc zvýší ARMOR. Na farmu pak Mantra of Conviction.

Way of the Hundred Fists jsem taky používal na infernu, ale po pár výpočtech a pokusech jsem přešel na Fist of Thunder s Thunderclap. Důvodem je skrytý IAS ve všech primárních útocích, který jsou následovně. Výpočtem pak zjistíš, že FoT+Thunderclap ti boostne DMG víc, navíc máš rychlejší spirit regen a proc rate.

Fists of Thunder - 1,500x + Thunderclap - (DPS x 1,5 x 140%DMG = 2,175x DPS)
Way of the Hundred Fists - 1,125x + Windforce - (DPS x 1,125 x (140%+140%+250%)/3 = 1,98x DPS)
Deadly Reach - 1,333x + Keen Eye - (DPS x 1,333 x 110%DMG = 1,466x DPS) - ale ARMOR boost je tu hlavní benefit
Crippling Wave - 1,166x + Mangle - (DPS x 1,166 x 143%DMG = 1,668x DPS) - ale slowing je hlavní benefit

Pozn: Výše uvedené násobky DPS a AS nevidíte v inventory, ale existují. Stejné je to u Mantra of Conviction - boost DMG 24% také není vidět. Ve výsledku s papírovým DPS 25k může mít MONK při použití FoT (Thunderclap) + MoC + Sweeping Wing (Bladestorm) + BoH (Blazing Wrath) DPS okolo 90k, i když papírově je to furt 25k (28,5k s BoH).

Pokud jde do tuhého, přepnu FoT na Lightning Flash a nahodím Mantra of Evasion -> DODGE 65%. Pak už bych i zahodil štít s 26% BLOCK a zkusil dualwield, který dá dalších 15% DODGE -> celkem cca 71% DODGE. Ale chybí kvalitní jednoručky :-/
Naposledy upravil(a) plechi dne 18.07.2012, 11:30 hod., celkem upraveno 4 x.
Monk 60lvl - soloed inferno
Plechi#2633 - D3 profile

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojdme se bavit o Monkovi a ve velkym :-)

Příspěvek od Grammator » 17.07.2012, 16:22 hod.

já jedu 2x 1h s tím že zkouším na max dodge (s nutnými resy a armorem), armor řeším deadly reach s keen eye...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
R-2
Fallen Shaman
Příspěvky:62
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Arto#2669
Bydliště:Prague

Re: Pojdme se bavit o Monkovi a ve velkym :-)

Příspěvek od R-2 » 17.07.2012, 23:57 hod.

plechi píše: 2x1H je obecně spíš na rychlý farmení při již vyřešené obraně (vysoký ARMOR, RESY, DODGE).
Osobně jsem ale ještě nezkoušel, preferuju štít, který má taky potenciál mohutně zvětšit DMG (CRIT CHANCE + DEX), navíc dodá RESY a ARMOR.

Pokud ale najdeš zbraně s vysokou DEX+CRIT DMG+SOCKET, potenciál 2x1H je již velký.

Mantra of Evasion udělá více práce, navíc zvýší ARMOR. Na farmu pak Mantra of Conviction.

Fists of Thunder + Thunderclap - 1,500x - (DPS x 1,5 x 140%DMG = 2,175x DPS)

Pokud jde do tuhého, přepnu FoT na Lightning Flash a nahodím Mantra of Evasion -> DODGE 65%. Pak už bych i zahodil štít s 26% BLOCK a zkusil dualwield, který dá dalších 15% DODGE -> celkem cca 71% DODGE. Ale chybí kvalitní jednoručky :-/
Tak jsem paní Monkovou trošku poladil,
zkouším běhat INFERNO 1A na farmu s 2x1H, dal jsem Mantra of Evasion a Fists of Thunder + Thunderclap a funguje to docela dobře (u modrejch trojic musím víc běhat, ale jinak je to rychlejší, než se štítem).
Nevím jak dobré jednoručky bys chtěl, nebo jaké jsou dle Tebe už dobré, já nyní mám:

1/
846,6 DMG
+24 max DMG
286-591 arcane DMG
103 dex
173 vit

2/
810,6 DMG
+11 min DMG
209-554 holy DMG
126 dex
144 vit
+soc = +-16 min/max DMG (no jo, já ty šutry poladím na lepší..... :lol: )

sekundární zbraň můžu měnit za štít co jsem běhal:

1567 arm
16% chance blok
3706-4706 a.block
166 dex
124 vit
+395 arm

základní staty mám:
189 - str
1452 - dex
197 - int
1683 - vit
5191 - arm
16.002,66 - dmg
336 - rezist
sakra potřebuju lepší rezist (no Plechi, nebo AlterEgo, či někdo další, asi se vrhnout na převlečení věcí, kde se mi neschází primární rezist = ???)

Tak zatím ahoj všem - jdu spát :oops:
Když se probudíte v den, o kterém náhodou víte, že je to středa a všechno kolem připomíná neděli, začnete tušit, že něco není v pořádku.

WD - forever [/size]

plechi
Wraith
Příspěvky:106
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Plechi#2633

Re: Pojdme se bavit o Monkovi a ve velkym :-)

Příspěvek od plechi » 18.07.2012, 07:35 hod.

R-2 píše: Tak jsem paní Monkovou trošku poladil,
zkouším běhat INFERNO 1A na farmu s 2x1H, dal jsem Mantra of Evasion a Fists of Thunder + Thunderclap a funguje to docela dobře (u modrejch trojic musím víc běhat, ale jinak je to rychlejší, než se štítem).
Nevím jak dobré jednoručky bys chtěl, nebo jaké jsou dle Tebe už dobré, já nyní mám:

1/
846,6 DMG
+24 max DMG
286-591 arcane DMG
103 dex
173 vit

2/
810,6 DMG
+11 min DMG
209-554 holy DMG
126 dex
144 vit
+soc = +-16 min/max DMG (no jo, já ty šutry poladím na lepší..... :lol: )

sekundární zbraň můžu měnit za štít co jsem běhal:

1567 arm
16% chance blok
3706-4706 a.block
166 dex
124 vit
+395 arm

základní staty mám:
189 - str
1452 - dex
197 - int
1683 - vit
5191 - arm
16.002,66 - dmg
336 - rezist
sakra potřebuju lepší rezist (no Plechi, nebo AlterEgo, či někdo další, asi se vrhnout na převlečení věcí, kde se mi neschází primární rezist = ???)

Tak zatím ahoj všem - jdu spát :oops:
Já to s těma 2x1H vezmu trochu ze svýho pohledu - s 1H+štít mám base DPS 26k, čili od 2x1H bych očekával DPS cca 40k, aby to "vykompenzovalo" ztrátu 1500ARMOR, 26% chance to block, 50 AllRes, 10%CRIT CHANCE a 100DEX, což je pořádná dávka DMG redukce a také DPS (bez štítu mám odhadem -5000 DPS). Ani jeden z výše uvedených statů kromě DEX být na zbrani nemůže.
Aby to takhle dopadlo, vyplývají pro mě dvě podmínky - Life on Hit alespoň 500 na min. jedné zbrani a vysoký CRIT DMG (alespoň 100%) a 150DEX na každé zbrani. DPS min 850. Potom by bylo DPS cca 39k (počítám z hlavy, takže +/-). Takovou bohužel zatím nemám ani primární zbraň a není to nic levného. Ale četl jsem již názory, že 2x1H je pro monka cesta pro 3A a 4A na Infernu.

Resy na 2A to chce alespoň 500, bez štítu 700 a dobrý ARMOR (8000-10000 buffed). DPS 16k bez podpory skillů na DMG (Mantra of Conviction, BoH, Sweeping Wind) je na 2A také nic moc.
Monk 60lvl - soloed inferno
Plechi#2633 - D3 profile

SerraAvenger
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:SerraAvenger

Re: Pojdme se bavit o Monkovi a ve velkym :-)

Příspěvek od SerraAvenger » 18.07.2012, 10:44 hod.

Nah ! XD tak to jo no já ted zkouším run . Mimochodem co je lepší WOHF nebo FOL ??? Raději používám Way ale jeden nikdy neví :) a potom vyplatí se nějaké dailbo např dmg 40 nebo dva fisty např 25 každý ??? protože když mám třeba nějakej tjiefs blade tak mi připadá že to jde víc od ruky :lol:

Uživatelský avatar
Kalis
Wraith
Příspěvky:197
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:kalisovanoha#2618

Re: Pojdme se bavit o Monkovi a ve velkym :-)

Příspěvek od Kalis » 18.07.2012, 13:40 hod.

Kolem 17000 dps mam v zakladu, 23000 life, 1000 all res. a 6000 armor, crit.ch. 26%, ale dmg jen 50% zatim...jako tank myslim idealni, ale ne na 3. a 4. act samozrejme.... Crippling Wave+Mangle s temi critic.chance a dmg... a jako uplne nejlepsi skill na zachranu zivota povazuji Lashing Tail Kick+Vulture Claw Kick. .. mam stit s 120 resists. a musim rict, ze dve zbrane s cca 850 dps nejsou pro me moc dobre...to bych musel mit hromadu vic armoru. Zatim stale zkousim nejlepsi kombinace..

Uživatelský avatar
Abbottaker1
Wraith
Příspěvky:194
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Abbott#2937
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojdme se bavit o Monkovi a ve velkym :-)

Příspěvek od Abbottaker1 » 03.08.2012, 21:20 hod.

Kdyz se tady tak pekne povida o monkovi, a celkem malo informaci je o tomto charu, zajima me taky par veci, ktere jsem tady nenasel:

1) Resolve - pise se: Zásah snižuje nepříteli poškození o 25% na 2,5 sekundy.
Ale jak to vypada v praxi? Kdyz dam hit, ktery dopadne na nepritele, tak 2,5 sec me zbytek monster seka jen 75% jejich dmg? A po dalsim hitu to same?

2) Sixth sense - mam crit ch 32% a po zapnuti tohoto skillu, se mi navysi dodge ne o 1/3 z 32% tedy o cca 10%, ale jen o 5% - je tady ten ?dimishing? efekt,
tak jako u skilu Guardian path?

3) Pouziva se u monka 1h+board jina kombinace passive skills nez: One w everything, Seize the iniative a Resolve/sixth sence? Vyplati se jet neco jineho,
imho asi ne, kdyz to tak jede 90% 1h, board monků. Rad bych si ujistil, ze mam ty passivky srovnane...

4) Sweeping wind - zda se mi mnohem lepsi dat si Blade Storm, nez Cyclone (mam 31% crit ch), co se dmg tyce, ale chci se zeptat ty tornada jsou propojene
s loh, asi ne, ze? S tim crit chance, co je pro mne lepsi? Slade storm nebo Cyclone, co myslite?

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Pojdme se bavit o Monkovi a ve velkym :-)

Příspěvek od v0kurka » 03.08.2012, 21:31 hod.

Abbottaker1 píše:Kdyz se tady tak pekne povida o monkovi, a celkem malo informaci je o tomto charu, zajima me taky par veci, ktere jsem tady nenasel:

1) Resolve - pise se: Zásah snižuje nepříteli poškození o 25% na 2,5 sekundy.
Ale jak to vypada v praxi? Kdyz dam hit, ktery dopadne na nepritele, tak 2,5 sec me zbytek monster seka jen 75% jejich dmg? A po dalsim hitu to same?
jo i ne. totiž působí to jen na monstrum, který zasáhneš. ale protože prakticky všechny monkovo spelly jsou plošný...
Abbottaker1 píše: 2) Sixth sense - mam crit ch 32% a po zapnuti tohoto skillu, se mi navysi dodge ne o 1/3 z 32% tedy o cca 10%, ale jen o 5% - je tady ten ?dimishing? efekt,
tak jako u skilu Guardian path?
odpověděl si sám. je to tak.
Abbottaker1 píše: 3) Pouziva se u monka 1h+board jina kombinace passive skills nez: One w everything, Seize the iniative a Resolve/sixth sence? Vyplati se jet neco jineho,
imho asi ne, kdyz to tak jede 90% 1h, board monků. Rad bych si ujistil, ze mam ty passivky srovnane...
spíš bych řekl, že se jezdí tyhle tři. ale diablo je v tomhle dost variabilní a dá se namixovat víc kombinací. pokud jedeš allres, tak třeba vypustíš 1weverything. někdo zase vypouští tu armorovou, protože má buď dost armoru, nebo málo dex. dá se použít i transcedence. když používáš rychlej útok a spamuješ mantru, dává to docela zajímavej heal.

Abbottaker1 píše: 4) Sweeping wind - zda se mi mnohem lepsi dat si Blade Storm, nez Cyclone (mam 31% crit ch), co se dmg tyce, ale chci se zeptat ty tornada jsou propojene
s loh, asi ne, ze? S tim crit chance, co je pro mne lepsi? Slade storm nebo Cyclone, co myslite?
loh ne, ale lifesteal jo. měly by pro tebe být efektivnější asi spíš cyclone. ale já to hraju s bladestorm, líbí se mi to víc :) trošku záleží i od rychlosti útoku a používaného primárního útoku. s pomalým útokem a malou atk spd bych si nevzal cyclone ani s 50% crit chance.

Uživatelský avatar
Abbottaker1
Wraith
Příspěvky:194
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Abbott#2937
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojdme se bavit o Monkovi a ve velkym :-)

Příspěvek od Abbottaker1 » 03.08.2012, 23:13 hod.

1) takze to pusobi teda na kazde monstrum, ktere hitnu na 2,5 sec a dalsi hit zase na 2,5 sec a pocita se i treba lashing kick nebo dashing strike, jestli tomu rozumim dobre.

2) tzn, ze kvuli tomu efektu se to ani skoro nevyplati, kdyz mi to treba zvedne dodge jen o 5%, je nekde neco na zvednuti dodge bez tohodle efektu, kde uziju nezredukovanou silu daneho skilu?

3) myslel jsem si to, ono na infernu ty passive jedou vetsinou vsichni ty nejlepsi, co dany char ma, je to logicke

4) primary attack mam FoT - Thunderclap, ale attack speed mam jen 1.43, pac IAS je na itemech strasne drahy, v malym mnozstvi, a pri zachovani statů jsem nenasel jak ho uspesne zakombinovat, nemam na to proste keke:D
- tak jedu FoT, ktery Plechi psal, ze se zvysuje attack speed nejvice ze vsech moznych utoku, nevim, co je na tom pravdy
Takze je u mne asi praktictejsi ten BladeStorm, co? :-)

Diky za reakci, sem se konecne dozvedel, co me stvalo, ze nevim :wave:

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Pojdme se bavit o Monkovi a ve velkym :-)

Příspěvek od v0kurka » 03.08.2012, 23:28 hod.

2) ta pasivka na dodge chance přes crit chance se podle mě krutě nevyplatí. kdybys chtěl maxovat dodge, jsou na to vhodnější spelly z řady aktivních. nemyslím si, že by nějakej spell fungoval bez toho efektu. jinak bys celkem snadno dosáhl na 90+% dodge, což by nebylo zrovna fér :D

4) jo, ten je dobrej. pokud máš dobrej dmg a k němu lifesteal, nbeo slabší dmg a k tomu loh, tak je to určitě nejlepší volba. a právě s tímhle primárním útokem si určitě zkus cyclone, protože by to mohlo vykouzlit docela hodně tornád. já používám spíš defenzivnější útok, deadly reach+keen eye, proto mi víc vyhovuje blade storm.

Uživatelský avatar
Abbottaker1
Wraith
Příspěvky:194
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Abbott#2937
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojdme se bavit o Monkovi a ve velkym :-)

Příspěvek od Abbottaker1 » 09.08.2012, 21:22 hod.

...tak uz mam splneno, inferno dokonceno dneska, ale celkem chcipacka v ACT4, na HC to jeste neni :D :D :D

Uživatelský avatar
orisk93
Wraith
Příspěvky:170
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Pojdme se bavit o Monkovi a ve velkym :-)

Příspěvek od orisk93 » 16.08.2012, 18:05 hod.


Uživatelský avatar
Černý vlk
Wraith
Příspěvky:137
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ngwathorgoth#1668

Re: Pojdme se bavit o Monkovi a ve velkym :-)

Příspěvek od Černý vlk » 16.08.2012, 18:16 hod.

Hraju na dvě jednoručky, jsem ve IV aktu inf. a dávám to vcelku pohodlně. Důležité je mít life on hit na každé dýce 700+, dodge mantru s poslední runou (smash). A ještě drovnost? nejedu vůbec na critical.

Uživatelský avatar
Abbottaker1
Wraith
Příspěvky:194
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Abbott#2937
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojdme se bavit o Monkovi a ve velkym :-)

Příspěvek od Abbottaker1 » 16.08.2012, 18:34 hod.

hmmm, za mne teda patch 1.0.4. pro monka celkem bida, asi by bylo lepsi, kdyby do toho nevrtali vubec...

Uživatelský avatar
TheMates
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mates#2849

Re: Pojdme se bavit o Monkovi a ve velkym :-)

Příspěvek od TheMates » 16.08.2012, 18:56 hod.

orisk93 píše:tak patch 1.0.4 a monk
http://us.battle.net/d3/en/blog/6939559 ... -8_16_2012
WTF? ROFL, OMFG, SERRIOUS BLIZZ??? :ble:
takze barbovi, ktory je momentalene o dost silnejsi ako monk, zvysia dmg z rage burnerov v priemere o 200% a monkovy velke ho*no???
a este sa chystaju rypat do ''povinnych'' pasiviek?
Sylvanas - Demon Hunter
Sofia - Monk

Uživatelský avatar
Aragorn
Gorebelly
Příspěvky:329
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Pojdme se bavit o Monkovi a ve velkym :-)

Příspěvek od Aragorn » 16.08.2012, 20:12 hod.

Neříkám, že mám přesný přehled o tom, jak Monk teď funguje (ostatně nějakou chvíli D3 nehraju) a chápu, že to je dost zásadní. ALE přijde mi trochu jako "malování čerta na zeď" hned říkat, jak to je pro Monka slabý patch (v porovnání třeba s Barbarem), když zmiňují věci jako tyhle:

Exploding Palm -
Current: 220% weapon damage over 3 seconds
1.0.4: 745% weapon damage over 9 seconds

Seven Sided Strike -
The 1.0.4 version of the skill is incredibly potent (we'll save the details for the patch notes).

Wave of Light -
Current: 215% weapon damage as Holy + 45% damage as AoE
1.0.4: 390% weapon damage as Holy + 45% damage as AoE

Wall of Light, Explosive Light, and Pillar of the Ancients damage has also been buffed up by a fair amount.

To mi nepřijde, jako kdyby Monkovi nedali NIC. Minimálně bych to soudil až po odzkoušení.


A u pasivních skills jsem si nevšiml, že by psali, že se do nich rýpají, jak píše TheMates.
Naopak píšou, že OwE - "we're going to let this one ride for now. "
A taky "the Spirit generation bonus granted by The Guardian's Path is going to be increased from 25% to 35%." což je imho buff, jestli teda rozumím významu "buff".


Opakuji, že nevím o jaké změny je teď u Monka největší zájem, ale jen se podivuji nad tím, jak aniž by si to lidi zkusili, tak první reakce jsou často typu "Barbar dostal tohle a tohle a my nic".
D2R FanaZealer lvl 96 (SC SSF, bez runových slov)
Hledá do grálu - už 'jen' Tyraels Might 8-)

Odpovědět

Zpět na „Monk“