Dotaz

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Xkryspin
Wraith
Příspěvky:191
Re: Dotaz

Příspěvek od Xkryspin » 02.08.2012, 13:54 hod.

Co není pravda?
1) Restore kod - například ke klíčence neexistuje. Musíš ji znovu napárovat (pokud funguje) nebo zahodit (baterie má životnost 5-7 let a nedá se vyměnit).
2) SMS protect kromě toho co píšeš, umí i odstranit authenticator (jde to i jinak - s pomocí supportu, ale spousta lidí má s otázkama a vůbec komunikací v AJ trochu problém).
3) Odstranit a napárovat nový auth stažený zdarma do mobilu (a nově nagenerovaný) bez zásahu supportu, mi teda přijde pohodlnější (a hlavně rychlejší).

Corsar
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Corsar#2745

Re: Dotaz

Příspěvek od Corsar » 02.08.2012, 17:10 hod.

Zlobte se na mě nebo ne ale celá tahle šaškárna jsou jen klacky pod nohy lidem, kteří si hru koupili. U WOW to chápu je to čistě online ale u diabla jako single hry je to fakt na palici. Nechápu proč když si nahraju single orig. hru na svůj jiný komp, což je mimochodem legální to po mě chce otáky k mému internetovému učtu apod.
Někdo může namítat, že to je v rámci ochrany učtu, což je blbost. Kdyby hra nebyla spojena s nutností být perma online, nemuseli by se tu řešit tyhle problémy a jim podobné.
Jde tady jen o kšet blizzardu a neschopnost zabezpečit si svůj produkt jinak než svázánim s netem. Ne každý umí tak dobře anglicky aby se pak spojil se supportem a řešil s ním tyhle problémy, který by vůbec nemuseli být.

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Dotaz

Příspěvek od kojot » 02.08.2012, 17:16 hod.

Kdyby lidi aspoň trochu přemýšleli, tak by jim mohlo dojít, že když to po vás chce při zakládání účtu jméno a kontrolní otázku, tak to asi bude mít nějakej důvod. A ten důvod je právě ochrana účtu. Kdyby jste tam nevyplňovali cypoviny, tak nemáte problém. Neříkám, že je to nejlepší systém, ale prostě to tak je, a to že si tam vyplníte blbosti je vaše chyba.
Xkryspin: Tak to se omlouvám, o tomhle jsem nevěděl a už jsem rušil authenticator a obnovoval účet a přitom jsem měl SMS protect a nikde jsem neobjevil možnost tohle zařídit přes ten protect. Ale jsem rád, že to vím. Třeba se to někdy bude hodit.
Obrázek

Xkryspin
Wraith
Příspěvky:191

Re: Dotaz

Příspěvek od Xkryspin » 03.08.2012, 10:34 hod.

Corsar píše:Zlobte se na mě nebo ne ale celá tahle šaškárna jsou jen klacky pod nohy lidem, kteří si hru koupili. U WOW to chápu je to čistě online ale u diabla jako single hry je to fakt na palici. Nechápu proč když si nahraju single orig. hru na svůj jiný komp, což je mimochodem legální to po mě chce otáky k mému internetovému učtu apod.
Někdo může namítat, že to je v rámci ochrany učtu, což je blbost. Kdyby hra nebyla spojena s nutností být perma online, nemuseli by se tu řešit tyhle problémy a jim podobné.
Jde tady jen o kšet blizzardu a neschopnost zabezpečit si svůj produkt jinak než svázánim s netem. Ne každý umí tak dobře anglicky aby se pak spojil se supportem a řešil s ním tyhle problémy, který by vůbec nemuseli být.
A už je to tu po milionté.

1) Dopředu si věděl, že hra bude vyžadovat neustálé on-line připojení. Ber nebo nech. Jak jinak chceš zajistit "on-line" bezpečnost v současné době, než tajné údaje ? (Jména, hesla, atd.?) Samozřejmě existují další možnosti (certifikáty, tokeny, atd... ale to je u hry jako jít s kanonem na mouchu... nehledě na to, že tyhle věci taky nejsou úplně user friendly, a používají se světe div se opět jen jako nastavba pro tajné údaje (jména, hesla)...

2) Kdyby nebylo nutné být perma online, pak by se tu nemusely řešit tyhle problémy a jim podobné, místo toho by se tu řešily mnohem zajímavější problémy spojené s cheatováním, klonováním věcí, asi tak 1000x horším botováním, kolapsem AH, bez public games, atd... atp...

3) Hele ty genie "neschopnost zabezpečit si produkt jinak" - kdyby se to dalo dostatečně bezpečně udělat jinak než navázáním na net, tak by se to používalo. Jenže u počítačového programu - pokud potřebuješ, aby jeho činnost byla nezměnitelná, tak jediný způsob jak toho dosáhnout je v žádném případě ho nedat z ruky (aka "holtsitomusimudělatnasvémserveruavenpustitjenomvysledky").

Celkově: Prostě proto, že nějaké lemro neumí napsat jméno a příjmení, do políčka "jméno" a "příjmení" tak je celý systém špatný... zrušte to. je to asi pro lidi moc složité.

johnyrk
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Dotaz

Příspěvek od johnyrk » 05.08.2012, 21:36 hod.

Fru-fru píše:Stačí když budete mít authentificator a nemusíte "nikdy" "nic" řešit. Když se přihlásím z jiného PC, chce to po mě kód, zadám a jedu...Přijde mi to beztarostné a extrémně pohodlné. Authetificator mám jak app na Androidu. Můžu doporučit a vyvarujete se problémům...
o tom jsem uvažoval, jenže mám HTC desire Z a kluci z HTC se vysrali na podporu systému pro můj typ. takže jsem šel do cyanogenmodu. není špatný, ale nějak tam nechunguje upgrade, respektive upgrade se dělá tak, že dáš telefon do továrního nastavení a pak tam nahraješ novou verzi.
jak ale potom dostanu do telefonu ten samý klíč k tomu softtokenu?

Odpovědět

Zpět na „Obecně“