Natalyas set - Vyplatí se?

DerMahr
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DerMahr#2497
Kontaktovat uživatele:
Natalyas set - Vyplatí se?

Příspěvek od DerMahr » 17.07.2012, 08:56 hod.

Zdravím zkušenější hráče, mám DH na 60 lvl - 1. akt Inferna. I tady na foru shánim věci Natalyas (konkrétně amulet a brnění)
Pročítal jsem si tu názory a například u prodeje N. helmy jsem četl, že je úplnně zbytečná atd.
Proto se ptám, zda se vyplatí shánět dál brnění (Nejnižší Buyout je něco nad 2M) a Amulet (Asi 20 M :) )
Zatím mám bonus z 3 předmětů a jsem docela spokojen. Tak jen chci poradit od někoho, kdo má s DH zkušenosti.

Předem díky.

Případné informace o postavě rád dodám.

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Natalyas set - Vyplatí se?

Příspěvek od AlterEgo » 17.07.2012, 09:23 hod.

Nereknu Ti jak moc se vyplati konkretni kusy toho setu, protoze to zalezi na jejich statech, ale ten bonus za 4 kusy kdy mas regen discipline +2 /1s je na normalni hrani strasne brutalni vyhoda, ze se to vyplati urcite, kdyz to poskladas z nejakych casti, ktere maji aspon prumerne staty.

Co se tyce tech setu celkove, tak se vyplati i 3 casti dobre rollnutych Zunimassa's Journey jak pro wizarda, tak pro doctora a to konkretne chesta, ring + boty.

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Natalyas set - Vyplatí se?

Příspěvek od Rakiii » 17.07.2012, 19:37 hod.

Souhlasím s kolegou výše, ale někde jsem četl, že ten disciple regen bude nerfnutý (nebylo to původně zamýšlené) ,ale 100% to neví asi nikdo. Nicméně s nákupem bych raději počkal (pokud bych měl dát nějakou vyšší částku).
Jinak ty solidnější nat věci jsou cenově dost mimo a je mnohdy lepší koupit kvalitní rare.

Dobré jsou i dobře rolnuté Innas glory + belt (až na tu cenu ..)

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Natalyas set - Vyplatí se?

Příspěvek od AlterEgo » 17.07.2012, 20:21 hod.

Blizzardi prohlasili, ze to prave nemaji v umyslu nerfnout. Nekde to bylo primo v blue postu.

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Natalyas set - Vyplatí se?

Příspěvek od Nekronaut » 18.07.2012, 06:47 hod.

Třeba bude mít konečně nějaký set smysl...

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Natalyas set - Vyplatí se?

Příspěvek od Rakiii » 18.07.2012, 19:23 hod.

@ AlterEgo - i ty naivko ..

werty1
Quill Rat
Příspěvky:24
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:werty1#2932

Re: Natalyas set - Vyplatí se?

Příspěvek od werty1 » 27.07.2012, 13:52 hod.

taky o nata uvazuju. Nevite, jestli kdyz sezenu 2 ringy, tak se mne budou pocitat jako 2 kusy setu? A proc jsou vubec tak drahe, kdyz ostatni kusy setu se daji sehnat za par supu?

Uživatelský avatar
Joshua88CZ
Gorebelly
Příspěvky:263
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ChoseCZE#2100

Re: Natalyas set - Vyplatí se?

Příspěvek od Joshua88CZ » 27.07.2012, 14:06 hod.

werty1 píše:taky o nata uvazuju. Nevite, jestli kdyz sezenu 2 ringy, tak se mne budou pocitat jako 2 kusy setu? A proc jsou vubec tak drahe, kdyz ostatni kusy setu se daji sehnat za par supu?

Pokud je ring v setu jen jeden, tak nedostanes za dva stejne ringy bonus, jako by si nosil 2 casti setu...A pochybuji o tom ze budes moct 2 setove prsteny stejneho typu(nazvu)nasadit, pac u legendary predmetu je omezeni.Plati to jak pro zbrane , tak i pro ringy.
A cena prstenu je dana tim, ze moc nepadaj a ty dobre setove padaj taky v omezenem mnozstvi.
Jinak vseobecne co se cen itemu tyce, tak cim mensi item, tim vetsi cena:P

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Natalyas set - Vyplatí se?

Příspěvek od Nekronaut » 27.07.2012, 14:32 hod.

Přesně, ringy a amulety jsou dražší než zbytek armoru...

Eles
Quill Rat
Příspěvky:8

Re: Natalyas set - Vyplatí se?

Příspěvek od Eles » 30.07.2012, 11:46 hod.

Jak jste si určitě všimli ten Natalya set má 4 věci z 5ti docela průměrných (v základu). Naproti tomu ty bonusy jsou super. Takže pokud chtěj lidi bonus (7cc, 130dex), tak aby to vůbec stálo za to, tak vždycky prsten (ten jediný ze setu docela sám o sobě ujde) + něco k tomu. Proto jsou prsteny ze setu nejvíc využívaný, proto je jich na aukci relativně málo (oproti ostatnímu) a proto jsou příšerně drahý.
Jinak set se podle mě vůbec nevyplatí. Za tu sumu - prsten + cloak + boty/helma (obojí) - všechno pouze v horším provedení, se musí vyvalit tak 30 milionů (jen prsten 25). Ale za tuhle cenu se dá splašit lepší výbava, kterou se pokryjou i ty bonusy 7CC a 130DEX a ještě je šance na +k dispcipline, magic find a další doplňkový věci. A hrotit to kvůli regeneraci dicipline - no nevim. Zkusil jsem, je to fajn (fakt znatelnej rozdíl, stačí pak ten základ 30, i bez preparation), ale když máte 50 s preparation, tak to je taky docela pohoda. 4 věci jsou už navíc šíleně omezující co se týká upgradu výbavy. Takže jedině, kdy je to dobrý, je buď na začátku inferna i s podprůměrnýma kusama kvůli bonusům a nebo s hypotetickýma 150-200 milionů na účtě, za který si koupíte ty části s opravdu dobrýma statistikama. Ale o to v tom dotazu asi nešlo, že? :)

Ingeniere
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Natalyas set - Vyplatí se?

Příspěvek od Ingeniere » 02.08.2012, 12:08 hod.

Jediná použitelná věc je ring. Jinak v tom setu nevidím smysl. Celkově mi přijdou setový věci strašně špatný. Srovnávám teď s D2 ( pamatujete na burizu ? :D) Kolikrát stojí strašně moc jen kvůli tomu, že jsou setový... staty absolutně neodpovídají ceně.

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Natalyas set - Vyplatí se?

Příspěvek od Rakiii » 02.08.2012, 18:21 hod.

V diablu 2 nebyla situace o moc lepší. Nevím co si myslel tou burizou.. ? . Nejde jen o staty samotných setových předmětů, ale též jejich částečných bonusů.

Uživatelský avatar
umiyaki
Fallen Shaman
Příspěvky:72
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Natalyas set - Vyplatí se?

Příspěvek od umiyaki » 06.08.2012, 12:39 hod.

Vlastnil jsem 3 kousky tohoto setu a radeji jsem ho v tom aktualnim silenstvi prodal (helma, prsten, chest armor) za 105M než si kupovat předražené boty. Trojnasobne doplneni discipline je super, ale:
1. hrozí nerf, protože situace pro hráče je výhodnější než před nerfem smoke screenu
2. Ceny jsou šíleně vysoko a za poměrně špatné kousky
3. Pokud koupite spatne kousky, protoze ty dobre jsou neuveritelne predrazene, budete umirat stejne jako pred tim a ke vsemu je uz neprodate.

Sazet vse na jednu kartu se nevyplaci. :-)

Kenjy
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Keny#2282

Re: Natalyas set - Vyplatí se?

Příspěvek od Kenjy » 19.08.2012, 20:01 hod.

Tak já nesouhlasím se negativními ohlasy. Pokud máte na ring, tak hned do toho! Tento set vlastně jako jediný umožňuje hratelnou kombinaci Smoke screenu a Glooma což je neskutečnej boost. Pro představu - já na prsten sice nemám (stále šetřím), takže jsem hrál s tou kuší (která stojí za h*o*no). I s tím jsem si však dával 2. akt v naprosté pohodě. Je to opravdu znát a pokud se vám sežene sehnat kousky, které vám zalepí i trochu vitality a ressistance, tak potom už zbytek equippu můžete sázet na dmg:) :twisted:
Dívám se na svět pohledem sekačky, jež zjistila, že si tráva právě založila odbory...

werty1
Quill Rat
Příspěvky:24
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:werty1#2932

Re: Natalyas set - Vyplatí se?

Příspěvek od werty1 » 19.08.2012, 21:52 hod.

Hlavne ted podle predbeznych informaci budou natha menit a zrusi ten regen a nahradi jej fixnim +20 disc. Pokud to ale dobre chapu, tak ty stare sety a jejich bonusy zustanou, ale uz nepujdou dropnout - jejich cena pujde hodne nahoru. Pokud teda chapu vse spravne.

Kenjy
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Keny#2282

Re: Natalyas set - Vyplatí se?

Příspěvek od Kenjy » 20.08.2012, 15:06 hod.

Já bych se teda Natalya setu taky nejraději zbavil .. ale kombinace Glooma se Smoke screenem je pro mě nesmírně důležitá (Smoke screen je jasná volba proti elitám s x různejma afixama - frost, arcane, jailer atd... nemluvě třeba o užitečnosti u bossů). Gloom se zase hodí na spoustu jiných. Možná by se dalo jedině naboostovat diciplínu na maximum a hrát to tak, ale člověk se musí naučit pak být hodně opatrnejxD

Když se to naháže vše na max, tak to bude 30+10+10+10 = 60 discipline. Jak Gloom, tak i smoke screen jsou za 14 discipline. S gloomem je to podstatně jednodušší protože vydrží déle ale smokescreen se dá poté používat opravdu pouze pro krátkodobé zmizení. Jednoduše z toho pak vyplyne to, že namísto nepotřebnejch věcí z Natalya setu je potřeba navýšit hlavně resisty a pak i vitalitu:).

Dalším mínusem Natalya setu je MF, kterej je na tom setu neskutečně předraženej a normální jedinec ho ani nekoupí ...

Abych to ukončil nějak noblesně, tak si myslím to, že jakmile se přeorientuje na 1.04 a padne první legendary item, který nahradí setovou věc, tak půjde Natalya do háje výměnou za výše zvolený postup:)
Dívám se na svět pohledem sekačky, jež zjistila, že si tráva právě založila odbory...

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Natalyas set - Vyplatí se?

Příspěvek od kojot » 20.08.2012, 15:14 hod.

Já třeba Gloom vůbec nepoužívám. Mám Smoke Screen, Vault, Preparation a Caltrops. Na Vaultu mám runu Acrobatics a používám to víceméně jako Teleport u Wizarda. Na Caltrops mám runu na 45% dmg (a to mi po patchi krásně boostnou :D ) a používám to hlavně proti melee Elitkám v úzkých chodbách a průchodech. Smoke Screen je na ten zbytek.
Obrázek

Kenjy
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Keny#2282

Re: Natalyas set - Vyplatí se?

Příspěvek od Kenjy » 20.08.2012, 16:15 hod.

Gloom má ale i úžasnou estetiku xD ... kdybych měl na sobě Goldskin, tak vypadám jak běhající semafor s kuší (žlutá normálně, zelená při Smoce screenu a při Gloomu pěkně do červena)
Dívám se na svět pohledem sekačky, jež zjistila, že si tráva právě založila odbory...

Uživatelský avatar
orisk93
Wraith
Příspěvky:170
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Natalyas set - Vyplatí se?

Příspěvek od orisk93 » 20.08.2012, 17:43 hod.

Kenjy píše:Gloom má ale i úžasnou estetiku xD ... kdybych měl na sobě Goldskin, tak vypadám jak běhající semafor s kuší (žlutá normálně, zelená při Smoce screenu a při Gloomu pěkně do červena)
hej přesně..

Uživatelský avatar
orisk93
Wraith
Příspěvky:170
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Natalyas set - Vyplatí se?

Příspěvek od orisk93 » 23.08.2012, 12:10 hod.

můžu se zeptat jaké 4 casti equipu je nejlepsi kombinovat? otázka platí pro nathalya set i legacy nathalya set....

a co si o tom myslíte ? podle statu ta nová je o dost lepsi, ale zase ten bonus...

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“