Conqueror Alexandra - Execute Sorceress

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:
Re: Destroyer Alexandra - Execute Sorceress

Příspěvek od Dark_Deamon » 26.07.2012, 16:59 hod.

BliiNky: Pěknej 2.akt, jen mohlo padnout něco použitelnýho. I ten drop od Duriela mohl být o dost lepší, ale taky horší. Asi každej už měl tu čest s hromadou svitků portálu. Třeba se ti v zelených zákoutích a labyrintech džungle podaří najít něco pěkného nebo i skiller, pro tvoji křehulinku, když tak koukám na hodnotu life :-)

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Destroyer Alexandra - Execute Sorceress

Příspěvek od BliiNky » 26.07.2012, 17:25 hod.

Jojo, chudák malá dostala málem insta kill od Duriela :) Holt čarodějka není barbar. A v tom je ta zábava >:D

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Destroyer Alexandra - Execute Sorceress

Příspěvek od Fraxinus » 27.07.2012, 21:22 hod.

Jdeš pěkně kupředu. Já jsem se svým winterfresshem už ve 4. aktu hell. :)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Destroyer Alexandra - Execute Sorceress

Příspěvek od BliiNky » 28.07.2012, 16:10 hod.

Díky :) Doufám, že se od tebe dočkáme dalšího Guardiana. A že postupem času dojedeš i zbytek postav, který máš rozjetý :)

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Destroyer Alexandra - Execute Sorceress

Příspěvek od BliiNky » 31.07.2012, 16:01 hod.

III. Akt Nightmare

Spider Forest (P5)

Pavoučí les je příjemně vlahý. Nehledě na všudypřítomné démony, kteří náš postup jeho útrobami komplikují. Jeden z nich upustil k zemi pozlacenou sošku (Obr.158). Alkor ji dychtivě vyměnil za omlazující lektvar.

Spider Cavern (P5)

Obří arachnidi coby strážci Khalimova Oka (relikvie potřebné ke vstupu do Mephistova chrámu) nás ohrožují svými jedem napuštěnými kusadli. Je proto lepší nechat Raldina vyjednávat magií a zbytek dokončit mou sekyrou.

Zajímavé nálezy: Entrapping Amuket of Craftmanship (Obr.159)

Arachnid Lair (P5)

Průchod druhou z pavoučích jeskyň je méně nebezpečný než prve, zejména dík zkušenostem získaných z boje.

Great Marsch(P5)

Díky Bohu se nevygenerovali žádní Soulové. Duchové, kteří po svých obětech metají blesky, dokáží jediným proudem poslat na onen svět kdejakého dobrodruha. Namísto nich jsme měli tu čest s démonickými netopýry.

Zajímavé nálezy: HEL (Obr.160)

Flayer Jungle (P5)

Několik táborů lidojedů jakoby se spojilo v jeden, aby proti nám vedlo synchronizovaný útok. Boj to byl urputný, zejména díky jejich přesile a mrštnosti, když však bylo dílo dokonáno, nebránilo nám již nic v dalším postupu džunglí.

Flayer Dungeon (P5)

Witchdoctor Endugu, se schovává v labyrintu třetího poschodí podzemních chodeb, avšak nepočítal s tím, že pomocí kouzel jsem schopen vidět skrz stěny. Jeho nalezení bylo dílem okamžiku, přičemž samotná likvidace proběhla v řádu sekund.

Swampy Pit (P5)

Hordy utonulých zombií vylézá z podzemních vod, aby mě a Raldina přijali do světa nemrtvých. Smůla, že všichni do jednoho padli k zemi ještě před tím, než se vůbec dokázali přiblížit.

Zajímavé nálezy: Ruby Jewel of Daring (Obr.161)

Lower Kurast (P8)

Před bojem se Stormtree a jeho přívrženci jsem nastavil nejvyšší možný počet hráčů, aby byl střet pokud možno co nejzajímavější. Jaké zklamání mě čekalo, když jeho tělo vydrželo pouhých pár ran mé očarované sekyry? U stávajícího nastavení pravděpodobně zůstanu.

Zajímavé nálezy: 4 Socket Staff (Obr.162)

Kurast Bazaar (P8)

Objevují se první problémovější protivníci, kterými jsou kantoři. Jejich mrazivý dotek je vzhledem k mým nízkým rezistencím vůči mrazu nepříjemný, stejně jako blesk, který dokáže nadělat poměrně velké škody. O léčení ostatních démonů ani nemluvě. Primární cíle likvidace.

Zajímavé nálezy: IO (Obr.163)

Upper Kurast (P8)

Velké zastoupení mračen hmyzu je příjemným zpestřením cesty ke konci třetího aktu.

The Sewers (P8)

Definitivně nejbolestnější jsou střety s malými nemrtvými bojovníky, kteří se po smrti rozprsknou ve vějíř smrtících kostěných úlomků. O jejich likvidaci se z dálky stará Raldin, já raději pouze přihlížím z povzdálí.

Ruined Temple, Disused Fane, Forgotten Reliquary, Forgotten Temple (P8)

Útlé prostory a přítomnost hadích válečníků jsou aspekty, které činí průchod podzemních svatyň prozatím nejnáročnějším úsekem hry. Právě zde je testována má rychlost a nebýt včasně vypitých fullek, už bych na mém a Raldinově těle bezpochyb hodovali démoni.

Zajímavé nálezy: Bing Sz Wang (Obr.164), LEM (Obr.165)

Travincal (P8)

Councilové jsou neskutečně tvrdým oříškem. Jeden z nich upustil vrhací sekyrku, kterou jsem si v horadrické kostce přetransformoval, a jíž používám k zasazení poslední rány těm nejnebezpečnějším protivníkům (Obr.166)

Zajímavé nálezy: Humongous (Obr.167)

Durance of Hate (P8)

Compelling Orb je zničen, cesta k Mephistovi je volná. Prostory jeho chrámu jsou rozlehlé, stejně jako počet jeho přívrženců je nemalý. Nalezené poklady však za všechnu tu námahu přecijen stojí. Souboj s Mephistem byl poměrně náročný (absence štítu je velice znát), přesto ale dopadl zdárně.

Zajímavé nálezy: DOL (Obr.168), IO (Obr.169), Milabrega´s Orb (Obr.170), Acrobatic Grand Charm of Life (Obr.171)

Mephisto Quest Drop: (Obr.172)

Statistiky na konci třetího aktu: (Obr.173)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Destroyer Alexandra - Execute Sorceress

Příspěvek od Dark_Deamon » 31.07.2012, 18:21 hod.

Pěkný putování a hlavně dost dobrý resisty. Čemu vděčíš za tak vysokej poison resist? Koukám, že nakonec skiller padl. Jen je škoda, že ne pro tebe. Runy sbíráš taky celkem slušný. Myslím, že by ses v Hellforge za Um nezlobil :)

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Destroyer Alexandra - Execute Sorceress

Příspěvek od BliiNky » 31.07.2012, 18:48 hod.

Tak nosim Venom Ward viď. Ale až budou runy tak vyměnim za Gloom - tudíž ta Um by byla super :) Co se skilleru týče tak jsem čuměl, je perfektní, škoda že ne pro mě :(

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Destroyer Alexandra - Execute Sorceress

Příspěvek od Dark_Deamon » 31.07.2012, 18:59 hod.

Skiller je hodně pěknej, to máš pravdu. Koukám na to Gloom a dává to pěkný resisty, FHR a pěkně to zvedne defense. Jen by mě zajímalo, jak pořešíš Cannot be Frozen, pokud teda nepadne Raven Frost? Páč bez toho to bude už v 5.aktu NM pěkná dřina. A o Hell ani nemluvě. Pokud mi teda něco neuniklo...

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Destroyer Alexandra - Execute Sorceress

Příspěvek od BliiNky » 31.07.2012, 20:02 hod.

Raven Frost by se měl pořešit v průběhu 4. a 5. aktu. Při mým stylu hry (vykosit všechny lokace do posledního monstra, P8 kde to jde), mi většinou vždycky alespoň jeden padl. S Inferno sorckou mi v průběhu NM dokonce padly i čtyři :)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Destroyer Alexandra - Execute Sorceress

Příspěvek od Dark_Deamon » 31.07.2012, 20:19 hod.

4x Raven Frost za NM? Tak to zdarec :shock: Já jsem rád, když vůbec někdy vidím unique ring :D Tak hlavně ať ti to klapne, protože jinak by to bylo pěkně na pendrek.

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Destroyer Alexandra - Execute Sorceress

Příspěvek od BliiNky » 31.07.2012, 20:33 hod.

S čím mám teď větší problém je velkej nedostatek fullek, přitom jsou poslední dobou docela potřebný :twisted:

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Destroyer Alexandra - Execute Sorceress

Příspěvek od Fraxinus » 01.08.2012, 06:38 hod.

Šetřit fullkami :P
Jinak na CBF postačí i brnění Iceblink.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Destroyer Alexandra - Execute Sorceress

Příspěvek od BliiNky » 01.08.2012, 23:10 hod.

IV. Akt Nightmare

Vzhledem k tomu, že čtvrtý akt je podstatně kratší a většina monster zde má vysoké rezistence vůči ohni, rozhodl jsem se jej celý projet na P8. Živě si pamatuji, jak náročné to bylo s Inferno sorckou a ani s touto postavou jsem se nevyhnul problémům.

Outer Steppes (P8)

Doom Knighti a Venom Lordi jsou neskutečně tuhými protivníky. Pořídil jsem u Jamelly Lower Resist wandku v naději, že jejich likvidaci o něco usnadní. I tak vyčištění této lokace zabralo něco přes hodinku. Největší hrozbou byl bosspack Venom Lordů v čele s bossem s aurou Conviction. Takhle jsem dopadl, když mě zasáhla jeho Frost nova (Obr.174)

Zajímavé nálezy: Iratha´s Cuff (Obr.175), The Battlebranch (Obr.176), Fletcher´s Grand Charm (Obr.177)

Následujícího dne jsem se v souladu s pravidly vrátil do Lower Kurastu, jelikož mi došly fullky. Pokračovat bez nich v dalším putování se rovná sebevraždě, zejména s tímto charakterem. Během tří runů nejenže jsem opět zaplnil svůj opasek, ale padla mi i LUM (Obr.178), jíž hodlám využít pro RW Smoke. Nejprve však čekám na Dusk Shroud či jiné elitní lehké brnění. Rovněž craft opasku, jenž jsem po delší době vyzkoušel, dopadl přijatelně (Obr.179)

Plains of Despair (P8)

Planiny Zoufalství, či též Izualovy planiny mě překvapily hustou koncentrací monster s nižší rezistencí vůči ohni. Zástupy Maw Fiendů proti nám vrhali mrtvá těla svých druhů, pokud se nám ale povedlo včas uhnout, nenadělaly tyto "projektily" až takovou paseku. Izual se k zemi díky Static Fieldu a Lower Resistu poroučel k zemi rychle (Obr.180), dva skill pointy navíc putují do Warmthu.

City of the Damned (P8)

Město Zatracených okupované Stormcastery přineslo první úlovek, který mě velice potěšil (viz.níže). Když už si člověk po čase zvykne, tak to zabíjení Pit lordů ani tak zdlouhavé nepřijde.

Zajímavé nálezy: War Traveler (Obr.181)

River of Flame (P8)

Podél Ohnivé řeky číhají nejen obří brouci a jejich mláďata, ale především bosspack Abbysknightů v čele s vůdcem, který disponuje imunitami vůči chladu a ohni zároveň. Ty jej činí takřka nesmrtelným. Prohrabal jsem své zásoby nalezených předmětů a nakonec jsem sáhl po unikátním luku Skystrike, který se díky poměrně vysokému bleskovému poškození ukázal být užitečným. (Obr.182)

Zajímavé nálezy: Bloodfist (Obr.183), Hellforge Quest Drop (Obr.184)

Chaos Sanctuary (P8)

Největší výzva čtvrtého aktu. V žádném z koutů svatyně jsem nenarazil na protivníka, jenž by nedisponoval vysokou rezistencí vůči ohni. Zástupy Venom Lordů, Doom Knightů a Oblivion Knightů se zdály být neporazitelné, nakonec jsem se však všemi pěti pečetěmi asi po hodině a půl prolouskal a Pekelného pána náležitě ztrestal. Po krátkém dialogu s Tyraelem jsem vstoupil do portálu, jenž pro mě vyčaroval, a nechal se unášet ve víru barev.

Zajímavé nálezy: Diablo Quest Drop (Obr.185), Storm Circlet Coronet (Obr.186)

Statistiky na konci čtvrtého aktu: (Obr.187)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Destroyer Alexandra - Execute Sorceress

Příspěvek od raisen » 02.08.2012, 06:53 hod.

Hmmm, WT - to je pěkné :-)) Kolik mají MF? A gratuluji k vyčištění Chaos Sanctuary a udolání Diabla na Nightmare :-)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Destroyer Alexandra - Execute Sorceress

Příspěvek od BliiNky » 02.08.2012, 09:30 hod.

Díky, tady je jejich obrázek :) Almost perfect

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Destroyer Alexandra - Execute Sorceress

Příspěvek od Fraxinus » 02.08.2012, 09:41 hod.

Měl by ses poohlédnout po nějakkém pořádném kanónu. Takovej hellslayer nebo Cranium basher prej enchantce nádherně sluší. ;)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Destroyer Alexandra - Execute Sorceress

Příspěvek od BliiNky » 02.08.2012, 09:46 hod.

Primární plán je složit Kingslayera, pakliže budu mít štěstí a najdu Gul. Vengenance výborně doplňuje vymaxované mastery. V opačném případě se bude improvizovat :)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Destroyer Alexandra - Execute Sorceress

Příspěvek od Dark_Deamon » 02.08.2012, 10:45 hod.

BliiNky: Pěkně to řádíš :) Jen koukám...škoda, že nejsi Amazonka :) Hlavně hodně štěstí v 5.aktu. Tam už to je hodně o hubu. Kor ty potvory, který vrhaj oštěpy. Ale co ti budu vykládat...nehraješ to poprvé ;) Hergot, ale zábidím ti. Už tak daleko. Mohli jsme být kousek od sebe a já zas začínám o nuly. To je fakt pech. Hlavně, ať na tom nejsi jak já.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Destroyer Alexandra - Execute Sorceress

Příspěvek od Fraxinus » 02.08.2012, 10:50 hod.

oštěpařky jsou v pohodě. Stačí k nim nastrčit merce. Kvůli bugu ho nikdy netrefí a ty budeš mít volné pole působnosti.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Destroyer Alexandra - Execute Sorceress

Příspěvek od BliiNky » 12.08.2012, 22:38 hod.

Jsem zpět v Praze, zítra podám report ohledně pokračování :twisted:

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“