Follower

Odpovědět
Somos
Quill Rat
Příspěvky:24
Bydliště:Ostrava
Kontaktovat uživatele:
Follower

Příspěvek od Somos » 22.06.2012, 14:24 hod.

Ahoj lidi jakeho byste mi doporučili followera? hraju tanka monka infe 3act jako vydržim už hodne slušne ale dmg schazi ma cenu jet tu kouzelnici nebo spiše templa?

Uživatelský avatar
evilmind
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Bydliště:Praha

Re: Follower

Příspěvek od evilmind » 22.06.2012, 19:58 hod.

Prvnim krokem by melo byt smireni se s tim, ze zadnej follower za tebe nebude davat smysluplnou dmg... :-)

IMHO je lepsi jim naklikat vsechny podpurny skilly, tim ti pomuzou vic. Ja mel templare na nizkejch obtiznostech jako dalsi heal, na inferno jsem ho vymenil za kouzelnici s boostem armor/speed a jejim charmovanim.

Uživatelský avatar
Feenux
Quill Rat
Příspěvky:10
BattleTag:Feenux#2590

Re: Follower

Příspěvek od Feenux » 22.06.2012, 21:23 hod.

Mam to taky tak, s tim, že jsem jí narval prstýnky a neck s MF, sice je to jenom 10%, ale i tak lepší než nic (je to jenom 10%, protože je to redukovaný, ty itemy co má na sobě dávaj asi 40%, možná víc).

Boris
Fallen Shaman
Příspěvky:55
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Cecák#2119

Re: Follower

Příspěvek od Boris » 26.07.2012, 06:23 hod.

co moja enchantreska nafasovala 1600dps 2H mace s 220 int a 180 vita zacala davat celkom slusne prdy tie otravne osicky v A2 da na 1 ranu
urcite sa vyplati viac ako templar ten ako melee hrozne rad umiera

Hamin
Quill Rat
Příspěvky:39
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HaminCZE#2172

Re: Follower

Příspěvek od Hamin » 12.08.2012, 13:22 hod.

Doporučuju enchantresku. Damage není důležitá, stejně bude malá,důležitější je vitalita. Úplně nejdůležitejší je ale amulet a prsteny na magic find. Jako zbran pak doporučuju buď Blade of Prophecy (5% MF) nebo Vizier (4%MF, 4%GF).
Obrázek

Uživatelský avatar
Abbottaker1
Wraith
Příspěvky:194
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Abbott#2937
Kontaktovat uživatele:

Re: Follower

Příspěvek od Abbottaker1 » 12.08.2012, 20:37 hod.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Abbo ... o/15930272

Tady se koukni na moji enchantress, dej ji skilly, co mam ja, dej ji podobny equip, a bude za tebe zabijet priserky v act1 aniz bys clicknul;-)
I v act3 je to ale porad slusna pomoc, a imho pro kazdy meelee char je tahle followerka jasna volba;-)

plechi
Wraith
Příspěvky:106
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Plechi#2633

Re: Follower

Příspěvek od plechi » 12.08.2012, 21:52 hod.

Abbottaker1 píše:http://eu.battle.net/d3/en/profile/Abbo ... o/15930272

Tady se koukni na moji enchantress, dej ji skilly, co mam ja, dej ji podobny equip, a bude za tebe zabijet priserky v act1 aniz bys clicknul;-)
I v act3 je to ale porad slusna pomoc, a imho pro kazdy meelee char je tahle followerka jasna volba;-)
By mě zajímalo, jak funguje více jak 200% CRIT DMG s 0% CRIT CHANCE u tvé Enchanteres...

Jinak Enchanteres může mít s přehledem 10k DPS, buffne 15% ARMOR a 3% IAS a má další dobrý ability ... takže za mě taky jasná volba.
Monk 60lvl - soloed inferno
Plechi#2633 - D3 profile

Uživatelský avatar
Abbottaker1
Wraith
Příspěvky:194
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Abbott#2937
Kontaktovat uživatele:

Re: Follower

Příspěvek od Abbottaker1 » 12.08.2012, 23:36 hod.

plechi píše:
Abbottaker1 píše:http://eu.battle.net/d3/en/profile/Abbo ... o/15930272

Tady se koukni na moji enchantress, dej ji skilly, co mam ja, dej ji podobny equip, a bude za tebe zabijet priserky v act1 aniz bys clicknul;-)
I v act3 je to ale porad slusna pomoc, a imho pro kazdy meelee char je tahle followerka jasna volba;-)
By mě zajímalo, jak funguje více jak 200% CRIT DMG s 0% CRIT CHANCE u tvé Enchanteres...

Jinak Enchanteres může mít s přehledem 10k DPS, buffne 15% ARMOR a 3% IAS a má další dobrý ability ... takže za mě taky jasná volba.
:D :D
...jsem si ani nevsiml, proste jsem ji nahazel nejlevnejsi veci s hodne int a vit a nejakym critem, ale mas pravdu, je to samosebou blbost, zkusim tam dat nejaky crit chance, jestli zbydou goldy nekdy, jsem se pobavil ted docela...
:D :D

Uživatelský avatar
orisk93
Wraith
Příspěvky:170
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Follower

Příspěvek od orisk93 » 13.08.2012, 11:19 hod.

plechi píše: jinak Enchanteres může mít s přehledem 10k DPS, buffne 15% ARMOR a 3% IAS a má další dobrý ability ... takže za mě taky jasná volba.
až 10K DPS? :shock: to ani není možný ne? teda pokud nedáš enchantress topové předměty pro WD/wizarda nebo nejede glass canon...dead enchantress makes 0 DPS...

nevíte jestli followeři mají nějaký crit/crit dmg v základu? asi ne co...

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Follower

Příspěvek od kojot » 13.08.2012, 11:36 hod.

Sundej jim všechny itemy a podívej se do statů, tak zjistíš co mají v základu ;)
Obrázek

plechi
Wraith
Příspěvky:106
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Plechi#2633

Re: Follower

Příspěvek od plechi » 13.08.2012, 12:05 hod.

orisk93 píše:
plechi píše: jinak Enchanteres může mít s přehledem 10k DPS, buffne 15% ARMOR a 3% IAS a má další dobrý ability ... takže za mě taky jasná volba.
až 10K DPS? :shock: to ani není možný ne? teda pokud nedáš enchantress topové předměty pro WD/wizarda nebo nejede glass canon...dead enchantress makes 0 DPS...

nevíte jestli followeři mají nějaký crit/crit dmg v základu? asi ne co...
Moje ench. má přes 5k DPS a má jenom to, co jsem našel s 0% CRIT. Když přídáš lepší itemy s CRIT, IAS, INT a +DMG, tak to dá okolo 10k.

Základ followera je 0% CRIT CHANCE a 50% CRIT DMG.
Monk 60lvl - soloed inferno
Plechi#2633 - D3 profile

Odpovědět

Zpět na „Monk“