Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět

Hlasování: bavi vas diablo3 ?

ano, odohral som viac ako 200 hodin
34
37%
ano, odohral som menej ako 200 hodin
15
16%
nie, odohral som viac ako 200 hodin
30
33%
nie, odohral som menej ako 200 hodin
13
14%
 
Celkem hlasů: 92

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442
Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od lulinak » 16.07.2012, 15:00 hod.

uprimne neresim, jestli nejaka takova "aukce" je provozovana v realu i jinde, jen poukazuji na to, ze zucastnit se tedy obalkove metody, ktera je ale z me neznameho duvodu nazyvana aukci mi prijde zvlastni.
Nicmene pokud fakt, ze neznate aktualni nejvyssi bid, jakozto elementarni promennou kazde aukce, vam prijde naprosto v poradku, tak tedy preji prijemnou "aukci".
Co se tyce prebijeni ceny v posledni minute, to je prave to cele kouzlo kazde aukce, a v ten okamzik se jednak posunuje cas pokazde o dalsi minutu, a druhak je doporuceno v teto fazi urcit minimalni bid at to odsejpa, pokud se nic takoveho nekona je to jen hola fraska, ne aukce.... :-)

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Quetak » 16.07.2012, 15:07 hod.

A ty chceš sedět u aukce když dražíš 20itemů a pořád sledovat jestli tě někdo nepřebil místo toho abys hrál?

Už den sem měl vyhlídnutý pěkný kalhoty na DH, než sem šel včera spát tak byly na 4M a 3h do konce, řekl sem si že za ně dám max 8,5M, bidnul sem je, nakonec lidi zkoušeli přihazovat a vyšplhalo mi to na 5,5M, vyhrál sem je...protože sem za ně byl ochotnej zaplatit nejvíc, jednoduchej princip, průhlednej a férovej...nevim co na tom hledáš za problém, ale líp to fungovat nemohlo abys mohl hrát a nesedět u ah jak trubka a checkovat bidy :)

Uživatelský avatar
Asocial
Wraith
Příspěvky:170

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Asocial » 16.07.2012, 15:11 hod.

opravdu nechapu, proc tu resite drop. Asi jsem hral uplne jiné Diablo 2 nez rada zdejsich prispevatelu. V diablu 2 padalo uplne stejne prd jako tady a prave jen diky vymene predmetu/run/gemu mezi hraci se dalo postupne dostat k top tier itemum. V d3 to jen blizzard usnadnil implementovanim aukce primo do hry, takze uz se nemusi tolik pouzivat externi fora. Vic padaly akorat uniq itemy, ale uprimne ... vetsina z nich stala taky za prd.
Kdo jsi bez miny, hoď kamenem
D3 Armory - WoW Armory

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od lulinak » 16.07.2012, 15:13 hod.

oki, pro me je proste neznamej nejvyssi bid zcela v rozporu s terminem "aukce", tot vse.

Podminky co ma Blizz jsem nestudoval, cili maji asi dva typy aukci, jedna, u ktere se bid ukazuje spravne tak jak to ma byt a druhou, u ktere se prozmenu neukazuje vubec, jen jsi informovan ze mas solit vic, ale nevis kolik, jsou ty predmety spadajici do jedne ci druhe kategorie nejak rozliseny, anebo se to dozvis az v okamziku kdy jak trubka poseste narazis na to ze "vas bid je sice vyssi nez nejvyssi zverejneny bid, ale ...je to malo.... s dlouhym nosem" ?

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Quetak » 16.07.2012, 15:25 hod.

lulinak: Záleží jestli ten kdo je aktuální vítěz zadal jen nutnej bid na přebidování...v případu těch kalhot co jsem psal víš, by to pro mě bylo např. cca 4,4M nebo jestli tam dal svůj cenovej strop jako sem tam dal těch 8,5M. Když by tam bylo 4,4M tak další by mě přebidoval za 4,84M atd(nevim jestli je to 10%,spíš myslim že 5)...ale když sem tam zadal těch 8,5M tak to přihazuje automaticky dokud někdo nenabídne víc než 8,5M.

Jinak tahle skrytá cena...ve výsledku je to stejný jako při normální aukci. Když dva lidi jdou dražit barák, tak vždy už dopředu vědí kolik za něj jsou ochotný maximálně dát (první 1,5M a druhej 1,9M), přetahujou se po padesáti tisících až se ten první dostane na svůj strop 1,5M, ten druhej hodí 1,55M a je to jeho. Stejnej příklad na blizz ah s itemem...item vyvolávačka 50k, příde pán1 a hodí tam ihned to maximum co je za ten item(barák) schopnej dát tj 1,5M, příde pán2 a dá svůj max 1,9M...akuální cena se tak dostane na cca 1,55M a za tu to ten druhej vyhraje pokud nepříde pán3 s maxem 2,2M. Jak sem řikal, je to udělaný tak aby si u toho nemusel sedět a item vždy vyhraješ pokud si za něj ochotnej zaplatit nejvíc ze všech.

Houp
Wraith
Příspěvky:169

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Houp » 16.07.2012, 15:45 hod.

Přijde mi, že se stále z té aukce snažíš udělat aukci jiného typu než je. Tady to nemá fungovat tak, že se pár lidí furt přehazuje a dává o něco vyšší bid. Má to fungovat tak, že ty tam zadáš maximální sumu, kterou jsi ochotný za předmět dát, a po skončení aukce se koukneš, jestli jsi předmět vyhrál a případně kolik ti z bidnutých peněz zbylo, nebo nevyhrál.

A tím odpadne dle tebe otravné přihazování, kdy jsi pokaždé přebidován.

Petkoo5
Fallen Shaman
Příspěvky:57
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Damien#2978

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Petkoo5 » 16.07.2012, 15:50 hod.

Tento system je dobry ak kvoli predajcom. Dam item do aukcie za 100e, niekto da max bid 200e a ked si to pozrie niekto treti, co je ochotny dat za item max 150e, ak uz neprihodi, cize item sa preda za 100e. Teraz, ked max bid nevidi, bude pomaly prihadzovat a skusat, ci neprevysi max bid a tym padom cena itemu stupa, co je dobre pre predavajuceho..

Houp
Wraith
Příspěvky:169

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Houp » 16.07.2012, 17:04 hod.

Petkoo5 píše:Tento system je dobry ak kvoli predajcom. Dam item do aukcie za 100e, niekto da max bid 200e a ked si to pozrie niekto treti, co je ochotny dat za item max 150e, ak uz neprihodi, cize item sa preda za 100e. Teraz, ked max bid nevidi, bude pomaly prihadzovat a skusat, ci neprevysi max bid a tym padom cena itemu stupa, co je dobre pre predavajuceho..
Ono naopak svým způsobem. Kdyby byl viděn maxbid, tak není nic lehčího než se domluvit s kamarádem, který kdyby viděl těch 200e, tak tam kamarád hodí 199e a ono to stoupne na 200e.

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od lulinak » 16.07.2012, 20:46 hod.

asi jo, jen mi prijde, ze obecna filozofie "ztracet cas a energii bidovanim do nejake tajne vyse" by mela byt nahrazena jejim primym zverejnenim a boji o tuto vysi a dal nahoru, protoze pokud se pak stejne vetsinou bojuje od teto urovne dal nahoru, je vsechno co nucene probihalo "pod ni" ztratou casu pro vsechny ucastniky, co byli ochotni klidne bojovat i vejs...

Ale me se dneska koukam koupily rukavice a boty (vse po dvou kusech, bo jsem pro jistotu bidoval pet od kazde :-) tak naposledy zkusim Act II od pulky dal, snad to pomuze

Petkoo5
Fallen Shaman
Příspěvky:57
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Damien#2978

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Petkoo5 » 16.07.2012, 21:42 hod.

Houp píše: Ono naopak svým způsobem. Kdyby byl viděn maxbid, tak není nic lehčího než se domluvit s kamarádem, který kdyby viděl těch 200e, tak tam kamarád hodí 199e a ono to stoupne na 200e.
áno, aj s tým máš pravdu... ten systém nevymyslel blizzard, takto fungujú všetky aukčné servery.. sám používam eBay už veľa rokov a je to takmer dokonale premyslené

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Fru-fru » 17.07.2012, 06:57 hod.

lulinak píše:asi jo, jen mi prijde, ze obecna filozofie "ztracet cas a energii bidovanim do nejake tajne vyse" by mela byt nahrazena jejim primym zverejnenim a boji o tuto vysi a dal nahoru, protoze pokud se pak stejne vetsinou bojuje od teto urovne dal nahoru, je vsechno co nucene probihalo "pod ni" ztratou casu pro vsechny ucastniky, co byli ochotni klidne bojovat i vejs...

Ale me se dneska koukam koupily rukavice a boty (vse po dvou kusech, bo jsem pro jistotu bidoval pet od kazde :-) tak naposledy zkusim Act II od pulky dal, snad to pomuze
Ebay funguje v podstatě stejně a co se týče internetových Ah, je to běžná praxe a dle mě logická.

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od sgtmajfoley » 17.07.2012, 09:03 hod.

http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/4940485950

Typek to pekne napísal :) Najme tú poslednú časť.
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

marian_r
Doom Knight
Příspěvky:416
BattleTag:iAmTehLaw#2891

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od marian_r » 17.07.2012, 14:32 hod.

sgtmajfoley píše:http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/4940485950

Typek to pekne napísal :) Najme tú poslednú časť.
No a mne sa páči viac odpoveď od Rexal... Najmä posledná časť.

KarelZanosvodil
Quill Rat
Příspěvky:28
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:např. Pepa#4687

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od KarelZanosvodil » 18.07.2012, 15:28 hod.

Hlasoval jsem pro NE, protože mě to nebaví :D

Uživatelský avatar
Jersi
Quill Rat
Příspěvky:26
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jersi#2635

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Jersi » 20.07.2012, 20:02 hod.

smurfiik píše:to Jersi: zkus to hrat bez AH a RMAH a mas inferno jak remen :)
no fakt ! tak rekni špičkovým hračům CS ať hrajou na šipkách aby nebyli tak dobří, Swiftymu (wow) at si koupí myš s jedním tlačítkem, a hledač min hraj poslepu.

Rmah nevyužívám, a AH minimalně jelikož nemám čas na hraní takže nemam goldy, ale porad to nic nemění natom že je to moc lehké, hra bez přemýšlení, nekonečná honba za lepším itemem který vlastně nelze nějak využít jen jako usnadnění pro další farmu...

ja to nikomu neberu, jen pišu z čeho jsem zklamán, doufal jsem že si nahradím wow na ktere nemam čas, tím že občas skocim na par hodin na diablo ale jak vidim hlavní smysl se od D2 neliší :)
Odesláno klavesnici pomocí mých prstů

KarelZanosvodil
Quill Rat
Příspěvky:28
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:např. Pepa#4687

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od KarelZanosvodil » 21.07.2012, 09:31 hod.

To právě že docela liší... V Diablu 2 nějakej hlavní smysl byl v D3 zatim neni :)
Hrát to bez AH a RMAH realný je. Ale když je ta hra udělaná pro tyhle dvě věci tak je to docela blbý.
Blizzard si na tomhle prostě jen ozkoušel jak to bude fungovat s aukcí kolik vydělá a teď to budou cpát do všech dalších her...
Prostě komerční mrdka mediální :)

inferius
Quill Rat
Příspěvky:3

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od inferius » 21.07.2012, 16:27 hod.

Ja nevim podle me je D3 snaha o vylepseni dokonaleho. Zjednoduseni, zadny premysleni, na co, hra muze chodit za me a jen sbirat veci. Na co bych tam byl kdyz nemusim premyslet jak si rozvrhnout skillpointy a tak. Za par hodin sem na max levelu a zalezi jen kolik mam prachu abych nakoupil v aukci dobry veci. Co me tam ma nutit dal hrat?

Uživatelský avatar
Mr_Perfect
Gorebelly
Příspěvky:202
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordDeZhul #2115

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Mr_Perfect » 22.07.2012, 15:49 hod.

D2 jsme harvili se dvěma kámošema jak zběsilí a musím říct, že vše, co jsme potřebovali, nám postupně popadalo během několika měsíců, a pak jsme jen čekali, až padne ten, či onen poslední itemek do setíku. D3? Harvíme ho ve stejném složení již 2 měsíce a padlo nám velký lejno! Takže mi tu nikdo netvrďte, že v D2 to padalo stejně, když to není vůbec pravda. D3 Vás prostě a jednoduše nutí prodávat a kupovat věci na AH/RMAh, přesně tak, jak to blizzard zamýšlel. Tahle hra pouze využívá zvučného jména DIABLO ve jménu vysátí co největšího mamonu z lidí. Pokud by se to nejmenovalo Diablo, tak by ta hra upadla v zapomnění hned. Takhle jí to bude trvat ještě rok dva, než přijde Lineage eternal, kterej jí kopne na smetiště dějin. Hrál jsem hodně her, sága Diablo byla jednou z nejvíce oblíbených a ještě rok zpět jsem D2 pařil. To, co blizzard předvedl u D3 mě natolik znechutilo, že jakmile dohraju poslední rozehrané charaktery, tak to mažu. Mezičas si vyplním Guild Wars a těším se na Lineage. Takže ne, D3 mě opravdu nebaví tak, jak jsem čekal, že bude.
Obrázek

lakai
Fallen Shaman
Příspěvky:91

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od lakai » 22.07.2012, 22:21 hod.

Mě se líbí jak blizz před vydáním prohlašoval jak to bude epic a podobně a ono né že to není epic, ale ono je to dokonce opravdu na hranici s propadákem, testoval tu hru vůbec někdo??? Největší mimóza hry jsou pak ty idiotsky prvky převedeny z WoW, a že jich je požehnaně (AH, nemožnost rozdělovat atributy, nízkej lvl cap atd. O itemech a dalších věcech už radši ani mluvit nebudu. Po dohrání na inferno za 1. postavu to sice nemažu, ale zapnu to opravdu jenom pokud příjde nějaká radikální změna, teď se těším na GW2, kterou jsem si před vydáním D3 vůbec neměl v plánu pořizovat...

Uživatelský avatar
Deef
Gorebelly
Příspěvky:221
BattleTag:Deef#2671
Bydliště:Ried im Innkreis
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Deef » 22.07.2012, 23:32 hod.

Debilny drop ( kamosovi dokopy padlo uz asi 7setoviek , mne ani jedna ), maly zoom ( range chary by boli zvyhodnene, nashrat tak by taky range nemali ), malo moznosti vo fitri na AH a pretrvajuce lagy, checkpointy uplne wtf , prejdem cely dungeon na konci zhebnem a bezim znova ( keby sa mi po drbnuti baneru na zem spravil checkpoint ? ) Zatial asi len tieto dovody preco bavi/nebavi 3/7
Uz mi zopar ludi povedalo "Ak ta to nebavi nehraj to" ale ja chcem aby ma to bavilo tak isto ako mnoho dalsich, ale ked niekto nieje uberlucker tak ho nekonecne farmenie nemoze bavit.Nic no pojdem hardcore kym nevyjde pvp patch a pohoda mier.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“