Reakce D3 po case

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Red Eagle
Fallen Shaman
Příspěvky:97
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od Red Eagle » 22.07.2012, 08:34 hod.

fanboyi sa zacinaju prebudzat a chapat ze D3 je fakt kravina. A musim uznat ze je to krasne citanie tato diskusia ;) Najcastejsi argument fanboyov je to ze pride datadisk ktory urcite vsetko zmeni :lol: Co je samozrejme blbost. nezmeni vobec nic. Prida 2 nove postavy 1 novy nudny akt mozno navysi level postavy na 70 a tot vse.Bude to tak isto nudna hra z komixovou grafikou ako je to aj teraz.
Best Games na PC :
1: Rome Total War
2: Diablo 2
3: Jagged Alliance 2
4: Heroes of Might a Magic III.
5: Fifa 11

Uživatelský avatar
Still-Alive
Doom Knight
Příspěvky:548
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:StillAlive#2220
Bydliště:Praha/Vsetín - klasická náplava :)

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od Still-Alive » 22.07.2012, 09:39 hod.

Možná by jsi se měl někdy podívat, jak komixová grafika vypadá :)

Nepehath
Quill Rat
Příspěvky:18
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pilosh#2485

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od Nepehath » 22.07.2012, 11:29 hod.

jako causual hráče mě diablo III baví, nehraju to každý den, zatím jsem v actu 3 nightmare za WD a pořád mi má hra co nabídnout, takže jsem spokojený, co se mi akorát nelíbí je drop, z bossů modřenky, z elitek žluťásky a legendárky, ale většinou s useless staty, jako třeba intelect + strentgh na luku, zatím jediné legendárce, která mi dropla + většinou mi dropujou věci, které jsou pro jiné chary.

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od Garn » 22.07.2012, 11:36 hod.

Já zůstávám fanboyem. ;) Diablo hraju ale méně protože poslední dobou není čas. Ale na LanCraftu jsem pařil HCčko. :P Peace on you.
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
Red Eagle
Fallen Shaman
Příspěvky:97
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od Red Eagle » 22.07.2012, 12:24 hod.

Still-Alive píše:Možná by jsi se měl někdy podívat, jak komixová grafika vypadá :)

Toto je zaujimave :) asi tak 50 ludi tu predo mnou napisalo na D3 kritiku a D3 kritizovalo na nikoho si nezareagoval len na mna zase reagujes :lol:
Asi si moj fanusik :love:
Best Games na PC :
1: Rome Total War
2: Diablo 2
3: Jagged Alliance 2
4: Heroes of Might a Magic III.
5: Fifa 11

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od coyd » 22.07.2012, 12:50 hod.

@Red Eagle: tu grafiku vyrazmne meni filtr viz. muj podpis. Pak uz opravdu nemuzes mluvit o komixu.. (ovsem pouze v pripade ze pouzivas antialiasing jinak to moc nema smysl) Ale to je asi jedno z mala pozitiv na d3 a jeste k tomu neni od blizzu a navic ho sam blizz hrozne odsuzuje :D Myslim ze by meli tomu cloveku spis podekovat
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od Garn » 22.07.2012, 13:14 hod.

Zkouším ten filtr, ten na Betu mi nefungoval, ale tento už jede. Něco se mi na tom filtru líbí, ale něco je fakt blbý, snižuje se třeba čitelnost písma. Na druhou stranu změna té jejich zlato-žluté na sytě oranžovou je dost příjemná pro oči. Uvidíme po delší době. :)
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od coyd » 22.07.2012, 14:18 hod.

jj prvni je takovy trosku sok zvlast pokud jsi tak dlouho hral klasicky ale staci par hodin a uz to nevymenis ver mi :D jinak nevim jestli vis ale jde to prepinat primo ve hre klavesou "pause"
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od Garn » 22.07.2012, 16:36 hod.

Jo vím, ale po hodině jsem si radši stáhnul verzi bez sharpening filteru, protože mi to přijde fakt overkill, moc to zasahuje do UI a kvality písma, kdyby to zasahovalo jen do textur, tak by to bylo dokonalý. :) Šok to ani není, mám základní Diablo a monitor ztmavené, takže jsem si s tím musel zase pohrát, je to ale lepší. :)
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

DURiN
Fallen Shaman
Příspěvky:84

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od DURiN » 22.07.2012, 16:59 hod.

Jáko já to hraju když nemám co jiného hrát i mě to baví. Ale můj dojem je že to celkem blizzard odflaknul hlavně tu mechaniku hry.

Hra je hlavně dělaná na aukci a nic moc mě nepadá. Elitky mohli být lepe udělaný generování tak nevzhledných věcí to je pěst na oko. Hlavně mě fakt štve elitky ala Goladská mateřská lod nahodím štíty -> raději kdyby se střídali resisty než imunita goaldského štítu :D

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od Alfajk » 22.07.2012, 20:21 hod.

dle poctu hracu u "public games" usuzuju,ze to hraje tak maximalne 10% hracu,oproti tomu,kolik jich hralo,kdyz to vyslo

TristanTzara
Fallen Shaman
Příspěvky:86

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od TristanTzara » 22.07.2012, 21:15 hod.

No vida, 2 měsíce od vydání a už i těm největším fanboyům pomalu dochází, že D3 je propadák.

lukas1135
Wraith
Příspěvky:149
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LukasSVK#1365

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od lukas1135 » 22.07.2012, 21:16 hod.

Alfajk píše:dle poctu hracu u "public games" usuzuju,ze to hraje tak maximalne 10% hracu,oproti tomu,kolik jich hralo,kdyz to vyslo
Tieto cisla od brucha ma vzdy vedia pobavit

kulisekcz
Fallen Shaman
Příspěvky:79
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DreadLady#2751
Bydliště:Mohelnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od kulisekcz » 23.07.2012, 12:11 hod.

TristanTzara: Můžete prosím psát už něco taky jiného? Je to furt dokola, pořád to samé... chápu, nebaví vás to, ale prosím, snažně prosím, nespamujte tu forum, nekažte lidem kterým se hra líbí den a zážitek.
Neustálé dělení na jakési funboye a cosi je už taky značně ohrané a neskutečně trapné. Nemáte co říct a proto stále, jako papoušek opakujete, co jste už několikrát psal.
Buď se vám hra nelibí a nehrejte ji anebo si zažádejte oficiálně o vrácení peněz, ale snažně apeluji na přestání spamování fora diabloFANS.cz.

Děkuji.
Naposledy upravil(a) kulisekcz dne 23.07.2012, 15:55 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od Javurek » 23.07.2012, 12:55 hod.

Fanboy jsem, stále to hraju a baví mě to. Nicméně je to pro mě stejně trochu zklamání, pokud s datadiskem nepřekopaj celej systém hry,slávě diabla 2 se to ani nepřiblíží. Jde hlavně o systém dropu, skillů, expení a automatických statů. Ten systém je podle mě dost špatný. Asi měli chlapci co na tom dělali hrát víc d2, aby pochopili proč se to tak dlouho hrálo/hraje. Aby nakonec Torchlight 2 i řpes tu šíleně hnusnou grafiku nebyl lepší .)

pns
Gorebelly
Příspěvky:213

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od pns » 23.07.2012, 13:57 hod.

:lol: pokud nejaky datadi bude, tak urcite nebudou prekopavat system hry, protoze by to nebyl datad, ale d4... blizz heslo, ktere plati od vzniku spolecnoti "gameplay first" tu plati jako v zadne jine hre... a znuvu to napisu, udelat a vydat v dnesni dobe, v dnesni urovni her, takouvouhle s****u, je plivnuti do ksichtu vsem, co se v hrani posunuli alespon o kousek dal, nez jen farmeni jedne casti hry, s 0 sanci pro vas prinosnym dropem (coz je zatim neprekonatelna novinka v hernim prumyslu a zrejme dlouho bude)

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od Quetak » 23.07.2012, 14:29 hod.

Já už se z toho nadšení taky pomalu oklepávám, na wizarda už sem nesáh tak 10dní. Doequipoval sem dh na mf a gf, ale farmit už se mi s nim moc nechce. Založil sem HC barbara ve čtvrtek, už mam lvl58, tak doufám že aspoň ten mi zase nějakou dobu vydrží-než chcípne. Chce to nějaký oživení...a to rychle. PvP by mohlo hráče tak na měsíc zabavit a dát blizzu čas vymyslet co s tim. Upadající počet hráčú je hodně vidět, ve friend listu před měsícem 6-12lidí pořád online, všichni diablo....teď je to většinou 1:1 diablo:wow občas i míň v diablu než ve wowku.

kulisekcz
Fallen Shaman
Příspěvky:79
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DreadLady#2751
Bydliště:Mohelnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od kulisekcz » 23.07.2012, 14:31 hod.

Quetak: Toz Te to chytlo na dve mesice a hral jsi to. Kterou jinou hru jsi hral tak dlouho? Dle myho za 1300 mit dva mesice zabavy je super ;).

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od Quetak » 23.07.2012, 14:40 hod.

kulisekcz: Já sem to nemyslel tak, že mě to vůbec nebaví, ale prostě něco tam chybí. Už to nehraju s takovym nadšením. Teď sem rád, že je tam to HC, zatim mě baví hodně. Za ty peníze je to určitě super zábava na hodně nadprůměrnou dobu. Akorát mě to nestálo 1300, ale asi 5k (kolektorka+prepurchase od blizzu abych mohl hrát od půlnoci :) )

A jinou hru kterou sem hrál takhle dlouho? Stoprocentně mnohokrát dýl sem se nahrál HoMaM3, D1, D2, fallout2 a wowko-200+days played na main postavě :)

kulisekcz
Fallen Shaman
Příspěvky:79
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DreadLady#2751
Bydliště:Mohelnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od kulisekcz » 23.07.2012, 15:09 hod.

Quetak: Aha, tak ja Te blbe pochopil trosku :). Ja jsem asi taky nejakou hru hral dyl / teda pokud nepocitam Magic: The Gathering :)) /, ale za ty prachy jsem dostal vicemene co jsem ocekaval ;).
PS: Dobrej blazen :)))
PPS: Homam jsem asi hral tady dyl, ale pravdepodobne u me vyhrala 4.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“