Ghom Inferno

Diskuze o monstrech, která můžete potkat v herním světě.
ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445
Re: Ghom Inferno

Příspěvek od ReptileSVK » 16.07.2012, 22:14 hod.

no akurat som pri nom a dava si ma jak maleho chlapca a ci slaninu na roste, alebo ako tuniaka s lyzickou. proste ma zabija jedna radost. :OXO

Ersagon
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ersagon#2167

Re: Ghom Inferno

Příspěvek od Ersagon » 17.07.2012, 09:06 hod.

Též mám s Ghomem problém, všude tam naprdí ten svůj smrad a já už pak jen marně pobíhám po mapce, dokud neumřu. Můj max, co jsem mu dal tak je polovina HP dole, ale dál se nedokážu dostat. Zkoušel jsem to i s hráči na public, ale s cizinci se dá těžko domluvit, kort když vám naběhnou do kouře a koukají jak jim HP jdou dolů. Jestli je tu parta lidí, co by ho ráda skolila, tak se rád přidám :) .
P.S. : Jsem 2H Barb

Ersagon
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ersagon#2167

Re: Ghom Inferno

Příspěvek od Ersagon » 17.07.2012, 09:53 hod.

Tak jo lidi, zkusil jsem se podívat na fórko diablo3.com , kde jsem našel lidi, kteří "prodávají" zabití Ghoma a dalších bossíků... vyzkoušel jsem tohoto hráče http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/ ... ?page=1#10 ... za 50k g mi pomohl zabít Ghoma, hrál za DH a tankoval ho v kouři a já se jen koukal ! Nikdy jsem to ještě neviděl :D . Vím, že to není moc čestné si takhle vymlátit cestu, ale když už jste v koncích, tak využijte tohohle člověka :) . Je vstřícný a rád vám pomůže.

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Ghom Inferno

Příspěvek od AlterEgo » 17.07.2012, 09:57 hod.

Vetsi radost bys mel, kdyby sis to zabil sam. Ghom je asi tak jediny mezi bossama, kde je to nejaka vyzva, ale to bude tim, ze (jak uz tu nekdo na foru psal) ma enrage hned od zacatku coz taky moc koser neni.

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Ghom Inferno

Příspěvek od ReptileSVK » 17.07.2012, 10:12 hod.

co som si vsimol tie jeho prdy uberaju cca 800HP za sekundu, takze to staci dorovnat s life regenom a padne jak hruska.

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Ghom Inferno

Příspěvek od Punky » 17.07.2012, 10:17 hod.

nezistoval som kolko to presne ubera, ale cisto len s 1k+ regenom sa to neda ustat pokial by si ho chcel "tankovat"

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Ghom Inferno

Příspěvek od ReptileSVK » 17.07.2012, 10:55 hod.

mas 1000 regen?...i ked asi to bolo 800 za pol sekundy, kedze na inferne to tak vykresluje. Mam zapnute v menu tie cisla.

KaiN
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Ghom Inferno

Příspěvek od KaiN » 17.07.2012, 15:22 hod.

ghoma sem dal s barbem predevcirem, furt me zabijel, pak padlo kladivo s LPH 800, takze LPH celkove 2400, blodthirst + ignore pain (Ignorance is Bliss rune) a sel jak po masle bez overpoweru

EDIT: pokud ho budete chtit nekdo pomoci utankovat, muzu pomoct :roll:

dinan
Quill Rat
Příspěvky:14

Re: Ghom Inferno

Příspěvek od dinan » 18.07.2012, 22:41 hod.

Tak konečně je taky dole za monka. Je to o pohybu, mel jsem jen 584 resist 30k dmg unbuffed.

Commik
Quill Rat
Příspěvky:29
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Commik#2250

Re: Ghom Inferno

Příspěvek od Commik » 19.07.2012, 06:48 hod.

Tak som ho dal za wizarda solo, nakoniec pomohlo life regen 1200 a resisty 900 do všetkého.

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Ghom Inferno

Příspěvek od Punky » 19.07.2012, 07:29 hod.

ReptileSVK píše:mas 1000 regen?
mal som no, ale nestacilo to... tak som prehodil na zbran s nizssim dps ale s vysokim lph a ktomu op a pohoda no

Uživatelský avatar
sayonara
Fallen Shaman
Příspěvky:57
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sayonara#2326

Re: Ghom Inferno

Příspěvek od sayonara » 21.07.2012, 01:39 hod.

v public game je ghom nehratelny, ludia sa rozbehnu po vsetkych stranach, zaprdia celu miestnost a po nejakej tej nadavke sa leavnu a toto je stale dookola...

treba len zapnut trosku rozum a ide to... 1 tank - 1-2-3 dps - mozu byt aj 2 tanky a 2 dps je to na vas. Hned po zacati sa vydate vsetci jednou stranou, tanky utocia a dps stoja hned za nimi (nie 2 metre za nimi!) , proste tak aby ich nevedeli hitnut a killuju, vzdy ked vyprdne poison tak sa posuniete zaňho a killujete dalej, takto sa posuvate stale dookola a v pohodke vsetci prezijete a zabijete ho... dnes 3 krat za sebou sme ho takto dali :idea:
Obrázek

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Ghom Inferno

Příspěvek od Nekronaut » 21.07.2012, 14:27 hod.

Tak z topicu "Belial" mé kroky rychle zamířily sem :lol:

Nějak se mi nedaří skládat mraky k sobě, dostanu ho vždycky tak na třetinu a šmitec...

Co mě ale dostalo je tahle strategie http://www.youtube.com/watch?v=mVe1Tw7SkH4 A pak že se používá u DH jen jeden build :P

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Ghom Inferno

Příspěvek od Grammator » 22.07.2012, 11:01 hod.

jako nic proti ale příjde mi to dost lama :D je to o štěstí aby mu ty hp neslítli až dolu, to připomíná stroboskop, osobně sem viděl daleko líp udělaný melee DH...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
Benedikt
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Benedikt#2443

Re: Ghom Inferno

Příspěvek od Benedikt » 23.07.2012, 23:45 hod.

Hraju za Monka, defensivní build, a stále nejsem schopnej ho zabít. Možná je to nedostatečnou výbavou, mám cca 420 resisty, 53k hp ale jen 10k dmg. V oblaku jsem mrtvej dost rychle a bojím se, že s touhle dmg ho sám nezabiju. Jakou na něj doporučujete taktiku ? Všichni tu píší, že stačí pochopit styl boje, jenže já než se rozkoukám tak ležím upšoukán k smrti. Případně je tu někdo, kdo by si ho chtěl se mnou skusit ? Výhoda oproti Public game je alespoň stejný mateřský jazyk a hlavně ochota se domluvit. Tak moudří starší, poradťe >:D
Obrázek

khalitz
Quill Rat
Příspěvky:4

Re: Ghom Inferno

Příspěvek od khalitz » 24.07.2012, 19:32 hod.

Ghom na infernu me osobne dal take nejvic zabrat se svym wizzem 32K dps 800 all res jsem na nem asi 20x chcipnul. Po prehozeni gearu a buildu jsem se dostal na 1150 all res, kdy sla dmg jeste trochu niz, ale nebylo to nic platny. Nakonec jsem se vyprdnul na defens a vzal build+max dps itemy kdy jsem se vytahnul na nejakych 45K dps a to uz sel dolu. Bylo potreba se ale naucit si ho natahnout pekne ke zdi a pomalinku si ghoma posouvat po okraji mapy. Dalsi vec co je nutna naucit se vychytat moment, kdy ghom vytvari novy poison oblak a v tu chvili na moment skocit do jiz vytvoreneho oblacku cimz usetrite spoustu mista. Diamond skin+teleport na tuto operaci silne doporucuji ponevadz ani s 1100 poison resist se v tom neda dlouho cachtat.

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Ghom Inferno

Příspěvek od Nekronaut » 25.07.2012, 08:01 hod.

khalitz píše: Dalsi vec co je nutna naucit se vychytat moment, kdy ghom vytvari novy poison oblak a v tu chvili na moment skocit do jiz vytvoreneho oblacku cimz usetrite spoustu mista. Diamond skin+teleport na tuto operaci silne doporucuji ponevadz ani s 1100 poison resist se v tom neda dlouho cachtat.
Tak to zní hodně dobře, večer vyzkouším s DH. Jen s tím rozdílem, že místo diamond skin+teleport použiju smokescreen...

khalitz
Quill Rat
Příspěvky:4

Re: Ghom Inferno

Příspěvek od khalitz » 25.07.2012, 19:01 hod.

Nekronaut píše:
khalitz píše: Dalsi vec co je nutna naucit se vychytat moment, kdy ghom vytvari novy poison oblak a v tu chvili na moment skocit do jiz vytvoreneho oblacku cimz usetrite spoustu mista. Diamond skin+teleport na tuto operaci silne doporucuji ponevadz ani s 1100 poison resist se v tom neda dlouho cachtat.
Tak to zní hodně dobře, večer vyzkouším s DH. Jen s tím rozdílem, že místo diamond skin+teleport použiju smokescreen...
Jo jeste jsem zapomel upresnit ze ghoma kitovat tesne na dosah jeho melee range, proste kousicek pred nim couvat tesne pred tim nez se uprdne tak skocit s nejakym defens spellem treba ten smokescreen do uz vytvoreneho poison oblacku a hned ven na ciste misto (treba vaultem) a tak porad dokola. Po zvladnuti teto faze je to vlasne docela lehky a rychly boj ;) tak gl!

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Ghom Inferno

Příspěvek od Nekronaut » 25.07.2012, 22:07 hod.

Tak je po něm. Příští sek bude snad až Rakanoth...

Prostě u Ghoma je to především dobrý výběr místa kam si stoupnout a mezi tím dělat co největší damage to jde. Dostal jsem ho dřív, než zaprděl všechno.

Uživatelský avatar
st.ranger
Gorebelly
Příspěvky:240
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:stranger#2818

Re: Ghom Inferno

Příspěvek od st.ranger » 26.07.2012, 13:43 hod.

Domníval jsem se, jaký úspěch bude porazit Beliala, ale u Gnoma jsem se též zasekl, WD s 14k a 40k HP si nelze moc diktovat, takže jsem to zatím vzdal a rozehrávám za DH. Časem ho dám, ale musím nafarmit nějaké předměty, což samozřejmě při bojkotování aukce není nic jednoduchého.
Decepticon Justice Division
Crusader
Barbarian
Monk
Wizard
Demon Hunter

Achievements: 7780

Odpovědět

Zpět na „Monstra“