Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět

Hlasování: bavi vas diablo3 ?

ano, odohral som viac ako 200 hodin
34
37%
ano, odohral som menej ako 200 hodin
15
16%
nie, odohral som viac ako 200 hodin
30
33%
nie, odohral som menej ako 200 hodin
13
14%
 
Celkem hlasů: 92

Omerta
Fallen Shaman
Příspěvky:52
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Omerta
Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Omerta » 09.07.2012, 14:39 hod.

Si asi retard ne? :D Ať čtu jak čtu nikde nevidim že bych psal že Lo je menší než vex nebo gul...

Dobrá sorry za urážku ale já to tak nemyslel
Naposledy upravil(a) Omerta dne 09.07.2012, 14:41 hod., celkem upraveno 1 x.
Cain: Tell me everything u remember stranger. Every detail.
Tyrael: Falling. Fire.

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Quetak » 09.07.2012, 14:41 hod.

Omerta píše:Si asi retard ne? :D Ať čtu jak čtu nikde nevidim že bych psal že Lo je menší než vex nebo gul...
Toho retarda si nech, napsal si to takovym způsobem jako bych hledal runu někde kde ani padnout nemůže.

Omerta
Fallen Shaman
Příspěvky:52
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Omerta

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Omerta » 09.07.2012, 14:42 hod.

Fakt tě furt nějak nechápu napsal jsem že z countessky může padnout max Lo kde sis co vycucal z prstu to nevim ale já to nijak zvláštnim způsobem na pochopení nepsal.

Edit:
Quetak píše:edit: Ony jsou v D3 RW? kde? To je jak kdybys řikal že s autem metrovou uličkou neprojedeš jako na motorce....to sou mi argumenty...
No tam se právě tak nějak skrývalo to jádro pudla, ty máš to vnímání asi fakt nějaký omezený...
Cain: Tell me everything u remember stranger. Every detail.
Tyrael: Falling. Fire.

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Quetak » 09.07.2012, 14:48 hod.

Omerta píše:Fakt tě furt nějak nechápu napsal jsem že z countessky může padnout max Lo kde sis co vycucal z prstu to nevim ale já to nijak zvláštnim způsobem na pochopení nepsal.
Tak já píšu, že sme farmili Vex, Gul...kde?...tam a tam...lol dyť tam může padnou max Lo a ještě vzácně.

Pak teda já nechápu proč píšeš že tam padá max Lo...k čemu mi ta informace měla sloužit, nechápu já tebe a tvoji argumentaci.
Tohle je k ničemu a akorát tu spamujem topic.

Omerta
Fallen Shaman
Příspěvky:52
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Omerta

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Omerta » 09.07.2012, 14:53 hod.

Prostě si nepochopil že sem tě politoval že na vex/gul potřebuješ celej měsíc proto sem se ptal kde to chodíš farmit no a když byla odpověď že na countessku tak sem nechápal proč zrovna tam když tam může padnout max Lo když máš lokace kde padaj Ber Jah apod. Proto řikám že chápu tvůj přístup k D2. THA END
Cain: Tell me everything u remember stranger. Every detail.
Tyrael: Falling. Fire.

Uživatelský avatar
Weeman
Quill Rat
Příspěvky:31

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Weeman » 09.07.2012, 15:54 hod.

Chlapi kurna, takhle nam to zamknou ... :D Radeji napiste kde farmite. Ja jsem si taky prisadil, ale predtim jsem napsal kde se snazim hamounit. :D

Uživatelský avatar
Zmener
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McZmener#2115
Bydliště:Praha

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Zmener » 09.07.2012, 20:22 hod.

Diablo 3 mě baví a to je pouze kdyz si tak 4x tydne zahraju, projdu si na chvilku 3 akt inferno nebo abych si nekazil naladu tak jdu do 1 nebo 2 aktu. Pevne doufám, že maličko poštelují loot a hlavne staty na itemech. Ono kdyz mi po 2 hodinach prochazeni 1 aktu padne kuse 700 dps se 150 str, tak to uz pak nemam naladu hrat dal.
Obrázek

Omerta
Fallen Shaman
Příspěvky:52
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Omerta

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Omerta » 10.07.2012, 01:33 hod.

Zbynek píše:
Quetak píše:
Omerta píše: K tý první věci. Já jsem tak moc moc moc chtěl hrát Heroes of might and magic 4...5...6...protože trojka byla tak luxusní hra u který sem strávil tisíce hodin, ale nehraju (dle tvýho vyjádření NEMŮŽU), protože prostě HoMaM 4,5,6 stojej za starou bačkoru oproti trojce, ale že bych oblejzal fan fóra HoMaM abych si tam stěžoval jak sou ty pokračování špatný tak to né... a to přesto, že sem si čtyřku a šestku koupil v originále...nainstaloval, zahrál a odložil...
Tak to je mi tě líto kdybys je oblejzal možná bys dostal nazpátek trochu srandy kterou sis zaplatil.
Cain: Tell me everything u remember stranger. Every detail.
Tyrael: Falling. Fire.

Uživatelský avatar
Madus
Wraith
Příspěvky:169

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Madus » 10.07.2012, 08:14 hod.

Tak tak, Quetak mohol si srandovat na forach ... Co uz len moze byt vac zabavne ako srandovat na forach.
/ironyoff
Naco vobec odpisujes chlapcovi co objavil trolling...

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Quetak » 10.07.2012, 09:25 hod.

Omerta píše:Tak to je mi tě líto kdybys je oblejzal možná bys dostal nazpátek trochu srandy kterou sis zaplatil.
Ale copak, po osmi hodinách se ti to rozleželo v hlavě? :wave:

Omerta
Fallen Shaman
Příspěvky:52
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Omerta

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Omerta » 10.07.2012, 09:32 hod.

Quetak píše:
Omerta píše:Tak to je mi tě líto kdybys je oblejzal možná bys dostal nazpátek trochu srandy kterou sis zaplatil.
Ale copak, po osmi hodinách se ti to rozleželo v hlavě? :wave:
Volný překlad: "Nemám co bych ti na to řek proto plácnu první debilní otázku co mě napadne..."
Cain: Tell me everything u remember stranger. Every detail.
Tyrael: Falling. Fire.

Uživatelský avatar
smurfiik
Fallen Shaman
Příspěvky:68
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od smurfiik » 10.07.2012, 09:34 hod.

Flamewar. Flamewar never changes.

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Quetak » 10.07.2012, 09:46 hod.

Baví mě to a pořád, už mám 450h nahráno a stejně se pořád těšim až vypadnu z práce domu :) Momentálně se se snažim abych měl každej char na něco. Wizard bude taková všehochuť -tank/dps/farmář- první postava. Dh na max gold find + aspoň nějakej magic find na farmení goldů v A1/2. Barbara dám na max magic find+co pujde tak gold find na farmení A3 itemů s tim pokřikem nebo co to je, že z monster padaj bonus věci. Z monka si udělám pořádnýho tanka a z WD pořádný dpsko. To než udělám tak mám na dva měsíce o zábavu postaráno.

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od v0kurka » 10.07.2012, 11:50 hod.

Baví a pevně věřím, že datadisk(y) atakují legendárnost dvojky. Mám dojem, že si Blizzard nechal hodně karet v rukávu.

Omerta
Fallen Shaman
Příspěvky:52
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Omerta

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Omerta » 10.07.2012, 11:53 hod.

Spis az moc.
Cain: Tell me everything u remember stranger. Every detail.
Tyrael: Falling. Fire.

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Nekronaut » 10.07.2012, 13:43 hod.

Omerta píše:Spis az moc.
No vypadá to tak...

Trhanec
Wraith
Příspěvky:182
BattleTag:Trhanec#2317

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Trhanec » 10.07.2012, 17:45 hod.

Hra mě už rozhodně nebaví a je mi to i jedno. Jsem tak nějak zaseklej v actu 1 a ani nemám už chut pokračovat, už se to prostě ohrálo. Ale stálo mě to 700 a za ty prachy to stálo, poskytlo to dost zábavy. Nejradši bych ted diablo ale prodal :D Vyjde guild wars 2 za chvíli a nějaký diablo mě už vůbec nebude zajímat.

Masquerade_cz
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Masquerade#2575

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Masquerade_cz » 10.07.2012, 22:29 hod.

Rozhodně ne. Nesedím u této hry deset hodin každý den a zatím tvrdnu v 1. aktu na Infernu a snažím se farmit předměty. Bohužel mě to ani trošku nebaví. Ze hry se vytratila radost z objevování. Legendární předměty nepadají a případně nestojí za nic (marně vzpomínám na Titan Quest, kde jsem je chtěl nosit všechny a ještě měli kulervoucí názvy jako "Diovo kladivo" apod.) Žluté padají hodně, ale jsou k ničemu. Probírám se odpadem a s šancí nula nula nic na něco použitelného. Jednoduše odehraji hodinu, vyházím hromadu s*ač*k a ve hře jsem se neposunul ani o milimetr. Tohle není zábava, kterou bych od hry čekal. Hrát znovu singl? Už mě těžko něco překvapí. Multi? Nikdo s nikým nekomunikuje, rozdíl jen, že potvory mají více životů a nás je víc. Čekal jsem napínavé souboje skupin, doplňování se navzájem... A zatím se každý snaží jen přežít, vůbec mě netankuje jaké kdo používá skilly, hlavně když přežijeme a lootujem. Celá hra postavená na tom, že buď bude teda hráč desítky až stovky hodin jen farmit blbý předměty, protože nějaký skill se vytrácí s tím, že pokud prostě ty životy nemáte, nebo odolnosti, tak vás ani reflexy ptáka "ty-dýt" nezachrání, nebo mu z toho jebne a hru přestane hrát, případně pošle blizzu pár chechtáčků a koupí si na aukci nějaké ty cool předměty, se kterými to inferno teda dohraje. Je to smutný, nechci jen kafrat ne obtížnost, spíš mě mrzí, že ani tak nehraje extra roli sehraná týmová hra a výběr správných skillů, ale equip. Dávám od Diabla ruce pryč, nějaký dobrý čas to byl, ale rozhodně to není dobrá hra a děkuji, ale čtvrtý díl už raději prosím ne!

Tapeworm
Burning Soul
Příspěvky:634
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tapeworm#2172

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Tapeworm » 11.07.2012, 08:35 hod.

Quetak píše:
Omerta píše:Proč bych si nestěžoval na hru kterou jsem hrát chtěl ale zklamala mě tak že to hrát nemůžu? Navíc tu vyjadřuju jen svůj názor.
Nevim kdes ty runy hledal ale můžeš se zeptat třeba tady Tapeworma kolik jich za měsíc našel...
Runy asi nejlíp v A1 ve věži v dark woodu z Councilky, kde jinde. Vchod do dalšího lvlu tý věže bych našel už i poslepu (teleport po směru hodinovejch ručiček a za dalšim rohem mapy je na 95% vchod - btw takhle to funguje snad ve všech D2 dungeonech) ale zabít ji 100x za hodinu mi nepřišlo tak zábavný jako pobít celej akt v D3... to samý minutový baal runy abych dostal 0,5% expů do dalšího lvlu a koukal jak boti lootujou rare ringy/emulety a ty crapy typu Sigons set tam nechávaj...

K tý první věci. Já jsem tak moc moc moc chtěl hrát Heroes of might and magic 4...5...6...protože trojka byla tak luxusní hra u který sem strávil tisíce hodin, ale nehraju (dle tvýho vyjádření NEMŮŽU), protože prostě HoMaM 4,5,6 stojej za starou bačkoru oproti trojce, ale že bych oblejzal fan fóra HoMaM abych si tam stěžoval jak sou ty pokračování špatný tak to né... a to přesto, že sem si čtyřku a šestku koupil v originále...nainstaloval, zahrál a odložil...tak já nevim, mám tam jít taky brečet, že sem vyhodil 1300 za HoMaM6 a nahrál sem asi 10hodin a nebavilo mě to? Poraď...

edit: Marian_r: Tvrdit že D3 není nová hra je nesmysl. Podívej se na mnou zmiňovaný HoMaM, základ stejnej, ale každej díl je nová hra - novej tým vývojářů, nový nápady, jiný představy.
Když už jste mne do vaší výměny názorů zatáhly tak prosim.

1. tohle je diskuse o tom jestli vás baví D3 nebo ne a případně proč.
2. souhlasím runy v D2 by se dali přirovnat ke goldům v D3 "když vynecháme RW"
3. nemůžu souhlasit s tím, že v D2 byly runy problém. Padaly celkem dobře a často stačilo jen vědět jak na to a ideálně hrát ve full game., nebo aspoň s co nejvíce lidmi.

Můj názor a je to opravdu jen můj názor tak se prosím neperte :)
D3 mne baví protože je to něco nového a jelikož mám na hraní málo času tak mi to i celkem dlouho vydrží. Z pohledu dlouhodobého hraní a opakovaného hraní bych řekl, že D2 zatím vede. Uvidíme co přinesou další patche do D3 případně datadisky.
Zatím mám ještě hodně daleko do cíle jsem s WD v prvním aktu na HELL a jak už jsem psal jelikož nepoužívám AH tak to jde pomalinku a já mám ještě málo času, ale pokud se doškrábu někdy na inferno a třeba i zabiju diabla tak nevím jestli budu mít sílu a chuť to jet znovu a dokola třeba i s jinym charem. V D2 jsem tu chuť prostě měl i když nedokážu přesně popsat proč to bylo.

Uživatelský avatar
umiyaki
Fallen Shaman
Příspěvky:72
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od umiyaki » 11.07.2012, 09:06 hod.

Do Hell je to opravdu slusna hra. Protoze jsou predmety neprodejne, padaji vice. Bohuzel na Infernu se najednu z obcasneho hrani stane psycho. Pokud bych hral hodinku denne, tak na slusny drop mam snad 3 tydny a to myslim slusny tak, ze ho lze prodat, ne nosit. Toto samozrejme plati u postavy, ktera se dostala prave do inferna a kazdy EP je pro ni cestou k ripu. Vetsinou se clovek zasekne mezi 1.a 2. aktem. Ja osobne jsem nasel slusnou vybavu pro druhy akt az ve 3. a cestou k diablu. Teprve tam padly veci, ktere by me, pokud bych podobne nemel koupene posunuly z 1. dal.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“