Dps Inferno

Hadry
Fallen Shaman
Příspěvky:73
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Dps Inferno

Příspěvek od Hadry » 08.07.2012, 12:43 hod.

Zdravim,
tak konecne sem se dostal za monka do inferna, ale mam takovej problem, ze celkem casto umiram, a tak se chci zeptat jestli to vubec de hrat toho monka na dmg na solo :D kdyz sem hraval tanka, tak to slo dobre, ale nebavilo mě to, a tak da se teda vubec hrat ten monk jako cistej dmger ?
Moje staty - 5k armor
- 20k dps
- resisty vsechny 250
- dodge 60% (jedu s 2 weaponama)
tak kdyztak poradte prosim co bych mel zvysit a podobne :)
diky
Hadryell

Uživatelský avatar
Smelina
Wraith
Příspěvky:115
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Smelina#2454
Kontaktovat uživatele:

Dps Inferno

Příspěvek od Smelina » 08.07.2012, 12:50 hod.

S tvyma statama to musíš v a1 rozkrajet. S dps asi 21k a 50k hp a duální wieldem a skillama na max dmg jsem delal první akt tak za 2 hodiny.

Hadry
Fallen Shaman
Příspěvky:73
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Dps Inferno

Příspěvek od Hadry » 08.07.2012, 13:27 hod.

Jo sak prvni act neni problem, ale zkousel sem jit do 3. actu za kamosem a dostaval sem IKcka nebo na 2 rany me kropili.

Widder
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Widder#2342

Re: Dps Inferno

Příspěvek od Widder » 08.07.2012, 13:39 hod.

No tak na třetí akt budeš muset přitvrdit armor a resisty,já zatím farmím druhý akt(vše co potkám jde dolů) a ve třetím mám stále problém s některýma elitama,teď jsem vytáhl dmg na 22k tak uvidím zda to půjde líp,jinak pokud jedeš dvě weaponky moc dmg na víc než když máš štít a jednu nezískáš.

Hadry
Fallen Shaman
Příspěvky:73
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Dps Inferno

Příspěvek od Hadry » 08.07.2012, 14:00 hod.

a jaka je vyhoda toho stitu ? jako jasne ze vic vydrzis trochu ale zas stratis dost dodge

Widder
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Widder#2342

Re: Dps Inferno

Příspěvek od Widder » 08.07.2012, 14:54 hod.

Získáš block,armor a navíc resisty,vitalitu,dexteritu(dodge).Prostě si pořídíš štít dle svého výběru a to co získáš převáží to co ztratíš. Vyzkoušej to.

Uživatelský avatar
Smelina
Wraith
Příspěvky:115
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Smelina#2454
Kontaktovat uživatele:

Dps Inferno

Příspěvek od Smelina » 08.07.2012, 15:08 hod.

Primární staty můžeš mít i na zbrani, jde hlavně o boost armoru a resistu.

Uživatelský avatar
evilmind
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Bydliště:Praha

Re: Dps Inferno

Příspěvek od evilmind » 08.07.2012, 17:49 hod.

Hadry píše:a jaka je vyhoda toho stitu ? jako jasne ze vic vydrzis trochu ale zas stratis dost dodge
dodge ztratis jen kdyz jsi mel s DW tu pasivku, coz stejne neni moc chytry, jinak ztratis jen attack speed bonus - ale ten skoro vyrovnas tim, ze stit muze mit velkej crit chance

Uživatelský avatar
Petros
Doom Knight
Příspěvky:511

Re: Dps Inferno

Příspěvek od Petros » 08.07.2012, 18:48 hod.

Myslím si, že kromě resistů a armoru by ti hodně pomohl i loh.
Měl jsem na zbrani kolem 600 (rychlost útoku se po nerfu ias pohybovala okolo dvou za vteřinu) a to mi dovolilo v pohodě hrát jakýkoliv akt bez toho, aniž bych musel mít top gear (26k dps, 30k hp, 7k armor, 800 resisty).
Je ale důležité vybrat správné skilly, protože např. Fists of Thunder s první runou Thunderclap (používal jsem jako primární) dává z loh 150%, 150% a 75% (první, druhý a třetí aoe útok), ale např. Deadly Reach s runou Keen Eye jen 85%, 85% a 75% (a navíc je o dost pomalejší).

Uživatelský avatar
Smelina
Wraith
Příspěvky:115
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Smelina#2454
Kontaktovat uživatele:

Dps Inferno

Příspěvek od Smelina » 08.07.2012, 19:33 hod.

Dá se to hrát fakt různě. Videl jsem monka dohrát solo inferno s rychlym dualem i pomalym 2h. Já osobně jsem to v parte odtankoval az do konce s asi 90k hp a resistama jen asi 600 bez LoH a bez dalších pasivních regenu. Solo jsem došel do 4. aktu, kde uz me 1h a štít unudily k smrti. Farmit ani kupovat novy gear nebudu tak jsem zacal hrát HC a pojedu dvě zbrane co to jen půjde

Hadry
Fallen Shaman
Příspěvky:73
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Dps Inferno

Příspěvek od Hadry » 08.07.2012, 21:19 hod.

No tak build mam takovej build http://eu.battle.net/d3/en/calculator/m ... UXd!cabacc jinak vysvetlete mi prosimvas co je to Loh :D a jak sem cekal v actu 2 prisel celkem dost velkej problem, ze us me valijou jak nic tak nevite co stim nebo jaky itemy treba kupovat ale aby to nebylo nak moc na ukor dmgu.
diky

Zidy
Fallen Shaman
Příspěvky:77
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Zidy#2293

Re: Dps Inferno

Příspěvek od Zidy » 08.07.2012, 21:50 hod.

LOH je life on hit, kdyz mas tolik dmg vyplatilo by se mozna uz i life steal, zvys si resisty a to o dost, 250 je fakt malo, porid si stit, ten ti prida 1000+ armoru+block+ostatni veci, mozna se porozhlidni i po redukci dmg, ja mam asi 27% redukci dmg, 550 resistu a inferno jsem dohral celkem lehce..

Hadry
Fallen Shaman
Příspěvky:73
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Dps Inferno

Příspěvek od Hadry » 08.07.2012, 21:57 hod.

A jakys mel dps a cims ho zvysoval ? ja kdyz mam item na crit tak tam zas neni resist nebo vitalita a vis jak... a nebo jaky dps by mi asi stacilo ?

Uživatelský avatar
Petros
Doom Knight
Příspěvky:511

Re: Dps Inferno

Příspěvek od Petros » 08.07.2012, 21:59 hod.

LoH je Life on Hit (na itemech najdeš jako Each Hit Adds +x Life).
Určitě bych ti doporučil vyměnit mantru za Mantra of Evasion, protože efektivnější je žádný dmg nedostat než řešit jeho následky. :)
Mystic Ally mi na Inferno přišel nepoužitelnej, místo něj bych ti navrhoval třeba Sweeping Wind s runou na zvýšení dmg Blade Storm nebo při vysoké šanci na kritické zásahy Cyclone. Zvlášť runa Cyclone dokáže nadělat solidní paseku, i když má jednu nepříjemnou vlastnost, ráda totiž plaší gobliny. :D
U Lashing Tail Kick bych zvolil runu Sweeping Armada, která ti dost často pomůže z nesnází a dopad na dps je minimální.

Hadry
Fallen Shaman
Příspěvky:73
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Dps Inferno

Příspěvek od Hadry » 08.07.2012, 22:03 hod.

Ok tak diky za rady a vyzkousim teda a napiste mi prosim jenom jaky je minimalni dps a hp u monka na infernu ? :) diky

Hadry
Fallen Shaman
Příspěvky:73
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Dps Inferno

Příspěvek od Hadry » 08.07.2012, 22:09 hod.

a jinak tu mantru sem pouzival kvuli tomu zvysenymu mg resistu protoze toho mam porad strasne malo...

Zidy
Fallen Shaman
Příspěvky:77
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Zidy#2293

Re: Dps Inferno

Příspěvek od Zidy » 09.07.2012, 08:12 hod.

dps nevím, já hrál v partě a byl jsem víceméně tank, měl jsem 10k dps a to není nic moc, hp mě stačilo mít 30k ..

Widder
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Widder#2342

Re: Dps Inferno

Příspěvek od Widder » 09.07.2012, 08:40 hod.

Hadry píše:Ok tak diky za rady a vyzkousim teda a napiste mi prosim jenom jaky je minimalni dps a hp u monka na infernu ? :) diky
Solo inferno skoro bez smrti a bez vynechání elitek jsem dával s 18k dps a 30k hp.
Mne by spíš zajímalo pokud to tu někdo zkoumal,podle čeho se připočítává dps s ofhandu,pokud si nasadím štít který má 920 armor a 140 dex,tak mi zvýší dps mnohem víc než zbraň která má 330 dmg (ta se stejně nepočítá-nebo jo? ) a staty 280 dex,200 str. Pokud mám nasazenou jen jednu zbraň bez ofhandu mám např. dmg 18k,pokud k tomu přidám tuhle,dmg klesne o 1k,pokud přidám štít,tak stoupne o 3k.

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Dps Inferno

Příspěvek od kojot » 09.07.2012, 09:26 hod.

Pokud máš dvě zbraně, tak ti to z nich udělá průměrnou DPS a AS se ti zvýší o 15%. Takže pokud máš jednu zbraň, která má 800DPS a druhou, která má 300DPS, tak je to na nic, ale pokud máš dvě co mají 800DPS a ještě nějaký pěkný staty, tak se to může vyplatit.
Obrázek

Widder
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Widder#2342

Re: Dps Inferno

Příspěvek od Widder » 09.07.2012, 09:47 hod.

Dík,myslel jsem si to,pokud totiž spojím dvě lepší,tak se mi dps zvedne,ale ten propad v armoru,blocku a resistech je dost citelně znát,jak narazím na trochu tvrdší elitky,musím stejně nahodit štít.

Odpovědět

Zpět na „Monk“