Moja cesta za inferno killom diabla

Odpovědět
Fruper
Quill Rat
Příspěvky:36
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Fruper#2148
Bydliště:Rajecké Teplice SR
Moja cesta za inferno killom diabla

Příspěvek od Fruper » 04.07.2012, 14:56 hod.

Tak barbar bol pre mňa už pred vydaním jasná voľba a nesklamal. 28.6. Vytrieskal môj barbar diabla na inferne a tak by som sa s vami podelil o moje postrehy, pocity, ukázal buildy, staty a možno niekomu pomohol. Vždy som chcel barbara s 2h zbraňou takého riadneho drtiča a na nightmare aj hell všetko padalo pod rukami môjho 2h ničiteľa no prišlo...

Infernooooo - akt 1
asi každý cítil tu veľkú zmenu z hellu na inferno a tak prvé čo nasledovalo bolo zmena na 1h + štít a build: http://us.battle.net/d3/en/calculator/b ... Yeb!cZacZb takto som prešiel cely akt 1a 2.6. 2012 butcher solo kill No akt 2 bol moc ťažký tak nastalo farmenie burchera jeden run cca50k + drop itemov našetril som si na lepšiu výbavu a prileteli...

Muchy muchy sprosteee muchy - Akt2
Prvý krát som v akte 2 neprešiel ani par krokov prvé sprosté muchy a bol som dole. Po farmeni butchera som opäť začínal s 1h + štít ale už som sa poučil a zohnal zbraň s LOH 500+ resisty s war cry 500+ beliaha som 9.6. 2012 takto zabil. cely zvedavý som vbehol do aktu 3 no bol to opäť veľký skok a moja túžba po 2h barbarovi stále stúpala tak som farmil Magdu asi 80+ killov a našetril na 2h mace samozrejme som zvysil trosku ressisty a to bolo ono, toto bol ten pravý miešač ;) v tom čase som mal všade atc speed cca + 60% s týmto buildom: http://us.battle.net/d3/en/calculator/b ... YZb!YbacZb nebol žiadny problém na akte2 a rozhodol som sa vstúpiť do...

Vojny ...ničiť more mobov - akt3
hneď na moste mi dali na pr*el a bolo po vojne ;) dlhé štúdie prečo, začo, načo... nič som nevydržal, skúšal som kopu buildov a nič moje ress boli 550-800 a dmg cca 40k armor 8k a 43k hp ale nejako to nešlo /teraz už viem mal som malú crit šancu a dmg taký glas kanón bez dmg ;) /a potom prisiel nerf atc speed patch 1.0.3 a zrazu moja výbava bola dosť naprd.
Prekopal som celu výbavu a stal sa zo mňa barbar na dualy --- "critical drtic" ;)
build : http://us.battle.net/d3/en/calculator/b ... YZb!YZccZb
No a konečne som mohol hrať akt3 a aj som ho prešiel Azmodan neodolal mojmu hnevu 25.6. 2012 A mňa čakala...

Posledná časť cesty za diablom - akt4
Veľké očakávania čo to bude ako to pôjde, ale zmena oproti aktu 3 bola minimálna skoro som ju ani necítil všetci padali na prvý raz aj izual dostal výprask a už ma čakal on!
Môj prvý útok bol so zerg buildom: http://us.battle.net/d3/en/calculator/b ... YZb!YZacZb no bolo to zbytočné obtiažne a mal som iba 2 potiony tak som to v druhej fáze zabalil a prehodil na heal build: http://us.battle.net/d3/en/calculator/b ... YZb!cZcccZ kúpil potiony a sólo kill diabla bol môj na prvý pokus. Hneď som napísal kamosovi wizardovi ktorý ho nemohol dať a už som mal aj coop achiev. 28.6. 2012 Sa stal diablo mojim sluhom a v Tristame mi teraz robi hlavného kuriča a upratuje. ;)

Teraz keď uz je aj diablo podrobený a zničený farmin siegebreakera sólo alebo s kamosom wizardom a hrám si monka aj som si založil HC barbara ;)
Moje momentálne staty:

Obrázek

Obrázek

Môj build: parta s wizardom: http://us.battle.net/d3/en/calculator/b ... YZb!YZccZb
Solo s enchanterkou: http://us.battle.net/d3/en/calculator/b ... YZc!YZccZb
Dúfam že sa niekto niečím inspiroval a možno si niekto zaspomínal "aké to bolo ťažké" pretože teraz sú ceny v AH a RMAH ( predávam tam a niekedy aj kupujem :D ) podstatne nižšie a dobra výbava sa dá zohnať vcelku lacno.

Tak GL a mozmo zahráme spolu ;)

jidas
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jidas#2102

Re: Moja cesta za inferno killom diabla

Příspěvek od jidas » 06.07.2012, 14:46 hod.

Tak nějak jsem postupoval i já. Přechody do ACT2 a ACT3 byl brutál, někdy jsem to chtěl i odinstalovat:) Přechod do ACT4 byla pohoda, není to ani poznat a Diablo není vubec težký. Kdo dá ACT3, musí dát na pohodu i ACT4.

Kuzma
Quill Rat
Příspěvky:45
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuzma#1184

Re: Moja cesta za inferno killom diabla

Příspěvek od Kuzma » 06.07.2012, 15:14 hod.

Jsme uplne inspirovany , priste az neco nebudu moct dat pockam na nerf. Dobra prace a pripojuji gratulaci.

Qwadrax
Gorebelly
Příspěvky:233
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Qwadrax#2596

Re: Moja cesta za inferno killom diabla

Příspěvek od Qwadrax » 07.07.2012, 00:43 hod.

:wave:
Naposledy upravil(a) Qwadrax dne 24.02.2013, 09:00 hod., celkem upraveno 1 x.
http://www.twitch.tv/qwadrax
HC/SC Season/Non-season, PTR testy

Uživatelský avatar
Lorthy
Quill Rat
Příspěvky:20
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lorthy#2413

Re: Moja cesta za inferno killom diabla

Příspěvek od Lorthy » 07.07.2012, 01:35 hod.

Len jedna otázočka, prečo si v Acte 2 farmil Magdu a nie Kulla? Pri Maghde je malá pravdepodobnosť výskytu toľkých packov na Valor stacky.
My Characters:
Barbarian lvl 60 - Inferno Diablo DOWN
Barbarian lvl 53 - Act II Hell HC deceased

Fruper
Quill Rat
Příspěvky:36
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Fruper#2148
Bydliště:Rajecké Teplice SR

Re: Moja cesta za inferno killom diabla

Příspěvek od Fruper » 08.07.2012, 08:49 hod.

Co sa nerfu tyka tak vy som povedal ze mne skor "uskodil ako pomohol" mal som komplet vybavu na atc speed ... A vybavit sa na obo nebolo lacne ani jednoduche ;)

No preco som farmil magdu ani neviem ale mal som to uz tak "vycvicene" port 1 1-3 elut packy na tom malom priestore okolo portu potom prebehnut spat do prvej lokacie - vonku 1-2 packy v dungu 2-3 packy nakoniec posledny port goblin a lokacia pred nim dung 3-5 packov a 1-2 packy pred magdou ja neviem nikdy som nemal problem ;)asi tak ;)

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Moja cesta za inferno killom diabla

Příspěvek od v0kurka » 08.07.2012, 12:30 hod.

čau, gratuluju :) i já jsem s barbarem dal diabla někdy před týdnem. zajímalo by mě, jestli máš přehled, kolik tě tak stál tvůj gear? případně cos dropnul, co nakoupil na AH? momentálně jedu na massdmg a farmím act1 s dvouručkou a 50k damage. ovšem do a2 s tím nemůžu, protože nemám moc rezistů ani vitality, prostě lacinej dmg gear. chtěl bych přejít ideálně na farmení a3, ale obávám se, kolik by mě to mohlo stát.

jako podotázku bych se chtěl zeptat, jestli si myslíš, že jde větší dmg vyvinout s duálkama nebo 2h? ty duálky mě teď lákaj víc no, přece jen nabízej podstatně vyšší crit dmg...

Fruper
Quill Rat
Příspěvky:36
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Fruper#2148
Bydliště:Rajecké Teplice SR

Re: Moja cesta za inferno killom diabla

Příspěvek od Fruper » 09.07.2012, 12:30 hod.

Tazko povedat kolko ta bude stat vybava a ci budes kupivat za eura ci za goldy ;) ja napriklad som predal jednu zbran za 25€ a zato kupil nove itemy a nieco za goldy a zas popredal nieco za eura a pokupil jednoducho menil som ale tazko povedat kolko to stalo mna no teraz su ceny lepsie podstatne tak ... Na akt 3 budes potrebovat ress 700+ so shoutom dmg 25k+ crit 30% + a crit dmg 170%+ s tymto a spravnym buildom by si to mal davat build uz zalezi od tvojho stylu hry ;)

Dualky vs 2H
No tak tu je to jasne... Mam pocit ze v blozarde neodhadli jednu vec a to staty obojrucky nemaju take staty ako ked mas sve jednorucky napr
2h dmg 1400 300str 300 vit 50% crit dmg a soket + 100% crit dmg
1h
Prva 1000 dmg 300str 200 vit 50% crit dmg + 100% crit dmg soket
Druha 1000 dmg 300str 200 vit 50% crit dmg + 100% crit dmg soket
Spolu dmg sa prerata 600str 400vit 100 + 200 crit dmg
rozdiel dmg podobna ale +300str +100vit + 150 crit dmg !!!!! Cize vyskedna dmg je uplne ale uplne inde
Podla mna to v blizarde nedomysleli ... Taky DH ma Off hand barbar nic mali dat nejaky offhand nieco ako bojovy napastnik ku 2H zbraniam alebo im adekvatne zvysist staty ... Inak su 2H nepouzizelne...

Uživatelský avatar
Mmariner
Fallen Shaman
Příspěvky:80
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mmariner#1388

Re: Moja cesta za inferno killom diabla

Příspěvek od Mmariner » 09.07.2012, 21:43 hod.

Hoah Fruper, gratulace! Perfekt napsané, naprosto sto vistihl;)) těší mě informace že act4 snad projdu jak se prosekám trojkou;) a jeden dotaz, ten goblin před magdou je kde? Já na ní taky chodím ale jen nastackuju valor a pak ji killnu.. on je tam venku asi v některé lokaci že;))

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Moja cesta za inferno killom diabla

Příspěvek od v0kurka » 09.07.2012, 23:49 hod.

Mmariner píše:Hoah Fruper, gratulace! Perfekt napsané, naprosto sto vistihl;)) těší mě informace že act4 snad projdu jak se prosekám trojkou;) a jeden dotaz, ten goblin před magdou je kde? Já na ní taky chodím ale jen nastackuju valor a pak ji killnu.. on je tam venku asi v některé lokaci že;))
goblin před magdou se vyskytuje v lokaci kolem portu "road to alcarnus" - spawnuje se tam nějakej skullcrusher či tak nějak.

přešel jsem tedy z 2h na dualky a můžu jen doporučit. mám opravdu jednoduchý a laciný jednoručky (cca 900 dmg a jediná vlastnost je socket => zelenej kámen), trošku jsem aktualizoval gear a mám teď asi 30k hp, 600 rezisty, asi 40% crit chance, asi 250% crit dmg, cca 32k dmg bez bufu, 42k s berserkr rage, asi 50k s full fury a asi 110 s WotB. akorát armor 4500 bez buffů není úplně nejvyšší. na druhou stranu v act1 to nevadí a do dvojky se ještě farmit nehrnu.

zdrafi
Quill Rat
Příspěvky:5

Re: Moja cesta za inferno killom diabla

Příspěvek od zdrafi » 10.07.2012, 07:13 hod.

zdravím všechny hráče,

konečně jsem se dostal k druhé registraci po měsíci :), kdy jsem se dneska ráno rozhodl reagovat na tento thread.

Začnu postupně. Na začátku hry před posledním updatem jsem hrál taky jako Fruper s 2 x zbraní. Po aktu jedna co jsem prošel jednoduše jsem v aktu 2 byl bez šance. Poté přišel akt 2 ve zlehčeném formě, ale furt to není ono. Začal jsem pročítát ruzné stránky a různé světové servery a návody. Došel jsem k tomu, že dva nejmenovaní hráči dovolím si podotknout top hrají stylem u barba 1 x zbran a supr štít. Jaká je to zbraň tedy? No je to 1 x 800 a více LOH. Možná to je jediný kámen úrazu u mé postavy. Zde je krátký seznam co mám nyní na sobě, nebudu to vypisovat do posledního puntíku, ale jenom názorně

barbar level 60
dmg:10 968
HP: 56236
resist: od 820 -890 bez pokřiku
armor: 7600

to je asi popis mého barba mam v nastavení runy dle tvého návodu jenom jsem změnil dvě na pravé tlačítko jsem si dal lavinu a místo runy dvě o které sám Bliz. psal, že nefunguje tak jak má jsem si dal zemětřesení. Jinak vše dle tvého návodu a nemám nárok na akt 3. Vždy se ukáže boss nebo něco koho nedám a nemám vůbec nárok. Při veřejných hrách v aktu 4 jsem zase v pohodě do té doby než přijdou champ. nebo něco podobného :)

Nebudu zde hrát mistra světa i když jím nejsem ani nic podobného, ale jediné co máš lepší ve tvém postavení barbara je ta zbraň tedy obě zbraně. Co jsem se díval, tak stojí kolem 150 mil goldů a nebo směšných 250 Euro. (nikdy bych nedal).

Ale zpět do reálu mám zbraň co dává 175 za zásah a na prstenu 200 což není tvých 1800 najednou. Je možné, že je to právě ono co mi dělá ty problémy, že nemohu poráže ty top champi apod? Na druhou stranu se zde píše nebo píšete, mám kolem 30 K HP. To je z mého pohledu směšné a moc se mi to nezdá.. protože poškození monster v aktu 3 - 4 jsou hrozivé a do toho ty resisty co píšete prostě mi to hlava nebere je možné, že ta zbraň je řešení... ale mě se to moc nezdá k tomu připočtu brnění, které je na velmi nízké úrovni. Když bych počítal změnu co jsem udělal kvůli tobě tak jsem klesl na brnění cca o 3000 předtím jsem měl brnění s pokřikem 11000 k možné o trošku méně.

Takže krátké resumé: určitě jsi dobrý hráč, gratulace k tvému úspěchu ve hře budu dneska celý den battletag je zdrafi#1242, kdyžtak se můžeš ozvat a budu rd za online rady. Předem dííky :)

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Moja cesta za inferno killom diabla

Příspěvek od Yaka » 10.07.2012, 07:44 hod.

Nerad bych se pletl, ale na zbrani by si měl mít 500+ LOH a v socketu bys měl mít 70+% crit dmg kamen. To je kombinace, která se chodí se štítem. Tyhle zbraně (bez čehokoliv ostatního) se dají koupit na AH za 300k s dmg 600-700.

zdrafi
Quill Rat
Příspěvky:5

Re: Moja cesta za inferno killom diabla

Příspěvek od zdrafi » 10.07.2012, 07:47 hod.

no aktuální stav je ted jsem koukal do AH 25M :)

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Moja cesta za inferno killom diabla

Příspěvek od v0kurka » 10.07.2012, 12:02 hod.

zdrafi píše:...
nenech se zmást, s těmi staty, co jsem uvedl výše, hraju jen act1, takže dmg v act3 nebo 4 mi nevadí, tam jsem to hrál o dost jinak. teď to hraju tím stylem, že vybiju celej act1 za méně než dvě hodiny.

nicméně tě upozorňuju, že staty nejsou všechno. totiž občas mi přijde, že skoro důležitější jsou používaný spelly, tak se pochlub s nima :)

dle mého názoru máš zbytečně moc HP, na tankování málo armor a neuvádíš block nebo hp regen. každopádně s 11k dmg to sám nedohraješ, protože na zabití act3 a 4 bossů je potřeba zabít některé do 3 minut - k tomu je třeba cca 15k dmg. po dvoudenních pokusech zabít rakanotha jednoručkou a štítem jsem si prostě vzal lacinou dvouručku (asi 1100 dmg, 60% crit dmg a 800loh jsem koupil za 400k) a s tou jsem následně přešel celej act4 (z asi 11k dmg jsem skočil na 15 a jinak sem žádný skilly neměnil).

zdrafi
Quill Rat
Příspěvky:5

Re: Moja cesta za inferno killom diabla

Příspěvek od zdrafi » 10.07.2012, 15:49 hod.

Jsem ve hře tak jestli schválně někdo z Vás bude tak se mrkněte na mě... info viz nahore.¨¨

jinak štít mam 20 procent blok 3700-4500 no uvidíme kdo co poradí

zdrafi
Quill Rat
Příspěvky:5

Re: Moja cesta za inferno killom diabla

Příspěvek od zdrafi » 10.07.2012, 18:16 hod.

Tak jsem to sehnal, ale i tak jsem dopadl jako sedlák u chlumce :( protože rychlost úderů je 0,98 jsem schopen za úder se léčit 1095 života, ale než vůbec zaútočím belial mě zase udolá.... takže jsem tam kde jsem ... v prd... ale díky no

Fruper
Quill Rat
Příspěvky:36
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Fruper#2148
Bydliště:Rajecké Teplice SR

Re: Moja cesta za inferno killom diabla

Příspěvek od Fruper » 11.07.2012, 08:34 hod.

Zdrafi:
Tak ak si sa rozhodol ist 1H + stit tak potrebujes zbran minimalne 500 LOH ressisty mas super na akt 3 preco ho teda nedavas ?

Ja osobne si myslim ze 
1. chyba damage ... neviem ako si na tom s critikalmi
2. Aku mas blok sancu?
3. Co je iste ze Mas maly LOH

Potrebujes trosku boost postavy
LOH 500+
damage by som si zvysil crit sancou a crit dmg
Lepsiu zbran s LOH 500+ soketom a dmg okolo 800

Alebo moznost 2 ste viac poboostit def staty a chodit iba s nejakym magom alebo DH ako tank... No je to na tebe ;)

Este by si mohol postnut build inak dnes budem v hre tak mozne skusit spolu nieco poskusat ;)

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Moja cesta za inferno killom diabla

Příspěvek od Yaka » 11.07.2012, 10:25 hod.

Dva dny jsem ted koukal do aukce, jsou tam zbraně 600-700DPS s 500+LOH a socketem, do kterého dáš +70% crit dmg za 300-500k a rychlostí 1,0-1,3. Nevím co máš za talenty, ale dej si +5%crit +50% crit dmg na pasivce. Vzhledem k resistům si kup rukavice, na kterejch bude crit a crit dmg + si sežeň hlavu na které bude aspon 4-5% critu kromě ostatních statů.

Pak by ses měl dostat na 15-20% crit chance a 200+-% crit dmg. Resisty ti zůstanou na 600+-.

Máš úplně zbytečně vysoké resisty, life by ti měl stačit okolo 40-45k. Podle toho doplň výbavu, aby ses dostal na výše uvedené staty a neměl by si mít problém.

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Moja cesta za inferno killom diabla

Příspěvek od DeathHero » 11.07.2012, 11:12 hod.

@Fruper jo ty mouchy jsou sileny :lol:
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

zdrafi
Quill Rat
Příspěvky:5

Re: Moja cesta za inferno killom diabla

Příspěvek od zdrafi » 24.07.2012, 18:39 hod.

ahoj tak jsem dal diabla jako malinu i v coop a dneska i sám... nejtežší se k němu dostat a neměl jsem top vybavu řekl bych že je druhy nejlehčí po jedničce

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“