Nápad na štatistický projekt ohľadom farmenia

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět

Hlasování: Čo si o tomto nápade myslíte?

Dobrý nápad.
40
69%
Počkám si na výsledok, aby som mohol hodnotiť.
13
22%
Zlý nápad.
2
3%
Nezaujíma ma to.
3
5%
 
Celkem hlasů: 58

Uživatelský avatar
Jakim
Quill Rat
Příspěvky:18
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jakim#1541
Nápad na štatistický projekt ohľadom farmenia

Příspěvek od Jakim » 05.07.2012, 11:18 hod.

Hodlám sa pustiť do určitého projektu ohľadom Diabla 3 a to vytvoriť štatistiku spawnovania elite packov v jednotlivých oblastiach (zatiaľ iba) 1. aktu inferna, aby som tým zjednodušil hľadanie ideálnej cesty na farmenie pre každého poukázaním na to, ktoré oblasti sú na to najhodnejšie (či už časovo alebo počtom elite packov). Rád by som vedel, čo si o tom myslíte, pretože nechcel by som s niečim takým začínať ak by na tento nápad bola veľmi negatívna odozva.
Pridávam aj anketu, aby som vedel aká bude odozva.

(Moderátori môžte zmeniť názov témy na vhodnejší, mňa nič jednoduchšie nenapadlo.)

Wgod
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Wgod

Re: Nápad na štatistický projekt ohľadom farmenia

Příspěvek od Wgod » 05.07.2012, 14:54 hod.

Nechce se mi zakládat nový topic tak jeden snad zajímavý nápad hodím sem..
Mam eq na pohodové farmení a3, ale i tak zůstávám u tohoto způsobu a tak snad někomu tento wall of text pomůže k dosažení vyžších cílu..

Vezmu to postupně: log in, a2, Q č.8: Soulstone chamber. -> port Black Canyon Mines, oběhnu celou lokaci (2-4 packy), -> Road to Alcarnus (goblin spawn) na půli cestě k maghdě je spawn 1 resp. 2 elite packu. = 4-5 NV buff -> Ancient path (goblin spawn) a hlavní úkol najít v Desolated Sands Vault of the Assassin. Zde se nachází 8-12 Elite packu. Klíč k efektivnímu farmení této lokace je že po dokončení (port do města + logout, nebo jen logout) a opětovném načtení hry se znovu ocitnete ve Vault of The Assassin, čili stačí jen port do města a oběhnutí výše zmíněných lokací k získání 4-5 NV a za použití již otevřeného portu se znovu vrátit do Vault of the Assassin. S mým eq toto kolečno trvá v průměru 12-14 min ( http://imageshack.us/photo/my-images/207/barbaa.jpg/ )
Je z toho min 13 rare itemu (rekord mam 25), také v této instanci zhruba 1 za 3 runy najdete goblina a jednou za cca 10-15 runu 2 gobliny..

Zkuste, uvidíte :)

Na nejasnosti rád odpovím..

poklop789
Quill Rat
Příspěvky:17

Re: Nápad na štatistický projekt ohľadom farmenia

Příspěvek od poklop789 » 06.07.2012, 23:54 hod.

Mas recht kamo, zkousel sem Vault of assassin a nasel sem tam 9 elite packu :D
Nevite jeste nekdo o podobnym miste ve 2. aktu kde byva opravdu hodne elite packu?
Treba v Dahlgur oasis jich taky byva celkem dost, ale zase je to dost velka lokace

Wgod
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Wgod

Re: Nápad na štatistický projekt ohľadom farmenia

Příspěvek od Wgod » 07.07.2012, 08:48 hod.

Další ani zdaleka podobný místo jsem nenašel, ani farma celého aktu se tomu nevyrovná.. jedině pokud bych vyhodil nějaký skill a používal sprint s maraton runou :).. prostě celý akt 2 tě vyjde na 2,5-3 hodiny, tady za 15 min zabiješ min. 8 elit (+5 než dosáhneš 5ti valoru = 13), čili cca 30 elit do hodiny, dle mého ani a3 nenabízí podobnou farmu..

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: Nápad na štatistický projekt ohľadom farmenia

Příspěvek od coyd » 08.07.2012, 17:32 hod.

@Wgod: diky moc za super navod, mel jsem podobe vychytany 1akt ale tomuhle se to nevyrovna uz jenom diky lepsi sanci na drop ilvl63
a hned prvni run jsem mel stesti na 2 gobliny ;) ted to jen dostat do ruky ta to muzu proletet poslepu a tim padem rychleji (hraju s DH)
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Wgod
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Wgod

Re: Nápad na štatistický projekt ohľadom farmenia

Příspěvek od Wgod » 08.07.2012, 19:08 hod.

To jsem rád, zrovna včera mi někdo psal ať mu to ukážu in game, a za jedno kolečko 2x hellion kuše a 1x Rev luk, po id samozřejmě 600-800 dps s*ač ale i tak :)

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: Nápad na štatistický projekt ohľadom farmenia

Příspěvek od coyd » 08.07.2012, 19:23 hod.

Mne se lip hraje osamote respektive pokud bych mel tanka tak klidne ve dvou ale kamos ma wize a to s dh nejde dokupy.. Sam jsem dal i ty zmije s nesmrtelnyma minionama ikdyz to bylo na dyl ale templar to nejak utankuje nebo alespon nachvili zbrzdi kdezto wiz zdrha stejne jako ja xD
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Wgod
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Wgod

Re: Nápad na štatistický projekt ohľadom farmenia

Příspěvek od Wgod » 08.07.2012, 19:53 hod.

Ja to chodim sám... tohle je nejlepší pro barbary a monky, glasscannoni se s tím musí s*át déle

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Nápad na štatistický projekt ohľadom farmenia

Příspěvek od Fru-fru » 09.07.2012, 10:45 hod.

Díky za tip, hned co se vrátím do hry, tak to zkusím..dokud mě to neunudí;-)
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

citizen
Quill Rat
Příspěvky:24
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Nápad na štatistický projekt ohľadom farmenia

Příspěvek od citizen » 10.07.2012, 17:51 hod.

Taky diky za navod. Trosku jsem si to upravil. Hned ze zacatku port do Severs of Caldeum, kde na 100% je champ pack + dost casto byva goblin. Potom Black Canyon Mines, kde na sebe natahnu vsechny packy a najednou je zabiju (Barbarian -> wrath of the berseker -> Earthquake), pak Road to Alcarnus na goblin check a pak k Magde. Ancient path a goblin check. Potom port do Vault of Assasins. No a pokud to pada (to poznate, pokud pada hodne rare a hodne ilvl 63), tak jdu jeste vymlatit Dahglur Oasis, kde byvaji tak 3-4 packy, neprobiham celou oblast, ale tak nejak okolo toho waypointu a zas se snazim na sebe natahnout vsechy packy a najednou zabit.

Wgod
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Wgod

Re: Nápad na štatistický projekt ohľadom farmenia

Příspěvek od Wgod » 11.07.2012, 11:24 hod.

Ancient path chodím po dokončení vaultu, před tím vaultem ty lokace jsou jen na nazbírání valoru, protože drop/min je ve vaultu o tolik větší že z časového hlediska se ty kanály prolézat snad nemá cenu, jen pokud nenazbíráš v minech a alcarnusu aspoň 4 stacky, jinak jsem si z dropu poskládal MF equip, s 5ti valorama mam necelých 300, tak že za runy naplním bágly a to zbírám jen 60+ ilvl předměty, v průměru je to 3x ilvl 63 itemu na run ( znovu, 15 min cca barbar) což ani v A3 prostě nejde...

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Nápad na štatistický projekt ohľadom farmenia

Příspěvek od Reve » 11.07.2012, 13:59 hod.

to nevim jak to delate, ale asi to je tim, ze sem wizard, ale ten run me trva tak 30-40min...asi to bude tim, ze musim proste zdrhat a packy kitovat

Wgod
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Wgod

Re: Nápad na štatistický projekt ohľadom farmenia

Příspěvek od Wgod » 11.07.2012, 15:10 hod.

Ono to spíš bude pro barbary a monky, zbytek se s tím bude muset trochu párat :)

Já osobně mám barbara (600-670 AR, 48k dps, 71K hp)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“