crafting

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353
crafting

Příspěvek od Reve » 03.07.2012, 12:55 hod.

Myslite, ze ma smysl craftit one hand sword..ilvl 62 s 5x magic ? Muze z toho padnout neco slusnyho ?

Jakej muze mit zbran s ilvl 62 max dps ?

diky za odpovedi

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: crafting

Příspěvek od Nekronaut » 03.07.2012, 12:58 hod.

Zbraň to může být velmi dobrá, ale jen teoreticky. Prakticky mi z 20ti craftů nevypadlo nic, co by se dalo prodat dráž než stál samotný crafting :(

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: crafting

Příspěvek od Reve » 03.07.2012, 13:01 hod.

no jde me o to jestli craftit nebo spis pockat az padne nakej ilvl 63 recept....

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: crafting

Příspěvek od Quetak » 03.07.2012, 13:03 hod.

63lvl recepty nejsou, krom pár legendary craftů(Helm of command, Seven sins) se asi craftit nevyplatí, vždycky ti lepší item může dropnout než vycraftíš a než nějakej dobrej vycraftíš tak budeš na mizině.

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: crafting

Příspěvek od kojot » 03.07.2012, 13:05 hod.

Sword s ilvl 62 (conquest sword) teoreticky může mít DPS necelých 950, pokud se nepletu. Museli by se mu však vygenerovat všechny staty perfect.Na vyšší ilvl nejsou recepty a affixy můžou být stejný u ilvl62 i u ilvl63, rozdíl je jenom v základní dmg. Zbraně se moc craftit IMO nevyplatí, protože když to nebude mít DPS, tak je jedno, že tam budou úžasný staty, stejně to bude k ničemu...
Obrázek

Uživatelský avatar
boy
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rolland#2921

Re: crafting

Příspěvek od boy » 03.07.2012, 13:06 hod.

no ja sem si treba vycraftil935 bow 47crit dmg 9atack speed a dira. Bylo to spis stesti pac to byl muj 1. craft co jsem jen tak skousel :)
Obrázek

Deamon Hunter (beta patch 15) DPS 51.08 <DEX 122 >

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: crafting

Příspěvek od Quetak » 03.07.2012, 13:08 hod.

Ještě přidám, že se vyplatí craftit ruce. Zejména recept se 6ti afixama - ale ten je mooooc drahej. Ruce se prodávaj dobře a když na nich procne AS, crit nebo all resist tak je prodáš slušne a za několikanásobek výrobní ceny.

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: crafting

Příspěvek od Nekronaut » 03.07.2012, 13:11 hod.

kojot píše:Zbraně se moc craftit IMO nevyplatí, protože když to nebude mít DPS, tak je jedno, že tam budou úžasný staty, stejně to bude k ničemu...
Což mě tedy s prominutím pěkně s... kolikrát staty jak hovado a DPS furt a furt nizoučké, opravdu k vzteku. Ale dokonale je na tom vidět nevyváženost co se statů na předmětech týče. Jak není DPS, tak je ti všchno ostatní k ničemu. Mělo by to jít nahradit v plné míře i něčím dalším.

Uživatelský avatar
Silblade
Wraith
Příspěvky:134
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Silblade#2187

Re: crafting

Příspěvek od Silblade » 03.07.2012, 15:22 hod.

boy: Tak tohle se mi stává pravidelně. Koupím/najdu novej recept, hned první craft je celkem slušnej a pak bída nad bídu a goldy a suroviny tak hážu oknem. :{
Obrázek

Uživatelský avatar
KaTo
Quill Rat
Příspěvky:37
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: crafting

Příspěvek od KaTo » 03.07.2012, 15:25 hod.

Casual hráč poznamenává: "Cože, vy jste už někde dropli recept?! Luckeři! Za celou dobu hraní mám leda kozí nohu :green: do ponnyho lvlu! Ale zase ji mám 2x :lol: :lol: "

Uživatelský avatar
Mysterious Stranger
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stranger#2311
Bydliště:somewhere between Tristram and Silent Hill

Re: crafting

Příspěvek od Mysterious Stranger » 03.07.2012, 19:00 hod.

Skúšal som to. Zakúpil som si plánik z aukcie za 150k a následne farmoval suroviny a craftil. 29 subtle essence a 59 000 gold na jeden šup (ostatné suroviny nespomínam, tome of secrets sa váľajú všade a tears tiež pribúdajú veľmi rýchlo). Vyrobil som 12 conquest swordov (fine t.j. 5 random properties) a všetky boli použiteľné asi ako dáždnik v púšti. Moja rada- kašli na to. Na hell 3-4 act a inferne 1. act (obe sú ľahko zvládnuteľné) dropneš omnoho lepšiu zbraň. A zároveň to bude trvať kratšie- nafarmiť skoro 60k g a 29 essencií zaberie celkom dosť času. Ja som takto premárnil 864k goldov plus surky- za tie prachy som si mohol kúpiť zbraň nad 700 dps z aukcie. Buď trpezlivý a radšej farmi itemy.

Houp
Wraith
Příspěvky:169

Re: crafting

Příspěvek od Houp » 03.07.2012, 20:58 hod.

Nekronaut píše:Jak není DPS, tak je ti všchno ostatní k ničemu. Mělo by to jít nahradit v plné míře i něčím dalším.
Nesouhlasím, dle mě je to velká lež. Jak jsem se dostal na lvl 60, tak jsem si koupil luk 700DPS za 5 000 bez dexterity. Pak jsem si koupil později luk 1050 DPS, dexterity +50 a .. kleslo mi výsledné DPS o pár tisíc, takže jsem se vrátil ke starému luku. Holt +100 critical damage nějaké to DPS nahradí.

Už by do aukce dodělali porovnání těch třech atributů, jestliže si koupím nějaký předmět. Takhle nevím, co koupit.

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: crafting

Příspěvek od Nekronaut » 03.07.2012, 21:33 hod.

Tak s nějakým critem už se tak nějak počítá, ale co dalšího? Už nic.

To porovnání by bylo opravdu supr...

Houp
Wraith
Příspěvky:169

Re: crafting

Příspěvek od Houp » 03.07.2012, 21:43 hod.

S dmg zamíchá základní dmg (s bonusem), critical, primární skill, attack speed, chance to critical + případně bonus na skill.

Navíc někdy je lepší míň ubírat a víc vydržet, takže tě může zajímat strength, inteligence, vitality, +%life, resistance..

Nevím v čem bylo v tomhle D2 jiné. Jasně, většina teď kouká nejdřív na dmg, pak na primární skill, pak na další věci, ale nemyslím si, že je to jediná správná cesta (a jestli je to vůbec správná cesta)

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: crafting

Příspěvek od kojot » 03.07.2012, 22:06 hod.

Je plno calculatoru na netu, pokud potřebujete porovnávat...
btw. Už do 2 témat tady na fóru jsem dával odkaz na můj DPS calculator v excelu. Nefunguje na dualky, pokud ovšem vám jde jenom o porovnání 2 zbraní, tak se i tak dá použít: http://ulozto.cz/xPm2xhK/dps-xlsx
Obrázek

lakai
Fallen Shaman
Příspěvky:91

Re: crafting

Příspěvek od lakai » 03.07.2012, 22:13 hod.

On v D3 opravdu někdo crafti něco jinyho než gemy? Ale to snad ne :lol:

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: crafting

Příspěvek od Rakiii » 03.07.2012, 22:27 hod.

@ lakai - možná se budeš divit , ale kraftí velká spousta lidí ...
Nicméně zbraně se moc nevyplatí, dokud nebudou lepší recepty (snad další patch(e), datadisky)

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: crafting

Příspěvek od sklb » 03.07.2012, 23:44 hod.

Co by sa nekraftilo, rukavice maju celkom dobru sancu byt dobre.
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: crafting

Příspěvek od ReptileSVK » 04.07.2012, 05:25 hod.

zbrane sa neoplati craftit. Oplatia sa rukavice, shoulders, wirsts, topanky a opasok. ale aj tak to musia byt exalted fine, alebo exalted grand recepty, lebo tie co casto padaju maju len +4 random properties co je malo. Mne este fine, alebo grand nespadol a to mam 230 hodin za sebou.

Uživatelský avatar
Drooz3R
Quill Rat
Příspěvky:28
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Drooz3R#2872

Re: crafting

Příspěvek od Drooz3R » 04.07.2012, 06:22 hod.

No já bych kraftil rád, ale recpty nepadaj (odehráno asi 140h) a prachy na nákup nejsou protoze vyexpit toho reatardu haedriga bylo drazsi nez uplatit Izuala aby stipnul diablovi roh.
ObrázekObrázek

Odpovědět

Zpět na „Obecně“