Stížnosti

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Tyrion
Quill Rat
Příspěvky:19
Re: Stížnosti

Příspěvek od Tyrion » 29.06.2012, 10:13 hod.

kulisekcz píše:Já se vám "haterům" zvysoka směju :). Hledáte na hře to špatný a sami sebe přesvedčujete, že je to tak zlý, jak si myslíte. Teď určitě litujete peněz za hru, litujete času, který jeste u hry strávili, litujete ženských, který vám utekly, zatímco jste hráli, podle vás, tak strasně špatnou hru.
Je vám zle z toho, jak si to ostatní užívají... OMG, jste k smíchu.
Přestaňte "hatovat" zde, tady nic nespravíte, "hatujte" na ofic.foru, dejte jim feedback...ne zde, tady nic nezměníte, jen budete k smíchu ;).
Bye
ak dobre vidim tato tema sa vola stiznosti , takze neviem co ine si tu cakal tiez ked prides k neurologovi nerozpravas svoje problemy s penisom ...
navyse hru som si riadne zaplatil , respektive kazdy produkt co si clovek kupi ma pravo vyjadrit svoju nespokojnost , to ze to pise clovek zrovna tu neznamena ze nedaval feedback aj na blizz fore , takze jedine k smiechu si tu jedine ty ,
na hru clovek cakal 12 rokov a po x nasobnych prekladoch vydania som od nej cakal ovela ovela viac to ze ty mas male naroky je uz tvoj problem
Naposledy upravil(a) Tyrion dne 29.06.2012, 10:19 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Silblade
Wraith
Příspěvky:134
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Silblade#2187

Re: Stížnosti

Příspěvek od Silblade » 29.06.2012, 10:19 hod.

Já nevím, ale tohle už mi přijde jako topic tragédů, nezlobte se na mě. Je to snad už desátej topic na tohle téma a furt se přidává další, jak u zaostalejch, furt dokola to stejný a ti stejní. Jako ok beru, hra se vám nelíbí, každej na to má svůj názor, tohle fail, tamto je fail. Jednou přečíst tu kritiku ještě zvládnu, ale třikrát to stejný od stejnýho člověka??? Mg, to je jak vesnický babky, co se sejdou na rohu ulice "ahh, tady ráno mě štíplo", "to je toho, co moje reuma", "bolí mě voko", "já si ráno pos*ala punčochy"...
Kdyby se mi nějaká hra nelíbila, tak co udělám je to, že ji nehraju, tečka, maximálně si jednou monstrózně ulevím na forku a jdu od toho a nemelu ty stejný ho*na jak seklej gramofon...
Obrázek

marian_r
Doom Knight
Příspěvky:416
BattleTag:iAmTehLaw#2891

Re: Stížnosti

Příspěvek od marian_r » 29.06.2012, 11:10 hod.

smurfiik píše:rolling on the floor laughing.. ale "mao" je co? :)

Rolling
On the
Floor
Laughing
My
Ass
Off

http://www.urbandictionary.com/define.php?term=roflmao

pns
Gorebelly
Příspěvky:213

Re: Stížnosti

Příspěvek od pns » 29.06.2012, 12:22 hod.

jeste sem napisu jednu takovou poucku, pro zdejsi funboye :)

"kdo hraje mmo casualne je debil, ale kdo nehraje singlplayerovky casualne je jeste vetsi"

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Stížnosti

Příspěvek od kojot » 29.06.2012, 12:39 hod.

To je teda moudro, to fakt hledím... btw Co je funboy?
Obrázek

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Stížnosti

Příspěvek od Quetak » 29.06.2012, 12:41 hod.

kojot píše:To je teda moudro, to fakt hledím... btw Co je funboy?
To je každej kdo je legrační a je s nim sranda :D

Uživatelský avatar
Red Eagle
Fallen Shaman
Příspěvky:97
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Stížnosti

Příspěvek od Red Eagle » 29.06.2012, 13:20 hod.

:lol: ja za to nemozem ale tato tema a diskusia sa mi fakt uprimne paci :)) fakt super citanie.Precital som si tu prispevky ludi u ktorych je vidiet ze su to skutocni fanusikovia Diabla na rozdiel od fanboys a preto ich mrzi ze D3 je epic fail.
uz len cakam kedy sa tu objavi zase nejaky snobsky kreten bez zmyslu pre humor ktory tuto temu zamkne a odovodni to nejakym trapnym ,,tazko intelektualnym,, a neverohodnym blábolom typu : ,,LOCK, lebo tu aj tak placate blbosti jeden cez druheho,,
Best Games na PC :
1: Rome Total War
2: Diablo 2
3: Jagged Alliance 2
4: Heroes of Might a Magic III.
5: Fifa 11

kulisekcz
Fallen Shaman
Příspěvky:79
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DreadLady#2751
Bydliště:Mohelnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnosti

Příspěvek od kulisekcz » 29.06.2012, 14:00 hod.

Red Eagle: Nazývat me "kidem" je hodně mimo mísu ;). Nevíš o kom píšeš a už tu hážeš moudra...ale na druhou stranu, od tebe bych nic jinýho nečekal.
Plechi: A ty si prosím uvědom, že podobných brečících topiců je tu spousta. Když jste holt zakomplexovaní, že se vám to nelibí, to už není můj problém. Dyžtak brečte do polštáře, ale toto už je unavující.
Loki: Nemyslím, že by to byl OT. Vlákno se jmenuje stížnosti - proč bych si nemohl stěžovat na zdejší ne moc povedené rádoby hatery?
A k tomu zda se mi hra libi ci ne... mam taky sve vyhrady, samozrejme, ale nejsem jak zdejsi, kteri si musi hnedka vylit sve srdecko...
Na zbytek asi reagovat nebudu...jen me opravdu prekvapuje, kam jsou nekteri schopni v ramci internetove "anonymity" zajit...

Uživatelský avatar
Fugassssssss
Quill Rat
Příspěvky:36
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:WUB WUB WUBSTEP

Re: Stížnosti

Příspěvek od Fugassssssss » 29.06.2012, 16:20 hod.

Mě trochu na d3 mrzí, že tam sice jsou elementy (lightning, poison, ...), ale jsou uplně bezvýznamný. Mohli si s timto víc vyhrát.

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:825
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Stížnosti

Příspěvek od Slw » 29.06.2012, 17:24 hod.

Silblade píše: Kdyby se mi nějaká hra nelíbila, tak co udělám je to, že ji nehraju, tečka, maximálně si jednou monstrózně ulevím na forku a jdu od toho a nemelu ty stejný ho*na jak seklej gramofon...
jo takhle sem to i udělal :) i když spoustu věcí zkousnosnout nemohu, přeci jen hra má pár světlých chvilek :) dám tomu čas - škoda teď trávit čas u pc, v zimě možná bude lepší rozpoložení ;)
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

TristanTzara
Fallen Shaman
Příspěvky:86

Re: Stížnosti

Příspěvek od TristanTzara » 29.06.2012, 18:54 hod.

Silblade píše:Já nevím, ale tohle už mi přijde jako topic tragédů, nezlobte se na mě. Je to snad už desátej topic na tohle téma a furt se přidává další, jak u zaostalejch, furt dokola to stejný a ti stejní. Jako ok beru, hra se vám nelíbí, každej na to má svůj názor, tohle fail, tamto je fail. Jednou přečíst tu kritiku ještě zvládnu, ale třikrát to stejný od stejnýho člověka??? Mg, to je jak vesnický babky, co se sejdou na rohu ulice "ahh, tady ráno mě štíplo", "to je toho, co moje reuma", "bolí mě voko", "já si ráno pos*ala punčochy"...
Kdyby se mi nějaká hra nelíbila, tak co udělám je to, že ji nehraju, tečka, maximálně si jednou monstrózně ulevím na forku a jdu od toho a nemelu ty stejný ho*na jak seklej gramofon...
A on tě někdo nutí to číst? :shock:
Tenhle topic má název stížnosti, tak nechápu proč sem lezeš, cos čekal že tady bude?
Hrozně oceňuju, žes nám sem napsal, co bys dělal ty v případě, že by se ti hra nelíbila :D , ale holt se budeš muset smířit s tím, že lidé jsou různí a ne vždycky se chovaj tak, jak by se tobě zamlouvalo.
A nech si od někoho vysvětlit, co znamená slovo hater, používáš ho tady málem v každý druhý větě a evidentně vůbec nechápeš jeho význam.
Napovím ti - hater není člověk, kterej si hru koupí za 1300 korun a když s ní není spokojen, tak jí podrobí na diskusním foru kritice.

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: Stížnosti

Příspěvek od coyd » 30.06.2012, 01:10 hod.

1. rozpita, cartoon grafika (diky bohu a sikovnemu cloveku za sharpness filtr jinak bych uz asi prisel o zrak a misto toho mi ted prijde ze se divam na diablo 4 opravdu neuveritelne jak dokazal blizz zprasit svou vlastni praci - vice se rozepisovat nehodlam jelikoz nechci upadnout v nemilost zdejsimu tymu polobohu kteri davaji ruce pryc od vseho co neni 100% offic blizz certified :-) kdo chce najde si sam)
2. lagy,lagy a zase lagy (opravdu to neni mym kompem)
3. nekdy silene zmeny z patche na patch (viz. ghom na inferno)
4. jednim dechem vsak dodam ze mne hra bavi ;-)
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Uživatelský avatar
Silblade
Wraith
Příspěvky:134
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Silblade#2187

Re: Stížnosti

Příspěvek od Silblade » 30.06.2012, 10:01 hod.

TristanTzara: Najdi mi mistře v tom příspěvku jediný slovo "hater", pak poučuj.;-)
Obrázek

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnosti

Příspěvek od Garn » 30.06.2012, 12:32 hod.

@coyd: FYI, Sharpness filter je "official Blizzard hated" a.k.a. psali, že za ten filtr můžeš dostat ban na account. Za blbý kecy na adresu polobohů na tomto fóru taky nemusíš být. Nejsme Blizzard, nepotřebujeme velké množství lidí, bez tebe se obejdeme. ;)
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: Stížnosti

Příspěvek od coyd » 30.06.2012, 16:53 hod.

@Garn co nadelam no.. ban mi hrozi ze vsech stran ale me to tak proste bavi vic ;) respektive pokud by mi ho zakazali tak bych se docela rozmyslel zda hrat.. ano kvuli takove "blbosti".. nechci byt jako treba konzumenti od apple kteri berou s otevrenou naruci a usty uplne vse co se jim rekne a podstrci ze je super :)
stejne tak blizz lidem podsouva svoji prisernou patlanici z mne neznameho duvodu (asi pozdeji chystaji velky graficky update ktery bude prave spocivat v rozkryti one mazanice :D jinak opravdu nechapu)
btw nevsim jsem si ze bych psal neco proti vam leda ze beres jako urazku prirovnani "polobuh"
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Stížnosti

Příspěvek od sklb » 30.06.2012, 18:19 hod.

Garn píše: Za blbý kecy na adresu polobohů na tomto fóru taky nemusíš být. Nejsme Blizzard, nepotřebujeme velké množství lidí, bez tebe se obejdeme. ;)
Obrázek
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Uživatelský avatar
Lucifer
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kalousek#nereknu

Re: Stížnosti

Příspěvek od Lucifer » 30.06.2012, 18:56 hod.

DarkD3 je pro mne nutnost, souhlasim s COYDem - navic se nema kdo co proti tomu jakkoliv ohrazovat. Do kodu hry to nijak nezasahuje, to same bych dosahl smrdlanim se s ovladacema grafiky, kdyz na to prijde. A taky nepochopim - u vsech certu - PROC!!! museli takhle neskutecne zprasit vlastni (dobre odvedenou) praci naprosto debilnim postprocesem.

jinak co vadi - to co ostatnim:

- trapny nesmyslny levelcap
- trapny nesmyslny drop (umyslne aby RMAH)
- nuda
- zjednoduseni
- nuda
- lagy
- nuda
- nesmyslne herni postavy
- nuda
- primitivni bossove vs. prehnane elite packy
- nuda
Obrázek

Uživatelský avatar
Zbynek
Quill Rat
Příspěvky:14

Re: Stížnosti

Příspěvek od Zbynek » 30.06.2012, 22:14 hod.

Red Eagle píše::lol: ja za to nemozem ale tato tema a diskusia sa mi fakt uprimne paci :)) fakt super citanie.Precital som si tu prispevky ludi u ktorych je vidiet ze su to skutocni fanusikovia Diabla na rozdiel od fanboys a preto ich mrzi ze D3 je epic fail.
uz len cakam kedy sa tu objavi zase nejaky snobsky kreten bez zmyslu pre humor ktory tuto temu zamkne a odovodni to nejakym trapnym ,,tazko intelektualnym,, a neverohodnym blábolom typu : ,,LOCK, lebo tu aj tak placate blbosti jeden cez druheho,,




+1 tlieskam ti,presne si to vystihol a napísal. A k tvojej poslednej vete s tou súhlasim a len dodám že ja tu síce chodím len málo ale nemohol som si nevšimnút aký doslova k*etén tu maju funkciu admin. javurek a garn to su fakt pacienti. Skoda ze takych debilov nestretnem aj v reale stačilo by pár faciek a naučili by sa slušnosti..Takým ludom by mali dat ban aj na internetove pripojenie aj na rodny list. Javurek a garn to su taky naši anonym hrdinovia cez Pc..
No a teraz k téme. Za mínus u D3 považujem nízky max level Za plus zase príbeh. kto vie či bude PvP na niekolkých Diablo fan stránkach aj zahraničných som sa dnes bavil s ludmi o tomto a dozvedel som sa že PvP asi nebude nakoniec aj ine veci :roll:

messer19
Quill Rat
Příspěvky:32

Re: Stížnosti

Příspěvek od messer19 » 30.06.2012, 22:27 hod.

A ja som si myslel, ze sa to tu hemzi len samimi fanboys, zatialco na EU battle.net forum, 90% kritika. Bohuzial sa taktiez musim pridat ku kritike. System odmenovania je absolutne nedotiahnuty. Clovek je odkazany na nenormalnu nahodu, aby mohol progresovat v inferne. Absolutna zavislost na geare. "Bez penez na AH nelez". Ja som mal to stastie ze mi padol amulet, ktory som strelil za 5 mega a mohol som sa trosku nabuffovat, lebo inak by som nemal ani na Act II. Teraz zase len farma a dufat, ze cosi vylezie. To sa v D2 nestalo, gear bol dolezity, alebo rovnako dolezite boli rozdelene skill pointy.

Proste, maju este co robit, uz na tych hotfixoch je vidiet, ze si sa mi uvedomuju, ze ten system je zly. Ale ja som ochotny cakat, aj ked je tazke odpustit im, ze vypustili betu a tak skazili celu sagu.

noef
Quill Rat
Příspěvky:27
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Stížnosti

Příspěvek od noef » 30.06.2012, 22:37 hod.

Garn píše:@coyd: FYI, Sharpness filter je "official Blizzard hated" a.k.a. psali, že za ten filtr můžeš dostat ban na account. ...
mozna ze ho nemaji radi, ale nevypada to, ze se banuje/bude banovat - https://twitter.com/Angryrobotics/statu ... 3740686336

osobne jsem ho nezkusil, ale nebranil bych se vice nastavenim v oblasti grafiky - napr. prave vypnuti rozmazani, "classic" barvy atp.

Zamčeno

Zpět na „Obecně“