Stížnosti

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Arnold
Gorebelly
Příspěvky:306
Stížnosti

Příspěvek od Arnold » 28.06.2012, 11:38 hod.

Pište sem veškeré stížnosti, co na Diablo 3 máte, klidně jakkoli absurdní. Začnu -

Stěžuju si, že s kouzelnicí nemůžu portit jako v Diablu 2 :-)

Adams158
Quill Rat
Příspěvky:25

Re: Stížnosti

Příspěvek od Adams158 » 28.06.2012, 11:44 hod.

nemožnost založit vlastní kanál na chatu a ty eventy ve hře ?? naprosto suchý

Omerta
Fallen Shaman
Příspěvky:52
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Omerta

Re: Stížnosti

Příspěvek od Omerta » 28.06.2012, 12:08 hod.

1) Při prvním spuštění mne vůbec neoslovilo menu, čekal jsem to takový trochu majestátnější než že mi stojí barbar v poli...šok
2) Sem se hned dozvěděl že to jde jen ve 4... šok kor když je 5 chärů
3) Sem se dozvěděl že nerozděluju skilly ani stat points...šok
4) Umřel cain... isht
5) Celý je to o sbírání goldů... Mega isht nebo kupování za realný prachy... extra isht
6) těšil jsem se na peklo místo toho bylo nebe... Mno nic
7)těšil jsem se na PvP... nic
8) těšil jsem se na sbírání legendárních setovejch předmětů a různejch blbinek na kraftění a nic z toho. Sbíraj se jen rary ze kterejch se pak dělaj materiály na kraftění nebo se daj použít, na rozdíl od těch setovejch a legendary který stojej za strarou belu.
9) nejsou runy, runová slova přesto padaj bílý věci který jsou tam valstně jen tak aby se neřeklo, bordel okolo prostě hrůza.
10) Whimsyshire... tak to je fakt vrchol. Fakt sem si nekoupil D3 abych zabijel ve světe teletubies.
11) 60lvl... Tak tohle je jeden z hlavních důvodů proč to celý stojí za prd. Neni ladder nic, na 60 je každej hned, pak už nzbývá nic jinýho než farmit gold popřípadě equip ale to by musel mít člověk kliku aby něco našel. Celej den sbírat rary když pak všechny stojej za prd je nuda...
12) je to nuda
13) je to o penězích
14) neni to pro fandy diabla ale pro masy co dia nikdy nehrály
15)frenzy jednou rukou...
Cain: Tell me everything u remember stranger. Every detail.
Tyrael: Falling. Fire.

Samariel
Fallen Shaman
Příspěvky:69

Re: Stížnosti

Příspěvek od Samariel » 28.06.2012, 12:08 hod.

Dementne vyreseny chat do PM.Pokazde musim najet mysi na cloveka a dat send message nebo enter a vypsat jmeno.U kazde normalni hry to bylo tak ze komu si psal naposled toho jmeno bylo vyplneno popripade pomoci sipek si vybral jmeno jine.Pokud se to da nejak jinak obejit abych nemusel v prubehu chatu davat ruku na mys budu vdecny za radu a stiznost smazu.

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Stížnosti

Příspěvek od Nekronaut » 28.06.2012, 12:26 hod.

Omerta píše: 8) těšil jsem se na sbírání legendárních setovejch předmětů a různejch blbinek na kraftění a nic z toho. Sbíraj se jen rary ze kterejch se pak dělaj materiály na kraftění nebo se daj použít, na rozdíl od těch setovejch a legendary který stojej za strarou belu.
11) 60lvl... Tak tohle je jeden z hlavních důvodů proč to celý stojí za prd. Neni ladder nic, na 60 je každej hned, pak už nzbývá nic jinýho než farmit gold popřípadě equip ale to by musel mít člověk kliku aby něco našel. Celej den sbírat rary když pak všechny stojej za prd je nuda...

Se spoustou věcí se vyrovnávám dobře, ale tyhle dva body mi fakt hodně vadí. Ta tuna rarů totálně k ničemu mě ničí. Furt plná truhla a to je tady fakt velká. Většinu času se jen probírám truhlou a inventářem s cílem najít co nejhorší věci na crafting či prodej vendorovi. Asi to začnu všechno rovnou rozbíjet a už vidím, že mi zrovna padne něco cenného a já si toho nevšimnu :D

Omerta
Fallen Shaman
Příspěvky:52
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Omerta

Re: Stížnosti

Příspěvek od Omerta » 28.06.2012, 12:42 hod.

Hm protože v 1.03 máš garantovanou šanci na dropnutí raru s 5NV stackama ale zhoršenou šanci na to dropnout něco pořádnýho. K těm itemum neni vztah všechno random navíc všechny chary jednou prostě hlavní stat, vitalitu, all res crit dmg ias no prostě každá třída to samý, casteři nejedou FCR ale jedou stejně jako melee IAS a critical strike na kouzlech to sem fakt neviděl snad nikde tak co to je.
Nejsou tu ždáný zajímavý vlastnosti jako ctc nějaký kouzlo nebo kletbu. Jenom chance to chill, imobilize, stun a já nevim co který vlastně ve finále stejně dělaj to samý...
Cain: Tell me everything u remember stranger. Every detail.
Tyrael: Falling. Fire.

Freezac
Quill Rat
Příspěvky:48
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Freezac

Stížnosti

Příspěvek od Freezac » 28.06.2012, 12:44 hod.

Samariel píše:Dementne vyreseny chat do PM.Pokazde musim najet mysi na cloveka a dat send message nebo enter a vypsat jmeno.U kazde normalni hry to bylo tak ze komu si psal naposled toho jmeno bylo vyplneno popripade pomoci sipek si vybral jmeno jine.Pokud se to da nejak jinak obejit abych nemusel v prubehu chatu davat ruku na mys budu vdecny za radu a stiznost smazu.
Je to stejny jako ve wowku zmáčkni R a tabem měníš mezi těma se kterejma píšeš.

Uživatelský avatar
LizardWizard
Wraith
Příspěvky:113
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Papin#2195

Re: Stížnosti

Příspěvek od LizardWizard » 28.06.2012, 13:12 hod.

prestoze me ta hra bavi, tak nize uvedene veci jim teda nedaruju:
1) tragicky kratky ctvrty akt, zadne eventy ve ctvrtem aktu
2) oziveni Izuala... uz jen cekam az v datadisku ozivi Deckarda Caina :D
3) achievmenty nejsou rozdeleny podle classu (napr. achiv za smrt azmodana za barba, dalsi za to same za wizarda atp..) to je skoda
4) za nektere eventy achievmenty jsou, za jine nikoliv...(jako WTF?)
5)aktovi bossove delaji v kazde obtiznosti TO SAME, nemaji zadne nove schopnosti!
6)nekteri bossove jsou az zbytecne jednodussi (ghom, magda)
7) treti akt az prilis pripomina paty akt v Diablu II
8) pokud chcete dobre itemy, musite setrit na aukci, kde jsou arcizidovske ceny
9) nerikam ze je to kratke, ale mohlo to byt precijen o neco delsi...nektere dungeony jsou prilis kratke, jine zase zdlouhave
10) rozfazovani bossu... proste jak ve wow..dostanete bosse na urcite procento hp a on zacne delat urcitou vec, misto aby vse delal nahodne, to by bylo zajimavejsi...

presto prezevsechno me to porad bavi... :) asi proto ze to hraje fakt hodne pratel :)

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Stížnosti

Příspěvek od Nekronaut » 28.06.2012, 13:37 hod.

LizardWizard píše: 7) treti akt az prilis pripomina paty akt v Diablu II
1.akt je jako 1.akt, druhý akt je jako 2.+3.akt, třetí akt je jako 5.akt a 4.akt je jen protipól 4.aktu z D2 ;-)

Uživatelský avatar
buton
Quill Rat
Příspěvky:48
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:buton72#2608

Re: Stížnosti

Příspěvek od buton » 28.06.2012, 13:49 hod.

Arnold píše:Pište sem veškeré stížnosti, co na Diablo 3 máte, klidně jakkoli absurdní. Začnu -

Stěžuju si, že s kouzelnicí nemůžu portit jako v Diablu 2 :-)
Stěžuji si že mi nepadla zatím žádná Legendárka.

Tak nevím jestli Ti to za chvíli nezamknou. ;)
Obrázek
Prosíme, nakrmte internetové trolly. http://2i.cz/b44885af7c

plechi
Wraith
Příspěvky:106
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Plechi#2633

Re: Stížnosti

Příspěvek od plechi » 28.06.2012, 13:54 hod.

Nekronaut píše:
Omerta píše: 8) těšil jsem se na sbírání legendárních setovejch předmětů a různejch blbinek na kraftění a nic z toho. Sbíraj se jen rary ze kterejch se pak dělaj materiály na kraftění nebo se daj použít, na rozdíl od těch setovejch a legendary který stojej za strarou belu.
11) 60lvl... Tak tohle je jeden z hlavních důvodů proč to celý stojí za prd. Neni ladder nic, na 60 je každej hned, pak už nzbývá nic jinýho než farmit gold popřípadě equip ale to by musel mít člověk kliku aby něco našel. Celej den sbírat rary když pak všechny stojej za prd je nuda...
Se spoustou věcí se vyrovnávám dobře, ale tyhle dva body mi fakt hodně vadí. Ta tuna rarů totálně k ničemu mě ničí. Furt plná truhla a to je tady fakt velká. Většinu času se jen probírám truhlou a inventářem s cílem najít co nejhorší věci na crafting či prodej vendorovi. Asi to začnu všechno rovnou rozbíjet a už vidím, že mi zrovna padne něco cenného a já si toho nevšimnu :D
Tak nejlepší je do truhly nedávat blbosti :-) Já přijdu z runu, plnej inv rare, všechno identifikuju a většinou vyberu 1-2 věci do aukce, zbytek jde bez dalšího přemýšlení k vendorovi, nebo na rozebrání. Dávat vše do truhly, pak se v tom přebírat a cpát to do aukce za 2000-5000G nemá větší smysl, tam dám právě ty 1-2.

Na D3 jsem se těšil, takže si ho nenechám zkazit pár chybama, nedodělkama a "nepodařenostma", ale pár stížností:
1. Sem tam lagy (vracení se o pár kroků zpět) a špatná HW optimalizace.
2. Chybí mi ty blbiny z D2, který z něho dělaly D2 - jako runy, charmy, jewely, etherální věci, využitelnost bílých věcí ... na druhou stranu máme víc kusů vybavení.
3. K čemu jsou bilý itemy ?!?!?! Snad to vyřeší datadisk.
4. Není PvP a bohužel takový jak ho známe z D2 asi ani nebude.
Naposledy upravil(a) plechi dne 29.06.2012, 09:42 hod., celkem upraveno 3 x.
Monk 60lvl - soloed inferno
Plechi#2633 - D3 profile

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Stížnosti

Příspěvek od Nekronaut » 28.06.2012, 14:02 hod.

plechi píše: Tak nejlepší je do truhly nedávat blbosti :-) Já přijdu z runu, plnej inv rare, všechno identifikuju a většinou vyberu 1-2 věci do aukce, zbytek jde bez dalšího přemýšlení k vendorovi, nebo na rozebrání. Dávat vše do truhly, pak se v tom přebírat a cpát to do aukce za 2000-5000G nemá větší smysl, tam dám právě ty 1-2.
Tak jasně, ale já si prostě často nejsem jistý zda by se na aukci to a to neuplatnilo, tak hledám a zjistím že ne a tak furt do kola. Asi jsem příliš šetrný :D

Uživatelský avatar
Azataki
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Stížnosti

Příspěvek od Azataki » 28.06.2012, 14:06 hod.

S těma předmětama je to bída. Nechápu, proč jsou legendárky a setovky vždy pro určitý level a díky tomu máme spoustu nepoužitelných low setovek a legendárek, které poslouží tak maximálně jako trofej pro sběratele. Od každého typu předmětu je vždy jen jedna top legendárka a ještě ke všemu za moc nestojí. Když jako příklad uvedu daibo, perfect craft se sotva vysplha na 700 dps a to je v porovnani treba s beznou magickou daibo s 1200 dps trochu malo. Krome toho vždy obsahuje jednu magickou vlastnost posilující jeden monkův skill ze seznamu skillů, který je vždy stejný u všech legendárek i u setovky. Jelikož ani jeden z těchto skillů nepoužívám, je to pro mě u všech legendárních daibo bezcenné zaplácnutí slotu pro magickou vlastnost.

Nechci aby byly legedárky jednoznačně nejlepší, ale spíš aby bylo víc top legendárek, které by se svým variabilním rozsahem damage/armorem vyrovnali magickým a rarovým předmětům. Také aby obsahovali unikátní magické vlastnosti, které by nebyly o moc výraznějšími bonusy než běžné, ale aby zkrátka byly pro určité herní styly výhodné a pro jiné třeba i nepotřebné.
Jinak mi na předmětech chybí různé counter skilly nebo podobné item bonusy. Asi je to dost o vskusu, ale mně se zkrátka líbí, když zbraň "něco dělá", než jen že obsahuje číslíčka.

Tak jsem si poztěžoval a teď nezbývá než doufat, že to Blizzard nějak napraví :)

Loki
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Loki#2234

Re: Stížnosti

Příspěvek od Loki » 28.06.2012, 15:10 hod.

Mě štve systém checkpointů/portálů při smrti - nevím jestli je to bug/feature. Včera se mi opět po několikáté stalo, že po 1. smrti jsem skončil v Pevnosti a přes portal běžel přes celou mapu, další smrti jsem už měl checkpoint hned za vstupem do dungu, kde samozřejmě jsem hned cypl protože jsem se nedostal přes hordu elitek k exitu a neměl navolený teleport (wizna 60, A4 Hell). To, že po smrti můžu bežet, ale nemůžu převolit/použít skilly je na odstřel nebo skip/reload. Co budu dělat na IINF, to zatím nevím....
Nicméně po smrti se ne vždy objevím na checkpointu a když je kolem grupa jedné či více elitek, tak :wave: a :dead:

Uživatelský avatar
Ivoš155
Fallen Shaman
Příspěvky:68
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ivos155#2730
Bydliště:Praha

Re: Stížnosti

Příspěvek od Ivoš155 » 28.06.2012, 15:37 hod.

Hra mě baví asi tak na 70% dvojky takže nějaky stížnosti budou:)
1.k čemu připojení na net??Když chci hrát sám,nedělat žádný aukce ani podobný věci a chci si to dohrát čestně sám jenom svejma dovednostma a schopnostma
2.proč je akt č.4 TAK KRÁTKEJ??:D
3. systém skillů je sice novej,zajímavej,ale docela omezuje buildění,vše je o itemech(v D2 sice taky záleželo na itemech hodně,ale ne až tak extremě jako D3)
4.obtížnost normal je trapně jednoduchá,v D2 se dalo zdechnout i na normal ,tady to snad ani nejde
5.škoda jenom 60 levelů,optimální by bylo tak max.80
6.pomocníci jsou hloupější než D2( Rogue,Lancer) a skoro nepoužitelní

to je asi tak všechno hra se mi vesměs líbí,ale taková bomba jako D2 to není.Ale to bylo nějak tak předem jasný..
http://eu.battle.net/d3/en/profile/ivos ... o/17743718


"Even in the heart of heaven,angels can still feel fear...."

Uživatelský avatar
zahadum
Doom Knight
Příspěvky:483
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zahadum#2966

Re: Stížnosti

Příspěvek od zahadum » 28.06.2012, 17:43 hod.

celý Blizzard diablo team držalo v hrsti počas celého vývoja pár prachatých investorov z Activisionu...z Game of legend spravaili Machine for money a tým pádom bude všetko v D3 naveky vekou podriadené záujmom RMAH ( High council Activision ) ...

Uživatelský avatar
Fight
Fallen Shaman
Příspěvky:53
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Amth#2679

Re: Stížnosti

Příspěvek od Fight » 28.06.2012, 17:57 hod.

Dneska mě napadlo, že mi chybí přepínání zbraňových kombinací, jak bylo v D2. Docela by se mi někdy šiklo přepínat třeba z kombinace se štítem na tu s orbem apod. Na druhou stranu by to bylo ulehčení, takhle zas musí člověk vybalancovat něco, co obstojí v obou situacích.
Obrázek

Uživatelský avatar
Nittros
Quill Rat
Příspěvky:38
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Nittros#2665
Bydliště:Olomouc

Re: Stížnosti

Příspěvek od Nittros » 28.06.2012, 18:02 hod.

Jediné snad to expení postav když expím další stále hru chodit do kola není moc zábavné.
Česko Slovenský herní klan který se zabývá nenáročným a přátelským hraním.
Jméno klanu: Heroes of Bohemia
Tag Klanu: <HoBcz>
Webové stránky: http://heroesofbohemia.eu/
Team Speak 3 IP: ts.aivik.cz:11226

Uživatelský avatar
Fight
Fallen Shaman
Příspěvky:53
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Amth#2679

Re: Stížnosti

Příspěvek od Fight » 28.06.2012, 18:06 hod.

Žádná hra není zábavná, když ji člověk hraje celé dny v kuse.
Obrázek

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Stížnosti

Příspěvek od sklb » 28.06.2012, 19:21 hod.

1. prestrelena cena
2. komixova grafika
3. dementny item system
4. pribeh B movie
5. problemy technickeho charakteru
6. online only
7. RMAH
8. Neni pvp a ked bude podla vsetkeho bude o nicom
9. Chyba vyzva.
10. 60lv
11. Boss figty
12. kazdy ma vsetky skilly
13. nemozem pridavat staty podla seba.
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Zamčeno

Zpět na „Obecně“