Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět

Hlasování: bavi vas diablo3 ?

ano, odohral som viac ako 200 hodin
34
37%
ano, odohral som menej ako 200 hodin
15
16%
nie, odohral som viac ako 200 hodin
30
33%
nie, odohral som menej ako 200 hodin
13
14%
 
Celkem hlasů: 92

Ju1ce
Quill Rat
Příspěvky:9
Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Ju1ce » 27.06.2012, 06:37 hod.

Baví nebo nebaví :D je to nuda jako prase pořád 4 stejné acty do kolečka jako magor :D . Mě se na tom nejvíce nelíbí že je to hybrid, je to něco mezi klasickou hrou kterou člověk má dohrát a spokojeně odložit a mmorpg na které se člověk žene stále vpřed :D tady je ten koncept postavený tak že to 4x4 člověk dohraje a stejně by měl hrát ještě, ale u není pro co ... navíc hra mi příjde víc ve stadiu beta než jako už hotový produkt . Takže baví, ale hraju ho s nechutí protože od toho pořád čekám něco navíc co se tam nejspíš nikdy neobjeví :D

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Relic » 27.06.2012, 09:19 hod.

Ju1ce píše:Baví nebo nebaví :D je to nuda jako prase pořád 4 stejné acty do kolečka jako magor :D . Mě se na tom nejvíce nelíbí že je to hybrid, je to něco mezi klasickou hrou kterou člověk má dohrát a spokojeně odložit a mmorpg na které se člověk žene stále vpřed :D tady je ten koncept postavený tak že to 4x4 člověk dohraje a stejně by měl hrát ještě, ale u není pro co ... navíc hra mi příjde víc ve stadiu beta než jako už hotový produkt . Takže baví, ale hraju ho s nechutí protože od toho pořád čekám něco navíc co se tam nejspíš nikdy neobjeví :D

ako ta to moze bavit ked to hras z nechutii... ty si asi neni cisty... taketo nieco robit hm >:D :green: tito mladi sopliaci od radosti nevedia co maju robit asik...

plechi
Wraith
Příspěvky:106
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Plechi#2633

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od plechi » 27.06.2012, 16:25 hod.

Hrál jsem D1 od vydání (v té době mít na to PC s CD-ROM nebylo uplně obvyklý) a v době vydání D2 a další cca rok poté jsem stále pařil D1, protože D2 bylo pro mě velký zklamání a taky jsem si zanadával (jako hromada lidí dnes na D3). Ale Blizz rychle pochopil, vydal pár patchů a do roka datadisk, který ze hry udělal jednu z kultovních her. A kdo z vás si pamatuje, že ve vanilla D2 nebylo např:
- rozlišení 800x600 (pouze 640x480), Druid a Assasinka, 5. akt (Baal), RUNY a runová slova, JEWELY, CHARMY, itemy pro určitou class, neexistoval "cubing", etheral items (dobré pro merce), byla malá bedna, nešlo vybavit merce a healovat je, nebyly synergie ve skillech ... a hromada dalších drobných zlepšení. A já si právě tydle přidaný věci pamatuju jako TO Diablo 2.

Bez těchto věcí bych D2 asi ani nezačal hrát, ale ty přišly a D2 jsem hrál online (PvP) až do cca 2010 (kdy končil samostatný Antik). Pak jsem si dal už jen "refresh" před vydáním D3. D3 je tu, "panika" je podobná jako v roce 2000, takže pro Blizz snad nic nového a jede si to svoje "postupně to vyladíme". A všichni, kteří dneska nadávají, budou do roka pařit jak mourovatý :) Alespoň v to doufám, protože by to znamenalo, že na nás Blizz nekálí a jsme slyšet ...

Mě v současné podobě D3 baví, baví mě zjednodušující změny oproti D2 (buildy, lahvičky, inventory ....), i když jsem je vstřebával asi 50h hraní. Baví mě obtížnost inferna, baví mě AH i RMAH, baví mě huntit itemy, i když je dobrý jen jeden ze 100 rare, baví mě patche, který někam směřují. Nebaví mě nedostatečná optimalizace, přetvávající lagy i nedotažený balance, ale něco v tomto směru děje a to je hlavní.
Naposledy upravil(a) plechi dne 15.08.2012, 15:13 hod., celkem upraveno 1 x.
Monk 60lvl - soloed inferno
Plechi#2633 - D3 profile

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od lulinak » 27.06.2012, 16:48 hod.

D3 me bavilo asi prvnich 50 hodin, ted jsem ve fazi Inferno II Akt kde se nechytam, bohuzel je to tak, kombinace bosu co jsou fast, zaroven zamykaji, hazi mortary a maji neznicitelne miniony je proste nad me sily (wizard) a najit dobry predmet je nemozne, vse co ma trochu smysl jsem nakoupil na aukci a ve hre nepada snad nic, je to smutne ale je to tak... cili pokud nic nepada nemam kde sebrat lepsi predmety a hrat potat do kola Akt I prestava bavit taky, pokud se objevi takovato kombinace bosu a je to kazdy treti vypinam to, bo ani valory nasbirat nedokazu, pred patchem jsem mel vyrazne vyssi damage a relativne pohodu, po patchi je to presne opacne, coz byl asi zamer autoru...
Cili pro me melo D2 kouzlo si jej rozehrat vzdy jinak, toto kouzlo D3 nema a nikdy mit nebude a osobne odhaduju, ze do podobne urovne se brzy dostane vetsina hracu (kvuli vlastnostem bosu nehratelne a zaroven nepadaji zadne smysluplne predmety) a na hru se vykasle, uvidime...

Ale castky nelituju, bylo to docela fajn, mozna nekdy rozehraju jeste monka, ale asi i s nim narazim na stejny level a konec, neni duvod hrat dal...

Uživatelský avatar
neferty
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Bydliště:L.A.
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od neferty » 27.06.2012, 17:02 hod.

Jsem si teď rozehrál po dvoutýdení pauze HC a docela mě to chytlo :-)
nevím, co sem napsat

Omerta
Fallen Shaman
Příspěvky:52
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Omerta

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Omerta » 09.07.2012, 11:59 hod.

plechi píše:A kdo z vás si pamatuje, že ve vanilla D2 nebylo např:
- rozlišení 800x600 (pouze 640x480), Druid a Assasinka, 5. akt (Baal), RUNY a runová slova, JEWELY, CHARMY, itemy pro určitou class, neexistoval "cubing", etheral items (dobré pro merce), byla malá bedna, nešlo vybavit merce a healovat je ... a hromada dalších drobných zlepšení. A já si právě tydle přidaný věci pamatuju jako TO Diablo 2.
Si mohl vzít blizz příklad a nevydat po 10ti letech polotovar. Druida ani Assku sem nehral nebavilo, pařil jsem to jak vzteklej od datumu vydání do teď. U D3 o tý životnosti docela pochybuju. Nejsem z toho happy, tešil jsem se na to.
Cain: Tell me everything u remember stranger. Every detail.
Tyrael: Falling. Fire.

Uživatelský avatar
umiyaki
Fallen Shaman
Příspěvky:72
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od umiyaki » 09.07.2012, 12:13 hod.

nebavi, ale stejne jsem diablo dohral s barbarem a ted uz jen farmim a prodavam a jednou za uhersky rok najdu i neco lepsiho pro sebe. ale resit dalsi postavy, to by me fakt nebavilo. cim pozdeji si clovek hru koupi, tim hure se mu bude resit inferno. veci co mam na sobe staly kdysi par supu a ted stoji desitky mega. truhly, hromady kameni, mrtva tela a goblin jsou nyni k nicemu, vse je jen o tom farmit inferno alespon 2. akt, dosahnout 5NV a pak co nejrychleji likvidovat stale stejne EP. pak ah nebo rmah a stale dokola.

bohuzel D3 je jen o vybaveni. co jsem videl za "umelce" na twitch.tv, ale meli dps a tak davali cokoli.

Uživatelský avatar
Weeman
Quill Rat
Příspěvky:31

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Weeman » 09.07.2012, 12:49 hod.

Bavilo a mozna jeste bude. V sousacne dobe, kdyz to jednou za 2 dny zapnu, vidim akorat nekonecne behani Inferno Act 1. Potrebuji goldy (drop ci z itemu) na vybavu nebo dropnout neco dobreho. Muj nejlepsi drop je spear, ktery jsem napodruhe prodal za 3,5 mio (sel jsem k vrchni hranici ceny itemu na AH). Neco jsem pokoupil. Bez koupeni veci na AH bych mel smolik - asi mam proste smolik na drop. Act 2 pro me zatim nehratelny k vuli silenejm packum jak se jiz psalo. Dale se priklanim k nazoru, ze je to MMO hybrid ...
Ted si rikam co dal, mam pokracovat? nemam? Hru jsem projel 4x (4 obtiznosti) a rozjel jsem si monka. Ale porad stejny. Vsechno dokola. Jedna se jen o to udelat co nejrychleji lvl 60 a Inferno a zkusit jestli monk nebude pro me lepsi nez wiz. Nic jinyho v tom zatim nevidim. Bohuzel. Mozna trosku frustrace :-/

Tapeworm
Burning Soul
Příspěvky:634
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tapeworm#2172

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Tapeworm » 09.07.2012, 13:13 hod.

Omerta píše:Ne mě vadí to že mě nebaví farmit goldy jak nějkej vietnamec. Si ty posti přečti. Kdyby si vzali prostě z D2 to nejlepší ale oni to prostě překopali uplně komplet.

No můj názor je, že tě nikdo nenutí farmit goldy. Já hraju jen HC a nekupuji ani neprodávám věci na AH. Progres ve hře je tedy pomalý a existuji jen s tím co najdu nebo vykraftím. Pořád mne to baví :)

Omerta
Fallen Shaman
Příspěvky:52
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Omerta

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Omerta » 09.07.2012, 13:34 hod.

No to jak mě nenutili farmit goldy ve dvojce se mi líbilo víc.
Cain: Tell me everything u remember stranger. Every detail.
Tyrael: Falling. Fire.

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Quetak » 09.07.2012, 13:37 hod.

Omerta píše:No to jak mě nenutili farmit goldy ve dvojce se mi líbilo víc.
A pořád dokola....v D2 byly měnou RUNY....v D3 jsou měnou GOLDY! Jakej rozdíl? Goldy aspoň víš že nafarmíš, ale než ti padne Vex, Gul,...tak to může bejt třeba měsíc...gl & hf...můžeš jít farmit runy jestli ti to tolik chybí a doufat že ti pak někdo za usmolenou Vex vymění to co chceš....
Naposledy upravil(a) Quetak dne 09.07.2012, 13:39 hod., celkem upraveno 1 x.

Omerta
Fallen Shaman
Příspěvky:52
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Omerta

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Omerta » 09.07.2012, 13:38 hod.

Taky že už to asi měsíc dělám.
ROzdíl: (když už se teda ptáš) z goldů RW nepostavíš
Cain: Tell me everything u remember stranger. Every detail.
Tyrael: Falling. Fire.

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Quetak » 09.07.2012, 13:41 hod.

Tak si to užij a nestěžuj si na hru kterou nehraješ :)
edit: Ony jsou v D3 RW? kde? To je jak kdybys řikal že s autem metrovou uličkou neprojedeš jako na motorce....to sou mi argumenty...

Omerta
Fallen Shaman
Příspěvky:52
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Omerta

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Omerta » 09.07.2012, 13:43 hod.

Proč bych si nestěžoval na hru kterou jsem hrát chtěl ale zklamala mě tak že to hrát nemůžu? Navíc tu vyjadřuju jen svůj názor.

Quetak píše:
Omerta píše:No to jak mě nenutili farmit goldy ve dvojce se mi líbilo víc.
A pořád dokola....v D2 byly měnou RUNY....v D3 jsou měnou GOLDY! Jakej rozdíl? Goldy aspoň víš že nafarmíš, ale než ti padne Vex, Gul,...tak to může bejt třeba měsíc...gl & hf...můžeš jít farmit runy jestli ti to tolik chybí a doufat že ti pak někdo za usmolenou Vex vymění to co chceš....
Nevim kdes ty runy hledal ale můžeš se zeptat třeba tady Tapeworma kolik jich za měsíc našel...
Cain: Tell me everything u remember stranger. Every detail.
Tyrael: Falling. Fire.

marian_r
Doom Knight
Příspěvky:416
BattleTag:iAmTehLaw#2891

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od marian_r » 09.07.2012, 13:55 hod.

plechi píše: D3 je tu, "panika" je podobná jako v roce 2000, takže pro Blizz snad nic nového a jede si to svoje "postupně to vyladíme". A všichni, kteří dneska nadávají, budou do roka pařit jak mourovatý :) Alespoň v to doufám, protože by to znamenalo, že na nás Blizz nekálí a jsme slyšet ...
Čo je toto za argumentáciu??? Už som to tu písal, D3 NIE JE NOVÁ HRA. D3 je D2LOD + patche + Cash Shop.

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Quetak » 09.07.2012, 14:07 hod.

Omerta píše:Proč bych si nestěžoval na hru kterou jsem hrát chtěl ale zklamala mě tak že to hrát nemůžu? Navíc tu vyjadřuju jen svůj názor.
Nevim kdes ty runy hledal ale můžeš se zeptat třeba tady Tapeworma kolik jich za měsíc našel...
Runy asi nejlíp v A1 ve věži v dark woodu z Councilky, kde jinde. Vchod do dalšího lvlu tý věže bych našel už i poslepu (teleport po směru hodinovejch ručiček a za dalšim rohem mapy je na 95% vchod - btw takhle to funguje snad ve všech D2 dungeonech) ale zabít ji 100x za hodinu mi nepřišlo tak zábavný jako pobít celej akt v D3... to samý minutový baal runy abych dostal 0,5% expů do dalšího lvlu a koukal jak boti lootujou rare ringy/emulety a ty crapy typu Sigons set tam nechávaj...

K tý první věci. Já jsem tak moc moc moc chtěl hrát Heroes of might and magic 4...5...6...protože trojka byla tak luxusní hra u který sem strávil tisíce hodin, ale nehraju (dle tvýho vyjádření NEMŮŽU), protože prostě HoMaM 4,5,6 stojej za starou bačkoru oproti trojce, ale že bych oblejzal fan fóra HoMaM abych si tam stěžoval jak sou ty pokračování špatný tak to né... a to přesto, že sem si čtyřku a šestku koupil v originále...nainstaloval, zahrál a odložil...tak já nevim, mám tam jít taky brečet, že sem vyhodil 1300 za HoMaM6 a nahrál sem asi 10hodin a nebavilo mě to? Poraď...

edit: Marian_r: Tvrdit že D3 není nová hra je nesmysl. Podívej se na mnou zmiňovaný HoMaM, základ stejnej, ale každej díl je nová hra - novej tým vývojářů, nový nápady, jiný představy.

Omerta
Fallen Shaman
Příspěvky:52
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Omerta

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Omerta » 09.07.2012, 14:12 hod.

Tak to se nedivim že když si chodil hledat runy na countessku ze který ti může padnout max Lo a to opravdu velice velice vzácně že to takhle bereš. Nevim kde furt berete to že když člověk vyjádří svůj názor tak brečí každopádně už tu brečíš pár příspěvků proti mě. Pakliže si nechtěl hrát s botama tak sis měl dát heslo, lvl req cokoli tak co brečíš ty? :D už chápeš?
Cain: Tell me everything u remember stranger. Every detail.
Tyrael: Falling. Fire.

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Quetak » 09.07.2012, 14:15 hod.

A to mi chceš teda říct že Vex a Gul je vyšší než Lo? No lol... btw chodili sme tam hlavně pro Ist protože s tou se tradovalo asi nejlíp.

Omerta
Fallen Shaman
Příspěvky:52
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Omerta

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Omerta » 09.07.2012, 14:30 hod.

Quetak píše:A to mi chceš teda říct že Vex a Gul je vyšší než Lo? No lol... btw chodili sme tam hlavně pro Ist protože s tou se tradovalo asi nejlíp.
Prosim? Kdo řiká že vex a gul je vyšší než Lo tos vzal kde? READ OMG
Cain: Tell me everything u remember stranger. Every detail.
Tyrael: Falling. Fire.

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Quetak » 09.07.2012, 14:36 hod.

Quetak píše:Goldy aspoň víš že nafarmíš, ale než ti padne Vex, Gul
Omerta píše:Nevim kdes ty runy hledal
Quetak píše:Runy asi nejlíp v A1 ve věži v dark woodu z Councilky
Omerta píše:Tak to se nedivim že když si chodil hledat runy na countessku ze který ti může padnout max Lo
No mě to vyplynulo z konverzace...

Odpovědět

Zpět na „Obecně“