athene baned ? :D

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Uživatelský avatar
Thulle
Gorebelly
Příspěvky:301
BattleTag:Thulle#2682
Bydliště:War Thunder
Re: athene baned ? :D

Příspěvek od Thulle » 25.06.2012, 09:46 hod.

Ten člověk toho dokázal tak strašně ovlivnit a má neskutečnou marketigovou moc, že je mi úplně fuk, jak špatně, nebo co hraje. Tím co dokázal, ukázal, že si to všechno zaslouží! Vydělávejte si streamem a reklamou tolik jako on a pak tu melte něco o noobech.
Obrázek

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: athene baned ? :D

Příspěvek od sgtmajfoley » 25.06.2012, 15:32 hod.

Ty si nebodaj ten blbeček čo mu dáva každý večer tych 5 milionov goldov, nie? :D :D :D :D A presne toto je jeho fanbase, ludia ako ty.

Inak čo to ovplyvnil??? Nejake napady a navrhy do hier??? :wave: Možno ukázal, že DH a celkovo AS je moc OP a preto to nerfli. Nic iné ma nenapadlo.
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

cesnekxd
Quill Rat
Příspěvky:12

Re: athene baned ? :D

Příspěvek od cesnekxd » 25.06.2012, 16:07 hod.

Quetak píše:Proč z toho máte takovou radost? :) ...jo vlastě my sme češi...
+1

sgtmajfoley píše:
Spark píše:http://www.youtube.com/watch?v=n1t9twup ... plpp_video

Trošku nechápu ten Váš flame, nasbíral $1 mil na charitu pomocí streamu a lidí... vystoupil s tím i na hlavní stagy DreamHacku live
Co takovej Kripp a ostatní lidi, co využívali bugy, exploity na gear, tomu se říká skill? Oh, wait
Další věc, dle mě diablo je jen o equipu a času který do toho dáš ... nic víc

Kripp ti aspoň porádi a narozdiel od Athene to vie aj hrať. Ti poviem, ze som lepsi DH ako je Athene aj 3x a mnoho z vás tu na diablofans aj 5x lepší ako on a to netrpím komplexom a nie som namyslený ale je to fakt. Narozdiel od neho sa viem s postavou hýbať a včas použiť smoke screen a urcite sa nečudujem ako retard ked ma niečo zabije. Dajte mi jeho gear a prejdem cele inferno bez smrti, čo bohužial ten blbeček nikdy nedokáže, to by musel aj rozmýšlať pri tom.

Rakanoth, ked to mal zabit nejakým ludom, tak ostal on sam a rakanoth ide dať charge attack a Athene mal plnu discipline ale SS nepoužije, potom píše do chatu, že sorry guys this boss is much harder...leavol a vyhonil si péro, že ukázal ako to sám zabije za 5 sekund. Ale to že neovláda ako ten boss funguje je skrátka na smiech.

A to že vyzbieral na charitu... a koľko zarobil on a koľko jeho penazí išlo na charitu? Pokial su ludia normálny, tak prispeju samy od seba, najdu si cestu ako prispieť. Aj u nás sa to dá 2% z daní alebo prispejem smskou (ked su tie rozne akcie), do kasičky alebo skrátka navštívim to centrum kam chcem poslať peniaze, detské onkologické oddelenie je fakt poznačujúci zážitok.

Jediné čo dokáže je to, že zarába na blbych ludoch ale aj to je cenna vlastnosť. A vlastne kto na nich nezarába. Možete sa do mna pustit ale toto je moj názor na toho blbečka.

myslim si ze zavidis ..ale radsi te nebudu posuzovat protoze te osobne neznam.....jako ty neznas atheneho a jestli si myslis ze ses lepsi ....to nikoho nezajima ,ja ho sleduju od prvního videa kde hral jeste wow ...a důvod proc se chova tak jak se chova je celkem znám....

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: athene baned ? :D

Příspěvek od sgtmajfoley » 25.06.2012, 16:19 hod.

cesnekxd píše:myslim si ze zavidis ..ale radsi te nebudu posuzovat protoze te osobne neznam.....jako ty neznas atheneho a jestli si myslis ze ses lepsi ....to nikoho nezajima ,ja ho sleduju od prvního videa kde hral jeste wow ...a důvod proc se chova tak jak se chova je celkem znám....
Nezavidim mu, co by som mal, keby ze mam uz niekomu zavidiet tak urcite nie nemu, to uz radsej nejakemu hercovi alebo spevakovi, vynalezcovi atd... netvrdim ze iba ja som lepsi ako on, polka DH co su tu na diablofans su daleko lepsi odo mna a daleeeeko lepsi nez je Athene. Stacilo mi par videi pozret, par streamov a bolo toho dost. Pokial by bol normalny a skilla hrac, tak nepoviem ani jedno zle slovo na neho.

Len tam nejde o neho ale o blbečkoch ktorý mu davaju zadarmo goldy, len aby boli 5 sekund na streame. To je trošku chore a potom budu písať na fore, ze su drahe opravy ale to ze dal vsetky svoje goldy Athenemu tak to tam nenapise... :wave: :wave: :D :D
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: athene baned ? :D

Příspěvek od Alfajk » 25.06.2012, 16:20 hod.

chova se tak proto,ze je to neuspesnej herec kteryho nevzali nikam na nataceni,tak alespon troli na internetu,kdyz ho to bavi a bavi tim svoje divaky,pro me za me...at si treba skace po hlave

ale sledovat nekoho jak hraje jako postizenej ? srsly ? nereknu kdyby tam byl videt nejakej skill a clovek se mohl priucit,ale tohle fakt ne...

SkalLDa
Fallen Shaman
Příspěvky:56
BattleTag:SkalLDa#2864

Re: athene baned ? :D

Příspěvek od SkalLDa » 25.06.2012, 19:54 hod.

Me teda povez co je za skill stat na miste a killovat, bez mba equipu nedava nic. WoWko sem netahejte, resim jeho "imba skill v D3". Jinak me je u riti kolik lidi na nej kouka, vysoka sledovanost ~= kvalita. Zavist ? jako co bych mu mel zavidet, ze celej den prosedi u gamesky, ze ho sleduje banda tro(t)llu ? to fakt ne.

Uživatelský avatar
Still-Alive
Doom Knight
Příspěvky:548
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:StillAlive#2220
Bydliště:Praha/Vsetín - klasická náplava :)

Re: athene baned ? :D

Příspěvek od Still-Alive » 25.06.2012, 21:50 hod.

TAky bych to dělal, mít za to peníze :))

Uživatelský avatar
StoneCZE
Quill Rat
Příspěvky:49
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:StoneCZE#2386
Kontaktovat uživatele:

Re: athene baned ? :D

Příspěvek od StoneCZE » 26.06.2012, 06:36 hod.

sgtmajfoley píše:
Spark píše:http://www.youtube.com/watch?v=n1t9twup ... plpp_video

Trošku nechápu ten Váš flame, nasbíral $1 mil na charitu pomocí streamu a lidí... vystoupil s tím i na hlavní stagy DreamHacku live
Co takovej Kripp a ostatní lidi, co využívali bugy, exploity na gear, tomu se říká skill? Oh, wait
Další věc, dle mě diablo je jen o equipu a času který do toho dáš ... nic víc

Kripp ti aspoň porádi a narozdiel od Athene to vie aj hrať. Ti poviem, ze som lepsi DH ako je Athene aj 3x a mnoho z vás tu na diablofans aj 5x lepší ako on a to netrpím komplexom a nie som namyslený ale je to fakt. Narozdiel od neho sa viem s postavou hýbať a včas použiť smoke screen a urcite sa nečudujem ako retard ked ma niečo zabije. Dajte mi jeho gear a prejdem cele inferno bez smrti, čo bohužial ten blbeček nikdy nedokáže, to by musel aj rozmýšlať pri tom.

Rakanoth, ked to mal zabit nejakým ludom, tak ostal on sam a rakanoth ide dať charge attack a Athene mal plnu discipline ale SS nepoužije, potom píše do chatu, že sorry guys this boss is much harder...leavol a vyhonil si péro, že ukázal ako to sám zabije za 5 sekund. Ale to že neovláda ako ten boss funguje je skrátka na smiech.

A to že vyzbieral na charitu... a koľko zarobil on a koľko jeho penazí išlo na charitu? Pokial su ludia normálny, tak prispeju samy od seba, najdu si cestu ako prispieť. Aj u nás sa to dá 2% z daní alebo prispejem smskou (ked su tie rozne akcie), do kasičky alebo skrátka navštívim to centrum kam chcem poslať peniaze, detské onkologické oddelenie je fakt poznačujúci zážitok.

Jediné čo dokáže je to, že zarába na blbych ludoch ale aj to je cenna vlastnosť. A vlastne kto na nich nezarába. Možete sa do mna pustit ale toto je moj názor na toho blbečka.
Nadhera,beres mi to primo z pusy:)

Ale jak tu pisete,ze ho lidi povazou za modlu a podobny ptakoviny,ja o nem slyseim POPREVE!!! ano,mozna tomu neverite,ale poprve! A kdyby nebylo diablo fans a te jejich novinky,ze nejakej blazen chce koupit tu kus za takovy penize,tak o nem ani do tedka nevim a tento clovek je mi ukradenej.. Umi jen sedet u kompu a nechat si davat veci a nos nahoru,ale babu videl mozna tak z vlaku..

Uživatelský avatar
Ghann
Wraith
Příspěvky:116
BattleTag:Saigon#2424

Re: athene baned ? :D

Příspěvek od Ghann » 26.06.2012, 09:24 hod.

Hrozně mě baví , jak lidi píšou že o něm slyší poprvé atd. ale přitom na něho hážete takovou špínu :D To mi příjde docela usměvné ... ten člověk to má v hlavě víc v pořádku jak vy ... Je to studovaný frajer , který všechny jeho videa dělal za nějakým učelem , a pokud si myslíte že je to takové pako jak se prezentuje , tak je mi vás potom líto ... To že měl docela slušné uspěchy v Pokeru taky o něm hodně dokazuje . Kdo Poker hrál nebo hraje ví o čem mluvím . To že se žadný jeliman nevyšvihne z 0 na nějaký vyšší stakes . Tady se prostě jen ukazuje neskutečná závist , že prostě člověk může hrát na compu hry a profitovat z toho . Si o něm prvni něco zjístěte a pak Hatujte . Tím nemyslím pustit si jeho stream ...

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: athene baned ? :D

Příspěvek od DeathHero » 26.06.2012, 09:43 hod.

takze mam otazku opravdu ten hrac ma zabanovany ucet? Jinak mi prijde hloupy vytahovat se jak je vse lehky a pritom dostavat prostredky na vybavu :lol:
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: athene baned ? :D

Příspěvek od Quetak » 26.06.2012, 09:46 hod.

Já můžu přísahat, že sem o něm dřív(prodej tý kuše) nikdy neslyšel :) A to sem hrál i na celkem slušný úrovni wowko...ale holát sem nebyl tak mě jeho videa asi minuli :) Ať vydělává třeba miliony za minutu, je mi to buřt dokud je nezačne posílat mě na účet :D

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: athene baned ? :D

Příspěvek od Nekronaut » 26.06.2012, 09:58 hod.

Taky jsem o něm do kuše neslyšel. Trochu jsem si ho googlnul a jediné, co okolo něj shledávám pozitivním, je jeho bi*ch :love:

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: athene baned ? :D

Příspěvek od ReptileSVK » 26.06.2012, 10:05 hod.

kto je to ta antena? nemec?

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: athene baned ? :D

Příspěvek od DeathHero » 26.06.2012, 10:12 hod.

@ReptileSVK ja myslim ze je to demon hunterka skus si to vyhledat v youtube.
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: athene baned ? :D

Příspěvek od sklb » 26.06.2012, 10:31 hod.

je to chlap, mozno gay (podla vzhladu a afektu), ale chlap kazdopadne;p
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: athene baned ? :D

Příspěvek od sgtmajfoley » 26.06.2012, 11:05 hod.

Ghann píše:Hrozně mě baví , jak lidi píšou že o něm slyší poprvé atd. ale přitom na něho hážete takovou špínu :D To mi příjde docela usměvné ... ten člověk to má v hlavě víc v pořádku jak vy ... Je to studovaný frajer , který všechny jeho videa dělal za nějakým učelem , a pokud si myslíte že je to takové pako jak se prezentuje , tak je mi vás potom líto ... To že měl docela slušné uspěchy v Pokeru taky o něm hodně dokazuje . Kdo Poker hrál nebo hraje ví o čem mluvím . To že se žadný jeliman nevyšvihne z 0 na nějaký vyšší stakes . Tady se prostě jen ukazuje neskutečná závist , že prostě člověk může hrát na compu hry a profitovat z toho . Si o něm prvni něco zjístěte a pak Hatujte . Tím nemyslím pustit si jeho stream ...
Prečo si každý myslí, že ked niekomu niekto povie, že je blbec, že je to iba závisť. Nechapem. :shock: Nie je to tak, že keď ho niekto bráni, tak prave ten mu závidi, ma ho za modlu a vzor a nechce aby ho ostatný špinili??? :D
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: athene baned ? :D

Příspěvek od Alfajk » 26.06.2012, 11:53 hod.

sgtmajfoley píše:
Prečo si každý myslí, že ked niekomu niekto povie, že je blbec, že je to iba závisť. Nechapem. :shock: Nie je to tak, že keď ho niekto bráni, tak prave ten mu závidi, ma ho za modlu a vzor a nechce aby ho ostatný špinili??? :D
+1 :wave:

Uživatelský avatar
Ghann
Wraith
Příspěvky:116
BattleTag:Saigon#2424

Re: athene baned ? :D

Příspěvek od Ghann » 26.06.2012, 14:33 hod.

Jasně mám ho za modlu nebo co to , a každý večer u jeho streamu masturbuji ... :D Dívej , ty ho neznáš a stejně řekneš že je blbec ... to samé můžu říct já o tobě nebo ty o mě i když se vůbec neznáme . Trošku divné mi to příjde.. ale je to váš názor . Život mě toto naučil že ve většině těchto případů hraje roli závist . A ano , závidím mu že z ho*na udělal něco a teď na tom profituje ... Já se narozdíl od vás Hateru za to absolutně nestydím :) A nenapadám někoho kdo toho dokázal víc než já , jen proto že on toho dokázal víc ;) Možná až dostanete rozum tak to pochopíte . A teď do mě :)

Uživatelský avatar
Fugassssssss
Quill Rat
Příspěvky:36
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:WUB WUB WUBSTEP

Re: athene baned ? :D

Příspěvek od Fugassssssss » 26.06.2012, 18:05 hod.

Nekronaut píše:Taky jsem o něm do kuše neslyšel. Trochu jsem si ho googlnul a jediné, co okolo něj shledávám pozitivním, je jeho bi*ch :love:
slečnu má tuze luxusní

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: athene baned ? :D

Příspěvek od sgtmajfoley » 26.06.2012, 18:12 hod.

Ghann píše:Jasně mám ho za modlu nebo co to , a každý večer u jeho streamu masturbuji ... :D Dívej , ty ho neznáš a stejně řekneš že je blbec ... to samé můžu říct já o tobě nebo ty o mě i když se vůbec neznáme . Trošku divné mi to příjde.. ale je to váš názor . Život mě toto naučil že ve většině těchto případů hraje roli závist . A ano , závidím mu že z ho*na udělal něco a teď na tom profituje ... Já se narozdíl od vás Hateru za to absolutně nestydím :) A nenapadám někoho kdo toho dokázal víc než já , jen proto že on toho dokázal víc ;) Možná až dostanete rozum tak to pochopíte . A teď do mě :)
Aha to je tvoj brat? Poznáš ho rovnako ako ja a rovnako ako mnohý, alebo si jeho rodina a každý deň si s nim??? ;) A ako vieš, že dokázal viac než ja alebo hoci kto z diablofans? V tom čo robí ano ale v živote to tak byť nemusí. :)
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Zamčeno

Zpět na „Obecně“