Pomoc pri oceňovaní predmetov

Nabídky a poptávky po předmětech a vše týkající se obchodu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
V-tec
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vtec#2519
Re: Pomoc pri oceňovaní predmetov

Příspěvek od V-tec » 24.06.2012, 11:29 hod.

V goldech počítám kolem 1,5M ...A to jen kvůli DPS...Jediný důležitý stat je na ní crit hit dmg..Nemá vysoký žádný z primárních statů, který by cenu vyháněl nahoru :)

Norten
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Pomoc pri oceňovaní predmetov

Příspěvek od Norten » 24.06.2012, 12:08 hod.

Zdravim právě sem se dostal do 2 aktu na infernu za DH a mám asi 500k goldu gunu mam 700dmg a dělá to s eq asi 30 k dps a na AH sou luky za buyout 500k co maj budto 1050 dmg nebo okolo 950dmg a 100+ dexternity bohužel bez socketu no a mě zajímá jestli se to vyplatí koupit :) doufám že sem v správný sekci a předem díky za radu :)

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Pomoc pri oceňovaní predmetov

Příspěvek od Alfajk » 24.06.2012, 14:40 hod.

no bude to urcite lepsi nez to,co mas aktualne na sobe,ale momentalne resim stejnej problem ale v jiny cenovy kategorii

premejslim jestli je lepsi moje zbran s 985 dps + 70% crit dmg ze socketu a nebo nejaka 1250dps zbran bez zadnyho jinyho bonusu,rekl bych ze bude lepsi spis crit dmg,ale tezko rict...a na haluz kupovta zbrna za 5M se me fakt nechce

Meltface
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Pomoc pri oceňovaní predmetov

Příspěvek od Meltface » 24.06.2012, 16:11 hod.

Nazdar ľudia, mal som pri farme Butchera šťastie na túto krásavicu a zaujíma ma v akej cenovej relácií by som sa mal pri predaji pohybovať.

Obrázek

Určite najskôr skúsim šťastie v RM, ale nič podobné sa tam teraz ani nepredáva, takže neviem aké to je v porovnaní s kúskami s vyšším DPS, ale bez tých statov...
Vďaka za každú radu :)

Uživatelský avatar
mafian89
Gorebelly
Příspěvky:337
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mafian89#2328

Re: Pomoc pri oceňovaní predmetov

Příspěvek od mafian89 » 24.06.2012, 16:56 hod.

Zkus dát cca kolem 10-30€. Ale nejsem na to odborník :) Nebo počkej na reakci někoho zkušenějšího :)
Obrázek

Uživatelský avatar
satik
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Satik#1911
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc pri oceňovaní predmetov

Příspěvek od satik » 24.06.2012, 18:57 hod.

Meltface píše:Nazdar ľudia, mal som pri farme Butchera šťastie na túto krásavicu a zaujíma ma v akej cenovej relácií by som sa mal pri predaji pohybovať.

Obrázek

Určite najskôr skúsim šťastie v RM, ale nič podobné sa tam teraz ani nepredáva, takže neviem aké to je v porovnaní s kúskami s vyšším DPS, ale bez tých statov...
Vďaka za každú radu :)
jen tak ze srandy bych to tam za tech 250 zkusil, nic poodbnyho tam ted neni, treba se to proda :D

hango
Wraith
Příspěvky:104
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Pomoc pri oceňovaní predmetov

Příspěvek od hango » 24.06.2012, 20:05 hod.

satik píše:
Meltface píše:Nazdar ľudia, mal som pri farme Butchera šťastie na túto krásavicu a zaujíma ma v akej cenovej relácií by som sa mal pri predaji pohybovať.

Obrázek

Určite najskôr skúsim šťastie v RM, ale nič podobné sa tam teraz ani nepredáva, takže neviem aké to je v porovnaní s kúskami s vyšším DPS, ale bez tých statov...
Vďaka za každú radu :)
jen tak ze srandy bych to tam za tech 250 zkusil, nic poodbnyho tam ted neni, treba se to proda :D
Já si myslím že ne, podle statů se hodí pro monka, ALE ten potřebuji k tomu LoH. Jestli nemá mega gear, tak tenhle meč je mu k ničemu. Kdyby místo dex bylo STR, tak klidně za tech 100€ nebo 20-30m. S dex tipuji na 4-5m, ale nevím či nějaký monk to koupí. Sice velký DMG boost, ale bez LoH nulová survivalita.

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Pomoc pri oceňovaní predmetov

Příspěvek od Nekronaut » 24.06.2012, 20:19 hod.

Prosím o radu s těmito dvěma kouskama. Díky moc.

Obrázek

Obrázek

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Pomoc pri oceňovaní predmetov

Příspěvek od Alfajk » 24.06.2012, 20:28 hod.

hlava k nicemu,bow tak 300k

Uživatelský avatar
V-tec
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vtec#2519

Re: Pomoc pri oceňovaní predmetov

Příspěvek od V-tec » 24.06.2012, 20:33 hod.

Hlava je sice k ničemu, ale najde se hodně lidí, co po zelený barvě jsou jak slepice po flusu...Takže máš reálnou šanci to za nějaký "e" prodat :) (z vlastní zkušenosti)

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Pomoc pri oceňovaní predmetov

Příspěvek od sklb » 24.06.2012, 22:43 hod.

Obrázek
Co toto? Nic?:p :(
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

DarkGenius
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DarkGenius#2423

Re: Pomoc pri oceňovaní predmetov

Příspěvek od DarkGenius » 25.06.2012, 01:15 hod.

mohu se také zeptat na cenu goldy/eura

ring
+83 strength
+45 arcane resistance
+attack speed increased by 7%
+6% life

Mamut
Quill Rat
Příspěvky:7

Re: Pomoc pri oceňovaní predmetov

Příspěvek od Mamut » 25.06.2012, 08:20 hod.

Obrázek

Taky bych se rád zeptal na cenu v G, popř jestli je šance to střelit na RMAH a za kolik tak :)

Uživatelský avatar
Lalaiith
Quill Rat
Příspěvky:3

Re: Pomoc pri oceňovaní predmetov

Příspěvek od Lalaiith » 25.06.2012, 09:00 hod.

takhle oceňovat každej "skoro normální" rare item mi připadá zbytečný, stačí si dát podobný staty vyhledat na ah a podle toho nahodit cenu.nejlepší by bylo, kdyby jsme udělali nějakej seznam pro jednotlivý postavy a buildy(barbar tank/dmg...) co preferují, jaký staty a bonusy a podle toho uděláte první rozhodnutí vendor/ah a dál se může řešit cena. mě by to třeba pomohlo, hraju za barbara, tak vim jaký itemy jsou dobrý na prodej pro něj,ale když mi padne např wandka tak si odvodim maximálně intelect :D. navíc se to s každym patchem mění, teď už se mi moc neprodávají ani itemy s atack speedem

hango
Wraith
Příspěvky:104
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Pomoc pri oceňovaní predmetov

Příspěvek od hango » 25.06.2012, 11:13 hod.

A neptejte se na cenu na RMAH. Az bude item prodavatelny na RMAH, tak to hned poznate ;)

Zidy
Fallen Shaman
Příspěvky:77
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Zidy#2293

Re: Pomoc pri oceňovaní predmetov

Příspěvek od Zidy » 25.06.2012, 11:25 hod.

Za kolik(AH,RMAH) bych mohl prodat Shoulder co má 163 dexterity , 144 vitality , 9% life, 46 psych. resistance a mele atackers take 378 dmg per hit ? Díky

Uživatelský avatar
satik
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Satik#1911
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc pri oceňovaní predmetov

Příspěvek od satik » 25.06.2012, 11:43 hod.

Zidy píše:Za kolik(AH,RMAH) bych mohl prodat Shoulder co má 163 dexterity , 144 vitality , 9% life, 46 psych. resistance a mele atackers take 378 dmg per hit ? Díky
20-40€

lukas1135
Wraith
Příspěvky:149
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LukasSVK#1365

Re: Pomoc pri oceňovaní predmetov

Příspěvek od lukas1135 » 25.06.2012, 11:49 hod.

a co tieto rings??
Obrázek

Uživatelský avatar
Osiris
Quill Rat
Příspěvky:48
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Osiris#2647

Re: Pomoc pri oceňovaní predmetov

Příspěvek od Osiris » 25.06.2012, 22:36 hod.

Pomohl by mi někdo s oceňováním předmětů ve hře? V cenách se fakt nevyznám a itemů mám hodně

Meltface
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Pomoc pri oceňovaní predmetov

Příspěvek od Meltface » 26.06.2012, 06:27 hod.

hango píše:
satik píše:
Meltface píše:Nazdar ľudia, mal som pri farme Butchera šťastie na túto krásavicu a zaujíma ma v akej cenovej relácií by som sa mal pri predaji pohybovať.

Obrázek

Určite najskôr skúsim šťastie v RM, ale nič podobné sa tam teraz ani nepredáva, takže neviem aké to je v porovnaní s kúskami s vyšším DPS, ale bez tých statov...
Vďaka za každú radu :)
jen tak ze srandy bych to tam za tech 250 zkusil, nic poodbnyho tam ted neni, treba se to proda :D
Já si myslím že ne, podle statů se hodí pro monka, ALE ten potřebuji k tomu LoH. Jestli nemá mega gear, tak tenhle meč je mu k ničemu. Kdyby místo dex bylo STR, tak klidně za tech 100€ nebo 20-30m. S dex tipuji na 4-5m, ale nevím či nějaký monk to koupí. Sice velký DMG boost, ale bez LoH nulová survivalita.
Nakoniec trhnutý za 100€, nemôžem sa sťažovať :)

Odpovědět

Zpět na „Obchod“