Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět

Hlasování: bavi vas diablo3 ?

ano, odohral som viac ako 200 hodin
34
37%
ano, odohral som menej ako 200 hodin
15
16%
nie, odohral som viac ako 200 hodin
30
33%
nie, odohral som menej ako 200 hodin
13
14%
 
Celkem hlasů: 92

lakai
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od lakai » 24.06.2012, 08:37 hod.

Dal jsem nebavi, ale nebyl bych tak prisnej, kdyby bylo vic odpovedi. Po mesicnim hrani z toho 2 tydny neustalyho farmeni v act 1 inferno (jelikoz 2. akt byl nehratelnej) bez vetsich vysledku me to prestalo bavit, pockal sem na patch 1.03, po patchi se sice dostanu dal, ale skrz opravy v 2. aktu prodelavam, pada samej crap, farmit v 1. aktu (kde bych neco malo vydelal) se mi uz hnusi, takze muj plan: dojdu co nejdal dokud mi budou stacit goldy na opravy a pak to vypnu a budu doufat, ze vydaji novej patch kterej me donuti to zase zapnout. Nerikam ze D3 vyslovene spatna hra, ale momentalne me to nudi. Pro me zatim D2>D3.

Uživatelský avatar
buton
Quill Rat
Příspěvky:48
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:buton72#2608

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od buton » 24.06.2012, 08:46 hod.

Tak mě Diablo3 baví chtěl bych toto hru dohrát na všechny úrovně (prozatím sem na druhé).
Jedu si v klidu nikam nepospíchám, sem tam si něco koupím za goldy.Takové letní hraní 8-)
Obrázek
Prosíme, nakrmte internetové trolly. http://2i.cz/b44885af7c

Uživatelský avatar
Still-Alive
Doom Knight
Příspěvky:548
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:StillAlive#2220
Bydliště:Praha/Vsetín - klasická náplava :)

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Still-Alive » 24.06.2012, 09:19 hod.

sklb: Kde jsi si z prstu vycucal nějakou zmínku o DLC pro D3?
Datadisk bude určitě, ale DLC těžko..

TrackThor
Doom Knight
Příspěvky:491

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od TrackThor » 24.06.2012, 09:35 hod.

no lidi co tu argumentujou, že d2 je delší (dosažení 99 levelu) tak je musím zklamat, splnění všech achievmentů v d3 zabere několikanásobně delší dobu
Obrázek

TristanTzara
Fallen Shaman
Příspěvky:86

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od TristanTzara » 24.06.2012, 09:49 hod.

A k čemu ty achievmenty jsou? Proč je sbírat, když za jejich splnění nedostane člověk žádnou výhodu?
Dotáhnout postavu na lvl 99 byla mnohem větší motivace, než sbírat nějaký nesmyslný achievy.

TrackThor
Doom Knight
Příspěvky:491

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od TrackThor » 24.06.2012, 09:57 hod.

aha, že si dostal hroznou výhodu mezi levelem 95-99 (20 statů, který maj skoro nulovej dopad - v poměru s gearem) a pár skillů, který taky víceméně nevyužiješ, ten svůj jeden spam spell máš v tý době namaxovanej i s bonusama
takže dojet max lvl v d2 je víceméně stejně useless jako mít všechny achievmenty, akorát si můžeš říct "mám nejvyšší level" "mám kupu achiev bodů"
Obrázek

messer19
Quill Rat
Příspěvky:32

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od messer19 » 24.06.2012, 10:16 hod.

Diablo III nema skoro nic z povodneho diabla. Rozdelovanie statov bol klucovy prvok pri rozvijani a diverzifikacii postav. Teraz je to spravene pre male primitivne konzolove deti, ktore nepotrebuju pouzivat mozog. Farmim Act I na inferne s monkom, mam cca 100 hodin odohratych, ale uz ma to taktiez prestalo bavit. Dokola dozblbnutia chodit to iste, aby som dufal, ze za mesiac mi vypadne lepsi prsten? Mam rozohrat novu postavu? A naco? Aby sa mi stalo to iste? Ja budem cakat na dalsie patche. Zatial som z Diabla velmi sklamany. Za jedinu vyhodu povazujem dynamiku boja a efekty, to je jedine chytlave na tejto hre.

TrackThor
Doom Knight
Příspěvky:491

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od TrackThor » 24.06.2012, 10:38 hod.

mohl by si mi prosím vysvětlit, jak to mohlo být klíčovým prvkem, když 95% lidí to jelo stejně? (teď nemyslim speciální buildy, kterých je pár, ale tak celkově - kouzelnici str na věci, energii vůbec, maxuje vitalitu) - připadá mi to spíš nelogický vůči normální hře, hrát kouzelnici, která má na 80. levelu stejnou energii jako na 1. levelu, u ostatních to bylo podobné, jak řikám nechci řešit věci jako max block, v d2 sem se pravděpodobně pohyboval menší dobu, ale ten základ je tam stejnej, argumentovat volitelnýma atributama, který až tak volitelný nejsou je prostě divný, když si vezmu třeba itemy, tak tam by to bylo jasné
to jestli po 100 hodinách hry nedáváš druhý akt není problém hry, ale tvůj, pravděpodobně děláš chyby, které by si neměl, pochybuju, že po 100 hodinách by si nebyl schopnej sehnat odpovídající gear pro act II, teď je to ještě lehčí jak dřív
hlavně při porovnávání d2 a d3 zapomínáte na několik věcí, d2 prošlo stejnou dobou vývoje, ale k tomu ještě 10 let balancování, překvapivě d3 za necelých 30% času, který se strávil na d2 nemůže poskynout takový balance postav a druhá věc co má ohromný vliv je očekávání, hráčská základna z diabla 1 nebyla velká (počítače nebyly v každé domácnosti a celkově trend hraní her nebyl velkej) tudíž při vydání d2, průlomový hře ve své době, která později ovlivnila další kupu her se až tolik nečekalo, kdežto d3, která nastupuje po takové bombě jako d2 je očekávání na ohromné úrovni, teď už je to hodně individuální pro posouzení, pro mě d3 vyřešilo největší problémy d2 (ekonomika, používání pouze dvou spellů atd.)
jestli je d3 lepší jak d2? aktuálně asi nikoli, ale když vezmu d3 v porovnání se vznikem d2, hell yea (a to když si vezmu jak to třeba bude vypadat za pár let)
otázku kterou řešim ale já je spíš tahle: "proč proboha hrajete hru, která vás nebaví?"
Obrázek

lakai
Fallen Shaman
Příspěvky:91

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od lakai » 24.06.2012, 11:23 hod.

Aktualne potrebuju tak aspon 3,5M na kazdou vec aby to melo smysl aspon tochu kupovat. V aktu 1 nic poradnyho nepada (tim myslim na prodej do aukce, nosit se to neda uz vubec), takze jde o to hlavne farmit goldy. Za 2 tydny timto stylem nafarmim tak 1,5 - 2M i s prodejem v aukci, cca za mesic farmeni dozblbnuti 1. aktu si muzu na sebe koupit jednu snesitelnou vec, akt 2 davam, ale s opravama jdu do minusu, diky pekne. Jeste dodam, ze se bavim o infernu samozdrejme.

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od sklb » 24.06.2012, 11:29 hod.

TrackThor píše:jestli je d3 lepší jak d2? aktuálně asi nikoli, ale když vezmu d3 v porovnání se vznikem d2, hell yea (a to když si vezmu jak to třeba bude vypadat za pár let)
otázku kterou řešim ale já je spíš tahle: "proč proboha hrajete hru, která vás nebaví?"
Vies, ale toto porovnavanie sucasnej zakladnej verzie d3 so zakladnou verziou d2 mi pride uplne scestne a velmi slabo argumentujuce uz len preto, ze ked si uvedomime ake moznosti mal blizzard vtedy a ake ma dnes. Oni vyvinuli d2 do klenotu. Preco neboli schopni vydat d3 12 rokov po d2 hned ako klenot? Zase cakat xy rokov kym to bude kvalitne? Ved mali tolko casu, moznosti ako ziadna ina herna firma na svete nema a vydaju toto? Polotovar?
A pokial si pouzival v d2 len 2 spelly na kazdej postave tak mi odpust, ale ty si d2 poriadne ani nehral a nemas pravo hodnotit d2 oproti d3.....
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od kojot » 24.06.2012, 11:48 hod.

lakai píše:Aktualne potrebuju tak aspon 3,5M na kazdou vec aby to melo smysl aspon tochu kupovat. V aktu 1 nic poradnyho nepada (tim myslim na prodej do aukce, nosit se to neda uz vubec), takze jde o to hlavne farmit goldy. Za 2 tydny timto stylem nafarmim tak 1,5 - 2M i s prodejem v aukci, cca za mesic farmeni dozblbnuti 1. aktu si muzu na sebe koupit jednu snesitelnou vec, akt 2 davam, ale s opravama jdu do minusu, diky pekne. Jeste dodam, ze se bavim o infernu samozdrejme.
Hmm, to je zajímavý. Já nafarmím cca 200k za hodinu. A to nepočítám to, co prodám na AH. Tam kde farmím neumírám, to je tvůj problém, že nedokážeš udržet svou postavu na živu.

sklb: Na D2 měli taky x let času. Taky to bylo pokračování. Tyhle argumenty jsou úplně zcestné. Lidi nadávali tenrát, stejně jako teď. To lidi dělávaj ;) . Chcou si připadat důležití...
A ukaž mi build v D2, kterej by aktivně využíval 6 skillů, tak jako je tomu v D3. A to nepočítám pasivky...
Jedinej build, kterej mě teď napadá je Summoner. Možná jsou ještě tak dva další...
Naposledy upravil(a) kojot dne 24.06.2012, 11:53 hod., celkem upraveno 1 x.
Obrázek

lakai
Fallen Shaman
Příspěvky:91

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od lakai » 24.06.2012, 11:53 hod.

Nevim kde farmis, ale ja v 1. aktu na inferno, 200K za hodinu, to je opravdu zajimavy, mozna od 3. aktu pada 2000+ goldu, me ale ted ne, co se tyce veci mam MF 250 s plnym valorem a z 80% pada crap, z 15% neco co strelim do aukce tak za 30-50K a z 5% vec co strelim za 200k +, asi mas hodne nabusenej MF, pocitam 350+? Mj. neumiram tam temer vubec.

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od kojot » 24.06.2012, 11:57 hod.

MF mám 200 bez Valoru. Farmím taky většinou 1. akt. Jedno kolečko mi trvá necelou půlhodinu a Goldy + prodej itemů vendorovi +- 100k. Je dobrý vědět, kde je to nejefektivnější farmit a hlavně při tom neumírat, což se mi v 1.aktu opravdu nestává. Hlavně po patchi 1.0.3 je první akt easy. Druhej nerfli ještě víc.
Obrázek

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Alfajk » 24.06.2012, 12:01 hod.

kojot píše: sklb: Na D2 měli taky x let času. Taky to bylo pokračování. Tyhle argumenty jsou úplně zcestné. Lidi nadávali tenrát, stejně jako teď. To lidi dělávaj ;) . Chcou si připadat důležití...
A ukaž mi build v D2, kterej by aktivně využíval 6 skillů, tak jako je tomu v D3. A to nepočítám pasivky...
Jedinej build, kterej mě teď napadá je Summoner. Možná jsou ještě tak dva další...
ty musis ujizdet na strasnym materialu,kdyz vidim co to s tebou dela :shock:
jedinej zcestjnej ses na tom ty,ze vidis vsechno pres ruzovy brejle je tvuj problem,ne nas,my vidime realitu a tudiz vsechny ty veci,ktery se na d3 nepovedli...
tvoje srovnavani je uplne absurdni,ja jsem si v D2 jel postavy podle sebe,nikdy jsem zadny navody nepouzival(skoncil jsme nekde na 78 lvl se sorckou)

Seip
Quill Rat
Příspěvky:34
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Seip » 24.06.2012, 12:12 hod.

Lidi já mám pocit, že hrajeme každý jinou hru. Osobně hraju bez AH, nenakupuju ani neprodávám. Akt 2 na infernu s lidma na skypu dáváme celkem bez problémů, v public game s lidma které neznám je to horší, ale taky hratelné - a to před patchem, nemluvím o tom, jak je to po patchi.
Co se týče skillů, je D3 super, jednu hru hraju tak, druhou jinak, třetí, čtvrtou, pátou taky jinak, žádná nuda. V D2 byl 1,2 buildy a těch se musel člověk držel, aby něco mohl na Hellu udělat a nespoléhat se jenom na spoluhráče.

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Drakkari » 24.06.2012, 12:15 hod.

Baví mě víc než diablo2, má lepší grafiku, lepší hratelnost, a aukci, v d2 jsem nemohl nic prodat to me mrzelo. Tady je to bomba. Je to muj nazor pres ruzovy brejle a jsem za nej rád. Howg.

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od sklb » 24.06.2012, 12:16 hod.

kojot píše:Hmm, to je zajímavý. Já nafarmím cca 200k za hodinu. A to nepočítám to, co prodám na AH. Tam kde farmím neumírám, to je tvůj problém, že nedokážeš udržet svou postavu na živu.

sklb: Na D2 měli taky x let času. Taky to bylo pokračování. Tyhle argumenty jsou úplně zcestné. Lidi nadávali tenrát, stejně jako teď. To lidi dělávaj ;) . Chcou si připadat důležití...
A ukaž mi build v D2, kterej by aktivně využíval 6 skillů, tak jako je tomu v D3. A to nepočítám pasivky...
Jedinej build, kterej mě teď napadá je Summoner. Možná jsou ještě tak dva další...
Ja som v d2 neake buildy neriesil, registroval som ich, ale nerobil som si podla nich postavy a aj napriek tomu mala moja posledna postava 6 skillov ktore aktivne pouzivala. Barbar si poskocil 3x si zakrical (bo,bcshout), buchal s frenzy ked bola prisera imuna tak som pouzival skill co nemal armor a daval magicke poskodenie, niekedy som pouzival aj 7 skill, vacsinou na potion alebo item hladanie ale experimentoval som aj s tou kostrou co odplasi prisery... :)
ja myslim, ze vacsina ludi co nesli podla prirucky ale normalne hrali pouzivalo viac ako 5 skillov.
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od kojot » 24.06.2012, 12:40 hod.

Alfajk: Ale jdi ty brepto. Co je na tom absurdní? btw. Řekni mi, kolik skillů jsi aktivně používal na té tvé Sorc?

sklb: Psal jsem, že jich je možná víc. Ikdyž to co jsi napsal ty není moc build a rozhodně není efektivní. Když tě to tak ale bavilo, tak proč ne. Find item je dobrej skill a docela podceňovanej. Find potion je useless, protože na mrtvoly stejně použiješ Find item. Grim ward je taky nanic, má moc omezení.

Jinak pánové, z toho, co jste teď napsali (myslím tím pány Alfajk a sklb) mi připadá, že jste si D2 prošli tak jednou na Hell a možná ani to ne. Kdybych D2 znal tak málo jak vy, tak bych asi neměl odvahu se pouštět do takových srovnání...
Obrázek

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Alfajk » 24.06.2012, 12:44 hod.

ja nerikam ze jsem diablo 2 dohral 20x...parkrat na hell jsem ho prosel,ale moc jsem si nerozumenl s immune (cold) mobama a nebavilo me je pizlat jinym spellem

Uživatelský avatar
Still-Alive
Doom Knight
Příspěvky:548
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:StillAlive#2220
Bydliště:Praha/Vsetín - klasická náplava :)

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Still-Alive » 24.06.2012, 14:13 hod.

kojot: Můžou se chytnout za ruce a jít běhat do březového hájku :)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“