Zacatecnik - Monk - Potrebuju poradit co a jak.

Hadry
Fallen Shaman
Příspěvky:73
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Zacatecnik - Monk - Potrebuju poradit co a jak.

Příspěvek od Hadry » 24.06.2012, 06:12 hod.

Takze zdravim,
chtel sem se vas zeptat, jaky monk Vam pride ve hre asi nejuzitecnejsi a nejlepsi jak do singlu tak do multiplayeru. Diablo 3 mi ma dojit uz toten týden a rozhodl sem se hrat monka, ale jak sem tu tak videl je tu tank, dmg a pak neco jako support, takze co byste mi poradili Vy ? :) A jinak, kdyby tu byla naka hodne dobra duse, ktera by mi mohla poslat aj ten Build naklikanej (totalne se v tom nevyznam a nevim co stim uz ted :D ) tak bych mu byl dost vdecny :)
A to je asi vsechno takze Díky Všem co by mi nak mohli poradit :)

Hadryell

Uživatelský avatar
thePlayer
Quill Rat
Příspěvky:18
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:thePlayerCZ#2417

Re: Zacatecnik - Monk - Potrebuju poradit co a jak.

Příspěvek od thePlayer » 24.06.2012, 08:27 hod.

Doporucil bych ti projet forum o monkovi, najdes tu buildy a rady co a jak. A bude zalezet na tobe jaky styl hry ti bude vyhovovat ;-) osobne, se snazim tankovat kdyz hraju v parte, uz proto ze ma monk pasivky a skilly, ktere se daji k tomuhle ucelu dobre pouzit ;-)
Sent from my SE x8

Hadry
Fallen Shaman
Příspěvky:73
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zacatecnik - Monk - Potrebuju poradit co a jak.

Příspěvek od Hadry » 24.06.2012, 08:38 hod.

A ten tank da se aj dobre uhrat v single playeru ? My planujem s kamosem hravat zezacatku spis single a nebo ve 2 a kdyby ten tank sel teda hrat aj v singlep layeru dobre mohl bys poslat tvuj build ? :)
Dik

Hadryell

turbik
Quill Rat
Příspěvky:4

Re: Zacatecnik - Monk - Potrebuju poradit co a jak.

Příspěvek od turbik » 24.06.2012, 10:41 hod.

Ze zacatku jed spis 2x one hand pak teprve zacni nekdy na hell nebo na nightmaru premejslet jestli pujdes se stitem, Zalezi co ti proste sedne a co te bude bavit.

Hadry
Fallen Shaman
Příspěvky:73
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zacatecnik - Monk - Potrebuju poradit co a jak.

Příspěvek od Hadry » 24.06.2012, 11:37 hod.

Chtel bych neco na styl roguna nebo assasinky z Diabla 2 :D takze 2x One hand je moje :D a je to dobrý jit ho aj jenom tak na dmg nebo jak bych to rekl off tanka s tema 2x one hand ? a jestli jo mohl bys mi prosimte poslat naky ty talenty ? Fakt se v nich nevyznam ani v carce :D

Smash
Quill Rat
Příspěvky:39

Re: Zacatecnik - Monk - Potrebuju poradit co a jak.

Příspěvek od Smash » 24.06.2012, 12:18 hod.

Ono v podstate do polky Hellu je uplne jedno co pojdes, budes to davat. Ja som menil build az na konci hell ked som zacal mat problemy. A stit je nevyhnutnost az na inferne. Ja osobne som v 1 acte siel 2 one hand nebol potrebny stit.

Hadry
Fallen Shaman
Příspěvky:73
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zacatecnik - Monk - Potrebuju poradit co a jak.

Příspěvek od Hadry » 24.06.2012, 14:54 hod.

A to si jako ty spelly a proste to na co su muzu menit kdy chci ? A takze jesti ano tak mi teda doporucujes normal chodit nakyho killera na dmg do hellu a tam az prejit do deffu nak esi chapu dobre ? :D

Hadryell

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Zacatecnik - Monk - Potrebuju poradit co a jak.

Příspěvek od kojot » 24.06.2012, 15:15 hod.

Jo v Options si zapneš Elective mode a budeš si moct měnit skilly, jak budeš chtít (ale musíš mít na ten skill vždycky lvl :) ), takže si je můžeš všechny vyzkoušet a zjistit co tě baví a co ti vyhovuje. Do Inferna fakt hrej skilly tak, jak tě to bude bavit, až pak se začni shánět po něčem, co je třeba víc efektivní.

Pozn. Měnit skilly můžeš i bez Elective modu. Ten ti umožní navíc přiřadit skilly na jiný sloty, takže můžeš mít Breath of Heaven a Serinity zároveň.
Obrázek

Hadry
Fallen Shaman
Příspěvky:73
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zacatecnik - Monk - Potrebuju poradit co a jak.

Příspěvek od Hadry » 24.06.2012, 15:39 hod.

Jo fajn tak moc dík teda a hrava se spis do inferna na cistyho tanka nebo takoviho toho off tanka jeste abych nak vedel ? :D

Uživatelský avatar
JokerLuk
Wraith
Příspěvky:145
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Joker#2578

Re: Zacatecnik - Monk - Potrebuju poradit co a jak.

Příspěvek od JokerLuk » 24.06.2012, 19:04 hod.

Do inferna to máš jedno :D Jeď to, co ti bude vyhovovat.

Hadry
Fallen Shaman
Příspěvky:73
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zacatecnik - Monk - Potrebuju poradit co a jak.

Příspěvek od Hadry » 24.06.2012, 19:15 hod.

No tak jako jasne to uz sem nak pochopil :D ale v tom infernu da se hrat monk nejak jinak jak Tank ? :D

Hadryell

turbik
Quill Rat
Příspěvky:4

Re: Zacatecnik - Monk - Potrebuju poradit co a jak.

Příspěvek od turbik » 24.06.2012, 20:12 hod.

da se hrat jak dps a jako support ale je to tezsi nez ten tank no :)

Uživatelský avatar
Thulle
Gorebelly
Příspěvky:301
BattleTag:Thulle#2682
Bydliště:War Thunder

Re: Zacatecnik - Monk - Potrebuju poradit co a jak.

Příspěvek od Thulle » 27.06.2012, 07:40 hod.

Jako monk mám nyní:

44k Hp
9k armor
9k dps
60% dodge
200 all ress

Je to dostatečné na act2 inf?
Obrázek

Last_Elf
Quill Rat
Příspěvky:49
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zacatecnik - Monk - Potrebuju poradit co a jak.

Příspěvek od Last_Elf » 27.06.2012, 07:58 hod.

Pokud zvýšíš resisty tak na 500 aspoň, tak by to mělo být dostatečné. Akorát s 9k dps budeš ty elity mlátit asi dlouho.

turbik
Quill Rat
Příspěvky:4

Re: Zacatecnik - Monk - Potrebuju poradit co a jak.

Příspěvek od turbik » 28.06.2012, 04:25 hod.

na druhej akt to chce tak 14k dps

rasmus
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:rasmus27cz #2121

Re: Zacatecnik - Monk - Potrebuju poradit co a jak.

Příspěvek od rasmus » 19.08.2012, 18:08 hod.

Ahoj lidi, jsem také uplný začátečník v této hře a vlastně tak trochu v celém diablu...nikdy jsem tomu nevěnoval moc času. Tak by se mi šiklo pár rad, jak dále pokračovat se svým MONKEM, které ho jsem rozjel.

Dokončil jsem právě hru na obtížnosti Normal.....a chystám se jít dál, tak jestli někdo poradí ohledně skillu nebo equipu, jak dál pokračovat.

Equip:
http://eu.battle.net/d3/en/profile/rasm ... o/18424251

Skills:
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/m ... XZd!ZbbZZa


Díky

rasmus

Projax
Gorebelly
Příspěvky:214
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Projax#2148

Re: Zacatecnik - Monk - Potrebuju poradit co a jak.

Příspěvek od Projax » 20.08.2012, 00:50 hod.

ahoj určitě bych ti doporučil můj build s kterým ted expim svého druhého monka
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/m ... !XZY!aZbaa
víceméně běháš sekáš držíš 100% uptime mystic aly + sweeping wind a jen refreshuje mantru a BoH +15%dmg buff. A když jde do tuhého tak máš jako save cd serenity. S tímto buildem lehce proběhneš nightmare + hell a v infernu vyměníš jen pár run a mystic ally nahradíš deadly reachem kvůli 18% boost dmg a ranged abilitě na dobrý kitování.

jinak možná zítra když bůh dá (respektive ve středu) bude patch a vše se trošku změní, takže ve středu bych sem hodil nějakej svůj "manuál"/Tutorial jak hrat monka (Respektive jak já hraju monka a farmím s ním inferno)

Pro případné dotazy ohledně lategame gearingu / stylu hrání (loh/noLoh) atd se mně můžeš zeptat buď Pmkem nebo si mě přidej na battle.netu

rasmus
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:rasmus27cz #2121

Re: Zacatecnik - Monk - Potrebuju poradit co a jak.

Příspěvek od rasmus » 12.09.2012, 07:03 hod.

Tak jsem se svým Monkem trochu postoupil...nakoupil jsem nějaké nové věci...tak jsem zvědavý na názory ostřílených monků.....vím, že stále to neni ono...ale snad to jednou příjde :D

http://eu.battle.net/d3/en/profile/rasm ... o/18424251

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Zacatecnik - Monk - Potrebuju poradit co a jak.

Příspěvek od v0kurka » 12.09.2012, 07:17 hod.

jednoduše řečeno není co hodnotit ;D na dohrání hellu stačí jediný - dmg. ten máš, takže se akorát musím pozastavit nad tím, co děláš na lvl 57 ve druhém aktu :) asi rád farmíš. každopádně nemusíš vůbec nic měnit a v klidu si dojdeš pro hlavu hell diabla.

akorát nechápu, k čemu je dobrý odkopávat od sebe nepřátele. otočka mi přijde jako jeden z nejrozporuplnějších spellů. s 13k dmg se prostě nemůžeš dostat do situace, kdy by ses potřeboval vykopnout ven, protože téměř i elitky onehituješ.

rasmus
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:rasmus27cz #2121

Re: Zacatecnik - Monk - Potrebuju poradit co a jak.

Příspěvek od rasmus » 12.09.2012, 07:53 hod.

Dřív se mi to docela osvědčilo a i ted mi to párkrát zachránilo život dokud jsem neměl tuhle zbran co mám.....tenhle spell mi přijde nejlepší z těch secundárních....jj trochu jsem se zapomněl ve druhém aktu...

Odpovědět

Zpět na „Monk“