athene baned ? :D

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Uživatelský avatar
Still-Alive
Doom Knight
Příspěvky:548
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:StillAlive#2220
Bydliště:Praha/Vsetín - klasická náplava :)
Re: athene baned ? :D

Příspěvek od Still-Alive » 22.06.2012, 15:17 hod.

Už zase streamuje :p Popularita zaručena, jen kolik se vyrojilo topiku na BNforum :)

Trhanec
Wraith
Příspěvky:182
BattleTag:Trhanec#2317

Re: athene baned ? :D

Příspěvek od Trhanec » 22.06.2012, 19:10 hod.

Já ho víceméně vůbec neznám, je mi to ukradené, jen by mě zajímala jedna věc.. Proč mu lidi dobrovolně posílaj itemy, prachy, prostě ho supportujou? Čím je tak zvláštní? Nepochopim.. Že by ukázka toho jak je svět dementní?

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: athene baned ? :D

Příspěvek od sgtmajfoley » 22.06.2012, 21:05 hod.

Trhanec píše:Já ho víceméně vůbec neznám, je mi to ukradené, jen by mě zajímala jedna věc.. Proč mu lidi dobrovolně posílaj itemy, prachy, prostě ho supportujou? Čím je tak zvláštní? Nepochopim.. Že by ukázka toho jak je svět dementní?
Over +9000 rep points!!!!

Toto chce pulitzerovu cenu, napisal si to tak luxusne, že dovi!!!
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: athene baned ? :D

Příspěvek od sklb » 22.06.2012, 21:16 hod.

Tak Athene narozpraval tym ludom, ze za kazdy milion goldov co mu daju, da na charitu 10 dolarov. :ppppp
Vtip je v tom, ze tomu kopec naivnych jedincov veri. :)
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

DURiN
Fallen Shaman
Příspěvky:84

Re: athene baned ? :D

Příspěvek od DURiN » 23.06.2012, 01:16 hod.

Když je někdo tak blbej a dá 700-4000 euro za debilní zbran do hry tak už se není ani čemu divit co lidí dělají.

Spark
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: athene baned ? :D

Příspěvek od Spark » 23.06.2012, 01:50 hod.

http://www.youtube.com/watch?v=n1t9twup ... plpp_video

Trošku nechápu ten Váš flame, nasbíral $1 mil na charitu pomocí streamu a lidí... vystoupil s tím i na hlavní stagy DreamHacku live
Co takovej Kripp a ostatní lidi, co využívali bugy, exploity na gear, tomu se říká skill? Oh, wait
Další věc, dle mě diablo je jen o equipu a času který do toho dáš ... nic víc

Uživatelský avatar
rainbowdash
Quill Rat
Příspěvky:46
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Nxinyourface#2901

Re: athene baned ? :D

Příspěvek od rainbowdash » 23.06.2012, 23:37 hod.

Sparku souhlasím s tebou, závistivci z Čech a Slovenska nikdy nezklamou :).
Už i název topicu je do očí bijící.
Streamuji denně na http://www.justin.tv/noxicek

Spark
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: athene baned ? :D

Příspěvek od Spark » 24.06.2012, 00:57 hod.

http://www.youtube.com/watch?v=JQsMKmVF ... re=g-all-u
Tak tohle mě zničilo, jeho máma těžkej owned

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: athene baned ? :D

Příspěvek od Alfajk » 24.06.2012, 01:13 hod.

jen jsem precetl prvni komentar a ten znicil me...


To awesome to be true, all you retarded f*ck finding excuses and qq'ing about every single move he does, just go f*ck urself. Athene is the best gamer in the world, he is a legend.


jo best player,jo legend...lama co si sama neumi ani utrit pr*el :wave:
presne tenhle typ lidi mu ty penize a itemy posila :green:

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: athene baned ? :D

Příspěvek od Drakkari » 24.06.2012, 02:09 hod.

Tak dělá co ho baví a co umí. Pro mě je to frajer, možná trochu magor, ale kdo není magor v dnešní době neznám normálního člověka :D

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: athene baned ? :D

Příspěvek od DeathHero » 24.06.2012, 02:15 hod.

kouknul jsem na par videi a nic zvlastniho nevidim a to ze mu nekdo posila prachy to je jejich vec no jo jsou to silenci ja porad rikam ze do takovyhle hry realny prachy nepatri potom to neni zadna sranda ale nuda.
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
Sullysun
Quill Rat
Příspěvky:43
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sullysun#2772

Re: athene baned ? :D

Příspěvek od Sullysun » 24.06.2012, 06:36 hod.

nechapu co vlastně řešite, je jedno či umi hrat nebo ne, je to o marketingu, dokaže ukecat lidi a vytěžit maximum, každy z vás ma stejnou možnost, tak ji využijte nebo nechte tak a bavme se o hře a ne o tom kdo co ma, nema a podobně

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: athene baned ? :D

Příspěvek od sgtmajfoley » 24.06.2012, 09:01 hod.

Spark píše:http://www.youtube.com/watch?v=n1t9twup ... plpp_video

Trošku nechápu ten Váš flame, nasbíral $1 mil na charitu pomocí streamu a lidí... vystoupil s tím i na hlavní stagy DreamHacku live
Co takovej Kripp a ostatní lidi, co využívali bugy, exploity na gear, tomu se říká skill? Oh, wait
Další věc, dle mě diablo je jen o equipu a času který do toho dáš ... nic víc

Kripp ti aspoň porádi a narozdiel od Athene to vie aj hrať. Ti poviem, ze som lepsi DH ako je Athene aj 3x a mnoho z vás tu na diablofans aj 5x lepší ako on a to netrpím komplexom a nie som namyslený ale je to fakt. Narozdiel od neho sa viem s postavou hýbať a včas použiť smoke screen a urcite sa nečudujem ako retard ked ma niečo zabije. Dajte mi jeho gear a prejdem cele inferno bez smrti, čo bohužial ten blbeček nikdy nedokáže, to by musel aj rozmýšlať pri tom.

Rakanoth, ked to mal zabit nejakým ludom, tak ostal on sam a rakanoth ide dať charge attack a Athene mal plnu discipline ale SS nepoužije, potom píše do chatu, že sorry guys this boss is much harder...leavol a vyhonil si péro, že ukázal ako to sám zabije za 5 sekund. Ale to že neovláda ako ten boss funguje je skrátka na smiech.

A to že vyzbieral na charitu... a koľko zarobil on a koľko jeho penazí išlo na charitu? Pokial su ludia normálny, tak prispeju samy od seba, najdu si cestu ako prispieť. Aj u nás sa to dá 2% z daní alebo prispejem smskou (ked su tie rozne akcie), do kasičky alebo skrátka navštívim to centrum kam chcem poslať peniaze, detské onkologické oddelenie je fakt poznačujúci zážitok.

Jediné čo dokáže je to, že zarába na blbych ludoch ale aj to je cenna vlastnosť. A vlastne kto na nich nezarába. Možete sa do mna pustit ale toto je moj názor na toho blbečka.
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: athene baned ? :D

Příspěvek od sgtmajfoley » 24.06.2012, 09:15 hod.

Drakkari píše:Tak dělá co ho baví a co umí. Pro mě je to frajer, možná trochu magor, ale kdo není magor v dnešní době neznám normálního člověka :D
Stat na mieste s najlepším gearom a kliknuť 1, 4, prave, prave, prave, lave by si dokázal aj ty. :lol:
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: athene baned ? :D

Příspěvek od sgtmajfoley » 24.06.2012, 10:54 hod.

Videl si ho hrat MW3? Kempit v baraku s akimbo fm9 je podla teba umenie hrat, nastastie mu tam lamky nabiehaju. Pockat tak si to zhrnme, wow - top healer paladin, mw3 - akimbo op fm9, d3 - op dh??? Co to vlastne ten typek dokazal ako hovoris?? Jedine hrat to co je op.

V jednom je dobry, ma asi charizmu a za tie roky si vybudoval fan base a ludia ho povazuju za vzor, modlu a este neviem co. Mozno svojou show, svojimi vtipnymi hlaskami, ktore mne nepripadaju vobec vtipne, svojim egom alebo namyslenostou?

V jeho videach nepostradam ziadny zmysel, bohuzial vela ludi nepozna matematiku a nechapu mechanizmom D3, len si pozri jeho live streamy a uvidis o com hovorim. Nehovorim to zo zavisti, nepotrebuje milion pozreti na YT, nepotrebujem milion subscriberov, nepotrebujem itemy a goldy zadarmo, ani jeho real prachy. Jedine co ma potesi a potrebujem je pocit ked niekomu pomozem a urobi ho to stastnym.
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: athene baned ? :D

Příspěvek od sklb » 24.06.2012, 11:34 hod.

Nevie hrat, nikdy hrat nevedel a nikdy hrat vediet nebude. Bussines a a reklamny partneri kvoli hlupym naivnym detickam co miesto toho aby hrali radsej pozeraju ako cudzia lama hra.
Uraza ma uz len to ze sa tu o nom bavime;p
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

AssKick123
Quill Rat
Příspěvky:13
BattleTag:AssKick123#2306

Re: athene baned ? :D

Příspěvek od AssKick123 » 24.06.2012, 14:47 hod.

Pustil jsem si jeho stream a co vidím, snaží se dostat Diabla tím způsobem, že stojí na místě, střílí před sebe, má u toho zavřené očí a vykříkuje "Can I do it?"...

Ještě k tomu banu, v LIVE přenosu záměrně (nebo bez záměru) ukázal přihlašovací jméno s heslem, začli se mu lidi zkoušet přihlašovat na účet, Blizzard rozeznal jinou IP adresu a účet zmrazil (dočasně Athena zabannoval), a Athene pak pustil do světa fámu, že mu někdo hackl účet a nechal mu na postavě jen hamburger :-) http://www.youtube.com/watch?v=gZ85Sru3Wr8 . Přitom se mu nic neztratilo. Zkrátka, chtěl aby se mu lidi smáli, zatímco se o on směje jim. Možná to měl od začátku připravený.

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: athene baned ? :D

Příspěvek od Programos » 24.06.2012, 16:57 hod.

Tenhle týpek je mi u zadku. Díval jsem se na jeho stream asi jednou a není mi sympatickej. Dělá, jako že hře rozumí, o jeho skillu silně pochybuju a přikláním se k názoru, že je to lamka.

Nicméně fanbase si vybudovat musel, ať to stálo co to stálo-asi se mu to vyplatí. Mám kamaráda, kterej je stejnej jako on. Lama ale dokáže se obklopit lidma, kteří ho zasupportí. To je taky úmění a kdo ho má, může být na stejné úrovni jako on.

Takže - ať je jakej chce, je mi to jedno.
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: athene baned ? :D

Příspěvek od Alfajk » 24.06.2012, 17:03 hod.

nevim co z ty hry ma,kdyz uz ma prakticky vse,co by mohl mit,me by to presne v ty fazi jako je on uz nebavilo

Uživatelský avatar
Mmariner
Fallen Shaman
Příspěvky:80
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mmariner#1388

Re: athene baned ? :D

Příspěvek od Mmariner » 25.06.2012, 08:04 hod.

Tvl vubec nevim o kom mluvite.. vy misto hrani sledujete nejakyho pacienta??;D

Zamčeno

Zpět na „Obecně“