Patch 1.0.3 Design preview

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
sklb
Burning Soul
Příspěvky:623
Re: Patch 1.0.3 Design preview

Příspěvek od sklb » 23.06.2012, 10:57 hod.

v tvojom nete zrejme (rovnako ako v mojom :p)
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: Patch 1.0.3 Design preview

Příspěvek od Relic » 23.06.2012, 11:28 hod.

sklb píše:v tvojom nete zrejme (rovnako ako v mojom :p)
aky mas net robi ti to pravidelne???

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Patch 1.0.3 Design preview

Příspěvek od sklb » 23.06.2012, 11:35 hod.

antenu a kazdy den :D
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: Patch 1.0.3 Design preview

Příspěvek od Relic » 23.06.2012, 12:19 hod.

no tak mne s to stalo iba raz :)

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Patch 1.0.3 Design preview

Příspěvek od sklb » 23.06.2012, 12:57 hod.

Ten patch tusim vazne nerfol ten loot. Mam taky pocit, ze blizzard v tej loot tabulke velmi zavadza a klame. Nazbieral som v akte 3 cca 100 blue/ rare predmetov a 63 lv mal presne 1 z nich.... hmm:p
Sice je to male cislo na statistiku, ale cloveka to nebavi robi dlhsie pretoze nevidi ziadny pozitivny vysledok. Predtym stacilo chvilku pofarmit siegebreakera a bolo aj nieco pekne, ale teraz jaksik nic nepada.
Jedina vynosna vec co v d3 ostala je farma goblinov a rychlo prebeh prveho aktu sa mi tak zda. Lebo 3. akt je kompletne zabity...
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Smash
Quill Rat
Příspěvky:39

Re: Patch 1.0.3 Design preview

Příspěvek od Smash » 23.06.2012, 15:17 hod.

Ja by som len rad vedel aka to je logika ze v druhom acte inferna , ktory sa farmi preto aby ta progresol do 3 actu pada fura itemov lvl 54. To mam chapat ako ze goldik ku goldiku a za polroka nasetris na normalny gear aleb ako? :roll: Nehovoriac o tom ze ked aj padne 60 lvl item stoji za nic. Ale tie 54 lvl itemy fakt nechapem....

Trhanec
Wraith
Příspěvky:182
BattleTag:Trhanec#2317

Re: Patch 1.0.3 Design preview

Příspěvek od Trhanec » 23.06.2012, 15:33 hod.

Blizzard prostě chce nalákat lidi na rmah, to je celý. Každej nasranej, že mu nic nepadá a tak se stanou dvě věci. Bud to člověka přestane bavit a na hru zanevře a nebo šáhne po aukci za peníze. Protože goldy na lepší eq nemá, jelikož jak už bylo zmíněno- pořádně nic nepadá.

CermCzek
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:RCermiCZE#2987

Re: Patch 1.0.3 Design preview

Příspěvek od CermCzek » 23.06.2012, 15:38 hod.

hle chlapy jak na goldy?:D Ted zacinam inferno s 90k a diky cenam oprav sem docela nahranej! :evil: :D asi prodat co nejvic veci pomaci AH co?:D To mi ale prijde dost ujety pokud AH nekdo nechce pouzivat a tak mi prijdou ty ceny oprav vuci dropu goldu celkem nevyvazeny alespon teda na zacatku inferna

Uživatelský avatar
Lucifer
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kalousek#nereknu

Re: Patch 1.0.3 Design preview

Příspěvek od Lucifer » 23.06.2012, 16:05 hod.

Uvaha - myslite si ze veskere ty predmety (nejen) na RMAH jsou od hracu? ;) Vygenerovat tech par bajtu a naplnit databazi lakavou nabidkou, prace 0,nic pro blizz.
Obrázek

Freezac
Quill Rat
Příspěvky:48
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Freezac

Re: Patch 1.0.3 Design preview

Příspěvek od Freezac » 23.06.2012, 16:06 hod.

Hlavně je problém že tím že skoro nic nedropuje nemáš ani co na gold ah prodávat vždycky tam nasypu 10 itemu u kterejch si myslim že jsou jakž takž prodejný a prodá se mi z nich jeden a to většinou maximálně za 50K, samozřejmě může se stát že ti padne imba item za 10M ale ta šance je téměř nulová. Třeba včera sem farmil s kámošem druhej act a i když sem prodával všechno vendorovy tak sem si kvůli drahejm opravam za celej večír vydělal cca 80K... Fakt mrdat toto, mam čím dál větší chuť se na tuhle hru vybodnout. Kdyby aspoň člověk vyděl že se ten investovanej čas do hry vyplácí ale ono ne, nic nepadá ani si člověk nic nevidělá.

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Patch 1.0.3 Design preview

Příspěvek od Alfajk » 23.06.2012, 16:52 hod.

Lucifer píše:Uvaha - myslite si ze veskere ty predmety (nejen) na RMAH jsou od hracu? ;) Vygenerovat tech par bajtu a naplnit databazi lakavou nabidkou, prace 0,nic pro blizz.
omezeni dobryho dropu ve hre a nasledny plneni real money aukce blizzardem me do sebe dokonale zapada...

Trhanec
Wraith
Příspěvky:182
BattleTag:Trhanec#2317

Re: Patch 1.0.3 Design preview

Příspěvek od Trhanec » 23.06.2012, 17:51 hod.

Jako začíná mě ten patch dosti s*át. To že mi nerfnuli attack speed na kterej jsem byl primárně zaměřenej s wizardem mi ze začátku moc nevadilo, měl jsem radost, že si budu moct dropovat eq v actu 1. Jenže po třech dnech hraní mi nepadlo téměř nic co by se dalo použít. Párkrát mi padli itemy s lvl 63, ale po identifikování to bylo kolikrát ještě horší než lvl 61. Nejhorší je, že ani na aukci se nedá nic prodat. Dal jsem tam pár itemů, celkem slušných a všecko se mi vrátilo zpátky(max cena itemu byla 20k) Nedá se ani po troškách vydělat na eq. Jsem zaseklej v actu 1 a eq prostě nepadá žádnej, abych mohl progresovat dál. Příjde mi to jak kdyby dost nerfli itemy co dropujou a nebo mám fakt smůlu na drop, což se mi ale moc nezdá, když na offi foru si na to dost lidí taky ztěžuje.

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Patch 1.0.3 Design preview

Příspěvek od Reve » 23.06.2012, 19:18 hod.

Quetak píše:A proč vám takový lidi ležej v žaludku? Právě díky nim si ostatní můžou přivydělat na datadisk, na nový boty atd. Samozřejmě, že z toho má něco blizz, ale vydělat na tom může každej ne jen on a to právě díky těm co tam ty eura lejou.
asi nechapes tu pointu..-my si na tom nechcem privydelat atd...jde nam o to si dobre zahrat...coz podle me proste kazi AH a hlavne RMAH...

SkalLDa
Fallen Shaman
Příspěvky:56
BattleTag:SkalLDa#2864

Re: Patch 1.0.3 Design preview

Příspěvek od SkalLDa » 23.06.2012, 19:23 hod.

ja asi dokud trosku nespravej ty affixy tak na to pecu. Pac farmit x hodin a dropne me crap co ani neprodam na aukci to me fakt neba. Pro rejpaly necekam kazdej 2x imba drop, ale kdyz me dropne treba chest pro DH s dobrejma se str/int 200 tak je neco spatne.
A s tim ze na RMAH haze veci sam blizz se my moc nezda, ono prace by s tim moc nebyla, ale !! pokud by se to provalilo tak by meli hodne velkej problem.

TristanTzara
Fallen Shaman
Příspěvky:86

Re: Patch 1.0.3 Design preview

Příspěvek od TristanTzara » 23.06.2012, 19:28 hod.

Nešlo by místo slova progresovat použít českej ekvivalent?
To je fakt šílený, v každý druhý větě se progresuje.

Freezac
Quill Rat
Příspěvky:48
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Freezac

Re: Patch 1.0.3 Design preview

Příspěvek od Freezac » 23.06.2012, 19:33 hod.

Na herních webech a forech si na tohle musíš zvyknout.

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Patch 1.0.3 Design preview

Příspěvek od Alfajk » 23.06.2012, 19:45 hod.

TristanTzara píše:Nešlo by místo slova progresovat použít českej ekvivalent?
To je fakt šílený, v každý druhý větě se progresuje.
je to uplne normalni,obzvlaste na foru zabyvajici se hrou...a zni to rozhodne lip,nez kdyby se pouzival ceskej ekvivalent (alias pokrok)

Smash
Quill Rat
Příspěvky:39

Re: Patch 1.0.3 Design preview

Příspěvek od Smash » 24.06.2012, 11:34 hod.

Alfajk píše:
TristanTzara píše:Nešlo by místo slova progresovat použít českej ekvivalent?
To je fakt šílený, v každý druhý větě se progresuje.
je to uplne normalni,obzvlaste na foru zabyvajici se hrou...a zni to rozhodne lip,nez kdyby se pouzival ceskej ekvivalent (alias pokrok)
Bezne nepouzivam anglicke slovicka v slovenskom texte, ale ked si rok v cudzine tak sa ti to zacne poriadne pliest :P

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Patch 1.0.3 Design preview

Příspěvek od sklb » 24.06.2012, 22:30 hod.

Bashiok píše:I unfortunately don't have any specifics to share just yet, but we agree they are low and are looking at adjusting them. We should have more details early next week.
Bashiok priznal, ze drop po 1.03 (zrejme najmä act 3/4) je velmi slaby a budu ho zvysovat....
https://us.battle.net/d3/en/forum/topic/5911501949
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Patch 1.0.3 Design preview

Příspěvek od ReptileSVK » 25.06.2012, 05:33 hod.

Hmm no vcera som si dal len tak act III na hell (kill siegebreaker) a poviem vam, ze po patchi katastrofa! s gearom na zlato padali kopky od 2 do 60...malokedy nad 200 a asi 2 krat nad 500. no tam kde som zarobil 50K+ za jedno otocenie teraz tak 5000. A to ani nehovorom o tom ze len tak tak som nadabil na 5 elit packov. Proste act 3 nerfli ako sa patri. Tak farmim act 1 inferno, tam zlataky padaju slusne. Aj predmety sem tam padnu s item level 63, ale po idendifikacii som celkom zhrozeny. +4 nahodne properties a velmi nizke :D ale myslim, ze to tak ma byt. Neznamena to, ze ked padne item level 63, ze musi byt dobry, potom by behom tyzdna mal na sebe kazdy top gear. Je to proste o nahode generovania vlastnosti v rozmedzi od - do.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“